ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پلی کلروتری فلوئورواتیلن

پلی کلروتری فلوئورواتیلن، دریچه‌ها، مهر و موم‌ها، فیلم‌های بسته‌بندی، پانل‌های نمایشگر الکترولومینسانس، یاتاقان‌هایی که در آن‌ها سایش زیاد مشکل دارند.
ویژگی ها و مزایا: مقاومت شیمیایی، جذب رطوبت نزدیک به صفر، خزش کم، شفافیت نوری بالا، ظرفیت عایق الکتریکی بالا، غ  قابل اشتعال و ضریب انبساط حرارتی کم.

محصول پلی‌کلروتری فلوئورواتیلن (Poly(chlorotrifluoroethylene) یا PCTFE) یک پلیمر فلورینه است که به‌عنوان یک ماده پلیمریک و دارای خواص ویژه به‌کار می‌رود. این پلیمر تقریباً بی‌رنگ است و در حالت جامد شفاف به‌نظر می‌آید.

محصول پلی‌کلروتری‌فلوئورواتیلن (Poly(chlorotrifluoroethylene) یا PCTFE) یک پلیمر فلورینه است که به عنوان یک ماده پلیمری مهم در صنایع مختلف به‌کار می‌رود. این پلیمر دارای خصوصیات فوق‌العاده ویژه‌ای است که آن را در بسیاری از کاربردها قابل استفاده می‌سازد. به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت، حلال‌های شیمیایی، اسیدها، بازها و تغییرات زیست‌شناختی، این ماده در صنایع خاص و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پلی کلروتری فلوئورواتیلن

پلی کلروتری فلوئورواتیلن (Poly(chlorotrifluoroethylene) یا PCTFE) یک پلیمر فلورینه است که از ترکیبات پلیمری فلورینه‌ای مهم محسوب می‌شود. این پلیمر به عنوان یک ماده با خصوصیات ویژه در صنایع مختلف، از جمله صنایع نفت و گاز، پزشکی، الکتریکی و الکترونیکی، شیمیایی، هوافضا و نظامی، اپتیک و لیزر، مواد خاص و غیره استفاده می‌شود.

خصوصیات برجسته PCTFE شامل موارد زیر می‌شود:

 • مقاومت شیمیایی: این پلیمر دارای مقاومت بسیار بالا در برابر اسیدها، بازها، حلال‌های شیمیایی و اکسیدان‌ها است.
 • مقاومت حرارتی: PCTFE دارای مقاومت عالی در برابر دماهای بالا است و می‌تواند در دماهای بسیار پایین تا دماهای حدود 300 درجه سانتیگراد کاربرد داشته باشد.
 • نچسبی و ضد آب: این پلیمر دارای خاصیت نچسب و ضد آب است که می‌تواند در بسیاری از کاربردها مفید باشد.
 • مقاومت در برابر اشعه‌های لیزر: PCTFE می‌تواند در برابر انواع اشعه‌های لیزری مقاومت نشان دهد و برای استفاده در اپتیک و لیزر کاربرد داشته باشد.
 • مقاومت الکتریکی: این پلیمر دارای مقاومت الکتریکی بالا است که در صنایع الکتریکی و الکترونیکی بسیار مفید است.
 • خصوصیات نوری: PCTFE دارای خاصیت شفافیت بالا است که در صنایع اپتیک و لیزر بسیار مهم است.

به‌دلیل خصوصیات برجسته‌ای که دارد، PCTFE در بسیاری از صنایع پیشرفته و مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پلیمر به عنوان یک جایگزین مناسب برای موادی مانند پلی‌تترافلوئورواتیلن (PTFE) و پلی‌کلرید وینیل (PVC) در بسیاری از کاربردها مورد استفاده قرار می‌گیرد

مشخصات محصول پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پلی کلروتری فلوئورواتیلن
 • نام لاتین: Poly(chlorotrifluoroethylene)
 • کد: 454710
 • پودر
 • فرمول خطی: [CF2CF(Cl)]n
 • شماره CAS: 9002-83-9
 • شماره MDL: MFCD00147324
 • شناسه ماده PubChem: 24868959
 • NACRES: NA.23
پلی کلروتری فلوئورواتیلن

پلی کلروتری فلوئورواتیلن

خواص محصول

 • فرم: پودر
 • ثابت دی الکتریک: 2.6، 1 کیلوهرتز (ASTM D 150)
 • سختی: 75-85 (ساحل D)
 • پارامتر: نرخ جریان 2E-3 سی سی در ثانیه (230 درجه سانتی گراد 100 مگاپاسکال).
 • دمای انتقال
  Tg (DSC) 103 درجه سانتی گراد (شروع)
  Tm (DSC) 210 درجه سانتیگراد (شروع)
 • تراکم: 1 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد
 • سیم SMILES: F\C(F)=C(/F)Cl
 • InChI
  1S/C2ClF3/c3-1(4)2(5)6
 • کلید اینچی
  UUAGAQFQZIEFAH-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 25 گرم

کاربرد پلی کلروتری فلوئورواتیلن 

خصوصیات و کاربردهای PCTFE عبارت‌اند از:

مقاومت شیمیایی: PCTFE برخلاف بسیاری از پلیمرها مقاومت بسیار بالایی در برابر اسیدها، بازها، حلال‌ها و مواد شیمیایی مختلف دارد. به همین دلیل، از آن برای برخی از برنامه‌هایی که نیازمند مقاومت شیمیایی بالا هستند، استفاده می‌شود.

