ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

بربرین کلراید سیگماآلدریچ

بربرین کلراید سیگماآلدریچ یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ و بدون بو در دسترس است. فرمول شیمیایی این ترکیب NH4Cl می‌باشد و دارای خواص شیمیایی مانند محلول شدن در آب و تبدیل به گاز آمونیاک در دمای بالا است.

بربرین کلراید در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله صنایع نساجی، پوشاک، چرم، غذای حیوانات و صنایع داروسازی. همچنین، این ترکیب در آزمایشگاه‌ها به عنوان یک منبع ازت و نیز در صنعت فلزات به عنوان یک ماده شستشو و تمیز کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که بربرین کلراید سیگماآلدریچ یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت شیمی اندیشان آریا  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

بربرین کلراید سیگماآلدریچ

بربرین کلراید سیگماآلدریچ یک ترکیب شیمیایی است که به صورت پودر سفید رنگ با فرمول شیمیایی NH4Cl در دسترس است. این ترکیب به صورت طبیعی در برخی مناطق جهان وجود دارد، به‌طوری‌که در برخی کانی‌های زمینی همچون سالمونیاک و کالیت دریافت می‌شود. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

از بربرین کلراید در صنایع مختلفی مانند صنایع نساجی، پوشاک، چرم، غذای حیوانات، صنایع داروسازی، صنایع شیمیایی و غیره استفاده می‌شود. در صنایع نساجی، این ترکیب به عنوان یک ماده موثر به منظور حذف رنگ‌های زاید از پارچه‌ها استفاده می‌شود. همچنین، در صنایع چرمی برای پاک کردن چرم‌ها از بربرین کلراید استفاده می‌شود.

در صنایع داروسازی نیز این ترکیب به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌شود و در تهیه برخی داروهایی مانند آمفتامین، کلرفنیرامین و فنیل‌فرین بکار می‌رود. همچنین، این ترکیب در صنایع شیمیایی به عنوان یک ماده شستشو و تمیز کننده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

در خلاصه، بربرین کلراید یک ترکیب شیمیایی مفید است که در صنایع مختلفی از جمله نساجی، چرمی، داروسازی و شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر

بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

برین کلراید سیگماآلدریچ

مشخصات محصول بربرین کلراید سیگماآلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: بربرین کلراید
 • نام لاتین: Berberine Chloride
 • کد: 200275
 • مترادف (ها): فرم کلرید بربرین، زرد طبیعی 18
 • فرمول تجربی (Hill Notation): C20H18ClNO4
 • شماره CAS: 633-65-8
 • وزن مولکولی: 371.81
 • شماره بیلشتاین: 3836585

خواص بربرین کلراید سیگماآلدریچ

 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: ≥95% (NMR در صورت عدم وجود سیگنال UV، HPLC)
 • فرم: پودر
 • سازنده/نام تجاری: Calbiochem®
 • شرایط نگهداری: OK برای یخ زدن محافظت از نور
 • رنگ: رنگ زرد
 • انحلال پذیری
 • آب: 1 میلی گرم در میلی لیتر
 • DMSO: 10 میلی گرم در میلی لیتر
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  COC1=C(C=[N+](CCC2=C3C=C4C(OCO4)=C2)C3=C5)C5=CC=C1OC.[Cl-]
بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

بسته بندی

25 گرم

خرید و فروش بربرین کلراید سیگماآلدریچ کد200275

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده بربرین کلراید سیگماآلدریچ کد 200275 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                  نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                         ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیو شیمی بربرین کلراید سیگما کد200275

بیو شیمی به عنوان یک رشته علمی مهم، در تحقیقات برای بهبود فرآیندهای صنعتی و کاربردهای پزشکی برای ترکیبات شیمیایی کاربرد دارد. برای بربرین کلراید نیز در زمینه بیو شیمی اقدامات مختلفی انجام شده است. برخی از این اقدامات عبارتند از:

1- استفاده از بربرین کلراید در تولید داروهای ضد عفونی: برخی از داروهای ضد عفونی، مانند آمفتامین، کلرفنیرامین و فنیل‌فرین، از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت استفاده می‌کنند. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

2- استفاده از بربرین کلراید در تولید کودهای آلی: برای تولید کودهای آلی، از بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌شود. این ترکیب باعث می‌شود که گیاهان بهتر رشد کنند و عملکرد بهتری داشته باشند.

