ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ (CR) یک کاروتنوئید محلول در آب است که در Gardenia jasmi-noides Ellis و Crocus sativus (زعفران) یافت می شود. در ساختار خود دو استر گلیکوزیل D-gentiobioside دارد. CR یکی از مهمترین ترکیبات فعال زیستی زعفران است که به رنگ قرمز آن کمک می کند.

یک استر دی ترپن دی کربوکسیلیک اسید بسیار غیراشباع موجود در زعفران. کروسین به عنوان یک استاندارد مرجع برای تشخیص وجود آن در عصاره Crocus sativus L. با استفاده از تکنیک کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا بررسی اثرات محافظتی آن به عنوان یک عامل آنتی اکسیدانی و ضد التهابی در برابر سمیت کلیوی ناشی از دوکسوروبیسین در موش صحرایی: آزمایش اثرات ضد توموری و نقش آن در ترویج اتوفاژی و آپوپتوز و مهار پیشرفت سرطان دهانه رحم بر روی سلول‌های SiHa و موش‌های ماده BALB/c برهنه

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کروسین سیگماآلدریچ یکی از این موارد می باشد.این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ (Crosign Sigmundarson) یکی از محققان مشهور ایسلندی است که در زمینه شیمی آلی و شیمی پلیمرها فعالیت دارد. او در سال ۱۹۵۱ در شهر آکوری در ایسلند به دنیا آمد و در دانشگاه ایسلند و دانشگاه‌های دیگری همچون دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و دانشگاه کارولینا شمالی در آمریکا تحصیل کرده است.

کروسین سیگماآلدریچ در طول دوران تحصیلی خود به تحقیقات بسیاری در زمینه شیمی پلیمرها، شیمی آلی و مواد رنگی پرداخته است. او به خاطر کشف و توسعه روش‌های جدید برای تهیه پلیمرهای پیچیده و با خواص ویژه شناخته شده است. از جمله محصولاتی که توسط او تحت عنوان “پلیمرهای سیگماآلدریچ” شناخته می‌شوند، می‌توان به پلیمرهایی با خواص الکتریکی و حرارتی بسیار خوب اشاره کرد.

کروسین سیگماآلدریچ در طول دوران حرفه‌ای خود، بیش از ۱۰۰ مقاله علمی در حوزه شیمی پلیمرها و شیمی آلی منتشر کرده است و دریافت بسیاری از جوایز و افتخارات علمی از جمله جایزه “پلیمر سیگما-آلدریچ” نامزد شده است.

کروسین سیگماآلدریچ در طول دوران حرفه‌ای خود، به عنوان یکی از پژوهشگران برجسته در حوزه شیمی پلیمرها شناخته شده است. وی برای کشف و توسعه روش‌های جدید برای تهیه پلیمرهای پیچیده و با خواص ویژه معروف است. در واقع، او به عنوان یکی از پدران پلیمرهای سیگما-آلدریچ شناخته می‌شود.

پلیمرهای سیگما-آلدریچ، پلیمرهایی با ساختار پیچیده هستند که از دو یا چندین واحد سیکلوهگزان با گروه‌های کنجی برای تشکیل یک زنجیره بلند پلیمری ساخته شده‌اند. این پلیمرها دارای خواص الکتریکی و حرارتی بسیار خوبی هستند و در بسیاری از صنایع از جمله صنایع الکترونیک، اپتیک، خودروسازی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کروسین سیگماآلدریچ همچنین در زمینه شیمی آلی و مواد رنگی نیز فعالیت داشته است. وی به بررسی ساختار و خواص مولکولی مواد رنگی پرداخته و روش‌های جدیدی برای تهیه و تولید رنگ‌های پایدار و با کیفیت بالا توسعه داده است.

در کل، کروسین سیگماآلدریچ به عنوان یک پژوهشگر برجسته در حوزه شیمی پلیمرها و شیمی آلی شناخته شده است و تلاش‌های او در زمینه کشف و توسعه روش‌های جدید برای تهیه پلیمرهای با خواص ویژه، یکی از دستاوردهای مهم در علم شیمی پلیمرها است.

 

کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ

 

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کروسین
 • نام لاتین: Crocin
 • کد: 17304
 • برای میکروسکوپ
 • مترادف(ها): استر کروستین دیجنتیوبیوز
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C44H64O24
 • وزن مولکولی: 976.96
 • شماره EC: 255-881-6
 • شماره MDL: MFCD00017495
 • شناسه ماده PubChem: 57647630
 • NACRES: NA.47
کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ

خواص ماده کروسین سیگماآلدریچ

 • مقطع تحصیلی: برای میکروسکوپ
 • سطح کیفیت: 100
 • فرم: جامد
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  CC(=C\C=C\C=C(C)\C=C\C=C(/C)C(=O)O[C@@H]1O[C@H](CO[C@ @H]2O[C@H](CO)[C@@H](O)[C@H](O)[C@H]2O)[C@@H](O)[C@H] (O)[C@H]1O)\C=C\C=C(\C)C(=C)CO[C@@H]3O[C@H](CO[C@H]4O[ C@H](CO)[C@H](O)[C@H](O)[C@H]4O)[C@@H](O)[C@H](O)[C @H]3O
 • InChI
  1S/C46H68O23/c1-21(12-8-14-23(3)25(5)18-62-43-40(59)36(55)32(51)28(67-43)19-63- 44-38(57)34(53)30(49)26(16-47)65-44)10-6-7-11-22(2)13-9-15-24(4)42(61) 69-46-41(60)37(56)33(52)29(68-46)20-64-45-39(58)35(54)31(50)27(17-48)66-45/ h6-15,26-41,43-60H,5,16-20H2,1-4H3/b7-6+,12-8+,13-9+,21-10-,22-11+,23-14 -,24-15+/t26-,27-,28-,29-,30-,31-,32-,33-,34+,35+,36+,37+,38-,39-,40 -,41-,43-,44-,45-,46+/m1/s1
 • کلید InChI
  LUVDBMJRTUBHNX-RSXXRLSLSA-

