ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

پاکلی تاکسل سیگما

پاکلی‌ تاکسل سیگما کدT7402 یک ماده شیمیایی است که اولین بار در سال 1963 توسط محققان شرکت سیگما الدریچ کشف شد. این ماده از گیاه تاکسوس کشیده شده و دارای خواص ضد سرطانی است. پاکلی‌تاکسل سیگما در بسیاری از کشورها با نام تجاری تاکسول (Taxol) به فروش می‌رسد. پاکلی‌تاکسل سیگما به عنوان یک دارو ضد سرطانی درمان برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان پستان، سرطان ریه و سرطان تخمدان استفاده می‌شود.

این دارو به دلیل داشتن خواص ضد سرطانی قوی و توانایی تثبیت میکروتوبول‌ها (موادی که در جمع آوری کروموزوم‌ها در طی تقسیم سلولی نقش دارند) در سلول‌های سرطانی، منجر به توقف رشد سلولی و مرگ سلولی در سلول‌های سرطانی می‌شود. همچنین، پاکلی‌تاکسل سیگما درمان برخی بیماری‌های دیگر مانند آرتریت روماتوئید، مولتیپل اسکلروزیس و بیماری لایم نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  پاکلی تاکسل سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

پاکلی تاکسل سیگما

پاکلی‌ تاکسل سیگما به عنوان یک دارو ضد سرطانی، در درمان برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان پستان، سرطان ریه، سرطان تخمدان، سرطان پروستات و سرطان مری، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو به صورت وریدی به بیمار تزریق می‌شود و عموماً در بیمارستان‌ها تحت نظارت پزشکان و پرستاران تجویز می‌شود.

پاکلی‌تاکسل سیگما دارای خواص ضد التهابی، ضد ویروسی و آنتی‌باکتریال است و به همین دلیل در درمان برخی بیماری‌های خارج از حوزه سرطان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به طور مثال، این دارو در درمان بیماری لایم، یک بیماری باکتریایی که با گزیدن کنه به بیمار منتقل می‌شود، مؤثر است.

به دلیل محدودیت در موجودیت گیاه تاکسوس و سختی استخراج پاکلی‌تاکسل سیگما، تولید این دارو به شدت محدود است و هزینه‌ی بسیار بالایی دارد. به همین دلیل، داروسازی‌ها برای تولید این دارو از روش‌های شیمیایی پیچیده استفاده می‌کنند.

اگرچه پاکلی‌تاکسل سیگما دارای خواص ضد سرطانی قوی است، اما استفاده از این دارو ممکن است با عوارض جانبی مانند تهوع، استفراغ، اسهال، تب و تعریق همراه باشد. به همین دلیل، بیمارانی که این دارو درمانی را شروع می‌کنند، باید تحت نظارت پزشکان و پرستاران قرار گیرند.

کاربرد پاکلی تاکسل سیگما

پاکلی تاکسل سیگما یک دارو ضد سرطانی است که از گیاه تاکسوس کشیده می‌شود. این دارو به عنوان یک مهارکننده‌ی دایره‌ای میکروتوبول‌ها شناخته شده است که در درمان بیماری‌هایی مانند سرطان پستان، سرطان ریه، سرطان تخمدان و سرطان پروستات استفاده می‌شود. در زیر به برخی از کاربردهای پاکلی تاکسل سیگما اشاره می‌کنیم:

1. درمان سرطان: پاکلی تاکسل سیگما به عنوان یک دارو ضد سرطانی مؤثر در درمان برخی از نوع‌های سرطان مانند سرطان پستان، سرطان ریه، سرطان تخمدان و سرطان پروستات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با مهار کردن فعالیت میکروتوبول‌ها، به تثبیت کروموزوم‌ها در سلول‌های سرطانی کمک می‌کند و سبب توقف رشد سلولی و مرگ سلول‌های سرطانی می‌شود.

2. درمان بیماری لایم: پاکلی تاکسل سیگما در درمان بیماری لایم که یک بیماری باکتریایی است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با کاهش التهاب و باکتری‌کشی، به درمان بیماری لایم کمک می‌کند.

3. درمان بیماری‌های اتوایمیون: پاکلی تاکسل سیگما در درمان بیماری‌های اتوایمیون نظیر آرتریت روماتوئید و مولتیپل اسکلروزیس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با کاهش التهاب و تثبیت سلول‌های سیستم ایمنی، به درمان بیماری‌های اتوایمیون کمک می‌کند.

4. درمان بیماری‌های تنفسی: پاکلی تاکسل سیگما در درمان برخی از بیماری‌های تنفسی نظیر آسم و برونشیت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با کاهش التهاب و تثبیت سلول‌های سیستم ایمنی، به درمان بیماری‌های تنفسی کمک می‌کند.

به طور کلی، پاکلی تاکسل سیگما یک دارو مؤثر در درمان بسیاری از بیماری‌ها است و از طریق تحقیقات بالینی، به مرور درمان بیماری‌های جدیدی نیز معرفی می‌شود.

پاکلیتاکسل به عنوان جزئی از بافر دکوریوناسیون برای تخم های Gryllus bimaculatus  استفاده شده است. پاکلیتاکسل همچنین برای مطالعه اثر آن بر حرکت سلول‌های NB4 تمایز یافته با اسید رتینوئیک تمام ترانس (ATRA) استفاده شده است.

