ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید سیگما N,N-Dimethylformamide (DMF) حلال رایج برای واکنش های شیمیایی است. DMF یک حلال مفید برای جداسازی کلروفیل از بافت های گیاهی است. این معرف به طور گسترده در سنتز آلی استفاده می شود. نقش های متعددی در واکنش های مختلف مانند حلال، عامل آب زدایی، عامل کاهنده و همچنین کاتالیزور ایفا می کند. این یک بلوک ساختمانی چند منظوره برای سنتز ترکیبات حاوی O، -CO، -NMe2، -CONMe2، -Me، -CHO به عنوان گروه‌های عاملی است.

N,N-Dimethylformamide یک حلال قطبی است که معمولا در سنتز آلی استفاده می شود. همچنین به عنوان یک پیش ساز چند منظوره برای واکنش های فرمیلاسیون، آمیناسیون، آمینو کربنیلاسیون، آمیداسیون و سیاناسیون عمل می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ان ان دی متیل فرمامید سیگما یکی از این موارد می باشد.این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید سیگما   (با نام شیمیایی N,N-Dimethylformamide یا به اختصار DMF) یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع شیمیایی، دارویی و پلیمری استفاده می‌شود. این ترکیب یک حلال قوی است که به دلیل ویژگی‌های آن به عنوان حلال در فرآیندهایی که نیاز به حلال با قدرت حل شدن بالا دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده بینایی در تولید پلی‌آمیدها و پلی‌استرها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از این ترکیب، باید به طور کامل از خطرات آن آگاهی داشته باشید، زیرا این ترکیب می‌تواند به عنوان یک ماده سمی و آسیب‌زا برای سلامتی انسان‌ها در نظر گرفته شود.

ان ان دی متیل فرمامید، یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C3H7NO است. این ترکیب یک ماده شفاف، بی‌رنگ و بدون بو است که در آب قابل حل نیست، ولی در بسیاری از حلال‌های آلی مانند اتانول، اتر، تولوئن و هگزان قابل حل است.

ان ان دی متیل فرمامید به عنوان یک حلال قوی با قدرت حل شدن بالا در بسیاری از فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، در تولید پلی‌آمیدها، پلی‌استرها، رنگین‌کاری پارچه و تولید محصولات دارویی، این ترکیب به عنوان یک حلال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده بینایی در تولید پلی‌آمیدها و پلی‌استرها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثال، در تولید الیاف نایلون، این ترکیب به عنوان یک ماده بینایی برای ایجاد براقیت و شفافیت در الیاف استفاده می‌شود.

با این حال، باید به خطرات این ترکیب هم توجه کرد. ان ان دی متیل فرمامید به عنوان یک ماده سمی شناخته شده است و ممکن است برای سلامتی انسان‌ها آسیب‌زا باشد. بنابراین، برای استفاده از این ترکیب، باید به طور کامل از خطرات آن آگاهی داشته باشید و به دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی مرتبط پایبند باشید.

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

مشخصات محصول ان ان دی متیل فرمامید سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ان ان دی متیل فرمامید
 • نام لاتین: N,N-Dimethylformamide
 • کد: 227056
 • بی آب، 99.8٪
 • مترادف(ها): DMF، NSC 5356
 • فرمول خطی: HCON(CH3)2
 • شماره CAS: 68-12-2
 • وزن مولکولی: 73.09
 • بیلشتاین: 605365
 • شماره EC: 200-679-5
 • شماره MDL: MFCD00003284
 • شناسه ماده PubChem: 57647999

خواص محصول ان ان دی متیل فرمامید سیگما

 • مقطع تحصیلی: بی آب
 • سطح کیفیت: 200
 • چگالی بخار: 2.5 (در مقابل هوا)
 • فشار بخار: 2.7 میلی متر جیوه (20 درجه سانتی گراد)
 • سنجش: 99.8٪
 • فرم: مایع
 • دمای خود اشتعال: 833 درجه فارنهایت
 • توضیح دهید لیم: 15.2٪
 • ناخالصی ها: <0.005٪ آب
 • eapn باقی مانده: <0.0005٪
ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

