ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال پرولین

ال پرولین (Proline) یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری است که در ساختار بسیاری از پروتئین‌ها و پپتیدها وجود دارد. ال پرولین یک اسید آمینه خاص است که به دلیل ویژگی‌های ساختاری خود، از اسیدهای آمینه دیگر متمایز می‌شود. در واقع، ال پرولین دارای یک گروه آمین و یک گروه کربوکسیلیک است، اما در عین حال دارای یک گروه جانبی خاص به نام “نیتروژن آلفا” است که به ساختار و خصوصیات آن بسیار کمک می‌کند.

با توجه به ویژگی‌های ساختاری ال پرولین، این اسید آمینه در ساختار پروتئین‌ها نقش مهمی را ایفا می‌کند. به عنوان مثال، ال پرولین به دلیل گروه جانبی خود می‌تواند به صورت محلول در آب و در محیط‌های هیدروفیلیک و هیدروفوبیک به صورت تعادلی باشد و به پایداری ساختار سه بعدی پروتئین‌ها کمک می‌کند. همچنین، ال پرولین نقشی در تشکیل ساختارهای فرعی پروتئین‌ها مانند هلیکس‌ها و برگشت‌ها (turns) نیز دارد.

علاوه بر نقش ال پرولین در ساختار پروتئین‌ها، این اسید آمینه نیز در سایر فرآیندهای بیولوژیکی مهم استفاده می‌شود، از جمله در ساخت و تولید کلاژن که یک پروتئین مهم در بافت‌های بدن مانند پوست، استخوان‌ها و بافت‌های ضعیف است.

کمپانی مرک آلمان (Merck) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند. هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان است که ال پرولین کد 107434 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال پرولین

ال پرولین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه اساسی در ساختار پروتئین‌ها و پپتیدها نقش مهمی دارد و در بسیاری از فرآیندهای حیاتی مانند تشکیل بافت‌های بدن، ساختار سلولی، تولید هورمون‌ها و آنزیم‌ها و همچنین حفظ سلامت سیستم ایمنی بدن نقش دارد.

به عنوان مثال، ال پرولین در ساختار کلاژن، یک پروتئین مهم در بافت‌های بدن، حضور دارد و به پایداری ساختار کلاژن کمک می‌کند. همچنین، ال پرولین در فرآیند ساخت پروتئین‌ها نیز نقش دارد و می‌تواند به عنوان یکی از جزئیات ساختاری پروتئین‌ها باشد.

علاوه بر این، L-Proline در سیستم ایمنی بدن نیز نقش مهمی دارد. به عنوان مثال، این اسید آمینه می‌تواند به عنوان یک سیگنال در سیستم ایمنی بدن عمل کند و به فعالیت سلول‌های ایمنی کمک کند. همچنین، در ساختار بعضی از آنزیم‌ها نیز نقش دارد و می‌تواند تأثیر مهمی در فعالیت آنزیم‌ها داشته باشد.

در کل، به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم در ساختار پروتئین‌ها و در بسیاری از فرآیندهای حیاتی بدن نقش دارد و اهمیت آن در حفظ سلامت بدن بسیار بالاست.

ال پرولین

ال پرولین

مشخصات محصول

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/NL/en مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال پرولین
 • نام لاتین: L-Proline
 • کد: 107434
 • برای بیوشیمی
 • مترادف(ها): L-Proline، Pro
 • شماره CAS: 147-85-3
 • وزن مولکولی: 115.13
 • شماره MDL: MFCD00064318
 • شماره شاخص EC: 205-702-2

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 100
 • فرم: جامد
 • قدرت: >5110 mg/kg LD50 خوراکی (رت)
 • pH: 5-7 (20 درجه سانتیگراد، 100 گرم در لیتر در H2O)
 • mp: 220-222 درجه سانتیگراد (تجزیه)
 • انحلال پذیری: 1500 گرم در لیتر
 • تراکم: 1.35-1.38 گرم بر سانتی متر مکعب در دمای 25 درجه سانتی گراد
 • چگالی ظاهری: 500 کیلوگرم بر متر مکعب
 • دمای ذخیره سازی: 2-30 درجه سانتی گراد
 • InChI
  1S/C5H9NO2/c7-5(8)4-2-1-3-6-4/h4,6H,1-3H2,(H,7,8)

بسته بندی

 • 100 گرم
 • 500 گرم
ال پرولین

ال پرولین

خرید و فروش ال پرولین کد 107434

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی مرک آلمان در ایران را دارد، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال پرولین کد 107434 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد ال پرولین

