ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

o-کربوران

o-کربوران، ترکیبات قفس بور با کمبود الکترون با یک یا چند اتم کربن به عنوان لیگاند در چارچوب بوران. سه ایزومر رایج عبارتند از o-carborane، m-carborane و p-carborane. ساختار می تواند چند وجهی یا قفس باز باشد.

1,2-Dicarbadodecaborane(12) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک برگه پلی‌پتیدی با نام‌های دیگری همچون “ortho-carborane” یا “o-carborane” هم شناخته می‌شود. این ترکیب در واقع به معنی 1،2-دی‌کربادودکابوران (12) است.

کربوران‌ها ترکیباتی هستند که از اتصال اتم‌های بورن به اتم‌های کربن تشکیل می‌شوند و اغلب به عنوان ترکیبات بور آلی شناخته می‌شوند. نام “کربوران” از واژه‌های کربن (carbon) و بورون (boron) به وجود آمده است.

1,2-Dicarbadodecaborane(12) به شکل یک چهارضلعی تنه‌ای با 12 اتم بورن و 12 اتم کربن به صورت زیر می‌آید:

B
/ \
B—C C—B
\ / \ /
C C

از این ترکیب در تحقیقات شیمیایی و الکترونیکی استفاده می‌شود و به عنوان مادهٔ نرم‌افزاری و کاتالیزورها نیز کاربرد دارد. همچنین، به دلیل ساختار منحصر به فرد کربوران‌ها، می‌توانند به عنوان عوامل ساختاردهی در ترکیبات مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  o-کربوران کد 288187  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

o-کربوران

1,2-Dicarbadodecaborane(12) یا به اختصار “1,2-Dicarbaborane” یک ترکیب شیمیایی است که به شکل کلاستر شناخته می‌شود. این ترکیب از اتم‌های بور و کربن تشکیل شده است. نام “1,2-Dicarbadodecaborane(12)” نشان‌دهنده تعداد اتم‌های بور و کربن در کلاستر است. به طور دقیق‌تر، این کلاستر از ۱۲ اتم بور و ۲ اتم کربن تشکیل شده است.

از نظر ساختاری، این کلاستر به صورت یک مثلث دوبعدی ترکیبی از اتم‌های بور و کربن بوده و به طور هندسی شبیه به مثلث است. این ترکیب به علت ساختار و خواص خاص خود مورد مطالعه و بررسی در شیمی مادهٔ نرم‌ای و شیمی زیستی قرار گرفته است.

در اصطلاحات شیمیایی، این ترکیب ممکن است به نام‌های دیگری همچون “o-C2B10H12” و “ortho-Carborane” نیز شناخته شود. تحقیقات بیشتر در مورد خواص و کاربردهای این ترکیب در زمینه‌های مختلف شیمی ادامه دارد.

مشخصات محصول o-کربوران کد 288187

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: o-کربوران
 • نام لاتین: o-Carborane
 • کد: 288187
 • 98%
 • مترادف(ها): 1،2-دیکاربادکابوران (12)
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C2H12B10
 • شماره CAS: 16872-09-6
 • وزن مولکولی: 144.23
 • شماره EC: 240-897-8
 • شماره MDL: MFCD00012169
 • شناسه ماده PubChem: 24857324
 • NACRES: NA.23
o-کربوران

o-کربوران

خواص محصول

 • Assay: 98%
 • mp: 260 °C (subl.) (lit.)
 • storage temp.: 2-8°C
 • SMILES string
  [bH]1[bH][bH][bH][bH][bH]cc[bH][bH][bH][bH]1
 • InChI
  1S/C2H12B10/c1-2-4-6-8-10-12-11-9-7-5-3-1/h1-12H/b2-1-
 • InChI key
  PWHTZDUTEHXWHV-UPHRSURJSA-N

کاربرد o-کربوران

کاربردهای o-کربوران (1,2-Dicarbadodecaborane(12)) به عنوان یک ترکیب شیمیایی منحصر به فرد و خاص، در زمینه‌های مختلف شیمی و علوم مرتبط مورد مطالعه و استفاده قرار گرفته است. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

کاربردهای الکترونیک و نانوتکنولوژی: o-کربوران به عنوان مواد خمیری و اجزاء الکترونیکی کوچک مورد توجه قرار گرفته است. خواص الکتریکی و حرارتی مناسب این ترکیب، آن را به یک کاندیدای مناسب برای استفاده در اجزاء نانوالکترونیکی می‌کند.

کاربردهای در ابزارهای پزشکی: به علت ساختار منحصر به فرد و مقاومت به اکسیداسیون، o-کربوران به عنوان ماده‌ای ضد باکتریایی مورد مطالعه قرار گرفته است. همچنین، این ترکیب برای تولید مواد پوششی برای ایمپلنت‌ها و ابزارهای پزشکی مورد بررسی قرار گرفته است.

کاربردهای در سوخت‌های هسته‌ای: بعضی از اصطلاحات مشتق‌شده از o-کربوران به عنوان “بنزین هسته‌ای” شناخته شده‌اند. این ترکیب به دلیل خواص حرارتی و شیمیایی مناسب، به عنوان سوخت‌های هسته‌ای احتمالاً بررسی شده‌اند.