مقاومت حرارتی: PCTFE می‌تواند دمای بالایی را تحمل کند و در دماهای بسیار پایین تا بسیار بالا مقاومت داشته باشد. این ویژگی آن را برای برنامه‌هایی که نیازمند عملکرد در شرایط حرارتی انواع استفاده‌هاست، مناسب می‌کند.

عایق الکتریکی: PCTFE از نظر عایق الکتریکی خوبی برخوردار است و در برنامه‌های الکترونیکی و برقی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربردهای پزشکی: به‌دلیل مقاومت شیمیایی و حرارتی، PCTFE برای برخی برنامه‌های پزشکی نیز استفاده می‌شود، از جمله در ساخت تجهیزات پزشکی و دستگاه‌های تشخیصی.

کاربردهای صنعتی: PCTFE در صنایع نفت و گاز، صنایع هوافضا، صنایع شیمیایی، و صنایع خودروسازی به عنوان ترموپلاستیک برای تولید قطعات و کامپوننت‌ها استفاده می‌شود.

سایر کاربردها: PCTFE در ساخت محصولات پوششی و درجه‌بندی مختلف نیز به‌کار می‌رود.

به‌عنوان یک ماده پلیمریک تکنیکالی، PCTFE ممکن است در محصولات صنعتی، قطعات مهندسی، و تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

پلی کلروتری فلوئورواتیلن

پلی کلروتری فلوئورواتیلن

خرید و فروش پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده  پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پلی کلروتری فلوئورواتیلن

اقدامات بیوشیمی مرتبط با پلی کلروتری فلوئورواتیلن (PCTFE) شامل مطالعه و تحلیل تأثیرات این پلیمر بر سطح بیولوژیکی و مولکولی است. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی ممکن در مورد PCTFE اشاره می‌شود:

بررسی سمیت: این پلیمر معمولاً غیر سمی و بی‌خطر برای استفاده در برخی از کاربردها مانند صنایع نفت و گاز و پزشکی است. بنابراین، بررسی تأثیرات سمیت PCTFE بر روی سلول‌ها و بافت‌های زنده ممکن است به ما کمک کند تا درک بهتری از ایمنی این ماده در مصارف مختلف داشته باشیم.

بررسی تأثیرات زیست‌شناختی: بررسی تأثیرات PCTFE بر روی رشد، انقسام و سلامت سلول‌ها می‌تواند مفهوم‌تر از تأثیرات این پلیمر در برخورد با زیست‌محیط و سلول‌های زنده باشد.

اثرات مهارکننده روی آنزیم‌ها: بررسی تأثیرات PCTFE بر روی آنزیم‌ها می‌تواند به درک بهتر از مکانیسم عمل این پلیمر در سطح مولکولی کمک کند. پلی کلروتری فلوئورواتیلن

بررسی تأثیرات دارویی: برخی مطالعات بیوشیمی می‌توانند تأثیرات دارویی PCTFE بر روی بیماری‌ها و بیماری‌های مختلف را بررسی کنند.

تعیین تأثیرات جانبی: بررسی تأثیرات جانبی احتمالی PCTFE، به‌ویژه در مصرف پزشکی، می‌تواند به شناخت بهتر از عوارض ایمنی و کاربرد این ماده کمک کند.

از آنجا که PCTFE یک ماده پلیمری خاص و پیچیده است، استفاده از آن برای مصارف بالینی، پزشکی و صنعتی باید تحت نظر مطالعات بیوشیمی معتبر و با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و مقررات صورت گیرد. همچنین، هر گونه مصرف این ماده باید توسط افراد مجرب و متخصص انجام شود.

پلی کلروتری فلوئورواتیلن در کدام داروها استفاده می شود؟

پلی کلروتری‌فلوئورواتیلن (PCTFE) به عنوان یک پلیمر فلورینه، بیشتر در صنایع و کاربردهای مهندسی و صنعتی استفاده می‌شود و به طور مستقیم در تولید داروها به‌کار نمی‌رود. در واقع، این پلیمر معمولاً برای کاربردهای غیردارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد و تولید داروها به کاربردهای متفاوتی مانند صنایع نفت و گاز، پزشکی، الکتریکی و الکترونیکی، شیمیایی، هوافضا و نظامی، اپتیک و لیزر، مواد خاص و غیره محدود می‌شود.

از آنجا که PCTFE به‌طور معمول در تولید داروها استفاده نمی‌شود، نمی‌توانم لیست دقیقی از داروها ارائه دهم که از این پلیمر در ترکیب‌های آنها به کار رفته است. برای استفاده از هر گونه ماده شیمیایی در تولید داروها، تحقیقات بالینی و پژوهش‌های دارویی دقیق و مطمئن لازم است تا کاربرد و ایمنی آن به‌خوبی بررسی شود.

تا به‌حال، اطلاعات به‌دست آمده نشان می‌دهد که PCTFE به‌طور مستقیم به عنوان یک ماده فعال در داروها استفاده نمی‌شود و بیشتر در صنایع غیردارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از هر گونه ماده در تولید داروها، باید تحت نظارت دقیق و با رعایت دستورالعمل‌های صحیح انجام شود.

قیمت – فروش پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ)  پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید  پلی کلروتری فلوئورواتیلن کد 454710 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)