ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

غربال های مولکولی13X

غربال های مولکولی13X زئولیت های کریستالی و مصنوعی هستند. توری های کریستالی آنها شبیه قفسی با فضاهای توخالی متعدد است. حفره ها از همه طرف توسط منافذ با ابعاد دقیقا مشخص قابل دسترسی هستند. غربال های مولکولی را می توان به طور کلی در خشک کن ها و لوله های خشک کن استفاده کرد. برای خشک نگه داشتن حلال های مطلق؛ برای خشک کردن گازها یا حلال ها در ستون های خشک کردن.

غربال مولکولی 13X شکل سدیم بسیار متخلخل زئولیت X است که به طور گسترده در تصفیه هوا قبل از مایع شدن، تصفیه گاز طبیعی، جداسازی مواد و خشک کردن استفاده می شود. همچنین برای جذب مولکول های بزرگ مانند مواد آروماتیک، هیدروکربن های شاخه دار و ترکیبات ارگانوسولفور مناسب است. غربال مولکولی 13X به دلیل نسبت SiO2/Al2O5 بالاتر، توانایی بیشتری در پذیرش مولکول ها دارد. بنابراین، 13X در حذف آلاینده های فنلی نیز کاربرد پیدا می کند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  غربال های مولکولی13X کد 283592  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

غربال های مولکولی13X

غربال های مولکولی13X نوعی زئولیت است که نوعی ماده صنعتی مصنوعی است که در عملیات جداسازی و تبادل یونی در کاربردهای مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. زئولیت به دلیل توانایی خود در واکنش و تبادل ذرات و یون های ساختمانی در ساختار فصلی و ترکیب کریستالی خاص خود شناخته شده است.

چالش، گرفتگی جزئی 13X نوعی زئولیت با قطبیت بالا است. مشخصه آن دهانه های کوچکی است که تار را حدود 10 آنگستروم منتشر می کند، اما آن را برای شارژهای اندازه بسیار کوچک مناسب می کند. غربال مولکولی 13X عمدتاً در عملیات تصفیه گاز و فاضلاب و عملیات جداسازی اجزا و ترکیبات مختلف در طیف متنوعی از کاربردهای صنعتی استفاده می شود.

از جمله کاربردهای محبوب Molecular 13X:

 • تصفیه هوا: در سیستم های فیلتر هوای حساس به رطوبت و سیستم های تصفیه هوا استفاده می شود.
 • فرآوری گاز: در فرآوری مایعات و گازها در صنایع نفت و پتروشیمی استفاده می شود.
 • تقطیر گاز طبیعی: برای حذف آب، گوگرد و مواد جامد از گاز طبیعی استفاده می شود.
 • تولید هیدروژن: در عملیات تصفیه و جداسازی هیدروژن از منابع مختلف استفاده می شود.
 • استخراج نفت و سوالات: مستقل از قطعات و تركيبات كوچك روغن و شكر قابل استفاده است.
 • حذف رطوبت در عملیات خشک کردن: می توان از مواد غیر حساس به رطوبت و هوا استفاده کرد.

13X Molecular Gharbal با حساسیت عالی به آب و ذرات ریز خود متمایز می شود که باعث می شود مواد در تعدادی از عملیات صنعتی که نیاز به جداسازی و جداسازی ذرات و گازها دارند مه آلود شود.

غربال های مولکولی13X

مشخصات محصول غربال های مولکولی13X کد 283592

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: غربال های مولکولی13X
 • نام لاتین: Molecular sieves, 13X
 • کد: 283592
 • پودر، ~2 میکرومتر به طور متوسط. بخش اندازه
 • فرمول خطی: Na86[AlO2)86(SiO2)106]·xH2O
 • شماره CAS: 63231-69-6
 • شماره MDL: MFCD00131613
 • eCl@ss: 32110204

خواص محصول غربال های مولکولی13X

 • فرم: پودر
 • میانگین بخش اندازه: ~ 2 میکرومتر

بسته بندی

 • 1 کیلوگرم

کاربرد غربال های مولکولی13X

لاستیک مولکولی 13X به دلیل خواص هوازدگی و توانایی تغییر حساس قطعات و ذرات در طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی استفاده می شود. در اینجا برخی از برنامه های اصلی Molecular 13X آورده شده است:

