ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کدG4022 می تواند به عنوان یک نمک پیش ساز طلا برای تولید نانوذرات طلا (AuNP) با استفاده از عوامل کاهنده مختلف استفاده شود. همچنین می تواند به عنوان کاتالیزور در فرآیندهای زیر استفاده شود:

HAuCl4 3H2O inPEG 400 برای سنتز مشتقات اسپیروکرومن از طریق واکنش سه جزئی یک گلدانی ایزاتین/اسنفتوکینون، ترکیبات متیلن فعال و 1،3-دیکتون/4-هیدروکسی کومارین حلقوی استفاده می شود. سیستم کاتالیزوری Au/CeO2 در اکسیداسیون شیمیایی الکل‌های آروماتیک/الیفاتیک به ترکیبات کربونیل مربوطه استفاده می‌شود.

در سنتز آلیل نفتالین ها با باز کردن حلقه 1،4-اپوکسی-1،4-دی هیدرونفتالین ها با آلیل تری متیل سیلان استفاده می شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما یک ترکیب شیمیایی است که شامل یون طلا (Au3+) و یون کلرید (Cl-) است. این ترکیب به صورت پودر بلوری زرد رنگ با فرمول شیمیایی AuCl3.3H2O در دسترس است و به عنوان یک شیمی دارویی در تحقیقات بسیاری به کار می‌رود.

این ترکیب شیمیایی، به عنوان یک داروی ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAID) در درمان برخی بیماری‌های التهابی استفاده می‌شود، به خصوص در درمان آرتروز و روماتوئید آرتریت. همچنین، کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی شیمی درمانی نیز در تحقیقات برای درمان برخی از بیماری‌های سرطان، به خصوص سرطان پروستات، مورد بررسی قرار گرفته است.

به عنوان یک داروی ضد التهابی، کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما ممکن است باعث کاهش التهاب و درد در مفاصل شود. این دارو به عنوان یک مهارکننده برای فعالیت سلول‌های سیستم ایمنی بدن، به خصوص سلول‌های تولید کننده عامل التهابی TNF-α، عمل می‌کند. به همین دلیل، کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی ضد التهابی موثر در درمان بیماری‌های مربوط به التهاب مانند روماتوئید آرتریت، آرتروز، و سایر بیماری‌های مشابه استفاده می‌شود.

هرچند که کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما در درمان بیماری‌های التهابی و سرطان مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، اما نیاز به مطالعات بیشتر و تحقیقات بالینی برای بررسی اثرات جانبی و ایمنی این دارو در بیماران وجود دارد.

مشخصات محصول کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کلریدطلا تری هیدرات (III)
 • نام لاتین: Gold(III) chloride trihydrate
 • کد: G4022
 • معرف ACS، ≥49.0٪ بر اساس طلا
 • مترادف(ها): هیدروژن تتراکلوروآئورات (III)، اسید تتراکلرواوریک (III).
 • فرمول خطی: HAuCl4 · 3H2O
 • شماره CAS: 16961-25-4
 • وزن مولکولی: 393.83
 • شماره EC: 240-948-4
 • شماره MDL: MFCD00149904
 • شناسه ماده PubChem: 329799921
 • NACRES: NA.21
کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

خواص محصول 

 • مقطع تحصیلی: معرف ACS
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر، کریستال یا تکه
 • مناسب بودن واکنش
  نوع معرف: کاتالیزور
  هسته: طلا
 • تمرکز: ≥49.0٪ Au
 • ناخالصی ها: ≤0.1٪ نامحلول در اتر
 • آثار کاتیونی: قلیایی ها و سایر فلزات (به عنوان سولفات): ≤0.2٪
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Cl[H].[H]O[H].[H]O[H].[H]O[H].Cl[Au](Cl)Cl
 • InChI
  1S/Au.4ClH.3H2O/h;4*1H;3*1H2/q+3;;;;;;;;/p-3

بسته بندی

 • 1گرم
 • 5 گرم
 • 10 گرم
 • 25گرم
کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

اقدامات بیوشیمی کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی ضد التهابی و داروی شیمی درمانی، اقدامات بیوشیمیایی مختلفی دارد که عبارتند از:

 • – مهار کنندگی فعالیت سلول‌های ایمنی: کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک مهارکننده برای فعالیت سلول‌های سیستم ایمنی بدن، به خصوص سلول‌های تولید کننده عامل التهابی TNF-α، عمل می‌کند.
  – کاهش التهاب: با مهار فعالیت سلول‌های سیستم ایمنی بدن، کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به کاهش التهاب و درد در مفاصل کمک می‌کند.
  – تحریک تولید داروی پروستات: در تحقیقات برای درمان سرطان پروستات، کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی شیمی درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با تحریک تولید داروی پروستات، به کنترل رشد سلول‌های سرطانی کمک می‌کند.
  – افزایش اثرات سایر داروها: در برخی مطالعات، کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما با افزایش اثرات سایر داروها، به بهبود درمان بیماری‌ها کمک می‌کند.

