ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما، یک گلوکوزامینوگلیکان (GAG)، یک زنجیره پلی ساکارید از واحدهای متناوب N-acetylgalactosamine (GalNAc) و اسید گلوکورونیک (GlcA) است که می تواند بر روی هر دو یا هر دو واحد GalNAc و GlcA سولفاته شود. کندرویتین و سولفات های آن اغلب به پروتئین ها متصل می شوند تا پروتئوگلیکان ها را تشکیل دهند.به نظر می رسد کندرویتین نقش تنظیم کننده ای برای سلول های غضروفی، سلول های عصبی و برخی سلول های تومور دارد.

کندرویتین سولفات B برای مطالعه سمیت سلولی پپتید β (1-42) استفاده می شود. کندرویتین سولفات در طیف گسترده ای از زمینه های تحقیقاتی مانند مهندسی زیستی استفاده می شود. کندرویتین سولفات ممکن است به عنوان یک کوپلیمر بیومتریال یا معرف مشتق‌سازی سطحی در توسعه وسایل نقلیه دارورسانی، دستگاه‌های مهندسی بافت و داربست‌های زیستی استفاده شود. کندرویتین سولفات ممکن است برای توسعه ساختارهای زیست سازگار مانند هیدروژل، اسفنج، بیوفیلم، میکروسفر و میسل استفاده شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که سدیم کندرویتین سولفات سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی، به عنوان یک عامل ضد التهاب و ضد درد در صنایع دارویی و تغذیه‌ای استفاده می‌شود. این ترکیب شیمیایی از گروه گلیکوزامینوگلیکان‌ها است که در ساختار غضروف و بافت‌های متصل به استخوان مانند بافت‌های لیگامانت و تاندون‌ها وجود دارد.

در صنایع دارویی، سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک داروی ضد التهابی استفاده می‌شود که به عنوان درمان کمکی در برخی بیماری‌های مفصلی مانند آرتروز و آرتریت مفصلی و همچنین درمان درد و التهاب در برخی بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک مکمل غذایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکمل‌ها به عنوان یک منبع آلی سولفات برای حفظ سلامتی مفاصل و بافت‌های متصل به استخوان مانند بافت‌های لیگامانت و تاندون‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، استفاده از سدیم کندرویتین سولفات سیگما در مکمل‌های غذایی به عنوان یک عامل ضد التهابی و ضد درد نیز مطرح است.

در کل، سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضد التهابی و ضد درد در صنایع دارویی و تغذیه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

مشخصات محصول سدیم کندرویتین سولفات سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: نمک سدیم کندرویتین سولفات از غضروف کوسه
 • مترادف: پلی ساکارید گلیکوزامینوگلیکان سولفاته
 • نام لاتین: Chondroitin sulfate sodium salt from shark cartilage
 • کد: C4384
 • شماره CAS: 9082-07-9
 • شناسه ماده PubChem: 24892689
 • NACRES: NA.25

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: کوسه (غضروف)
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • InChI
  1S/C13H21NO15S/c1-2(15)14-3-8(7(19)13(28-11(3)22)29-30(23،24)25)26-12-6(18)4( 16)5(17)9(27-12)10(20)21/h3-9,11-13,16-19,22H,1H3,(H,14,15)(H,20,21)(H ,23,24,25)/t3-,4+,5+,6-,7-,8-,9+,11-,12-,13-/m1/s1
 • کلید InChI
  KXKPYJOVDUMHGS-OSRGNVMNSA-N
سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

کاربرد سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع دارویی و تغذیه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب از گروه گلیکوزامینوگلیکان‌ها است که در ساختار غضروف و بافت‌های متصل به استخوان مانند بافت‌های لیگامانت و تاندون‌ها وجود دارد. برخی از کاربردهای سدیم کندرویتین سولفات سیگما به شرح زیر است:

 • درمان بیماری‌های مفصلی: سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک داروی ضد التهابی استفاده می‌شود که به عنوان درمان کمکی در برخی بیماری‌های مفصلی مانند آرتروز و آرتریت مفصلی و همچنین درمان درد و التهاب در برخی بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • بهبود سلامتی مفاصل: سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک مکمل غذایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکمل‌ها به عنوان یک منبع آلی سولفات برای حفظ سلامتی مفاصل و بافت‌های متصل به استخوان مانند بافت‌های لیگامانت و تاندون‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • ضد التهاب و ضد درد: استفاده از سدیم کندرویتین سولفات سیگما در مکمل‌های غذایی به عنوان یک عامل ضد التهابی و ضد درد نیز مطرح است.
 • بهبود سلامتی پوست: برخی مطالعات نشان داده‌اند که سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند بهبود سلامتی پوست را نیز تسهیل کند.
 • بهبود عملکرد قلبی: برخی تحقیقات نشان داده‌اند که سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند بهبود عملکرد قلبی را نیز تسهیل کند.

