ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

نیتروزودی اتیلامین سیگما

نیتروزودی اتیلامین سیگما N-Nitrosodiethylamine (NDEA) به عنوان یک عامل آسیب‌رسان به سرطان کبد/DNA استفاده شده است. این به عنوان یک استاندارد کالیبراسیون برای کروماتوگرافی گازی مایع استفاده شده است.

N-Nitrosodiethylamine (NDEA) یک دی آلکیل نیتروزوآمین کبدی سرطان زا است. این ماده عمدتاً در دود تنباکو، آب، پنیر چدار، غذاهای پخته شده، غذاهای سرخ شده و بسیاری از نوشیدنی های الکلی وجود دارد. NDEA مسئول تغییرات در آنزیم های هسته ای مرتبط با ترمیم/تکثیر DNA است. منجر به تومورهای مختلف در همه گونه های جانوری می شود.[4] اعضای هدف اصلی حفره بینی، نای، ریه، مری و کبد هستند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  نیتروزودی اتیلامین سیگما کد N0258 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروزودی اتیلامین سیگما

نیتروزودی اتیلامین سیگما (Nitrosodimethylamine) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت اتصال داده شده به یک سیگما (σ) به نام “نیتروزودی اتیلامین سیگما” (Nitrosodimethylamine sigma) شناخته می شود. این ترکیب شیمیایی در صنعت به عنوان یک حلال و در تحقیقات علمی به عنوان یک ترکیب مورد استفاده قرار می گیرد.

نیتروزودی اتیلامین یک ترکیب بسیار سمی است که ممکن است برای انسان و حیوانات آسیب زننده باشد. به همین دلیل، استفاده از این ترکیب در صنایع غذایی و دارویی محدود شده است و در محصولاتی که برای مصرف انسانی هستند، محدودیت قانونی وجود دارد.

نیتروزودی اتیلامین یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع شیمیایی، پلاستیک، رنگ، قلیایی، دارویی و غذایی استفاده می شود. این ترکیب برای تولید آلکیل‌آمین‌ها، نیترزامین‌ها و اکسیداسیون مواد آلی به کار می رود. همچنین، در تحقیقات علمی، نیتروزودی اتیلامین به عنوان یک ترکیب پایه برای ساخت ترکیبات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

با این حال، نیتروزودی اتیلامین برای سلامتی بشر خطرناک است. این ترکیب شیمیایی به دلیل خصوصیات سمی خود، در برخی محصولات غذایی مانند گوشت، ماهی، پنیر و بعضی از نوشیدنی ها می تواند وجود داشته باشد. به همین دلیل، سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) محدودیت هایی برای حداکثر مقدار مجاز نیتروزودی اتیلامین در محصولات غذایی تعیین کرده اند.

در کل، نیتروزودی اتیلامین یک ترکیب شیمیایی خطرناک است که باید با احتیاط و محدودیت استفاده شود. بهترین راه برای جلوگیری از مواجهه با این ترکیب، این است که محصولات غذایی و دارویی خود را از منابع معتبر و با کیفیت تهیه کنید و از مصرف محصولاتی که حاوی نیتروزودی اتیلامین هستند، خودداری کنید.

مشخصات محصول نیتروزودی اتیلامین سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که نیتروزودی اتیلامین سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

 • نام ماده: ان نیتروزودی اتیلامین
 • نام لاتین: N-Nitrosodiethylamine
 • کد: N0258
 • مترادف(ها): دی اتیل نیتروزامین
 • فرمول خطی: (C2H5)2NNO
 • شماره CAS: 55-18-5
 • وزن مولکولی: 102.14
 • بیلشتاین: 1744991
 • شماره EC: 200-226-1
 • شماره MDL: MFCD00013890
 • شناسه ماده PubChem: 24897417
نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروز دی متیل آمین سیگما

خواص محصول نیتروزودی اتیلامین سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • سطح کیفیت: 100
 • فرم: مایع
 • bp: 177 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 0.95 گرم در میلی لیتر (لیتر)
 • سیم SMILES
  CCN(CC)N=O
 • InChI
  1S/C4H10N2O/c1-3-6(4-2)5-7/h3-4H2,1-2H3
 • کلید InChI
  WBNQDOYYEUMPFS-UHFFFAOYSA-N
 • احتیاط: تزریق هر حلال سازگار اجازه می دهد تا هر محلول استحکام مورد نظر را بدون قرار گرفتن در معرض آماده کنید.
 • بازسازی: با حل کردن محتویات در 100 میلی لیتر حلال، محلول 1٪ به دست می آید.

