ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ، PVDF به دلیل خواص الکتریکی، مکانیکی، چسبندگی، مقاومت به شرایط آب و هوایی و حرارت، مقاومت به اشعه‌ی ماوراء بنفش و خواص دیگری که دارد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر در صنایع الکترونیک، خودروسازی، هوافضا، نفت و گاز، الکترونیک، تجهیزات الکتریکی، لوله‌ها، پوشش‌های پلیمری، روکش‌های ضد خوردگی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنعت هوافضا، PVDF به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای فولاد در تجهیزاتی مانند فلاپرها، شیارها، پایه‌ها و غیره استفاده می‌شود. در صنعت خودروسازی، PVDF در تولید کابل‌های الکتریکی، پوشش‌های پلیمری، پوشش‌های چرم و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند. پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ (PVDF) یک پلیمر پیشرفته است که از واکنش هیدروفلوئوروسیتاسیون بین کربنیل کلراید و فلورید هیدروژن تولید می‌شود. این پلیمر به دلیل خواص فیزیکی، شیمیایی و الکتریکی منحصربه‌فرد خود، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به برخی از خواص و کاربردهای PVDF اشاره می‌شود:

۱- مقاومت به شرایط آب و هوایی و حرارت: PVDF به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط آب و هوایی و حرارت دارد، در صنایعی که نیاز به مقاومت در برابر عوامل طبیعی و شرایط سخت دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، PVDF در صنعت خودروسازی، صنعت هوافضا، صنعت نفت و گاز، صنعت الکترونیک و غیره استفاده می‌شود.

۲- مقاومت به اشعه‌ی ماوراء بنفش: PVDF دارای مقاومت بالایی در برابر اشعه‌ی ماوراء بنفش است و به همین دلیل در صنعت تولید شیشه‌های محافظ، فیلم‌های نورگردان و پوشش‌های نورگردان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۳- خواص الکتریکی: PVDF دارای خواص الکتریکی بسیار خوبی است و به همین دلیل در صنعت الکترونیک، تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی، کابل‌ها، کندانسورها، سنسورها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

۴- خواص مکانیکی: PVDF دارای خواص مکانیکی بسیار خوبی است و به همین دلیل در صنعت تولید لوله‌ها، پوشش‌های پلیمری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۵- خواص چسبندگی: PVDF دارای خواص چسبندگی بالایی است و به همین دلیل در صنعت تولید روکش‌های ضد خوردگی و پوشش‌های محافظ مورد استفاده قرار می‌گیرد.پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

در کل، PVDF به دلیل خواص الکتریکی، مکانیکی، چسبندگی، مقاومت به شرایط آب و هوایی و حرارت، مقاومت به اشعه‌ی ماوراء بنفش و خواص دیگری که دارد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر در صنایع الکترونیک، خودروسازی، هوافضا، نفت و گاز، الکترونیک، تجهیزات الکتریکی، لوله‌ها، پوشش‌های پلیمری، روکش‌های ضد خوردگی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنعت هوافضا، PVDF به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای فولاد در تجهیزاتی مانند فلاپرها، شیارها، پایه‌ها و غیره استفاده می‌شود. در صنعت خودروسازی، PVDF در تولید کابل‌های الکتریکی، پوشش‌های پلیمری، پوشش‌های چرم و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به خواص متعدد PVDF، این پلیمر به‌عنوان یک جایگزین مناسب برای مواد دیگری مانند پلی‌پروپیلن، پلی‌اتیلن و پلی‌کربنات در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات محصول پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

  • نام ماده: پلی وینیلیدین فلوراید
  • نام لاتین: Poly(vinylidene fluoride)
  • فرمول خطی: (CH2CF2)n
  • شماره CAS: 24937-79-9
پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

بسته بندی پلی وینیلیدین فلوراید

100 گرمی

خواص محصول پلی وینیلیدین فلوراید

vapor pressure: 15 mmHg ( 32 °C)

Quality Level: 100

form: pellets

mol wt: average Mw ~530,000

SMILES string
FC(F)=C

InChI
1S/C2H2F2/c1-2(3)4/h1H2

InChI key
BQCIDUSAKPWEOX-UHFFFAOYSA-N

خرید و فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات پلی وینیلیدین فلوراید

PVDF در بسیاری از صنایع به‌عنوان یک ماده پلیمری پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای تولید PVDF، از واکنش هیدروفلوئوروسیتاسیون بین کربنیل کلراید و فلورید هیدروژن استفاده می‌شود. این پلیمر به دلیل خواص فیزیکی، شیمیایی و الکتریکی منحصربه‌فرد خود در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به برخی اقدامات مربوط به PVDF اشاره می‌شود:پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

۱- تولید: تولید PVDF از واکنش هیدروفلوئوروسیتاسیون بین کربنیل کلراید و فلورید هیدروژن به‌دست می‌آید.

