ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید کد93363 مقادیر pH همه بافرها به دما و غلظت بستگی دارد. برای بافرهای Tris، pH حدود 0.03 واحد در درجه سانتیگراد کاهش دما را افزایش می دهد و 0.03-0.05 واحد در هر رقت ده برابری کاهش می یابد. برای کاربردهای دقیق، از یک pH متر با دقت کالیبره شده با الکترود ترکیبی شیشه/کالومل استفاده کنید.تریزما در فرمولاسیون محلول های بافر در محدوده pH بین 7.5 تا 8.5 استفاده می شود.

محلول های بافر تریس به طور گسترده در زیست شناسی سلولی و مولکولی برای فرآیندهایی مانند استخراج و خالص سازی پروتئین و اسید نوکلئیک استفاده می شود. بافرهای مبتنی بر تریزما نیز در کروماتوگرافی ستونی و الکتروفورز ژل هستند. تریزما هیدروکلراید به عنوان یک معرف عمومی برای تهیه انواع بافرهای تریس استفاده می شود.

به راحتی مشخصات محصولات Trizma HCl را با جدول مشخصات Trizma HCl مقایسه کنید. جزء بافر استخراج به عنوان مثال. استخراج فنل از DNA یا RNA ؛ جزء بافر ژل های جداکننده و انباشته در توصیف محصولات SDS-PAGE

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که تریزما هیدروکلراید یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید (Trazodone Hydrochloride) یک داروی ضد افسردگی و آرامبخش است که برای درمان اختلالات اضطرابی و افسردگی استفاده می‌شود. این دارو از دسته داروهای سروتونین نورآدرنالین بازجذب مانع (SNRI) و داروهای ضد افسردگی نامعروف (NaSSA) است.

تریزما هیدروکلراید با افزایش سطح سروتونین و نورآدرنالین در مغز، به کاهش اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. همچنین، این دارو تأثیر آرامبخشی دارد و می‌تواند به کنترل بیش از حد بیداری در برخی افراد کمک کند.

تریزما هیدروکلراید برای درمان اختلالات خاصی مانند اختلالات خواب، درد مزمن، و نیز به عنوان یک داروی کمکی برای درمان بیماری‌های روانی مانند اختلال اضطراب عمومی (GAD) و اختلال افسردگی بالقوه (MDD) نیز استفاده می‌شود.

مهم است بدانید که تریزما هیدروکلراید باید تحت نظارت پزشک قرار گیرد و باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید. همچنین، این دارو ممکن است با داروهای دیگر تداخل داشته باشد، بنابراین باید به پزشک خود اطلاع دهید که از هر گونه داروی دیگری استفاده می‌کنید.

تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید

مشخصات محصول تریزما هیدروکلراید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: تریزما هیدروکلراید
 • نام لاتین: Trizma® hydrochloride
 • کد: 93363
 • BioUltra، برای زیست شناسی مولکولی، ≥99.0٪ (AT)
 • مترادف(ها): TRIS HCl، TRIS hydrochloride، تریس (هیدروکسی متیل) آمینو متان هیدروکلراید، ترومتان هیدروکلراید
 • فرمول خطی: NH2C(CH2OH)3 · HCl
 • شماره CAS: 1185-53-1
 • وزن مولکولی: 157.60
 • بیلشتاین: 3675235
 • شماره EC: 214-684-5
 • شماره MDL: MFCD00012590
 • شناسه ماده PubChem: 57653541

خواص محصول تریزما هیدروکلراید

 • مقطع تحصیلی: برای زیست شناسی مولکولی
 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: BioUltra
 • سنجش: ≥99.0٪ (AT)
 • فرم: پودر یا کریستال
 • ناخالصی ها
  DNase، هیچ کدام شناسایی نشد
  RNase ها، هیچ کدام شناسایی نشد
  ماده نامحلول، از تست فیلتر عبور می کند
  فسفاتازها، هیچ کدام شناسایی نشد
  پروتئازها، هیچ کدام شناسایی نشد
 • علامت زدن باقی مانده: ≤0.2٪ (به عنوان SO4)
 • ضرر – زیان: ≤0.2% از دست دادن در هنگام خشک شدن، 110 درجه سانتیگراد
 • pH: 2.5-4.0 (25 درجه سانتی گراد، 4 مولار در H2O)
 • محدوده pH مفید: 7.0-9.0
تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید

 بسته بندی تریزما هیدروکلراید

 • 50 گرم
 • 100 گرم
 • 500 گرم

کاربرد تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید یک داروی ضدافسردگی و آرامبخش است که برای درمان اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی استفاده می‌شود. این دارو از دسته داروهای سروتونین نورآدرنالین بازجذب مانع (SNRI) و داروهای ضد افسردگی نامعروف (NaSSA) است.

تریزما هیدروکلراید با افزایش سطح سروتونین و نورآدرنالین در مغز، به کاهش اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. همچنین، این دارو تأثیر آرامبخشی دارد و می‌تواند به کنترل بیش از حد بیداری در برخی افراد کمک کند.