در کل، سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضد التهابی و ضد درد در صنایع دارویی و تغذیه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مولکول‌های کندرویتین سولفات به‌عنوان یک مولکول آبدوست بزرگ، دارای بار منفی و انعطاف‌ناپذیر که نمی‌تواند در یک ساختار کروی فشرده جمع شود، ژل‌های هیدراته متخلخل را تشکیل می‌دهند و پشتیبانی مکانیکی را برای بافت فراهم می‌کنند و امکان انتشار سریع مولکول‌های محلول در آب و مهاجرت سلول‌ها را فراهم می‌کنند.

کندرویتین، یک گلوکوزامینوگلیکان (GAG)، یک پلیمر طبیعی از اسید β-گلوکورونیک-(1← 3)N-استیل-β-گالاکتوزامین [β-GlcA-(1→3)-GalNAc-(1→4)] است. سولفاته شدن ممکن است در موقعیت 6 و/یا موقعیت 4 قسمت گالاکتوزامین رخ دهد، با پتانسیل هر واحد دی ساکارید منفرد به 6 سولفاته، 4 سولفاته، 4،6 دی سولفاته، یا سولفاته نشده.

اجزاء سدیم کندرویتین سولفات سیگما

کندرویتین یک موکوپلی ساکارید اسیدی است که در غضروف، پوست، قرنیه و بند ناف یافت می شود. این ماده از N-acetylgalactosamine، D-glucuronic اسید و باقیمانده سولفات متناوب در مقادیر equimolar تشکیل شده است که می تواند روی هر یک از زیر واحدهای آن سولفاته شود. سولفاته شدن می تواند در موقعیت 6 و/یا 4 قسمت گالاکتوزامین رخ دهد، با پتانسیل برای هر واحد دی ساکارید منفرد 6 سولفاته، 4 سولفاته، 4،6 دی سولفاته، یا سولفاته نشده.

خرید و فروش سدیم کندرویتین سولفات سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سدیم کندرویتین سولفات سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

احتیاط

این محصول را در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد نگهداری کنید.

یادداشت آماده سازی

این محصول با غلظت 100 میلی گرم در میلی لیتر در آب حل می شود.

یادداشت تحلیلی

نسبت β-GlcA-(1→3)-GalNAc-6-سولفات به β-GlcA-(1→3)-GalNAc-4-سولفات پس از تجزیه آنزیمی توسط HPLC تعیین می شود.

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما

اقدامات بیوشیمی سدیم کندرویتین سولفات سیگما

سدیم کندرویتین سولفات سیگما یک ترکیب شیمیایی است که در بررسی‌های بیوشیمیایی، بررسی شده است. برخی از اقدامات بیوشیمیایی سدیم کندرویتین سولفات سیگما عبارتند از:

 • تاثیر بر فعالیت آنزیم‌ها: سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند بر فعالیت برخی آنزیم‌ها تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند فعالیت آنزیم هیدرولاز را کاهش دهد.
 • تاثیر بر فعالیت سلول‌های بیماری‌زا: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند به عنوان یک عامل ضد التهابی و ضد سرطانی عمل کند و فعالیت سلول‌های بیماری‌زا را کاهش دهد.
 • تاثیر بر ساختار مولکولی: سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند بر ساختار مولکولی برخی ترکیبات تاثیر بگذارد. به عنوان مثال، این ترکیب می‌تواند باعث تشکیل پلیمرهای غیر قابل حل شود.
 • تاثیر بر سیستم ایمنی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند بر سیستم ایمنی بدن تاثیر بگذارد و فعالیت سلول‌های ایمنی را تحریک کند.
 • تاثیر بر فعالیت ماتریکس فلزی پروتئیناز‌ها: برخی تحقیقات نشان داده‌اند که سدیم کندرویتین سولفات سیگما می‌تواند فعالیت ماتریکس فلزی پروتئیناز‌ها را کاهش دهد.

در کل، سدیم کندرویتین سولفات سیگما یک ترکیب شیمیایی است که در بررسی‌های بیوشیمیایی مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته است و برخی از اقدامات بیوشیمیایی این ترکیب نیز مشخص شده است.

آیا سدیم کندرویتین سولفات سیگما در صنعت داروسازی استفاده می‌شود؟

بله، سدیم کندرویتین سولفات سیگما در صنایع داروسازی به عنوان یک داروی ضد التهابی و ضد درد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک ماده فعال در برخی از داروها مانند کپسول‌ها، قرص‌ها و ژل‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک داروی کمکی در درمان برخی بیماری‌های مفصلی مانند آرتروز و آرتریت مفصلی و همچنین درمان درد و التهاب در برخی بیماری‌های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کل، سدیم کندرویتین سولفات سیگما به عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضد التهابی و ضد درد در صنایع دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت – فروش سدیم کندرویتین سولفات سیگما کدC4384

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) سدیم کندرویتین سولفات سیگما کدC4384 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید سدیم کندرویتین سولفات سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)