کاربردهای مواد محافظتی: به علت مقاومت به اکسیداسیون و خواص حرارتی خود، o-کربوران به عنوان یک ماده محافظتی در مقابل خوردگی، زنگ‌زدگی و حرارت مورد استفاده قرار گرفته است.

مهم است بدانید که این کاربردها صرفاً نمونه‌هایی از کاربردهای محتمل o-کربوران هستند و مطالعات بیشتر و دقیق‌تر می‌تواند کاربردهای جدیدتر و نوآورانه‌تری را به این ترکیب اختصاص دهد. همچنین، به دلیل خاصیت سمیت نسبتاً بالای o-کربوران، برای کاربردهای مرتبط با انسان و محیط‌زیست، نیاز به مطالعات دقیقتر در زمینه سلامت و ایمنی وجود دارد.

o-کربوران

o-کربوران

خرید و فروش o-کربوران کد 288187

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده o-کربوران کد 288187 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.د

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد o-کربوران

با توجه به محدودیت من در دسترسی به اطلاعات به‌روز، نمی‌توانم به‌طور کامل در مورد اقدامات بیوشیمی o-کربوران اطلاعات دقیقی ارائه دهم. با این حال، در طول تاریخ مطالعات بسیاری در زمینه بیوشیمی و کاربردهای بیوشیمیایی o-کربوران صورت گرفته است که عبارتند از:

مطالعه خواص ضد باکتریایی: برخی تحقیقات نشان می‌دهد که o-کربوران ممکن است به عنوان یک ماده ضد باکتریایی مؤثر علیه برخی از باکتری‌ها باشد. به همین دلیل، ممکن است این ترکیب برای تولید مواد ضدعفونی‌کننده در محصولات بهداشتی و داروها مورد مطالعه قرار گیرد.

مطالعه خواص ضد‌سرطانی: برخی از تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که o-کربوران ممکن است به عنوان یک ماده ضد‌سرطانی کارآمد عمل کند. به همین دلیل، ممکن است به عنوان مواد دارویی برای مبارزه با برخی از انواع سرطان‌ها مورد مطالعه قرار بگیرد.

کاربردهای در مهندسی ژنتیک: o-کربوران به عنوان یک ترکیب باختصاص هسته‌های بور و کربن، می‌تواند از نظر ساختاری جالب و مهم باشد. مطالعات ممکن است روی این ترکیب انجام شود تا به عنوان اجزاء ساخته شونده در فرآیندهای مختلف مهندسی ژنتیکی به کار گرفته شود.

کاربردهای دارویی: به عنوان یک ترکیب شیمیایی منحصر به فرد، ممکن است o-کربوران به عنوان ماده‌ای در ترکیب با سایر مواد دارویی برای ایجاد داروهای جدید مورد مطالعه قرار بگیرد.

لطفاً توجه داشته باشید که این موارد فقط نمونه‌هایی از کاربردهای ممکن o-کربوران هستند و برای استفاده‌های بیوشیمیایی موثر، نیاز به مطالعات بیشتر و آزمایش‌های دقیقتر در زمینه بیوشیمی و فارماکولوژی وجود دارد. همچنین، باید مطمئن شوید که هر استفاده از این ترکیب باید مورد ارزیابی دقیق سلامت و ایمنی قرار گیرد.

مضرات استفاده از o-کربوران

در اطلاعات موجود تا تاریخ مشخص من (سپتامبر 2021)، به عنوان یک ماده شیمیایی نوآورانه، o-کربوران به ندرت در محصولات تجاری و کاربردهای روزمره مورد استفاده قرار گرفته است. با این حال، همانند سایر ترکیبات شیمیایی جدید، استفاده از o-کربوران نیازمند بررسی دقیق و مطالعات علمی در زمینه‌های مختلف می‌باشد.

اگرچه o-کربوران به عنوان یک کلاستر بور-کربن معرفی می‌شود و خواص شیمیایی خاصی دارد، اما مطالعات کافی در مورد اثرات ضرر و مضرات محتمل به دنبال استفاده‌های آن در انسان و محیط‌زیست انجام نشده است.

مطالعات ایمنی و سمیت ترکیبات شیمیایی جدید مهم‌ترین مرحله در فرآیند توسعه دارویی و صنعت شیمی است. بنابراین، همیشه بهتر است که تا زمان مطالعات کافی و اثبات ایمنی، از مصرف و استفاده‌های غیرضروری o-کربوران خودداری کنید.

اگر با هر ترکیب شیمیایی جدید مواجه شدید، بهتر است اطلاعات کافی در مورد خواص، مضرات و ایمنی آن را از منابع علمی معتبر و متخصصان مرتبط دریافت کنید. همچنین، مطالعات بیشتری در زمینه مضرات و اثرات زیست‌محیطی o-کربوران بر روی انسان و محیط‌زیست نیازمند انجام است.

o-کربوران

o-کربوران

قیمت – فروش o-کربوران کد 288187

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) o-کربوران کد 288187 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید o-کربوران کد 288187 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)