ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

استرپتومایسین-پنی سیلین

محلول استرپتومایسینپنی سیلین، همچنین به عنوان پن استرپ شناخته می شود، رایج ترین محلول آنتی بیوتیکی برای کشت سلول های پستانداران است. محلول پنی سیلین استرپتومایسین برای حفظ شرایط استریل در طول کشت سلولی استفاده می شود و اثرات نامطلوب کمی بر سلول های کشت داده شده نشان می دهد.

استرپتومایسین-پنی سیلین برای تکمیل محیط کشت سلولی برای کنترل آلودگی باکتریایی استفاده می شود. برای استفاده در برنامه های کشت سلولی با غلظت 10 میلی لیتر در لیتر توصیه می شود.محلول استرپتومایسین-پنی سیلین به عنوان مکمل در انواع مختلف محیط ها، از جمله کشت RGC (سلول های گانگلیونی شبکیه)، [3] α-MEM (حداقل محیط ضروری) محیط رشد، [4] محیط کشت اصلاح شده Dulbecco’s Eagle استفاده شده است. DMEM) / مخلوط مواد مغذی F-12 Ham, [5] DMEM [6] و DMEM/F-12 + GlutaMax.[7]

این محصول حاوی 10000 واحد پنی سیلین و 10 میلی گرم استرپتومایسین در میلی لیتر است که در بافر سیترات اختصاصی حل شده است.

20 میلی لیتر، 100 میلی لیتر در ظرف را در مکانی خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کنید. ظروف باز شده باید با احتیاط مجدد بسته شوند و در حالت عمودی نگهداری شوند تا از نشتی جلوگیری شود. کلاس ذخیره سازی (TRGS 510)

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسینپنی سیلین دو نوع ماده دارویی هستند که در زمینه پزشکی استفاده می‌شوند.

استرپتومایسین (Streptomycin): این ماده دارویی یک آنتی‌بیوتیک از گروه آمینوگلیکوزیدها است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. استرپتومایسین به طور اصلی در درمان عفونت‌هایی مانند سل (توبرکولوز) استفاده می‌شود. همچنین، ممکن است برای درمان عفونت‌های ادراری و دیگر عفونت‌های باکتریایی نیز تجویز شود. با این حال، استفاده از استرپتومایسین ممکن است با مشکلات جانبی مانند آسیب به کلیه‌ها یا گوشهای داخلی همراه باشد.

پنی سیلین (Penicillin): پنی سیلین یک آنتی‌بیوتیک از گروه پنی سیلین‌ها است. این دارو برای درمان عفونت‌های باکتریایی مانند التهاب‌های تنفسی، عفونت‌های پوستی، عفونت‌های ادراری و سایر عفونت‌های باکتریایی دیگر استفاده می‌شود. پنی سیلین به انواع مختلفی از دسته‌های پنی سیلین‌ها تقسیم می‌شود که هر کدام تاثیرات خاص خود را دارند.

همانند همه داروها، استفاده از استرپتومایسین وپنی سیلین نیازمند دستورات پزشک و تحت نظر متخصص می‌باشد. هر دارو دارای عوارض جانبی می‌باشد و باید با مشورت پزشک مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات محصول استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: استرپتومایسین-پنی سیلین
 • نام لاتین: Penicillin-Streptomycin
 • کذ: P4333
 • محلول تثبیت شده، با 10000 واحد پنی سیلین و 10 میلی گرم استرپتومایسین در میلی لیتر، 0.1 میکرومتر فیلتر شده، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی
 • مترادف(ها): قلم استرپ
 • NACRES: NA.76
استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسین-پنی سیلین

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 300
 • عقیمی: 0.1 میکرومتر فیلتر شده است
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: مایع
 • تمرکز: 100×
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها: اندوتوکسین، آزمایش شده
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی
  باکتری های گرم منفی
  باکتری های گرم مثبت
 • حالت عمل
  سنتز دیواره سلولی | دخالت می کند
  سنتز پروتئین | دخالت می کند
 • حمل شده در: یخ خشک

بسته بندی

 • 20ml
 • 100ml
استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسین-پنی سیلین

کاربرد استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسین (Streptomycin):
استرپتومایسین یک آنتی‌بیوتیک قوی از گروه آمینوگلیکوزیدها است و برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی مختلف استفاده می‌شود. این دارو به خصوص برای درمان عفونت‌هایی که مقاومت به آنتی‌بیوتیک‌های دیگر دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. مهمترین کاربردهای استرپتومایسین شامل:

درمان سل (توبرکولوز): استرپتومایسین به عنوان یکی از داروهای اصلی درمان سل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو در ترکیب با داروهای دیگر (مانند ایزونیازید و ریفامپین) برای درمان عفونت سل استفاده می‌شود.

عفونت‌های باکتریایی مقاوم: استرپتومایسین به عنوان آخرین گزینه درمانی برای برخی عفونت‌های باکتریایی که مقاومت به آنتی‌بیوتیک‌های دیگر دارند، مثل برخی انواع تب خالصه مالت (Brucellosis)، استفاده می‌شود.

پنی سیلین (Penicillin):
پنی سیلین یک آنتی‌بیوتیک از گروه پنی‌سیلین‌ها است و برای مبارزه با عفونت‌های باکتریایی مختلف استفاده می‌شود. بیشترین کاربردهای پنی سیلین شامل:

عفونت‌های تنفسی: پنی‌سیلین برای درمان التهاب‌های تنفسی مانند التهاب حلق و برونشیت استفاده می‌شود.