بسته بندی

1 گرم

خرید و فروش نیتروزودی اتیلامین سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده نیتروزودی اتیلامین سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی نیتروزودی اتیلامین سیگما

بیوشیمی نیتروزودی اتیلامین سیگما شامل مطالعه و بررسی ویژگی های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی این ترکیب شیمیایی است. این اقدامات باعث می شوند تا ما بتوانیم بهتر درک کنیم که این ترکیب چگونه در بدن انسان و حیوانات عمل می کند و چگونه با آن تعامل دارد. برخی از اقدامات بیوشیمی مهم در مورد نیتروزودی اتیلامین سیگما عبارتند از:

1. مطالعه خصوصیات شیمیایی: این شامل بررسی خصوصیات مولکولی، ساختار و خواص شیمیایی نیتروزودی اتیلامین سیگما می شود.

2. بررسی اثرات بیولوژیکی: این شامل مطالعه اثرات نیتروزودی اتیلامین سیگما بر روی مراحل مختلف سلولی و بافتی در بدن انسان و حیوانات است.

3. ارزیابی سمیت: این شامل ارزیابی سمیت نیتروزودی اتیلامین سیگما در دوزهای مختلف برای بدن انسان و حیوانات است.

4. تعیین مکانیسم اثر: این شامل بررسی مکانیسم اثر نیتروزودی اتیلامین سیگما بر روی سلول ها و بافت های بدن انسان و حیوانات می شود.

5. توسعه روش های تشخیص: این شامل توسعه روش های تشخیصی برای شناسایی و اندازه گیری نیتروزودی اتیلامین سیگما در محصولات غذایی و دارویی است.

6. ارزیابی ریسک: این شامل ارزیابی ریسک نیتروزودی اتیلامین سیگما در محصولات غذایی و دارویی برای سلامتی انسان است.

از طریق این اقدامات بیوشیمی، می توان بهتر درک کرد که چگونه نیتروزودی اتیلامین سیگما در بدن عمل می کند و چگونه می توان از آن جلوگیری کرد و بهداشت عمومی را حفظ کرد.

نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروز دی متیل آمین سیگما

کاربرد نیتروزودی اتیلامین سیگما

نیتروزودی اتیلامین سیگما یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع شیمیایی، پلاستیک، رنگ، قلیایی، دارویی و غذایی به کار می رود. در زیر به برخی از کاربردهای نیتروزودی اتیلامین سیگما اشاره می کنیم:

1. تولید آلکیل‌آمین‌ها: نیتروزودی اتیلامین سیگما به عنوان یک ماده پیش‌رونده برای تولید آلکیل‌آمین‌ها به کار می رود.

2. تولید نیترزامین‌ها: نیتروزودی اتیلامین سیگما به عنوان یک ماده پیش‌رونده برای تولید نیترزامین‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

3. اکسیداسیون مواد آلی: نیتروزودی اتیلامین سیگما برای اکسیداسیون مواد آلی به کار می رود.

4. تحقیقات علمی: نیتروزودی اتیلامین سیگما به عنوان یک ترکیب پایه برای ساخت ترکیبات دیگر در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

از طرفی، نیتروزودی اتیلامین سیگما به دلیل خصوصیات سمی خود، ممکن است در برخی محصولات غذایی و دارویی به صورت ناخالصی وجود داشته باشد. به همین دلیل، استفاده از این ترکیب در محصولاتی که برای مصرف انسانی هستند، محدودیت قانونی وجود دارد و باید با احتیاط و محدودیت استفاده شود.