در هر صورت، باید توجه داشت که این دارو همچنین می‌تواند اثرات جانبی جدی نیز داشته باشد، بنابراین باید با مشاوره پزشک قبل از استفاده از این دارو، از مزایا و معایب آن آگاه شوید.

خرید و فروش کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کاربرد کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما در بسیاری از زمینه‌های پزشکی و شیمی درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

1- درمان بیماری‌های التهابی: کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی ضد التهابی غیراستروئیدی (NSAID) در درمان بیماری‌های التهابی مانند روماتوئید آرتریت و آرتروز استفاده می‌شود.

2- درمان بیماری‌های سرطان: کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک داروی شیمی درمانی در برخی از بیماری‌های سرطانی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در درمان سرطان پروستات.

3- درمان بیماری‌های خودایمنی: به دلیل این که کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما می‌تواند فعالیت سلول‌های سیستم ایمنی بدن را کاهش دهد، در درمان بیماری‌های خودایمنی مانند لوپوس، مولتیپل اسکلروزیس و آرتریت روماتوئید استفاده می‌شود.

4- استفاده در تحقیقات بیوشیمیایی: کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی مورد استفاده در تحقیقات بیوشیمیایی قرار می‌گیرد، به خصوص در مطالعات مربوط به ساختار و ویژگی‌های پروتئین‌ها.

مهم است بدانید که استفاده از کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما در هر یک از کاربردهای فوق باید تحت نظارت پزشک باشد و باید با مشاوره پزشک قبل از استفاده از این دارو، از مزایا و معایب آن آگاه شوید.

آیا کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما دارای عوارض جانبی خطرناکی است؟

بله، کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما ممکن است عوارض جانبی خطرناکی داشته باشد. برخی از عوارض جانبی شایع کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما شامل عوارض همچون:

– افزایش وزن و تورم
– تغییر رنگ پوست و لک‌هایی در پوست
– درد و سرگیجه
– افت اشتها و تهوع
– کاهش شدید سلول‌های خونی (لکوپنی)
– افزایش خطر عفونت‌ها
– افزایش سطح کلسترول و تری‌گلیسرید در خون

علاوه بر این، کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما ممکن است عوارض جانبی جدی‌تری مانند بروز آسیب‌های کبدی، حساسیت‌های شدید (شامل آنافیلاکسی) و نارسایی کلیوی نیز داشته باشد.

بنابراین باید توجه داشت که قبل از استفاده از کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما، باید با مشاوره پزشک خود، مزایا و معایب آن را مورد بررسی قرار داد و در صورت بروز هرگونه علائم غیرمعمول، به پزشک خود اطلاع دهید.

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

آیا می‌توانید راه‌هایی برای کاهش عوارض جانبی کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما را برایم توضیح دهید؟

بله، برای کاهش عوارض جانبی کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما می‌توانید راه‌های زیر را امتحان کنید:

1- استفاده از دوز کمتر: با استفاده از دوز کمتر از کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما، می‌توانید خطر بروز عوارض جانبی این دارو را کاهش دهید. در این مورد بهتر است به دستور پزشک خود عمل کنید.

2- مصرف همزمان با غذا: مصرف کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما همراه با غذا می‌تواند عوارض گوارشی این دارو را کاهش دهد.

3- استفاده از مکمل‌های ویتامین: مصرف مکمل‌های ویتامین E و سلنیوم می‌تواند به کاهش عوارض جانبی کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کمک کند.

4- مصرف آنتی هیستامین‌ها: در صورت بروز حساسیت به کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما، مصرف آنتی هیستامین‌ها می‌تواند به کاهش عوارض حساسیتی این دارو کمک کند.

5- پیگیری مرتب با پزشک: برای کاهش عوارض جانبی کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما، باید به دقت دستورات پزشک خود را دنبال کنید و در صورت بروز هرگونه علائم غیرمعمول، به پزشک خود اطلاع دهید.

در هر صورت، قبل از انجام هرگونه تغییر در رژیم درمانی خود، باید با پزشک خود مشورت کرده و دستورات وی را به دقت دنبال کنید.

قیمت – فروش کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کدG4022 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید کلرید طلا تری هیدرات (III) سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)