علاوه بر این، تریزما هیدروکلراید برای درمان بیماری‌های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، این دارو می‌تواند برای درمان اختلالات خواب، درد مزمن، و نیز به عنوان یک داروی کمکی برای درمان بیماری‌های روانی مانند اختلال اضطراب عمومی (GAD) و اختلال افسردگی بالقوه (MDD) نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مهم است بدانید که تریزما هیدروکلراید باید تحت نظارت پزشک قرار گیرد و باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید. همچنین، این دارو ممکن است با داروهای دیگر تداخل داشته باشد، بنابراین باید به پزشک خود اطلاع دهید که از هر گونه داروی دیگری استفاده می‌کنید.

اقدامات بیو شیمی تریزما هیدروکلراید

بیوشیمیایی تریزما هیدروکلراید شامل مکانیسم عمل، جذب و تجزیه، و اثرات بالینی آن است. در ادامه به بررسی این موضوعات می‌پردازیم:

– مکانیسم عمل: تریزما هیدروکلراید به عنوان یک داروی ضد افسردگی، با افزایش سطح سروتونین و نورآدرنالین در مغز، به کاهش اضطراب و افسردگی کمک می‌کند. همچنین، این دارو نیز به عنوان یک آرامبخش عمل می‌کند و می‌تواند به کنترل بیش از حد بیداری در برخی افراد کمک کند.

– جذب و تجزیه: تریزما هیدروکلراید به خوبی جذب می‌شود و بعد از مصرف به سرعت در بدن تجزیه شده و از طریق ادرار و مدفوع دفع می‌شود. بیشترین سطح خونی این دارو در حدود یک تا دو ساعت بعد از مصرف رسیده و مدت نیمه عمر آن حدود ۳ تا ۶ ساعت است.

– اثرات بالینی: تریزما هیدروکلراید به عنوان یک داروی ضد افسردگی و آرامبخش در درمان اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این دارو می‌تواند برای درمان بیماری‌های دیگری مانند اختلالات خواب، درد مزمن و بیماری‌های روانی مانند اختلال اضطراب عمومی (GAD) و اختلال افسردگی بالقوه (MDD) نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در نتیجه، تریزما هیدروکلراید یک داروی مؤثر برای درمان بیماری‌های روانی و اختلالات خواب است که با دقت و تحت نظارت پزشک قرار می‌گیرد.

تریزما هیدروکلراید

تریزما هیدروکلراید

خرید و فروش تریزما هیدروکلراید

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده تریزما هیدروکلراید با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

آیا تریزما هیدروکلراید دارای عوارض جانبی خطرناکی است؟

همانطور که در مورد بسیاری از داروها صدق می‌کند، تریزما هیدروکلراید نیز ممکن است با عوارض جانبی خطرناکی همراه باشد، اما این اتفاق به صورت نادری رخ می‌دهد. در ادامه به برخی از عوارض جانبی معمول این دارو و عوارض جانبی خطرناک‌تری که ممکن است رخ دهد، اشاره خواهیم کرد:

– عوارض جانبی معمول: بیشتر عوارض جانبی این دارو شامل خواب آلودگی، سرگیجه، خشکی دهان، تهوع، استفراغ و تاری دید هستند. این عوارض جانبی معمولاً در ابتدای مصرف دارو رخ می‌دهند و در مدت کوتاهی بعد از شروع مصرف بهبود می‌یابند. در برخی افراد ممکن است زمان لازم برای عادت به مصرف دارو بیشتر باشد.

– عوارض جانبی خطرناک‌تر: برخی از عوارض جانبی خطرناک‌تری که ممکن است در اثر مصرف تریزما هیدروکلراید رخ دهد، شامل سریع‌تنفسی، تنگی نفس، خونریزی، کبودی، تب، تشنج، پوکی استخوان و افت فشار خون است. اگر هر یک از این عوارض در حین مصرف دارو رخ دهد، باید به طور فوری به پزشک خود مراجعه کنید.

همچنین، توجه داشته باشید که در برخی افراد، مصرف تریزما هیدروکلراید ممکن است باعث افزایش خطر ابتلا به اختلالات قلبی-عروقی و چاقی شود. بنابراین، اگر شما دچار هر یک از این مشکلات هستید، باید قبل از شروع مصرف دارو با پزشک خود در مورد تأثیرات جانبی احتمالی صحبت کنید و راه‌حل‌های مناسب را با او مطرح کنید.

در کل، تریزما هیدروکلراید یک داروی امن است که با دقت و تحت نظارت پزشک قرار گرفته و ممکن است به کاهش علائم بیماری‌های روانی و اختلالات خواب کمک کند. اما، همواره باید عوارض جانبی ممکن را در نظر گرفته و در صورت بروز هر گونه عارضه ناخواسته، به پزشک خود اطلاع دهید.

قیمت – فروش تریزما هیدروکلراید

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) تریزما هیدروکلراید کد93363 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید تریزما هیدروکلراید کد 93363 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)