پاکلیتاکسل یک داروی تاکسان ضد نئوپلاستیک و ضد میتوتیک قوی است که به انتهای N β-توبولین متصل می شود و میکروتوبول ها را تثبیت می کند و چرخه سلولی را در فاز G2/M متوقف می کند. آسیب میکروتوبول از طریق یک مسیر وابسته به JNK و به دنبال آن یک مسیر مستقل از JNK، ممکن است مربوط به فعال شدن پروتئین کیناز A (PKA) یا Raf-1 کیناز باشد، آپوپتوز را القا می کند و منجر به فسفوریلاسیون Bcl-2 می شود. یک متابولیت اصلی از طریق CYP2CB 6α-هیدروکسی پاکلیتاکسل (6α-OHP) است.

پاکلی تاکسل سیگما---

پاکلی تاکسل سیگما—

ویژگی ها و مزایای پاکلی تاکسل

این ترکیب یک محصول برجسته برای تحقیقات ADME Tox است. برای کشف محصولات برجسته ADME Tox اینجا را کلیک کنید. در sigma.com/discover-bsm درباره مولکول‌های کوچک فعال زیستی برای سایر زمینه‌های تحقیقاتی بیشتر بیاموزید.
این ترکیب توسط Bristol-Myers Squibb ساخته شده است. برای مرور لیستی از سایر ترکیبات دارویی توسعه یافته و داروها/کاندیداهای تأیید شده، اینجا را کلیک کنید.

پاکلیتاکسل در متانول ترانس استریفیکاسیون شده و در محلول های آبی هیدرولیز می شود.

پاکلیتاکسل با غلظت 50 میلی گرم در میلی لیتر در متانول محلول است و محلولی شفاف و بی رنگ به دست می دهد. همچنین در DMSO (50 mg/ml) و اتانول محلول است.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: پاکلی تاکسل
 • نام لاتین: Paclitaxel
 • کد: T7402
 • از Taxus brevifolia، ≥95٪ (HPLC)، پودر
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C47H51NO14
 • شماره CAS: 33069-62-4
 • وزن مولکولی: 853.91
 • بیلشتاین: 1420457
 • شماره MDL: MFCD00869953
 • شناسه ماده PubChem: 24277878
 • NACRES: NA.77
پاکلی تاکسل سیگما---

پاکلی تاکسل سیگما—

خواص پاکلی تاکسل سیگما

 • منبع بیولوژیکی: Taxus brevifolia
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥95٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید
 • mp: 213 درجه سانتیگراد (دسامتر) (لیتر)
 • انحلال پذیری: DMSO: 50 میلی‌گرم در میلی‌لیتر (می‌توان به مدت چند ماه در حالت یخ‌زده نگهداری کرد)
  متانول: محلول 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ (تحت استریفیکاسیون)
  اتانول: محلول
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی: ویروس ها
 • حالت عمل: سنتز DNA | دخالت می کند
 • مبتکر: بریستول مایرز اسکوئیب

بسته بندی

1MG

5MG

25MG

خرید و فروش پاکلی تاکسل سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده پاکلی تاکسل سیگما با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

پاکلی تاکسل سیگما---

پاکلی تاکسل سیگما—

اقدامات بیوشیمی پاکلی تاکسل سیگما

پاکلی تاکسل سیگما یک ماده شیمیایی پیچیده است که از گیاه تاکسوس کشیده می‌شود. این دارو در درمان بیماری‌هایی مانند سرطان، بیماری لایم و بیماری روماتوئید مورد استفاده قرار می‌گیرد. اقدامات بیوشیمیایی پاکلی تاکسل سیگما شامل موارد زیر می‌شود:

1. مکانیسم عمل: پاکلی تاکسل سیگما به عنوان یک مهار کننده دایره‌ای میکروتوبول‌ها شناخته شده است. این دارو با تثبیت میکروتوبول‌ها در سلول‌ها، باعث توقف رشد سلولی و مرگ سلول‌های سرطانی می‌شود.

2. تاثیرات جانبی: استفاده از پاکلی تاکسل سیگما ممکن است با عوارض جانبی مانند تهوع، استفراغ، اسهال، تب و تعریق همراه باشد. همچنین، این دارو ممکن است باعث بروز عوارض خطرناک مانند نارسایی کبدی و نارسایی کلیوی شود.

3. محدودیت در تولید: به دلیل محدودیت در موجودیت گیاه تاکسوس و سختی استخراج پاکلی تاکسل سیگما، تولید این دارو به شدت محدود است و هزینه‌ی بسیار بالایی دارد. به همین دلیل، داروسازی‌ها برای تولید این دارو از روش‌های شیمیایی پیچیده استفاده می‌کنند.

4. مطالعات بالینی: برای بهبود درمان بیماری‌های مختلف با استفاده از پاکلی تاکسل سیگما، مطالعات بالینی بسیاری انجام شده است. این مطالعات برای بررسی اثربخشی و ایمنی این دارو در درمان بیماری‌های مختلف انجام شده‌اند.

5. تحقیقات بیوشیمیایی: تحقیقات بیوشیمیایی بر روی پاکلی تاکسل سیگما با هدف بهبود درمان بیماری‌های مختلف و کاهش عوارض جانبی آن انجام شده‌اند. به عنوان مثال، تحقیقات بر روی تولید پاکلی تاکسل سیگما از طریق شیمی سبز و با استفاده از فناوری نانو انجام شده است.

قیمت – فروش پاکلی تاکسل سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) پاکلی‌تاکسل سیگما کدT7402 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید پاکلی تاکسل سیگما میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)