ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2کربوکسیلیک اسید کد 706438 یا پرولین، یک اسید آمینه غیرضروری است که در بدن وجود دارد. این اسیدآمینه در ساخت پروتئین‌ها و تولید انرژی بدن نقش دارد. همچنین، پرولین در ساخت کلاژن و دیگر پروتئین‌های مهم بدن نیز نقش دارد.

پروتئین کلاژن که در بافت‌های بدنی مانند پوست، استخوان، و عضلات وجود دارد، به عنوان یک پروتئین ساختمانی با افزایش ایجاد و افزایش کیفیت بافت‌های بدن در برابر زخم، ساییدگی، و سایر صدمات بدنی کمک می‌کند. پرولین نیز در ساخت دیگر پروتئین‌های مهم بدن مانند آنزیم‌ها نقش دارد.

بدین ترتیب، پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید یکی از اسیدهای آمینه مهم برای ساخت پروتئین‌های بدن و تولید انرژی است. در صورتی که مقدار آن در بدن کم باشد، ممکن است باعث کاهش تولید کلاژن و سایر پروتئین‌های مهم بدن شود. از طرفی، مصرف غذاهایی که حاوی پرولین هستند، مانند گوشت، ماهی، سویا، بادام، برنج، و مغزهای خشک، می‌تواند به حفظ سلامتی پوست، استخوان، و ماهیچه‌های بدن کمک کند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین2-کربوکسیلیک اسید یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری برای بدن است، یعنی بدن قادر به تولید آن خودش است و نیازی به مصرف مستقیم آن از طریق غذا نیست. اما با این حال، مصرف غذاهایی که حاوی پرولین هستند می‌تواند به حفظ سلامتی و بهبود عملکرد بدن کمک کند.

پرولین در ساخت پروتئین‌های مهم بدن نقش دارد، به خصوص در ساخت کلاژن که یک پروتئین ساختمانی بسیار مهم برای بافت‌های بدنی مانند پوست، استخوان، و عضلات است. کلاژن باعث افزایش ایجاد و بهبود کیفیت بافت‌های بدن در برابر زخم‌ها، ساییدگی‌ها و سایر صدمات بدنی می‌شود. همچنین، پرولین در ساخت دیگر پروتئین‌های مهم بدن مانند آنزیم‌ها و هورمون‌ها نیز نقش دارد.

علاوه بر این، پرولین می‌تواند در بهبود سلامتی قلب و عروق نیز موثر باشد. این اسید آمینه به عنوان یک ناقل اکسید نیتریک نقش دارد که باعث گشاد شدن عروق می‌شود و فشار خون را کاهش می‌دهد. بنابراین، مصرف مقدار مناسبی پرولین می‌تواند به بهبود سلامتی قلب و عروق کمک کند.

منابع غذایی غنی از پرولین شامل مواد غذایی مانند گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، سویا، بادام، برنج، مغزهای خشک و توت‌های قرمز هستند. همچنین، مکمل‌های حاوی پرولین نیز در بازار موجود است، اما قبل از استفاده از هرگونه مکمل باید با پزشک خود مشورت کنید.

مشخصات محصول پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید
 • نام لاتین: (S)-N-Fmoc-piperidine-2-carboxylic acid
 • کد: 706438
 • 97%
 • مترادف(ها): Fmoc-Pip-OH، (S)-1-Fmoc-piperidine-2-کربوکسیلیک اسید، N-Fmoc-L-پیپکولینیک اسید
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C21H21NO4
 • شماره CAS: 86069-86-5
 • وزن مولکولی: 351.40
 • بیلشتاین: 4718405
 • شماره MDL: MFCD00235898
 • شناسه ماده PubChem: 329762639
 • NACRES: NA.26
پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

خواص محصول

 • Quality Level: 100
 • Assay: 97%
 • form: powder
 • optical activity: [α]22/D −23°, c = 1 in DMF
 • reaction suitability
  reaction type: Fmoc solid-phase peptide synthesis
 • mp: 153-158 °C
 • application(s): peptide synthesis
 • functional group: Fmoc
 • storage temp.: 2-8°C
 • SMILES string
  OC(=O)[C@@H]1CCCCN1C(=O)OCC2c3ccccc3-c4ccccc24

بسته بندی

 • 1 گرم
 • 5 گرم
پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

کاربرد پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید یا پرولین، یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری برای بدن است که در ساخت پروتئین‌ها و تولید انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، پرولین در ساخت کلاژن و دیگر پروتئین‌های مهم بدن نیز نقش دارد.

با توجه به نقش پرولین در ساخت کلاژن، این اسید آمینه می‌تواند در بهبود سلامت پوست موثر باشد. مصرف مقدار مناسبی پرولین می‌تواند به حفظ سلامتی پوست، استخوان‌ها، و ماهیچه‌های بدن کمک کند. به علاوه، پرولین می‌تواند در بهبود سلامتی قلب و عروق نیز موثر باشد. این اسید آمینه به عنوان یک ناقل اکسید نیتریک نقش دارد که باعث گشاد شدن عروق می‌شود و فشار خون را کاهش می‌دهد.

