ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پروپیل گالات

پروپیل گالات کد W294705 به عنوان یک معرف ضد محو شدن در میکروسکوپ فلورسانس برای کاهش نور سفید کردن پروب های فلورسنت مانند رودامین و فلورسین استفاده می شود.

یک آنتی اکسیدان که فعالیت ضد میکروبی از خود نشان می دهد. گزارش شده است که Propyl gallate یک محافظ  کبدی موثر بر پایه آنتی اکسیدان، هم در شرایط آزمایشگاهی و هم در داخل بدن است. همچنین نشان داده شده است که از آپوپتوز عصبی جلوگیری می کند و از مرگ نورون های در معرض FeSO4/GA جلوگیری می کند و همچنین تا حدی از سلول های اندوتلیال در برابر آپوپتوز ناشی از TNF محافظت می کند.

یک آنتی اکسیدان که فعالیت ضد میکروبی از خود نشان می دهد. گزارش شده است که پروپیل گالات یک محافظ کبدی موثر بر پایه آنتی اکسیدان، هم در شرایط آزمایشگاهی و هم در داخل بدن است. همچنین نشان داده شده است که از آپوپتوز عصبی جلوگیری می کند و از مرگ نورون های در معرض FeSO4/GA جلوگیری می کند و همچنین تا حدی از سلول های اندوتلیال در برابر آپوپتوز ناشی از TNF محافظت می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پروپیل گالات کد W294705 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پروپیل گالات

پروپیل گالات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک عامل افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی به کار می‌رود. این ترکیب به صورت طبیعی در برخی از مواد غذایی مانند گردو، بادام، برگ‌های سبز و … یافت می‌شود و مصرف آن در مقادیر مناسب از نظر بهداشتی برای افراد بسیار ایمن است.

همچنین، Propyl gallate به عنوان یک ماده شیمیایی در بسیاری از صنایع دیگر نیز به کار می‌رود. در ادامه به برخی از کاربردهای پروپیل گالات در صنایع مختلف اشاره می‌کنیم:

 • صنایع غذایی: پروپیل گالات به عنوان یک عامل افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی مانند روغن، آبمیوه، نان، سس و … به کار می‌رود. این ترکیب به دلیل خاصیت ضد اکسیداسیونی که دارد، می‌تواند باعث افزایش عمر مفید محصولات غذایی شود.
 • صنایع داروسازی: پروپیل گالات به عنوان یک عامل فعال در تولید برخی از داروها به کار می‌رود. به طور مثال، در تولید برخی از داروهای ضد التهابی و ضد عفونی کننده، پروپیل گالات به عنوان یک عامل فعال استفاده می‌شود.
 • صنعت کاغذ: پروپیل گالات به عنوان یک عامل سفید کننده در تولید کاغذ به کار می‌رود. این ترکیب می‌تواند باعث افزایش شفافیت و سفیدی کاغذ شود.
 • صنایع دیگر: Propyl gallate در صنایع دیگری مانند صنعت نساجی، پلاستیک، رنگین‌کمان‌ها و … نیز به کار می‌رود.

با این حال، برای حفظ سلامت و ایمنی مصرف‌کنندگان، مصرف پروپیل گالات در محصولات غذایی و صنایع دیگر به میزان مناسب و با رعایت مقررات بهداشتی توصیه می‌شود.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پروپیل گالات
 • نام لاتین: Propyl gallate
 • کد: W294705
 • ≥98٪، FCC
 • مترادف(ها): پروپیل استر 3،4،5-تری هیدروکسی بنزوئیک اسید
 • فرمول خطی: 3،4،5-(HO)3C6H2CO2CH2CH2CH3
 • شماره CAS: 121-79-9
 • وزن مولکولی: 212.20O,H
 • شماره FEMA: 2947
 • بیلشتاین: 1877976
 • شماره EC: 204-498-2
 • شماره MDL: MFCD00002196
 • eCl@ss: 39024506
 • شناسه ماده PubChem: 24901412
 • NACRES: NA.21
پروپیل گالات

پروپیل گالات

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 400
 • مقطع تحصیلی
  درجه عطر
  حلال
  کوشر
 • آژانس: از دستورالعمل های IFRA پیروی می کند
 • reg. انطباق
  مقررات اتحادیه اروپا 1223/2009
  مقررات اتحادیه اروپا 1334/2008 و 178/2002
  مقررات اتحادیه اروپا 178/2002
  FCC
  FDA 21 CFR 172.615
  FDA 21 CFR 175.125
  FDA 21 CFR 175.300
  FDA 21 CFR 175.380
  FDA 21 CFR 175.390
  FDA 21 CFR 184.1660
 • سنجش: ≥98٪
 • mp: 146-149 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی): طعم ها و عطرها
 • مستندات: برای اسناد موجود به ایمنی و مستندات مراجعه کنید
 • آلرژن غذایی: هیچ آلرژن شناخته شده ای وجود ندارد

