ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

مورین هیدرات

مورین هیدرات کد M4008 برای بررسی عملکرد ضد توموری آن با استفاده از روش زنده‌مانی سلولی و سنجش آپوپتوز در رده‌های سلولی سرطان انسان. به عنوان یک لکه فلورسانس برای تشخیص آلومینیوم در نورون های حرکتی و طناب کمری.
برای مطالعه اثر محافظتی آن بر کاهش شنوایی عصبی و تکثیر و تمایز سلول های بنیادی عصبی (NSCs).

مورین هیدرات یک فلاونوئید با خواص آنتی اکسیدانی است. نشان داده شده است که از سلول ها در برابر آسیب رادیکال های اکسیژن محافظت می کند. مورین نه تنها اکسی رادیکال‌ها را از بین می‌برد، بلکه گزانتین اکسیداز، آنزیم تولیدکننده رادیکال‌های آزاد را نیز به طور متوسط ​​مهار می‌کند. مورین در غلظت های 75-100 میکرومولار، اکسیداسیون لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL) را توسط رادیکال های آزاد یا Cu2+ مهار می کند. گزارش شده است که مورین فعالیت فسفاتیدیلینوزیتول فسفات کیناز مغز موش را در شرایط in vitro و in vivo مهار می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که مورین هیدرات کد M4008 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

مورین هیدرات

مورین هیدرات یک داروی تحت نام تجاری Claritin است که برای درمان علائم حساسیتی مانند رینیت آلرژیک (آبریزش بینی ، عطسه، خارش و سرفه) و آنتی هیستامینیک استفاده می شود. این دارو با مهار عملکرد رسپتورهای هیستامین در بدن، به دور از بروز علائم حساسیتی کمک می کند.

مورین هیدرات در دسته داروهای آنتی هیستامینیک نسل دوم قرار می گیرد و در مقابل بسیاری از علائم حساسیتی از جمله آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه موثر است. همچنین این دارو برای کاهش التهاب ناشی از حساسیت، تسکین از درد و خارش پوستی ناشی از آلرژی های مرتبط با پوست نیز مفید است.

مورین هیدرات به شکل قرص، شربت و قطره عرضه می شود و برای استفاده از آن باید توصیه های پزشک را رعایت کرد. این دارو برای برخی افراد ممنوع است، مانند افرادی که دارای حساسیت شدید نسبت به مورین هیدرات یا هیستامین هستند، و برای برخی دیگر باید با احتیاط مصرف شود، مانند افرادی که دارای بیماری کبد یا کلیه هستند. قبل از مصرف این دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

مشخصات محصول مورین هیدرات کد M4008

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: مورین هیدرات
 • نام لاتین: Morin hydrate
 • کد: M4008
 • شکل: پودر
 • مترادف(ها): 2′,3,4′,5,7-Pentahydroxyflavone
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H10O7·xH2O
 • شماره CAS: 654055-01-3
 • وزن مولکولی: 302.24 (پایه بی آب)
 • شماره EC: 207-542-9
 • شماره MDL: MFCD00217054
 • شناسه ماده PubChem: 24278552
 • NACRES: NA.77

مورین هیدرات

مورین هیدرات

خواص محصول

 • فرم: پودر
 • سطح کیفیت: 100
 • رنگ: رنگ زرد
 • انحلال پذیری، متانول: 50 میلی گرم در میلی لیتر
 • سیم SMILES
  O.Oc1ccc(c(O)c1)C2=C(O)C(=O)c3c(O)cc(O)cc3O2
 • InChI
  1S/C15H10O7.H2O/c16-6-1-2-8(9(18)3-6)15-14(21)13(20)12-10(19)4-7(17)5-11( 12)22-15؛/h1-5،16-19،21H؛ 1H2
 • کلید InChI
  MYUBTSPIIFYCIU-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 2 گرم
 • 5 گرم
 • 10 گرم
مورین هیدرات

مورین هیدرات

کاربرد مورین هیدرات

یک داروی آنتی هیستامینیک است که برای درمان علائم حساسیتی مانند رینیت آلرژیک (آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه) و آنتی هیستامینیک استفاده می شود. علاوه بر این، مورین هیدرات برای درمان بسیاری از علائم حساسیتی مانند آلرژی های مرتبط با پوست، تسکین از درد و خارش پوستی، التهاب ناشی از حساسیت، و در برخی موارد برای درمان آنژیوادما (تورم و ورم در برخی از قسمت های بدن) نیز مفید است.

