ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پلی ال-اسپارتیک اسید

نمک سدیم پلی الاسپارتیک اسید کد 386790 یک نوع نمک است که از اسید پلی ال-اسپارتیک تولید می‌شود و در آن سدیم به عنوان یک کاتیون موجود است. این نوع نمک در صنایع مختلف استفاده می‌شود، به عنوان مثال در صنایع غذایی به عنوان یک جایگزین برای نمک سنتی (کلرید سدیم) به دلیل اینکه حاوی کمترین مقدار سدیم استفاده می‌شود. همچنین در صنایع دارویی، صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع پلیمری و صنایع نساجی نیز کاربرد دارد.

این بررسی مروری بر پیشرفت اخیر در سنتز، اتصال عرضی، شبکه‌های متقابل و کاربردهای هیدروژل‌های مبتنی بر پلی (اسپارتیک اسید) (PASP) ارائه می‌کند. PASP یک پلی پپتید اسیدی مصنوعی است که در کاربردهای مختلف به ویژه به دلیل زیست سازگاری و زیست تخریب پذیری توجه زیادی را به خود جلب کرده است. اصلاح آسان پیش ساز آن، پلی (سوکسینیمید) (PSI)، توسط آمین های اولیه، دریچه وسیعی را برای طراحی هیدروژل های پیشرفته باز کرده است.

جدا از حساسیت به pH، هیدروژل‌های PASP را می‌توان با گونه‌های مناسب تغییر داد تا به سایر محرک‌های مورد نظر مانند دما و محیط‌های کاهنده/اکسیدکننده نیز پاسخ دهند. استراتژی‌های ساخت هیدروژل‌های مبتنی بر PASP نانوساختار به شکل ذرات و فیبر نیز مورد بحث قرار می‌گیرد. عوامل اتصال متقابل مختلف برای PSI/PASP مانند دی آمین ها، دوپامین، سیستامین و آمینوسیلان ها نیز معرفی شده اند. در نهایت، کاربردهای هیدروژل‌های مبتنی بر PASP در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در زیست پزشکی بررسی می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پلی ال-اسپارتیک اسید

پلی الاسپارتیک اسید یک پلیمر آمفی‌تریک است که دارای گروه‌های اسیدی و بازی می‌باشد. این پلیمر در شرایط آلکالی و اسیدی پایداری خوبی داشته و به دلیل این خاصیت، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک افزودنی در صنایع غذایی به دلیل خواص مفیدی که دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خواص عبارتند از:

کاهش میزان سدیم در محصولات غذایی
افزایش کیفیت محصولات غذایی، به عنوان مثال جلوگیری از تشکیل یخ در محصولات یخ‌زده
بهبود پایداری محصولات غذایی در برابر فرسایش و تغییر شکل
کمک به حفظ رطوبت محصولات و افزایش عمر مفید آنها.
همچنین نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید در صنایع دارویی به عنوان یک افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خاصیت به دلیل قابلیت این نمک برای جذب فلزات سنگین و یون‌های آهن می‌باشد. همچنین در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان یک عامل ضد باکتریایی و ضد قارچ مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در صنایع پلیمری و نساجی نیز از نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل پایدارکننده استفاده می‌شود. این خاصیت به دلیل توانایی این نمک برای جذب و نگهداری رطوبت می‌باشد.

مشخصات محصول نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

  • نام ماده: پلی ال-اسپارتیک اسید نمک سدیم
  • نام لاتین: Poly-L-aspartic acid sodium salt
  • کد: 386790
  • میانگین Mv 15000-50000
  • مترادف(ها): نمک سدیم پلی (ال-اسپارتیک اسید).
  • شماره CAS: 31871-95-1
  • شماره MDL: MFCD00166409
پلی ال-اسپارتیک اسید

پلی ال-اسپارتیک اسید

خواص محصول

میانگین Mv 15000-50000

سیم SMILES
NC(CC(O)=O)C(=O)O[Na]

کاربرد پلی ال-اسپارتیک اسید نمک سدیم

نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید در صنایع مختلف به دلیل خواص مفیدی که دارد، به عنوان یک افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این نوع نمک به شرح زیر است:

صنایع غذایی: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک جایگزین برای نمک سنتی (کلرید سدیم) در بسیاری از محصولات غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع نمک به دلیل کاهش میزان سدیم در محصولات غذایی، می‌تواند به بهبود سلامتی افراد کمک کند. همچنین در بسیاری از محصولات غذایی، به عنوان یک عامل پایداری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنایع دارویی: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل جذب فلزات سنگین و یون‌های آهن مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک عامل پایداری در بسیاری از داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنایع آرایشی و بهداشتی: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل ضد باکتریایی و ضد قارچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در تهیه محصولات ضد عفونی کننده و ضد التهابی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

صنایع پلیمری: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل پایداری در بسیاری از محصولات پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع نمک به دلیل توانایی جذب و نگهداری رطوبت، می‌تواند به بهبود کیفیت و عمر مفید محصولات پلیمری کمک کند.

صنایع نساجی: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل پایداری در بسیاری از محصولات نساجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع نمک به دلیل توانایی جذب و نگهداری رطوبت، می‌تواند به بهبود کیفیت و عمر مفید محصولات نساجی کمک کند.

پلی ال-اسپارتیک اسید

پلی ال-اسپارتیک اسید

خرید و فروش نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پلی ال-اسپارتیک اسید نمک سدیم

برای تولید نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید، ابتدا باید پلی ال-اسپارتیک اسید تولید شود. پلی ال-اسپارتیک اسید از مواد اولیه‌ای مانند اکریلیک اسید، مالئیک انیدرید و فسفریک اسید با استفاده از روش‌های شیمیایی تولید می‌شود.

پس از تولید پلی ال-اسپارتیک اسید، برای تولید نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید، این پلیمر به همراه سدیم هیدروکسید در محلول آبی ترکیب شده و مورد توجه قرار می‌گیرد تا pH محلول به مقدار مطلوب (حدود pH=7) تنظیم شود. سپس با اضافه کردن اسید کلریدریک، نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید تشکیل می‌شود. پس از تشکیل نمک، آن را از محلول جدا کرده و خشک کرده و در صورت نیاز، به عنوان یک پودر آماده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در پایان، با توجه به کاربردهای مختلف نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید در صنایع مختلف، می‌توان به بررسی اثرات بیوشیمیایی آن بر روی سلول‌ها و بافت‌ها پرداخت. به عنوان مثال، بررسی اثرات بیوشیمیایی نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید بر روی سلول‌های بنیادی، سلول‌های بنیادی تحریک شده و سلول‌های سرطانی می‌تواند درک بهتری از اثرات این نوع نمک بر روی سلول‌ها و بافت‌ها را به ما بدهد.

آیا این نوع نمک در مصارف پزشکی استفاده می شود؟

بله، نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید در بسیاری از مصارف پزشکی نیز استفاده می‌شود. این نوع نمک به دلیل خواصی که دارد، می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات پزشکی کاربرد داشته باشد. برخی از کاربردهای پزشکی نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید عبارتند از:

درمان آلزایمر: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید می‌تواند به بهبود عملکرد مغزی و کاهش علائم بیماری آلزایمر کمک کند.

درمان سیستم عصبی مرکزی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید می‌تواند در درمان برخی از مشکلات سیستم عصبی مرکزی مانند بیماری پارکینسون و مولتیپل اسکلروزیس کاربرد داشته باشد.

درمان عفونت‌های باکتریایی: نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید به عنوان یک عامل ضد باکتریایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند در درمان برخی از عفونت‌های باکتریایی مانند عفونت‌های ادراری و تنفسی کاربرد داشته باشد.

درمان بیماری‌های قلبی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید می‌تواند به بهبود وضعیت بیماران با بیماری‌های قلبی کمک کند و عوارضی مانند تخمک‌گذاری و خطر افزایش فشار خون را کاهش دهد.

درمان بیماری‌های التهابی: برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید می‌تواند در درمان بیماری‌های التهابی مانند آرتریت روماتوئید و ام اس کاربرد داشته باشد.

مهم است به این نکته توجه کنید که استفاده از نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید برای مصارف پزشکی باید تحت نظر پزشکان و متخصصان مجرب صورت گیرد.

پلی ال-اسپارتیک اسید

پلی ال-اسپارتیک اسید

قیمت – فروش نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید نمک سدیم پلی ال-اسپارتیک اسید کد 386790 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)