بسته بندی

 • SAMPLE-K
 • 1 کیلوگرم
 • 10 کیلوگرم
پروپیل گالات

پروپیل گالات

کاربرد پروپیل گالات

پروپیل گالات یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب در صنایع مختلف اشاره می‌کنیم:

 • صنایع غذایی: پروپیل گالات به عنوان یک عامل افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی مانند روغن، آبمیوه، نان، سس و … به کار می‌رود. این ترکیب به دلیل خاصیت ضد اکسیداسیونی که دارد، می‌تواند باعث افزایش عمر مفید محصولات غذایی شود.
 • صنایع داروسازی: پروپیل گالات به عنوان یک عامل فعال در تولید برخی از داروها به کار می‌رود. به طور مثال، در تولید برخی از داروهای ضد التهابی و ضد عفونی کننده، پروپیل گالات به عنوان یک عامل فعال استفاده می‌شود.
 • صنعت کاغذ: پروپیل گالات به عنوان یک عامل سفید کننده در تولید کاغذ به کار می‌رود. این ترکیب می‌تواند باعث افزایش شفافیت و سفیدی کاغذ شود.
 • صنایع شیمیایی: پروپیل گالات در برخی از صنایع شیمیایی مانند تولید پلاستیک، رنگین‌کمان‌ها و … به کار می‌رود.
 • صنایع نساجی: پروپیل گالات به عنوان یک عامل ضد پرزه در تولید پارچه و پوشاک به کار می‌رود.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی: Propyl gallate به عنوان یک عامل حفظ رطوبت در تولید برخی از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند کرم‌های مرطوب‌کننده به کار می‌رود.
 • برای حفظ سلامت و ایمنی مصرف‌کنندگان، مصرف پروپیل گالات در صنایع مختلف باید به میزان مناسب و با رعایت مقررات بهداشتی صورت گیرد.

با این حال، Propyl gallate باعث شکستگی تک رشته‌ای در DNA در غلظت‌های بالاتر از 0.25 میکرومولار در زمانی که با غلظت‌های مس در 5 میکرومولار و بالاتر ترکیب شد، شد. با این حال، گزارش دیگری نشان داد که انکوباسیون سلول‌های کبدی جدا شده با پروپیل گالات در غلظت‌های بیش از 1 میلی‌مولار باعث کشتن سلولی می‌شود، در حالی که غلظت پایین‌تر پروپیل گالات > 0.5 میلی‌مولار منجر به تشکیل پله‌ای قطعات DNA با وزن مولکولی کم محلول می‌شود.

پروپیل گالات

پروپیل گالات

خرید و فروش پروپیل گالات کد W294705

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پروپیل گالات کد W294705 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پروپیل گالات

Propyl gallate یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع به کار می‌رود. با توجه به مصرف گسترده این ترکیب در صنایع مختلف، انجام اقدامات بیوشیمی برای کاهش تاثیرات زیان‌بار آن بر محیط زیست، ضروری به نظر می‌رسد. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی پروپیل گالات اشاره می‌کنیم:

 1. بازیافت: از آنجایی که پروپیل گالات در بسیاری از صنایع به کار می‌رود، بازیافت این ترکیب می‌تواند به کاهش آلایندگی محیط زیست کمک کند. بازیافت پروپیل گالات می‌تواند به صورت شیمیایی، فیزیکی و یا ترکیبی انجام شود.
 2. تصفیه آب: پروپیل گالات ممکن است به دلیل استفاده در برخی از صنایع، به آب‌های زیرزمینی و سطحی نفوذ کند. این ترکیب باعث آلودگی آب و کاهش کیفیت آن می‌شود. برای کاهش این تاثیرات، می‌توان از فرآیندهای تصفیه آب مانند فیلتراسیون، اکسیداسیون و یا جذب استفاده کرد.
 3. تجزیه طبیعی: پروپیل گالات می‌تواند در طبیعت تجزیه شود، اما این فرآیند ممکن است بسیار طولانی باشد. برای تسریع فرآیند تجزیه، می‌توان از میکروارگانیسم‌ها و میکروب‌ها استفاده کرد.
 4. جذب: پروپیل گالات می‌تواند به کمک جاذب‌هایی مانند کربن فعال، زئولیت و یا سایر جاذب‌هایی که برای حذف آلاینده‌ها استفاده می‌شوند، جذب شود.

با این حال، برای کاهش تاثیرات زیان‌بار پروپیل گالات بر محیط زیست، بهتر است از روش‌های پیشگیرانه مانند استفاده از جایگزین‌های سبزتر در صنایع و محصولات استفاده کرد.

پروپیل گالات

پروپیل گالات

قیمت – فروش پروپیل گالات کد W294705

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)  پروپیل گالات کد W294705 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پروپیل گالات کد W294705 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)