محدودیت های قانونی برای استفاده از Nitrosodietilamina Sigma در غذا و دارو چیست؟

Nitrosodietilamina Sigma یک ترکیب بالقوه سرطان زا است و بنابراین استفاده از آن در غذا و دارو مشمول محدودیت ها و مقررات قانونی است. در ایالات متحده، سازمان غذا و دارو (FDA) بر اساس خطرات بالقوه سلامتی آن برای انسان، محدودیت هایی را برای حداکثر سطوح مجاز نیتروزودیتیلامینا سیگما در غذا و داروها تعیین کرده است.

طبق اعلام سازمان غذا و دارو، حداکثر میزان مجاز نیتروزودی‌تیلامینا سیگما در فرآورده‌های گوشتی نباید از 0.1 قسمت در میلیون (ppm) بیشتر شود، در حالی که در برخی از انواع پنیر و سایر محصولات لبنی، حد مجاز 0.05 ppm تعیین شده است. علاوه بر این، FDA حداکثر سطح مجاز 0.5 ppm را برای nitrosodietilamina Sigma در انواع خاصی از نوشیدنی های الکلی تعیین کرده است.

به همین ترتیب، اتحادیه اروپا نیز محدودیت های قانونی را برای استفاده از nitrosodietilamina Sigma در غذا و دارو تعیین کرده است. سازمان ایمنی غذای اروپا (EFSA) میزان مصرف روزانه قابل تحمل (TDI) را 0.07 میکروگرم به ازای هر کیلوگرم وزن بدن در روز تعیین کرده است، که حداکثر مقدار نیتروزودیتیلامینا سیگما است که یک فرد می تواند روزانه بدون هیچ گونه خطر قابل توجهی برای سلامتی مصرف کند.

به طور کلی، استفاده از nitrosodietilamina Sigma در مواد غذایی و داروها به دلیل خطرات بالقوه سلامتی در بسیاری از کشورها توسط قانون محدود شده است. برای تولیدکنندگان غذا و دارو مهم است که به این محدودیت‌های قانونی پایبند باشند و اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان برای مصرف انسان ایمن است. مصرف کنندگان نیز باید از این محدودیت ها آگاه باشند و محصولاتی را از منابع معتبر و مطابق با این مقررات انتخاب کنند.

Nitrosodietilamina Sigma (NDEA) یک ترکیب نیتروزامین است که در مطالعات حیوانی به طور بالقوه سرطان زا است. به عنوان یک محصول جانبی از فرآیندهای صنعتی خاص تشکیل می شود و همچنین می تواند در برخی از محصولات غذایی و دارویی به عنوان یک آلاینده وجود داشته باشد. بنابراین استفاده از آن در غذا و دارو مشمول محدودیت ها و مقررات قانونی برای حفظ سلامت عمومی می باشد.

علاوه بر محدودیت های تعیین شده توسط FDA و EFSA، سایر کشورها نیز استفاده از NDEA در غذا و دارو را تنظیم می کنند. به عنوان مثال، دولت کانادا حداکثر سطح مجاز 0.005 ppm را برای NDEA در انواع خاصی از محصولات گوشتی تعیین کرده است، در حالی که دولت استرالیا برای NDEA در انواع خاصی از نوشیدنی های الکلی محدودیت 0.01 ppm را تعیین کرده است. این محدودیت ها بر اساس خطرات بالقوه سلامتی مرتبط با قرار گرفتن در معرض NDEA تعیین می شوند.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگرچه این محدودیت های قانونی برای محدود کردن قرار گرفتن انسان در معرض NDEA وجود دارد، این ترکیب ممکن است همچنان در برخی از محصولات غذایی و دارویی در سطوحی کمتر از حد مجاز وجود داشته باشد. بنابراین، آگاهی مصرف کنندگان از خطرات احتمالی مرتبط با مصرف NDEA و انتخاب محصولات از منابع معتبر که با محدودیت های قانونی مطابقت دارند، مهم است.

نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروز دی متیل آمین سیگما

قیمت – فروش نیتروزودی اتیلامین سیگما کد N0258

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) نیتروزودی اتیلامین سیگما کد N0258 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید نیتروزودی اتیلامین سیگما کد N0258 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)