ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

نمایندگی مرک آلمان

شما وارد سایت نمایندگی مرک آلمان شده اید، شرکت مرک (Merck & Co., Inc.) یک شرکت بزرگ دارویی آمریکایی است که در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا فعالیت دارد. شرکت مرک محصولاتی در زمینه‌های مختلف از جمله داروسازی، تحقیقات بالینی، تحقیقات بیوتکنولوژی، تولید و فروش محصولات شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی دارد.

شرکت مرک در بسیاری از کشورها دفاتر فروش و نمایندگی دارد و محصولات خود را از طریق این کانال‌ها به بازار عرضه می‌کند. از طریق وب سایت شرکت مرک، می‌توانید به دفاتر فروش و نمایندگی در کشورهای مختلف دسترسی پیدا کنید و با این شرکت در تماس باشید.

لازم به ذکر است که شرکت مرک دارای محصولاتی در زمینه‌های مختلف دارویی است و محصولات آن برای هر کشور و منطقه ممکن است متفاوت باشد، بنابراین برای اطلاعات دقیق‌تر درباره محصولات و نمایندگی شرکت مرک در کشور خاصی، به وب سایت شرکت مرک merck و یا با نمایندگی شرکت در این کشور تماس بگیرید.

نمایندگی مرک آلمان

شرکت شیمی اندیشان آریا، نمایندگی مرک آلمان  ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این شرکت کلیه  مواد شیمیایی، آزمایشگاهی مرک آلمان را وارد و به مشتریان ایرانی ارائه می دهد. شما عزیزان برای تهیه محصولات اصلی و اورجینال مرک می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید.

شرکت مرک یکی از بزرگترین شرکت‌های داروسازی جهان است که در سال ۱۸۹۱ تأسیس شد و در حال حاضر دفاتر و نمایندگی‌های آن در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا وجود دارد. شرکت مرک فعالیت خود را در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش داروهای از پیش نوشته شده، تجهیزات آزمایشگاهی و محصولات شیمیایی ادامه می‌دهد.نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک (Merck)، با توجه به نیازهای جامعه در زمینه استفاده از مواد شیمیایی فعالیت می کند. شرکت مرک آلمان، بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی است که با نام گروه مرک شناخته می شود. این شرکت در سال 1668 تأسیس شد و می توان گفت قدیمی ترین شرکت شیمیایی و دارویی در جهان است. این شرکت در آلمان شروع به فعالیت کرد و دفتر اصلی آن در شهر دارمشتات می باشد.

نمایندگی مرک آلمان، در اروپا، آفریقا، اقیانوسیه، آمریکا و آسیا موجود می باشند. قدمت شرکت مرک به 350 سال می رسد و محصولات دارویی، شیمیایی و فرآورده های آزمایشگاهی تولید می کند. امروزه با توجه به فعالیت چشمگیر این شرکت، نام مرک یکی از معتبر ترین مجموعه های فعال تولید مواد شیمیایی است.دانش پژوهان شیمی ، نمایندگی مرک آلمان

شرکت مرک با فروش حدوداً 35 میلیارد دلار از محصولات، در رتبه چهارم شرکت بزرگ از لحاظ دارویی به شمار می رود. شرکت مرک از ابتدا شرکتی خصوصی بوده که در سال 1995 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده است.

در حال حاضر 70 درصد سهام شرکت مرک آلمان، مربوط به خاندان مرک می باشد. در حال حاضر شیمی اندیشان آریا، نمایندگی مرک آلمان، ارائه دهنده خدمات به مشتریان عزیز می باشد.نم

نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان

واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از شرکت های بزرگ در زمینه واردات مواد شیمیایی آزمایشگاهی با برندهای:

 • مرک (Merck)
 • سیگما آلدریچ (Sigma-Aldrich)
 • شارلو (Scharlu)
 • کارلو اربا (Carlo Erba)
 • بایوکم (Biochem)
 • لیوفیلکم (Liofilchem)
 • ترمو فیشر (Thermo Fisher)
 • گیبکو (Gibco)
 • کیولب (QUELAB)

می باشد. این شرکت با تاسیس یک شرکت بین المللی در ترکیه و اخذ نمایندگی محصولات شیمیایی با برندهای مطرح دنیا توانسته جایگاهی ویژه در بین مصرف کنندگان این محصولات داشته باشد. انتخاب شیمی اندیشان آریا می تواند 3 آیتم مهم برای شما داشته باشد:

1- اطمینان خرید از شرکت اصلی وارد کننده و توضیع کننده مواد شیمیایی

2- تهیه محصول اورجینال و با کیفیت

3- حذف واسطه ها و قیمت مناسب برای مصرف کننده نمایندگی مرک آلمان

فعالیت های نمایندگی مرک آلمان

شرکت شیمی اندیشان آریا فعالیت خود را از 2 دهه پیش آغاز نموده و تا کنون توانسته مواد شیمیایی: پتروشیمی ها، شرکت نفت، شرکت های داروسازی، آزمایشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، دانشگاه ها، جهاد دانشگاهی و … را تامین نماید. با افتخار و ایمانی راسخ و به پشتیبانی شما مشتریان عزیز در کشورمان ایران، توانسته ایم گامی در تولید علم و دانش برداریم. امیدواریم بتوانیم با ارائه بهترین خدمات شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نماییم. نمایندگی مرک

شرکت مرک در زمینه تحقیقات بالینی و توسعه دارو از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای استفاده می‌کند و به دنبال کشف و تولید داروهای جدید و نوآورانه است. شرکت مرک دارای بیش از ۶۰۰۰ دانشمند و پژوهشگر است که در حوزه‌های مختلفی از جمله زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضیات و مهندسی فعالیت می‌کنند. نمایندگی مرک

محصولات شرکت مرک شامل داروهایی برای درمان بیماری‌های مختلف از جمله بیماری‌های قلبی، افسردگی، بیماری‌های عفونی، بیماری‌های مرتبط با ایمنی و سرطان است. همچنین، شرکت مرک در زمینه تولید تجهیزات آزمایشگاهی نیز فعالیت می‌کند و محصولاتی مانند دستگاه‌های تشخیصی، تجهیزات مختلف آزمایشگاهی و راه حل‌های نرم افزاری برای بیش از ۱۰۰۰ آزمایشگاه در سراسر جهان ارائه می‌دهد. نمایندگی مرک

به طور کلی، شرکت مرک به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های دارویی جهان، با تکیه بر تحقیق و توسعه و بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته، در زمینه تولید داروهای نوآورانه و موثر به منظور بهبود سلامتی جامعه فعالیت می‌کند.

از جمله فعالیت های نمایندگی مرک آلمان که در ایران شرکت شیمی اندیشان آریا بر عهده دارد می توان به موارد زیر اشاره نمود:نمایندگی مرک آلمان

 • توسعه ایمونولوژی و انکولوژی
 • تولید مواد شیمایی و دارویی
 • توزیع مواد ابزارهای تحقیقاتی
 • بازاریابی مواد و داروهای آزمایشگاهی
 • تحقیقات علمی و کاربردی
 • ارائه تجزیه و تحلیل ستوکین ها
 • ارائه فاکتورهای رشد
 • ارائه پروتئین های محلول

شرکت مرک، دارای شهرت زیادی در زمینه تولید مواد دارویی و شیمیایی است به همین جهت ممکن است نمونه های تقلبی مواد شیمایی و دارویی شرکت مرک در بازار موجود باشد. خریداران و مصرف کنندگان در صورتی که شناخت کافی از صحت محصولات نداشته باشند، ضرر خواهند کرد.به این دلیل که نمونه های مواد تقلبی از نظر ظاهر و بسته بندی کاملاً مشابه مواد اصلی این شرکت هستند. نمایندگی مرک

با در نظر داشتن وجود این مواد تقلبی در سطح جامعه و بازار، نیاز به وجود نمایندگی مرک آلمان احساس می شود. نمایندگی های موجود این شرکت، با تولید و فروش مواد اصلی این نیاز مشتریان را رفع می نمایند.

نمایندگی مرک

نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان

تاریخچه کمپانی مرک آلمان

شرکت مرک (Merck) یکی از شرکت‌های بزرگ داروسازی و شیمیایی جهان است که در آلمان تأسیس شده است. تاریخچه این شرکت به شرح زیر می‌باشد:

 • در سال 1668، فردریش جاکوب مرک (Friedrich Jacob Merck) به عنوان یک داروساز در شهر دارمشتات آلمان شروع به کار کرد.
 • در سال 1827، فردریش جاکوب مرک دوم (Friedrich Jacob Merck II) شرکت را به نام “Emanuel Merck, Sharp & Dohme” تغییر نام داد.
 • در سال 1891، شرکت “Merck” به صورت جداگانه در آلمان تأسیس شد و داروهایی مانند مورفین و اپینفرین را تولید کرد.
 • در دهه 1920، شرکت مرک فعالیت خود را به آمریکای شمالی گسترش داد و شعبه‌هایی در کانادا، مکزیک و برزیل افتتاح کرد.
 • در دهه 1950، شرکت مرک به عنوان یک شرکت بین‌المللی شناخته شد و فعالیت‌های خود را در بیش از 90 کشور دنیا گسترش داد.
 • در دهه 1980، شرکت مرک به عنوان یکی از پیشگامان در تحقیقات بیوتکنولوژی و ژنتیک شناخته شد.
 • در دهه 1990، شرکت مرک به یکی از بزرگترین شرکت‌های داروسازی جهان تبدیل شد و محصولاتش در بیش از 140 کشور دنیا به فروش می‌رسید.
 • در سال 2015، شرکت مرک تصمیم گرفت بخش داروسازی خود را با شرکت Pfizer ترکیب کند و شرکت جدیدی با نام “Pfizer Inc.” تشکیل شد.
 • اما شرکت مرک همچنان در زمینه تحقیق و توسعه داروها و محصولات شیمیایی فعالیت خود را ادامه می‌دهد و به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های داروسازی و شیمیایی جهان شناخته می‌شود.
 • در کنار فعالیت‌های داروسازی و شیمیایی، شرکت مرک در حوزه‌های دیگری مانند تحقیقات بیوتکنولوژی، انرژی، مواد غذایی و کنترل کیفیت هوا و آب نیز فعالیت دارد.نمایندگی مرک آلمان

