ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پلی میکسین بی سولفات سالت

پلی میکسین بی سولفات سالت عضوی از گروه آنتی بیوتیک های پلی میکسین است که از سویه های مختلف باسیلوس پلی میکسا و گونه های مرتبط به دست می آید. این شامل یک واحد هپتاپپتیدی حلقوی و یک زنجیره جانبی تری پپتیدی است که توسط یک باقیمانده آسیل چرب N-آسیله می شود. نمک سولفات پلی میکسین B به طور کلی برای درمان عفونت های باکتریایی گرم منفی استفاده می شود.
ساختار شیمیایی: پپتید

پلی میکسین بی سولفات سالت (Polymyxin B Sulfate) یک آنتی‌بیوتیک پلی‌پپتیدی است که به عنوان دارویی جهت مبارزه با عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این دارو معمولاً در صورت عدم موفقیت درمان با داروهای دیگر یا در مواردی که باکتری‌ها به داروهای دیگر مقاوم شده‌اند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نام “پلی‌میکسین B سولفات” به معنی این است که این دارو به صورت فرم سولفات آن در دسترس است. پلی‌میکسین‌ها به طور کلی به دو نوع معروف هستند: پلی‌میکسین B و پلی‌میکسین E (که نیز به کولیستین کاربینول علامت می‌زنند).

این آنتی‌بیوتیک‌ها عمدتاً بر روی باکتری‌های گرم منفی موثر هستند. به عنوان مثال، پلی‌میکسین B به عنوان آخرین راه درمانی برای عفونت‌های گرم منفی مقاوم در مواردی مانند عفونت‌های دستگاه تنفسی و ادراری وارد می‌شود.

همچنین، “بی سولفات سالت” به معنی استفاده از نمک‌های پلی‌میکسین B بدون گروه سولفات است. این ممکن است به عنوان یک فرمولهٔ دارویی خاص یا تغییرات در فرمولاسیون دارو مرتبط با محصولهای تجاری خاص باشد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پلی میکسین بی سولفات سالت

پلی‌میکسین B (Polymyxin B) نیز مانند کولیستین‌ها یک آنتی‌بیوتیک پلی‌پپتیدی است که برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو اغلب در مواردی که باکتری‌ها در مقابل دیگر آنتی‌بیوتیک‌ها مقاوم شده‌اند، به عنوان یک آخرین راه استفاده می‌شود.

در مورد “پلی‌میکسین بی سولفات سدیم  ” (Polymyxin B Sulfate-Free) که به عبارت دیگر “پلی‌میکسین B بدون سولفات” نیز شناخته می‌شود، احتمالاً به نسخه‌ای از این آنتی‌بیوتیک اشاره دارید که بدون استفاده از نمک سولفات تولید شده است. سولفات سدیم یک نوع نمک است که در فرآیند تولید برخی داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از پلی میکسین بی سولفات سالت بدون سولفات به عنوان یک آنتی‌بیوتیک همچنان نیازمند توجه به دستورات و توصیه‌های پزشکی است. همچنین باید در نظر داشت که اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد این نسخه خاص از دارو از منابع معتبر یا از پزشک خود دریافت شود. همچنین به عنوان همیشه، از خودسرانه مصرف داروها خودداری کنید و در صورت لزوم به تشخیص و دستورات پزشک خود عمل کنید.

پلی میکسین بی سولفات سالت.

مشخصات محصول پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پلی میکسین بی سولفات سالت
 • نام لاتین: Polymyxin B sulfate salt
 • کد: P4932
 • پودر، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی
 • مترادف(ها): پلی میکسین، پلی میکسین B، پلی میکسین B سولفات
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C55H96N16O13 · 2H2SO4
 • شماره CAS: 1405-20-5
 • وزن مولکولی: 1385.61
 • شماره EC: 215-774-7
 • شماره MDL: MFCD00131991
 • NACRES: NA.76
پلی میکسین بی سولفات سالت.

پلی میکسین بی سولفات سالت.

خواص محصول

 • خط تولید: BioReagent
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر
 • قدرت: ≥6000 واحد USP در هر میلی گرم
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی: باکتری های گرم منفی
 • حالت عمل: غشای سلولی | دخالت می کند
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد

بسته بندی

 • 1mu
 • 5mu
پلی میکسین بی سولفات سالت.

پلی میکسین بی سولفات سالت.