عفونت‌های پوستی: درمان عفونت‌های پوستی مانند عفونت‌های باکتریایی از جمله آکنه با استفاده از پنی‌سیلین انجام می‌شود.

عفونت‌های ادراری: برای درمان عفونت‌های ادراری نیز پنی‌سیلین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عفونت‌های قلبی: در مواردی مانند درمان عفونت‌های قلبی (مثل آندوکاردیت باکتریایی)، پنی‌سیلین ممکن است تجویز شود.

اهمیت استفاده صحیح از داروها و رعایت دستورات پزشک در انتخاب و مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها بسیار مهم است. همچنین، باید به توصیه پزشک و تخصصی‌ها پایبندی کنید تا عوارض جانبی و مشکلات احتمالی را کاهش دهید.

خرید و فروش استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسین (Streptomycin):

استرپتومایسین یک آنتی‌بیوتیک آمینوگلیکوزیدی است که عمدتاً با تأثیر بر روی ریبوزوم‌های باکتریایی اثر می‌کند. این دارو با تداخل در فرآینس ترجمه پروتئین‌ها، باعث ایجاد خطای انتقالی در ریبوزوم می‌شود که نتیجه به از کار افتادن فرآیند سنتز پروتئین می‌شود. این دارو دسته‌بندی‌های مختلفی از باکتری‌ها را هدف قرار می‌دهد.

پنی‌سیلین (Penicillin):

پنی‌سیلین یک آنتی‌بیوتیک بتا-لاکتامی است که با تثبیت و ضعیف کردن جدار سلولی باکتری‌ها، به طور خاص اثری بر روی باکتری‌های گرم مثبت دارد. این دارو با تعامل با آنزیم‌های تشکیل پلاسمید‌های گروه پنی‌سیلین‌ها (بتا-لکتاماز)، که مسئول تجزیه پنی‌سیلین‌ها به مولکول‌های غیرفعال هستند، عملکردش را از دست می‌دهد.

استرپتومایسین-پنی سیلین

استرپتومایسین-پنی سیلین

اقدامات بیوشیمی در مورد استرپتومایسین:

تداخل در سنتز پروتئین: استرپتومایسین با تعدادی از ریبوزوم‌های باکتریایی تداخل می‌کند و فرآیند ترجمه پروتئین‌ها را از طریق تثبیت ریبوزوم‌ها مختل می‌کند.
اقدامات بیوشیمی در مورد پنی‌سیلین:

مهار آنزیم‌های پلاسمیدی: پنی‌سیلین با مهار آنزیم‌هایی که مسئول تشکیل پلاسمید‌های گروه پنی‌سیلین‌ها (بتا-لکتاماز) هستند، تخریب پنی‌سیلین‌ها را متوقف می‌کند.
در هر دو مورد، اقدامات بیوشیمی به تأثیر آنتی‌بیوتیک‌ها در جلوگیری از ترجمه پروتئین یا تخریب آنها تأکید دارد، که در نهایت منجر به ضعیف شدن یا مهار رشد و تکثیر باکتری‌ها می‌شود. این اقدامات به طور مستقیم به کنترل عفونت‌ها و اثربخشی درمان با آنتی‌بیوتیک‌ها کمک می‌کنند.

مضرات استفاده از استرپتومایسین-پنی سیلین

استفاده از هر داروی آنتی‌بیوتیک، از جمله استرپتومایسین-پنی سیلین، همراه با مزایا و مضرات خود می‌آید. در صورتی که این داروها بدون نظر دقیق پزشک یا بیش از حد تجویز شوند، مشکلات جدی می‌توانند به وجود آید. در زیر، به برخی از مضرات و عوارض جانبی احتمالی استفاده از استرپتومایسین وپنی‌سیلین اشاره خواهم کرد:

مضرات استفاده از استرپتومایسین:

آسیب به کلیه‌ها و گوش‌ها: استرپتومایسین می‌تواند به کلیه‌ها و گوش‌ها آسیب برساند و مشکلاتی مانند آسیب شنوایی و مشکلات کلیه‌ای ایجاد کند.

تاثیر بر معناهاستاز: استرپتومایسین ممکن است باعث کاهش سطح معناهاستاز شود که می‌تواند تاثیری منفی بر رشد و تکثیر باکتری‌ها داشته باشد.

حساسیت و آلرژی: استرپتومایسین می‌تواند عوارض آلرژیکی مانند آنافیلاکسی و حساسیت‌های پوستی را ایجاد کند.

مضرات استفاده از پنی‌سیلین:

آلرژی و حساسیت: پنی‌سیلین می‌تواند عوارض آلرژیکی مانند آنافیلاکسی، تورم چهره و حساسیت‌های پوستی ایجاد کند.

مشکلات گوارشی: مصرف پنی‌سیلین ممکن است باعث مشکلات معده‌ای مانند تهوع، استفراغ و اسهال شود.

مقاومت باکتریایی: استفاده نادرست و بیش از حد از پنی‌سیلین می‌تواند منجر به تشکیل باکتری‌های مقاوم به این دارو شود.

همواره مهم است که هرگونه داروی آنتی‌بیوتیک تحت نظر پزشک تجویز و مصرف شود. باید دقیقاً به دستورات و توصیه‌های پزشک پایبندی کنید و هر گونه عوارض جانبی یا ناراحتی را به پزشک خود اطلاع دهید. همچنین، از خودداری از مصرف خودسرانه داروها و تغییرات در دوز و زمان مصرف پرهیز کنید.

قیمت – فروش استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید استرپتومایسین-پنی سیلین کد P4333 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)