L-Proline به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم در ساختار پروتئین‌ها، در صنایع مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای ال پرولین عبارتند از:

 • صنعت غذایی: به عنوان یکی از مواد افزودنی مورد استفاده در صنعت غذایی استفاده می‌شود. این اسید آمینه به عنوان یک عامل تثبیت کننده برای برخی از مواد غذایی مانند رنگدانه‌ها، چربی‌ها و پروتئین‌ها به کار می‌رود.
 • صنایع داروسازی:در تولید برخی از داروها و محصولات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، این اسید آمینه در داروهایی که برای درمان بیماری‌های خاصی مانند بیماری‌های قلبی، عفونت‌ها و درد مفاصل استفاده می‌شوند، قرار دارد.
 • صنایع زیست فناوری: در صنایع زیست فناوری نیز به کار می‌رود. به عنوان مثال، این اسید آمینه در تولید برخی از پلیمرهای بیولوژیکی مانند پلی لاکتیک اسید به کار می‌رود که در تولید بسته‌بندی‌های بیولوژیکی و داروهای آلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • تکنولوژی پوست: در تکنولوژی پوست و زیبایی نیز به کار می‌رود و در تولید برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های ضد چروک و لوسیون‌های حاوی ال پرولین استفاده می‌شود.

در کل، ال پرولین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم در ساختار پروتئین‌ها و پپتیدها، در صنایع مختلف به کار می‌رود و اهمیت آن در صنایع مختلف بسیار بالاست.

ال پرولین

ال پرولین

آیا ال پرولین در تولید مواد غذایی برای کودکان مصرف می‌شود؟

 در تولید بسیاری از مواد غذایی مصرف می‌شود، از جمله مواد غذایی برای کودکان. البته باید توجه داشت که محصولات غذایی برای کودکان در بسیاری از کشورها شامل محدودیت‌هایی برای استفاده از ال پرولین هستند.

L-Proline، به دلیل ویژگی‌های ساختاری خود، در برخی از مواد غذایی مانند شیر و فرآورده‌های لبنی، مواد غذایی کودکان و محصولات غذایی برای ورزشکاران به عنوان یک عامل تثبیت کننده استفاده می‌شود. با این حال، باید توجه داشت که محصولاتی که حاوی ال پرولین هستند، باید به طور دقیق برای مصرف توسط کودکان و ورزشکاران طراحی شده باشند و باید استانداردهای مربوط به تغذیه و سلامتی آنها را رعایت کنند.

همچنین، برخی از محصولات غذایی برای کودکان، از جمله محصولات غذایی برای شیرخواران و نوزادان، ممکن است شامل ال پرولین نباشند و به جای آن از سایر اسیدهای آمینه استفاده شود که در ساختارهای بدنی کودکان مهم هستند. بنابراین، مصرف محصولات غذایی برای کودکان باید با رعایت دقیق نکات تغذیه‌ای انجام شود.

کاربرد ال پرولین در عسل

ال پرولین در عسل به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی خود، به عنوان یکی از عناصر مهم شناخته شده است. البته باید توجه داشت که L-Proline به صورت طبیعی در عسل وجود دارد و به عنوان یکی از اسیدهای آمینه مهم در ساختار پروتئین‌های عسل شناخته می‌شود.

علاوه بر این، برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که میزاناین ماده در عسل ممکن است به عنوان یکی از شاخص‌های کیفیت عسل مورد استفاده قرار گیرد. در واقع، میزاناین ماده در عسل می‌تواند به عنوان یکی از شاخص‌های مهم برای ارزیابی کیفیت عسل مورد استفاده قرار گیرد زیرا میزان آن می‌تواند به میزان مواد غذایی موجود در عسل و نحوه تولید آن مرتبط باشد.

همچنین، برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که L-Proline در عسل ممکن است به عنوان یک عامل ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی عمل کند و بتواند به بهبود و درمان برخی از بیماری‌های التهابی مانند التهاب دستگاه گوارش و سیستم تنفسی کمک کند.

در کل، L-Proline به عنوان یکی از عناصر مهم در عسل شناخته شده است و ممکن است به عنوان یکی از شاخص‌های کیفیت عسل و همچنین به عنوان یک عامل ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی در درمان برخی از بیماری‌های التهابی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت – فروش ال پرولین کد 107434

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات مرک آلمان، ال پرولین کد 107434 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید ال پرولین کد 107434 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)