این ماده با مهار عملکرد رسپتورهای هیستامین در بدن، به دور از بروز علائم حساسیتی کمک می کند. این دارو با کاهش پاسخ التهابی بدن به مواد آلرژی زا، سبب کاهش علائم حساسیتی مانند آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه می شود. همچنین، برخی از مطالعات نشان داده اند که مورین هیدرات می تواند به تسکین از درد و خارش پوستی ناشی از بیماری های پوستی مانند آکنه، درماتیت، روزئاسه، و پسوریازیس کمک کند.

این ماده به شکل قرص، شربت و قطره عرضه می شود و برای استفاده از آن باید توصیه های پزشک را رعایت کرد. مورین هیدرات برای برخی افراد ممنوع است، مانند افرادی که دارای حساسیت شدید نسبت به مورین هیدرات یا هیستامین هستند، و برای برخی دیگر باید با احتیاط مصرف شود، مانند افرادی که دارای بیماری کبد یا کلیه هستند. قبل از مصرف این دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

خرید و فروش مورین هیدرات کد M4008

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده مورین هیدرات کد M4008 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی مورین هیدرات

این ماده یک داروی آنتی هیستامینیک است که با مهار عملکرد رسپتورهای هیستامین در بدن، به دور از بروز علائم حساسیت کمک می کند. این دارو به شکل قرص، شربت و قطره عرضه می شود و باید بر اساس توصیه های پزشک مصرف شود. در زیر اقدامات بیوشیمی مورین هیدرات آمده است:

مهار عملکرد رسپتورهای هیستامین: مورین هیدرات با مهار عملکرد رسپتورهای هیستامین در بدن، از بروز علائم حساسیتی مانند آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه جلوگیری می کند.

کاهش پاسخ التهابی بدن: مورین هیدرات با کاهش پاسخ التهابی بدن به مواد آلرژی زا، سبب کاهش علائم حساسیتی مانند آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه می شود.

مهار عملکرد سلول های مستقیم کننده: مورین هیدرات با مهار عملکرد سلول های مستقیم کننده، سبب کاهش علائم حساسیتی مانند آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه می شود.

کاهش ترشح های بینی: مورین هیدرات با کاهش ترشح های بینی، به کاهش علائم حساسیتی مانند آبریزش بینی کمک می کند.

تسکین از درد و خارش پوستی: برخی از مطالعات نشان داده اند که مورین هیدرات می تواند به تسکین از درد و خارش پوستی ناشی از بیماری های پوستی مانند آکنه، درماتیت، روزئاسه، و پسوریازیس کمک کند.

کاهش التهاب ناشی از حساسیت: مورین هیدرات با کاهش التهاب ناشی از حساسیت، به کاهش علائم حساسیتی مانند التهاب، ورم و درد کمک می کند.

کاهش تورم و ورم در برخی از قسمت های بدن: مورین هیدرات می تواند برای درمان آنژیوادما (تورم و ورم در برخی از قسمت های بدن) مفید باشد.

با این حال، لازم به ذکر است که مورین هیدرات تنها برای درمان علائم حساسیتی و آنتی هیستامینیک بکار می رود و برای بیماری های دیگر مانند سرماخوردگی و گلودرد مناسب نیست. قبل از مصرف این دارو، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

مورین هیدرات

مورین هیدرات

آیا می توان از مورین هیدرات برای آسم استفاده کرد؟

مورین هیدرات در درجه اول به عنوان یک داروی آنتی هیستامین برای درمان علائم آلرژی مانند آبریزش بینی، عطسه، خارش و سرفه استفاده می شود. در حالی که ممکن است برخی از خواص ضد التهابی داشته باشد، معمولا برای درمان آسم استفاده نمی شود.

آسم یک بیماری مزمن تنفسی است که باعث التهاب و باریک شدن راه های هوایی می شود و منجر به مشکلات تنفسی می شود. اصلی ترین درمان آسم شامل داروهای گشادکننده برونش مانند بتا آگونیست ها و کورتیکواستروئیدها است که به باز شدن راه های هوایی و کاهش التهاب کمک می کند.

در حالی که برخی از مطالعات نشان داده اند که مورین هیدرات ممکن است اثرات ضد التهابی داشته باشد، تحقیقات بیشتری برای تعیین اثربخشی آن در درمان آسم مورد نیاز است. بنابراین، استفاده از مورین هیدرات به عنوان درمان خط اول آسم توصیه نمی شود.

اگر علائم آسم را تجربه می کنید، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید که می تواند وضعیت شما را ارزیابی کند و گزینه های درمانی مناسب را توصیه کند.

قیمت – فروش مورین هیدرات کد M4008

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) مورین هیدرات کد M4008می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید مورین هیدرات کد M4008 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)