ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید (Polylysine Hydrobromide) یک پلیمر طبیعی و پلی‌کاتیونی است که از اسید آمینه لیزین تشکیل شده و به عنوان یک ماده جذب کننده آب و پلی‌الکترولیت عمل می‌کند. این ترکیب در بسیاری از زمینه‌ها از جمله غذا، داروسازی، صنایع مختلف و تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد آن، کاربردهای گوناگونی دارد.

پلی دی لیزین هیدروبرومید برای کاربردهای زیر استفاده می شود:
مورد استفاده در کشت سلول حیوانی2- کشت نورون قشر موش صحرایی 3-کشت سلولی و درمان siRNA و 4-کشت سلولی اولیه و مدل شبکه عصبی بزرگسالان5- کشت آستروسیت قشر مغز6- رنگ‌آمیزی ایمونوفلورسانس (سلول‌های HDF روی روکش‌های شیشه‌ای با لیزین پلی دی (P0899، Sigma-Aldrich) قرار گرفتند)
شرایط جمع آوری و کشت NPC: از پلیمرهای پلی دی لیزین می توان در آماده سازی سطوح برای اتصال سلولی استفاده کرد. پلیمرهای D-lysine همچنین می توانند برای سلول هایی استفاده شوند که پلیمرهای پلی-L-lysine را هضم کرده و باعث جذب بیش از حد L-lysine می شوند.

این محصول به عنوان بستر کشت سلولی در صورت استفاده از 0.5 – 1.0 میلی لیتر از محلول 0.1 میلی گرم در میلی لیتر برای پوشش 25 سانتی متر مربع توصیه می شود. نسخه‌های با وزن مولکولی پایین‌تر محصول، چسبناک‌تر هستند، اما نسخه‌های با وزن مولکولی بالا، مکان‌های اتصال بیشتری را برای هر مولکول فراهم می‌کنند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید (Poly-D-Lysine Hydrobromide) یک پلی‌آمید است که از اسید آمینه دی‌لیزین تشکیل شده و به عنوان یک پلی‌کاتیونی و ماده جذب کننده آب در برخی از زمینه‌های علمی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاصش می‌تواند در موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

در زیر به برخی از کاربردهای پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید اشاره می‌کنم:

 • سلول‌های کشاورزی: پلی دی لیزین هیدروبرومید در کشت سلول‌های کشاورزی و تحقیقات سلولی به عنوان سطح اتصال برای سلول‌ها به کشت‌ها و زیرساخت‌های سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • کشت سلول‌های بیولوژیکی: این ترکیب به عنوان یک پوشش برای کشت سلول‌های بیولوژیکی به کار می‌رود. این پوشش می‌تواند به چسبندگی سلول‌ها به سطح کشت کمک کند و در تحقیقات سلولی و بافتی استفاده می‌شود.
 • کشت سلول‌های عصبی: پلی دی لیزین هیدروبرومید در کشت سلول‌های عصبی به منظور ایجاد سطح اتصال مناسب و تشویق رشد سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • مطالعات زیست‌شناسی سلولی: این ترکیب در مطالعات زیست‌شناسی سلولی به عنوان یک ابزار برای افزایش چسبندگی سلول‌ها به سطح‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • تحقیقات بیوشیمیایی: پلی دی لیزین هیدروبرومید در تحقیقات بیوشیمیایی به عنوان یک ماده میان‌مولکولی برای بررسی تعاملات بین پروتئین‌ها و مولکول‌های دیگر استفاده می‌شود.
 • صنایع میکروبیولوژی: این ترکیب در تولید محصولات میکروبیولوژیکی مختلف، از جمله میکروب‌های پروبیوتیک و مواد غذایی تخمیری، به عنوان ماده جامد و جاذب برای رشد میکروب‌ها استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که کاربردهای دقیق پلی دی لیزین هیدروبرومید بسته به زمینه استفاده ممکن است متفاوت باشد. همچنین، ممکن است مقررات و استانداردهای خاصی برای استفاده از این ترکیب وجود داشته باشد که بهتر است رعایت شوند.