پر فروش ترین محصولات مرک آلمان

شرکت مرک دارای فعالیت‌های بسیار گسترده در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش داروها و محصولات شیمیایی در سراسر جهان است. در حالی که محصولات این شرکت در زمینه‌های مختلفی همچون داروسازی، تحقیقات بیوتکنولوژی، تولید و فروش محصولات شیمیایی، تجهیزات آزمایشگاهی و … فعالیت دارد، در زیر فقط به پرفروش‌ترین محصولات دارویی شرکت مرک در آلمان پرداخته شده است:

 • “جارو” (Jarvis) – این دارو برای درمان بیماری روماتیسمی استفاده می‌شود و یکی از پرفروش‌ترین محصولات شرکت مرک در آلمان است. نمایندگی مرک
 • “کیترود” (Ketorolac) – این دارو برای درمان درد شدید استفاده می‌شود و در آلمان بسیار محبوب است.
 • “فوسومتینیب” (Fosomycin) – این دارو برای درمان عفونت‌های ادراری استفاده می‌شود و یکی دیگر از پرفروش‌ترین محصولات شرکت مرک در آلمان است. نمایندگی مرک
 • “سینگولیر” (Singulair) – این دارو برای درمان بیماری‌های تنفسی مانند آسم و آلرژی‌های دیگر استفاده می‌شود و در آلمان بسیار محبوب است.
 • “مرتادین” (Mirtazapine) – این دارو برای درمان افسردگی و اضطراب استفاده می‌شود و یکی دیگر از پرفروش‌ترین محصولات شرکت مرک در آلمان است.

لازم به ذکر است که لیست فوق تنها شامل پرفروش‌ترین محصولات دارویی شرکت مرک در آلمان است و شرکت مرک در زمینه‌های دیگر نیز فعالیت دارد. همچنین، لیست فوق ممکن است با توجه به شرایط بازار و عوامل دیگر در طول زمان تغییر کند.

پر فروش ترین مواد شیمیایی مرک آلمان

شرکت مرک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد شیمیایی در جهان است و در زمینه تولید و عرضه مواد شیمیایی برای مصارف مختلف از جمله تحقیقات علمی، صنایع داروسازی، کشاورزی، الکترونیک و صنایع دیگر فعالیت دارد. در زیر به برخی از پرفروش‌ترین مواد شیمیایی شرکت مرک در آلمان اشاره شده است:

 • پلی‌آکریل‌آمید (Polyacrylamide) – این ماده در صنایع نفت، آب‌شیرین‌کننده، پلیمر و موارد دیگر به کار می‌رود و یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک در آلمان است.
 • سولفات سدیم (Sodium Sulfate) – این ماده در صنایع شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و داروسازی به کار می‌رود و یکی از پرفروش‌ترین مواد شیمیایی شرکت مرک در آلمان می‌باشد.
 • کلرید آمونیوم (Ammonium Chloride) – این ماده در صنایع شیمیایی، الکترونیک، آرایشی و بهداشتی، تولید پلاستیک و موارد دیگر به کار می‌رود و در آلمان بسیار پرفروش است. نمایندگی مرک
 • کربنات سدیم (Sodium Carbonate) – این ماده در صنایع شیمیایی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و داروسازی به کار می‌رود و یکی از محصولات پرفروش شرکت مرک در آلمان است.
 • پلی‌اتیلن گلیکول (Polyethylene Glycol) – این ماده در صنایع داروسازی، پلیمر، آرایشی و بهداشتی، الکترونیک و صنایع دیگر به کار می‌رود و در آلمان پرفروش است.

لیست فوق تنها شامل پرفروش‌ترین مواد شیمیایی شرکت مرک در آلمان است و لیست کامل محصولات شیمیایی شرکت مرک بسیار گسترده است. همچنین، لیست فوق ممکن است با توجه به شرایط بازار و عوامل دیگر در طول زمان تغییر کند.