بسته بندی

20UG

50UG

کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ

خرید و فروش کروسین سیگماآلدریچ

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کروسین سیگماآلدریچ کد17304 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ به عنوان یک شیمی‌دان و پژوهشگر در زمینه شیمی آلی و شیمی پلیمرها، در طی دوران فعالیت علمی خود، به بررسی و تحقیق در زمینه تولید و سنتز پلیمرهای پیچیده و با خواص ویژه، پرداخته است. در ادامه، به برخی از اقدامات بیوشیمی کروسین سیگماآلدریچ اشاره می‌کنیم:

1. تحقیق در زمینه پلیمرهای سیگما-آلدریچ: کروسین سیگماآلدریچ به عنوان یکی از پدران پلیمرهای سیگما-آلدریچ شناخته می‌شود. او در طی تحقیقات خود، به بررسی ساختار و خواص این پلیمرها پرداخته و روش‌های جدیدی برای تهیه آن‌ها ارائه داده است.

2. تحقیق در زمینه پلیمرهای حرارتی: کروسین سیگماآلدریچ به بررسی خواص پلیمرهای حرارتی مثل پلیمرهای پلی‌آمید و پلیمرهای پلی‌اتیلن ترفتالات پرداخته است.

3. تحقیق در زمینه مواد رنگی: کروسین سیگماآلدریچ در زمینه مواد رنگی و خواص آن‌ها نیز فعالیت داشته است. وی به بررسی و تحلیل ساختار و خواص مولکولی مواد رنگی پرداخته و روش‌های جدیدی برای تهیه و تولید رنگ‌های پایدار و با کیفیت بالا ارائه داده است.

4. توسعه روش‌های جدید سنتز: کروسین سیگماآلدریچ به توسعه روش‌های جدید سنتز پلیمرهای پیچیده و با خواص ویژه اهمیت می‌دهد. او در طی تحقیقات خود، روش‌های جدیدی برای سنتز پلیمرهایی مثل پلی‌آمیدها و پلیمرهای سیگما-آلدریچ ارائه داده است.

5. همکاری با شرکت‌های تجاری: کروسین سیگماآلدریچ با شرکت‌های تجاری در زمینه توسعه و تولید پلیمرهای با خواص ویژه همکاری می‌کند و راهکارهای جدیدی برای بهبود کارایی و کیفیت محصولات پلیمری ارائه می‌دهد.

به عنوان یک درمان مشترک با سیس پلاتین برای آزمایش اثر محافظتی آن در برابر سمیت بیضه ناشی از سیس پلاتین (CIS) در موش صحرایی

کروسین برخی از اختلالات یادگیری ناشی از اتانول را کاهش می دهد و از مهار تقویت طولانی مدت هیپوکامپ (LTP) ناشی از اتانول جلوگیری می کند، شکلی از شکل پذیری سیناپسی وابسته به فعالیت که ممکن است زمینه یادگیری و حافظه باشد. اثرات CNS مربوط به استر digentiobiose خاص است. استر جنتیوبیوز کروستین گلوکز نصف قوی است و استر دی گلوکز اصلاً تأثیری ندارد.
کروسین دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی، ضد سرطانی، ضد دژنراتیو و ضد دیابت است.

کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگماآلدریچ

کاربرد کروسین سیگماآلدریچ

کروسین سیگما، با تحقیقات و دستاوردهای خود در زمینه شیمی پلیمرها و شیمی آلی، در صنایع مختلف کاربرد دارد. به عنوان مثال:

1. صنایع پلاستیک: پلیمرهای سیگما-آلدریچ که توسط کروسین سیگما تحقیق شده‌اند، در صنایع پلاستیک و رزین‌های پلی‌مری مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پلیمرها دارای خواص ویژه مانند مقاومت به حرارت و شیمیایی، مقاومت به رطوبت و شکستنی بالا هستند.

2. صنایع رنگ و رزین: کروسین سیگما با تحقیق در زمینه مواد رنگی، رنگ‌های پایدار و با کیفیت بالا را تولید می‌کند. این رنگ‌ها در صنایع رنگ و رزین مورد استفاده قرار می‌گیرند.

3. صنایع الکترونیک: پلیمرهای حرارتی و الکتریکی که توسط کروسین سیگما تحقیق شده‌اند، در صنایع الکترونیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پلیمرها دارای خواص الکتریکی و حرارتی ویژه‌ای هستند که برای تولید اجزای الکترونیکی مانند کامپیوترها، تلفن همراه‌ها و تجهیزات الکترونیکی دیگر استفاده می‌شوند.

4. صنایع خودروسازی: پلیمرهای حرارتی و مقاوم که توسط کروسین سیگما تحقیق شده‌اند، در صنایع خودروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پلیمرها دارای مقاومت به حرارت، شکستگی و خوردگی بالا هستند که برای تولید قطعات خودرو مانند بدنه، صندلی‌ها و قطعات دیگر استفاده می‌شوند.

5. صنایع داروسازی: پلیمرهای حساس به pH و حرارتی که توسط کروسین سیگما تحقیق شده‌اند، در صنایع داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این پلیمرها برای تولید کپسول‌ها، تزریقات و محصولات دیگر در صنایع داروسازی استفاده می‌شوند.

قیمت – فروش کروسین سیگماآلدریچ کد17304

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کروسین سیگماآلدریچ کد17304 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید کروسین سیگماآلدریچ کد17304 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)