پرولین همچنین می‌تواند در بهبود عملکرد ورزشی و حفظ سلامت مفاصل موثر باشد. مطالعات نشان داده‌اند که مصرف پرولین می‌تواند باعث کاهش درد و التهاب مفاصل شود و بهبود عملکرد جسمانی کمک کند.

با توجه به اینکه پرولین یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری برای بدن است، نیازی به مصرف مستقیم آن از طریق مکمل‌های خوراکی نیست. با این حال، مصرف غذاهایی که حاوی پرولین هستند مانند گوشت، مرغ، ماهی، سویا، بادام، برنج، و مغزهای خشک، می‌تواند به حفظ سلامتی و بهبود عملکرد بدن کمک کند.

خرید و فروش پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید یا پرولین، یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری برای بدن است که در ساخت پروتئین‌ها و تولید انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور کلی، اقدامات بیوشیمیایی پرولین به دلیل نقش مهم آن در ساخت پروتئین‌های بدن و تولید انرژی، بسیار مهم هستند.

یکی از اقدامات بیوشیمیایی مهم پرولین، فعالیت آنزیم‌هایی است که در تولید پرولین و سایر اسیدهای آمینه مهم برای بدن نقش دارند. این آنزیم‌ها شامل پرولین هیدروکسیلاز و پرولین سینتاز هستند که در فرایندهای متابولیکی بدن نقش دارند.

همچنین، یکی دیگر از اقدامات بیوشیمیایی مهم پرولین، تولید کلاژن است. کلاژن یک پروتئین ساختمانی بسیار مهم برای بافت‌های بدنی مانند پوست، استخوان‌ها، و عضلات است. پرولین با کمک آنزیم‌های خاص، مانند پرولین هیدروکسیلاز، به هیدروکسی پرولین تبدیل می‌شود که در نهایت در تولید کلاژن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بعلاوه، پرولین می‌تواند به عنوان یک ناقل اکسید نیتریک نیز عمل کند. این اسید آمینه با کمک آنزیم پرولین هیدروکسیلاز به هیدروکسی پرولین تبدیل می‌شود که باعث افزایش تولید اکسید نیتریک می‌شود. اکسید نیتریک باعث گشاد شدن عروق می‌شود و فشار خون را کاهش می‌دهد.

در نهایت، پرولین برای تولید انرژی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این اسید آمینه با کمک آنزیم‌های خاص به دیگر اسیدهای آمینه تبدیل می‌شود که در فرایند تولید انرژی بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به اینکه پرولین یکی از اسیدهای آمینه غیرضروری برای بدن است، نیازی به مصرف مستقیم آن از طریق مکمل‌های خوراکی نیست. با این حال، مصرف غذاهایی که حاوی پرولین هستند مانند گوشت، مرغ، ماهی، سویا، بادام، برنج، و مغزهای خشک، می‌تواند به حفظ سلامتی و بهبود عملکرد بدن کمک کند. همچنین، در برخی موارد از جمله نارسایی قلبی، دیابت، و بیماری‌های التهابی، مصرف مکمل‌های حاوی پرولین می‌تواند مفید باشد. با این حال، قبل از مصرف هرگونه مکمل یا تغذیه‌ای باید با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید.

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید

برخی از غذاهای رایج دارای پرولین کدامند؟

پرولین یک اسید آمینه غیر ضروری است، به این معنی که می تواند توسط بدن سنتز شود و نیازی به دریافت آن از رژیم غذایی نیست. با این حال، چندین غذای رایج وجود دارد که حاوی پرولین هستند و می‌توان آنها را در یک رژیم غذایی متعادل گنجاند:

گوشت: گوشت گاو، بره، خوک و مرغ همگی منابع خوبی از پرولین هستند.

ماهی: ماهی تن، ماهی قزل آلا و ماهی کاد همگی سرشار از پرولین هستند.

لبنیات: پنیر و ماست هر دو منابع خوبی از پرولین هستند.

حبوبات: سویا، عدس و نخود سرشار از پرولین هستند.

آجیل و دانه ها: بادام زمینی، بادام و دانه های کنجد همگی منابع خوبی از پرولین هستند.

غلات: برنج قهوه ای و جوانه گندم هر دو سرشار از پرولین هستند.

سبزیجات: مارچوبه و قارچ هر دو منبع خوبی از پرولین هستند.

توجه به این نکته ضروری است که میزان پرولین در این غذاها بسته به عواملی مانند رژیم غذایی حیوان، شرایط رشد گیاه و روش پخت مورد استفاده می تواند متفاوت باشد. با این حال، گنجاندن انواع این غذاها در رژیم غذایی می تواند به شما کمک کند که پرولین کافی برای تامین نیازهای بدن خود دریافت کنید.

قیمت – فروش پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پیپریدین-2-کربوکسیلیک اسید کد 706438 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)