نمایندگی مرک آلمان

نمایندگی مرک آلمان

کاربرد محصولات مرک آلمان

از کاربرد های محصولاتی که در نمایندگی مرک آلمان، می توان برشمرد موارد زیر است:نمایندگی مرک آلمان

 1. آزمایشگاه های علوم زیستی (همانند سم شناسی، یاخته شناسی، قارچ شناسی، انگل شناسی، میکروبیولوژی، ژنتیک، کالبد شناسی و ژنتیک و بیولوژی سلولی و ملکولی و…)، صنایع غذایی، آزمایشگاه های تشخیص طبی، آزمایشگاه های کنترل کیفی و استاندارد، تولید واکسن و سرم ، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، نفت و گاز، محیط زیست و منابع طبیعی، صنایع چسب و رنگ و رزین،نمایندگی مرک آلمان
 2. آزمایشگاه های آب و فاضلاب، صنایع داروسازی، صنایع آبکاری و صنایع کاشی و سرامیک، نیروگاه های حرارتی برق، پروژه های دانشگاهی و دانشجویی، امور دام و طیور، گیاه شناسی و گیاه پزشکی، پزشکی و طب. همچنین شرکت مرک در حوزه شیمی معدنی و آلی، در کنار انواع واکنشگرها و حلال ها، انواع مواد مرجع و مواد با گریدهای مناسب برای جداسازی و کروماتوگرافی را نیز تولید می کند. شیمی اندیشان آریا، نمایندگی مرک آلمان

برای اینکه مقیاس این شرکت را بهتر درک کنید، می‌توانیم به این نکته اشاره کنیم که فروش فصلی شرکت مرک، در حدود ۱۰ میلیارد دلار است.نمایندگی مرک آلمان

مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک و محصولات تقلبی مشابه و قیمت مواد شیمیایی آزمایشگاهی مرک
از آنجایی که برند مرک سال ها است که به عنوان مشهورترین برند مواد شیمیایی آزمایشگاهی در ایران نیز شناخته می شود، در حال حاضر نمونه های تقلبی مواد شیمیایی مرک به وفور در بازار وجود دارد و این مسئله موجب سردرگمی و زیان خریداران و مصرف کنندگان مواد آزمایشگاهی شده است و قیمت مواد شیمیایی مرک را در گستره متفاوت قرار داده است.

نمونه های تقلبی از لحاظ بسته بندی و شکل ظاهری ماده و تاریخ انقضا و لات نامبر با نمونه های اصلی مشابه است. در نتیجه شرکت دانش پژوهان شیمی درصدد است تا کلیه مواد شیمیایی شرکت مرک را با کیفیتی تضمینی و خدماتی منحصر به فرد به دست خریداران و مصرف کنندگان محترم برساند.نمایندگی مرک آلمان

کاربرد محصولات شرکت مرک آلمان شیمی اندیشان آریا، نمایندگی مرک آلمان

از کاربرد های محصولاتی که در نمایندگی مرک آلمان، می توان برشمرد موارد زیر است:

 • آزمایشگاه های علوم زیستی
 • آزمایشگاه سم شناسی
 • آزمایشگاه قارچ شناسی
 • آزمایشگاه میکروبیولوژی
 • آزمایشگاه کالبد شناسی
 • آزمایشگاه ژنتیک
 • آزمایشگاه انگل شناسی
 • آزمایشگاه بیولوژی سلولی
 • آزمایشگاه بیولوژی ملکولی
 • آزمایشگاه یاخته شناسی
 • صناع غذایی
 • آزمایشگاه های کنترل کیفی
 • آزمایشگاه های تشخیص طبی
 • صنایع آرایشی و بهداشتی
 • محیط زیست
 • منابع طبیعی
 • آزمایشگاه های آب و فاضلاب
 • صنایع آبکاری و سرامیک
 • نفت و گاز و پالایشگاه ها
 • نیروگاه های حرارتی
 • امور دام و طیور
 • پزشکی و طب
 • گیاه شناسی
 • پروژه های دانشگاهی
 • دارو سازی
 • مواد شیمیایی
 • محصولات پلاستیکی
 • محصولات چسب و رنگ
 • شیمی معدنی
 • شیمی آلی
 • تولید مواد مرجع
 • تولید مواد با گریدهای مناسب
 • مواد شیمیایی اصل
 • تولید داروهای طبی
 • تولید داروهای آزمایشگاهی
 • صنایع کاشی
 • نیروگاه های برق

نمایندگی مرک آلمان

فروش مواد شیمیایی نمایندگی مرک آلمان

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات شیمیایی مرک می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.نمایندگی مرک آلمان

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. شیمی اندیشان آریا، نمایندگی مرک آلمان

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)