3- استفاده از بربرین کلراید در تولید پروتئین‌ها: برای تولید پروتئین‌ها، بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌شود. این ترکیب باعث می‌شود که بازده تولید پروتئین‌ها افزایش یابد. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

4- استفاده از بربرین کلراید در تولید ترکیبات آلی: برای تولید ترکیبات آلی، بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید یون های آمونیوم، برخی از محصولات نهایی این فرآیند از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت استفاده می‌کنند.

5- استفاده از بربرین کلراید در تولید فرآورده‌های دامی: برای تولید فرآورده‌های دامی، بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌شود. این ترکیب باعث می‌شود که فرآورده‌های دامی با کیفیت بهتری تولید شوند.

به طور خلاصه، برای بربرین کلراید در زمینه بیو شیمی اقدامات مختلفی انجام شده است که بهبود فرآیندهای صنعتی و کاربردهای پزشکی این ترکیب را افزایش داده است. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

بربرین کلراید سیگماآلدریچ-

چگونه برای تولید پروتئین‌ها از بربرین کلراید استفاده می‌شود؟

 • برای تولید پروتئین‌ها از بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌شود. برای این منظور، ابتدا بربرین کلراید را با آب مخلوط کرده و سپس به محیط کشت اضافه می‌شود. سپس با اضافه کردن یک سویه باکتری یا قارچ مورد نظر، فرآیند تولید پروتئین شروع می‌شود.
 • در این فرآیند، باکتری یا قارچ مورد نظر از بربرین کلراید به عنوان یک منبع ازت استفاده می‌کند و نیتروژن مورد نیاز برای تولید پروتئین را از آن استخراج می‌کند. در نهایت، پروتئین‌های تولید شده توسط باکتری یا قارچ از محیط کشت جدا شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • بسیاری از پروتئین‌های مورد استفاده در صنایع مختلف، از جمله پروتئین‌های مورد استفاده در صنعت غذایی، داروسازی و تحقیقات علمی، به صورت تجاری تولید می‌شوند. به عنوان مثال، پروتئین‌هایی مانند انزیم‌ها، هورمون‌ها و آنتی‌بادی‌ها از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت استفاده می‌کنند.
 • مزایای استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت در تولید پروتئین‌ها شامل قیمت مناسب، قابلیت تولید در مقیاس بزرگ و قابلیت تنظیم شدت و سرعت تولید پروتئین‌ها است. همچنین، بربرین کلراید برای باکتری‌ها و قارچ‌ها به عنوان یک منبع ازت قابل هضم است که باعث افزایش بازده تولید پروتئین‌ها می‌شود.

آیا تولید پروتئین‌ها از بربرین کلراید برای محیط زیست مضر است؟

 • استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت برای تولید پروتئین‌ها در محیط زیست مضر نیست، مگر اینکه از آن به طریق نامناسبی استفاده شود. در واقع، استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت برای تولید پروتئین‌ها می‌تواند به بهبود شرایط محیط زیست کمک کند.
 • یکی از مزایای استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت در تولید پروتئین‌ها، افزایش بازده تولید پروتئین با کمترین مصرف منابع طبیعی است. با استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت، می‌توان مصرف کودهای شیمیایی را کاهش داد و این باعث کاهش آلودگی محیط زیست می‌شود.
 • همچنین، در فرآیند تولید پروتئین‌ها با استفاده از بربرین کلراید، باکتری‌ها و قارچ‌هایی که در محیط کشت استفاده می‌شوند، می‌توانند از مواد آلی قابل تجدید، مانند گلوکز، استفاده کنند. این باعث می‌شود که از منابع طبیعی کمتری برای تولید پروتئین استفاده شود و همچنین کمترین آلاینده‌هایی مانند دی اکسید کربن و نیتروژن دی اکسید به محیط زیست انتشار پیدا کنند.
 • بنابراین، استفاده از بربرین کلراید به عنوان منبع ازت در تولید پروتئین‌ها، به شرط استفاده درست و مطابق با استانداردهای محیط زیست، می‌تواند به بهبود شرایط محیط زیست کمک کند و مضر نیست. بربرین کلراید سیگماآلدریچ

قیمت – فروش بربرین کلراید سیگماآلدریچ کد 200275

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) بربرین کلراید سیگماآلدریچ کد 200275 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید بربرین کلراید سیگماآلدریچ کد 200275 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)