۲- پردازش: PVDF در صنایع مختلف با استفاده از روش‌های مختلفی مانند ریخته‌گری، تزریق، فیلم‌سازی و غیره پردازش می‌شود.

۳- پوشش دهی: PVDF به دلیل خواص چسبندگی بالایی که دارد، در صنایع پوشش‌دهی و روکش‌دهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، PVDF به‌عنوان یک روکش ضد خوردگی در صنایع نفت و گاز، خودروسازی، صنایع شیمیایی و غیره استفاده می‌شود.

۴- تولید مونتاژ: PVDF به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط آب و هوایی و حرارت دارد، در صنعت تولید مواد مونتاژ و تجهیزات حفاظتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، محافظ‌های برقی و مواد عایقی که در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی استفاده می‌شوند، ممکن است از PVDF ساخته شده باشند.

۵- استفاده در صنایع الکترونیک: PVDF به دلیل خواص الکتریکی بسیار خوبی که دارد، در صنایع الکترونیک و الکترومغناطیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید کندانسورهای الکتریکی، سنسورها، کابل‌ها و غیره از PVDF استفاده می‌شود.پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

۶- استفاده در صنایع نفت و گاز: PVDF به دلیل مقاومت بالایی که در برابر شرایط آب و هوایی و حرارت دارد، در صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تجهیزاتی مانند لوله‌ها، سیستم‌های جداسازی، پمپ‌ها و تجهیزات حفاری از PVDF استفاده می‌شود.

۷- استفاده در صنایع غذایی: PVDF به دلیل خواصی که در برابر روغن، چربی و حلال‌های آلی دارد، در صنایع غذایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید بطری‌های نوشیدنی، لوله‌های انتقال مواد غذایی و تجهیزات پخت و پز از PVDF استفاده می‌شود.

در کل، PVDF به دلیل خواص فیزیکی، شیمیایی و الکتریکی بسیار خوبی که دارد، در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به‌عنوان یک ماده پلیمری پیشرفته، می‌تواند به‌عنوان جایگزین برای مواد دیگر در بسیاری از صنایع استفاده شود.

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

کاربرد پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید (PVDF) یک پلیمر فلوریده است که به دلیل خواص بسیار خوبی که دارد، شامل مقاومت بالا در برابر حرارت، شیمیایی، خوردگی، UV و پایداری بالا در برابر تغییرات دما، به عنوان یک ماده جایگزین برای بسیاری از مواد مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

یکی از کاربردهای PVDF در صنعت، استفاده آن در سیستم‌های فیلتراسیون می‌باشد. PVDF به عنوان جزء اصلی غشاء فیلتراسیون استفاده می‌شود و به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و شیمیایی، برای جداسازی و پاکسازی مواد مختلف از جمله مواد شیمیایی، گازها، آب و فاضلاب، استفاده می‌شود.

همچنین PVDF به عنوان یک پوشش مقاوم در برابر حرارت و خوردگی در صنایع شیمیایی، نفت و گاز، صنایع خودروسازی و صنایع الکترونیک به کار می‌رود. همچنین، به عنوان یک ماده پایدار در برابر تغییرات دما و نور UV، در ساخت ظروف و ابزارهای پزشکی مانند سرنگ‌ها، لوله‌های تزریق و تجهیزات جراحی استفاده می‌شود.

علاوه بر این، PVDF به عنوان یک ماده الکترونیکی نیز عمل می‌کند و در ساخت سلول‌های خورشیدی، باتری‌های لیتیومی، مقاومت‌های الکتریکی و اسپیکرهای هوشمند استفاده می‌شود.

در مجموع، کاربردهای PVDF بسیار گسترده هستند و به دلیل خواص بسیار خوبی که دارد، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.پ

لی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

قیمت -فروش پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید پلی وینیلیدین فلوراید سیگماآلدریچ کد347078 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)