مشحصات محصول پلی دی لیزین هیدروبرومید کد P0899

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پلی دی لیزین هیدروبرومید
 • نام لاتین: Poly-D-lysine hydrobromide
 • کد: P0899
 • مول وزنی 70000-150000
 • مترادف(ها): هیدروبرومید هموپلیمر دی لیزین
 • فرمول خطی: D-Lys-(D-Lys)n-D-Lys · xHBr
 • شماره CAS: 27964-99-4
 • شماره MDL: MFCD00131934
 • شناسه ماده PubChem: 24898137
 • NACRES: NA.26

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

خواص محصول

 • فرم: جامد
 • سطح کیفیت: 200
 • mol wt: 70000-150000
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES: O=C(C)[C@@](NC)([H])CCCCN.[Br]
 • InChI: 1S/C6H14N2O2.BrH/c7-4-2-1-3-5(8)6(9)10;/h5H,1-4,7-8H2,(H,9,10);1H
 • کلید InChI: MEXAGTSTSPYCEP-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 10mg
 • 50mg
 • 100mg
 • 500mg
 • 1g
پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

این محصول یک فاکتور اتصال غیر اختصاصی برای سلول‌ها است که با افزایش تعامل الکترواستاتیکی بین یون‌های دارای بار منفی غشای سلولی و سطح کشت، در تقویت چسبندگی سلول به بسترهای جامد مفید است. پلی دی لیزین پس از جذب به سطح کشت، تعداد مکان های اتصال سلولی با بار مثبت را افزایش می دهد.

اجزاء

Poly-D-lysine یک پلیمر اسید آمینه با بار مثبت با تقریباً یک HBr در هر باقیمانده لیزین است. هیدروبرومید به پلی دی لیزین اجازه می دهد تا به شکل کریستالی محلول در آب باشد. مقدار کمی از محصول ممکن است در ساختار ß یافت شود زیرا HBr با پیوند هیدروژنی بین آمینو و گروه‌های کربوکسیل یا بخش‌های حاوی N یا O تداخل می‌کند.

احتیاط

محلول های استریل زمانی که در دمای 8-2 درجه سانتی گراد نگهداری می شوند تا 2 سال پایدار هستند. باید در دمای 20- درجه سانتیگراد خشک شده نگهداری شود.

یادداشت تحلیلی

این محصول دارای وزن مولکولی 70000-150000 می باشد. برای حذف HBr، این محصول را در یک بافر خنثی حل کنید و برای حذف نمک ها دیالیز کنید. به طور کلی، برای استفاده از این محصول به عنوان عامل چسبندگی، 50 میلی لیتر آب گرید کشت بافت استریل را به 5 میلی گرم پلی لیزین اضافه کنید و سطح را با 1 میلی لیتر به ازای هر 25 سانتی متر مربع محلول به صورت آسپتیک بپوشانید. پس از 5 دقیقه محلول را از طریق آسپیراسیون خارج کرده و سطح را کاملاً بشویید. اجازه دهید دو ساعت قبل از وارد کردن سلول و محیط خشک شود.

خرید و فروش پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مضرات استفاده از پلی دی لیزین هیدروبرومید

استفاده از پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید به طور کلی به نظر می‌رسد که در شرایط معمول و با رعایت دستورات استفاده از تولیدات مرتبط با این ماده، مشکلات جدی ایجاد نمی‌شود. با این حال، می‌توان مواردی را که در استفاده از این ماده ممکن است برای برخی افراد مضر باشد، موردنظر قرار داد:

 • حساسیت و آلرژی: ممکن است برخی افراد حساسیت یا آلرژی به پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید داشته باشند. در صورتی که افرادی از حساسیت به این ماده رنج می‌برند، ممکن است باعث علائم آلرژیک مانند خارش، قرمزی و تورم پوست شوند.
 • استفاده در دستگاه‌های پزشکی: در برخی از موارد، استفاده از پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید در دستگاه‌های پزشکی ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. اگر در تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، باید مطمئن شوید که از نظر فیزیکی و شیمیایی با دستگاه‌ها سازگار است.
 • تداخل با محیط زیست زیستی: در صورتی که پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید به مقادیر زیادی در محیط زیست رها شود، ممکن است تداخل‌های زیستی ایجاد شود. به عنوان مثال، ممکن است تأثیرات منفی بر روی حیوانات و گیاهان داشته باشد.
 • استفاده ناصحیح در محصولات غذایی: اگر از پلی‌دی‌لیزین هیدروبرومید در محصولات غذایی استفاده می‌کنید، باید مطمئن شوید که مقدار استفاده شده مناسب است و احتمال تاثیرات جانبی در سلامت مصرف‌کنندگان کاهش یافته است.

مهم است که قبل از استفاده از هر ماده‌ای، به ویژه در صنایع مرتبط با بهداشت و درمان، مطالعه دقیق و مشورت با کارشناسان مرتبط انجام شود تا هر گونه خطرات ممکن کنترل و کاهش یابد.

پلی دی لیزین هیدروبرومید

پلی دی لیزین هیدروبرومید

قیمت – فروش پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پلی دی لیزین هیدروبرومید کدP0899  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)