بسته بندی ان ان دی متیل فرمامید سیگما

 • 100ML
 • 1L
 • 2L

خرید و فروش ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد227056

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد227056 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید (DMF) یک ترکیب شیمیایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

 • صنعت پلیمری: DMF به عنوان یک حلال قوی در تولید پلی‌آمیدها، پلی‌استرها، پلی‌اورتان‌ها و سایر پلیمرها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل قدرت حل شدن بالا و قابلیت تنظیم خواص پلیمرها، یک حلال مورد استفاده در تحقیقات و توسعه پلیمرهای جدید است.
 • صنایع دارویی: DMF به عنوان یک حلال مورد استفاده در تولید داروها و مواد شیمیایی دارویی است. این ترکیب برای حل کردن مواد موثره دارویی و ایجاد فرمولاسیون‌های دارویی، به دلیل قدرت حل شدن بالا و قابلیت تنظیم خواص داروها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع رنگین‌کاری: DMF به عنوان یک حلال مورد استفاده در صنایع رنگین‌کاری مانند رنگین‌کاری پارچه، چرم و سایر مواد بافتنی استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل قدرت حل شدن بالا و قابلیت تنظیم خواص رنگ‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع الکترونیک: DMF به عنوان یک حلال قوی در تولید مواد الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب برای حل کردن و تهیه جزئیات الکترونیکی مانند فیلم‌های نیمه رسانا و سایر مواد الکترونیکی، استفاده می‌شود.
 • صنایع رزین: DMF به عنوان یک حلال مورد استفاده در تولید رزین‌ها و چسب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به دلیل قدرت حل شدن بالا و قابلیت تنظیم خواص رزین‌ها، یک حلال مورد استفاده در تحقیقات و توسعه رزین‌های جدید است.

در کل، DMF به عنوان یک حلال قوی با قدرت حل شدن بالا و قابلیت تنظیم خواص، در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید به خطرات این ترکیب هم توجه کرد و در استفاده از آن، از دستورالعمل‌های ایمنی و بهداشتی پایبند باشیم.

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

ان ان دی متیل فرمامید سیگما

چه خطراتی می‌تواند در استفاده از DMF وجود داشته باشد؟

استفاده از ان ان دی متیل فرمامید (DMF) ممکن است با برخی خطرات سلامتی همراه باشد. برخی از خطرات ممکن عبارتند از:

 • سمی بودن: DMF به عنوان یک ماده سمی شناخته شده است و ممکن است برای سلامتی انسان‌ها آسیب‌زا باشد. بنابراین، این ترکیب باید تنها در شرایط ایمن مورد استفاده قرار گیرد و از تمام دستورالعمل‌های بهداشتی پایبند باشیم.
 • برهم‌کنش با پوست: DMF می‌تواند با پوست برهم‌کنش داشته باشد و باعث تحریک، خشکی، قرمزی و حتی خراشیدگی پوست شود. بنابراین، در هنگام استفاده از این ترکیب، باید از محافظت کامل پوست خود اطمینان حاصل کنید و از دستکش، لباس محافظ و ماسک استفاده کنید.
 • خطر اشتعال: DMF یک ماده قابل اشتعال است و می‌تواند باعث ایجاد خطر انفجار و حریق شود. بنابراین، باید از این ترکیب در محیط‌های خشک و خنک و با مراعات دقیق دستورالعمل‌های ایمنی استفاده شود.
 • خطرات برای بارداری: DMF ممکن است برای بارداری خطراتی داشته باشد و به عنوان یک ماده ضد آبشار در نظر گرفته شود. بنابراین، برای بارداران و زنانی که در حال شیردهی هستند، استفاده از این ترکیب توصیه نمی‌شود.

در کل، استفاده از DMF باید تنها در شرایط ایمن و با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و ایمنی انجام شود. در صورتی که با هرگونه علائم غیرمعمولی در هنگام استفاده از این ترکیب روبرو شدید، باید به سرعت به پزشک خود مراجعه کنید.

قیمت – فروش ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد227056 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد 227056 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. ترت بوتیل کلرواستات سیگماآلدریچ

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ان ان دی متیل فرمامید سیگما کد 227056 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)