کاربرد پلی میکسین بی سولفات سالت

از نمک پلی میکسین B سولفات استفاده شده است:
برای درمان ماکروفاژهای موش BAC-1.2F5 به عنوان یک مهارکننده LPS (لیپوپلی ساکارید)
به عنوان کنترل مثبت و منفی در طول سنجش غلظت میکروبی (MCC)

پلی‌میکسین B بدون سولفات سدیم (Polymyxin B Sulfate-Free) نیز همچنان یک آنتی‌بیوتیک پلی‌پپتیدی است که برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، اما در این حالت بدون استفاده از نمک سولفات تهیه شده است. کاربردهای پلی‌میکسین B بدون سولفات مشابه دیگر نسخه‌های پلی‌میکسین B است، اما به علت عدم استفاده از نمک سولفات در ترکیب، ممکن است در برخی موارد مطالعات خاص تحقیقاتی یا مصرف‌های ویژه توصیه شود.

مهم است توجه داشت که هر نوع داروی آنتی‌بیوتیک، از جمله پلی‌میکسین B، باید توسط پزشک تجویز شود. کاربردهای اصلی پلی‌میکسین B شامل درمان عفونت‌های باکتریایی در مناطق مختلف بدن می‌شود، از جمله:

 1. عفونت‌های پوستی: مانند عفونت‌های جلدی، زخم‌ها و غیره.
 2. عفونت‌های تنفسی: برای درمان عفونت‌هایی که ممکن است در ریه‌ها و مجاری تنفسی ایجاد شوند.
 3. عفونت‌های ادراری: برای درمان عفونت‌های مرتبط با دستگاه ادراری.
 4. عفونت‌های چشمی: برای درمان عفونت‌های چشمی باکتریایی.
 5. عفونت‌های گوارشی: برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی در دستگاه گوارش.

همچنین ممکن است در موارد دیگر نیز از این دارو استفاده شود، اما همیشه توصیه می‌شود که هر گونه داروی تجویزی توسط پزشک و بر اساس وضعیت و نیاز فردی مصرف شود. همچنین اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر می‌تواند توسط پزشک یا منابع معتبر دریافت شود.

خرید و فروش پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932 

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

پلی میکسین بی سولفات سالت به صورت بالینی برای درمان عفونت های دستگاه ادراری، مننژها و جریان خون ناشی از سویه های حساس سودوموناس آئروژینوزا استفاده شده است. همچنین در مطالعه پاتوژن‌های مقاوم به چند دارو، به عنوان یک عامل بی‌حرکت برای حذف اندوتوکسین‌ها و ایجاد منافذ در غشای سلول‌های قشر از ریشه‌های جدا شده سورگوم استفاده شده است.
نحوه عمل: پلی میکسین بی سولفات سالت به لیپید A بخشی از لیپوپلی ساکاریدهای باکتریایی متصل می شود و غشای سیتوپلاسمی را با ایجاد منافذ به اندازه کافی بزرگ برای اجازه نشت نوکلئوتید در دیواره باکتری ها مختل می کند. این امر نفوذپذیری غشای سیتوپلاسمی را مختل می کند.

طیف ضد میکروبی: بر روی اکثر باسیل های گرم منفی†† از جمله E.Coli و بیشتر قارچ ها و باکتری های گرم مثبت اثر باکتری کشی دارد.

احتیاط

همانطور که عرضه می شود، محصول باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد در تاریکی نگهداری شود. پس از سه سال نگهداری در این شرایط، هیچ تغییری در نمونه‌های باقی‌مانده مشاهده نشد. محلول های استوک باید استریل فیلتر شده و در دمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهداری شوند. آنها در دمای 37 درجه سانتیگراد به مدت 5 روز پایدار هستند.

یادداشت آماده سازی

پلی میکسین بی سولفات سالت با غلظت 50 میلی گرم در میلی لیتر در آب محلول است و محلولی بسیار کمی مه آلود و بی رنگ تا زرد تولید می کند. حلالیت آن در هر حلال آلی بسیار کم است. به عنوان مثال، حلالیت آن 0.115 میلی گرم در میلی لیتر در اتانول است.

یادداشت های دیگر

1 مو، 5 مو
در ظرف محکم بسته و در جای خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری شود. در جای خشک نگهداری شود.

قیمت – فروش پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پلی میکسین بی سولفات سالت کد P4932 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)