 1. تهویه مطبوع: سیستم های تهویه مطبوع برای بازیابی رطوبت و ذرات نامطلوب استفاده می شود.
 2. جداسازی و پالایش گاز: در صنایع نفت و پتروشیمی برای جداسازی و پالایش مایعات و گازها استفاده می شود.
 3. تصفیه گاز طبیعی: برای حذف رطوبت، گوگرد و بخارات گاز طبیعی استفاده می شود.
 4. استخراج روغن و سوال: برای استخراج روغن و سوال می توان از مواد و مواد کوچک استفاده کرد.
 5. تولید هیدروژن: در عملیات تصفیه و جداسازی هیدروژن از منابع مختلف استفاده می شود.
 6. حذف رطوبت در عملیات خشک کردن: می توان از مواد غیر حساس به رطوبت و هوا استفاده کرد.
 7. تنقية المذيبات: براي كشش كارخانه هاي صنعتي از قطعات كوچك استفاده مي شود.
 8. جداسازی ترکیبات شیمیایی: برای تجزیه و تحلیل محصولات نهایی می توان از جداسازی ترکیبات شیمیایی استفاده کرد.
 9. پالایشگاه هیدروکربن: در پالایشگاه هیدروکربن های مورد استفاده در تعدادی از صنایع استفاده می شود.
 10. تصفیه آب: برای تصفیه آب از کودهای آلی و غیر ارگانیک قابل استفاده است.

Molecular 13X برای بهبود کیفیت محصولات در تعدادی از عملیات صنعتی که نیاز به پالایش و جداسازی اجزا و گازها و عملیات صنعتی مختلف دارند استفاده می شود.

غربال های مولکولی13X

خرید و فروش غربال های مولکولی13X کد 283592

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده غربال های مولکولی13X کد 283592 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی غربال های مولکولی13X

غربال‌های مولکولی یا چرخه‌های چرخان‌ترکیبی، به عنوان یکی از ابزارهای بیوشیمیایی حیات‌شناسی مولکولی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اقدامات برای جداسازی و تحلیل مولکول‌ها، به ویژه پروتئین‌ها، اسیدهای نوکلئیک و لیگاندها از محیط آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرند. زیرا اجزای مختلف بر اساس ویژگی‌های مولکولی خاص خود تفکیک می‌شوند. برخی از مراحل اقدامات بیوشیمیایی غربال‌های مولکولی 13X عبارتند از:

تهیه نمونه: نمونه‌ای که شامل ترکیبات مورد نظر است، باید به منظور انجام غربال‌های مولکولی 13X تهیه شود. این نمونه ممکن است از نمونه‌های بافت، باکتری، سلول، پروتئین و… باشد. غربال های مولکولی13X

انتخاب حسگر: حسگرهای مختلفی برای مختلف غربال‌های مولکولی وجود دارند. بسته به نوع غربال‌مولکولی، یک حسگر مناسب انتخاب می‌شود که قابلیت شناسایی و جداسازی مولکول‌ها را داشته باشد. در این مرحله، انتخاب حسگری با توجه به خصوصیات مولکول‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

تهیه نمونه تست: این مرحله شامل تهیه نمونه‌های تست حاوی ترکیبات مولکولی مختلف است. این ترکیبات می‌توانند از جمله باشند: پروتئین‌ها، اسیدهای نوکلئیک، لیگاندها و غیره.

انجام غربال‌های مولکولی 13X: با استفاده از حسگر انتخاب شده، غربال‌های مولکولی 13X انجام می‌شوند. در این مرحله، ترکیبات مولکولی مورد نظر از نمونه تست با استفاده از تغییرات ناشی از تراکم، اندازه و ساختار مولکول‌ها تفکیک می‌شوند.

تحلیل نتایج: نتایج غربال‌های مولکولی 13X بررسی می‌شوند تا مشخص شود کدام ترکیبات مولکولی با استفاده از حسگر مورد استفاده، جدا شده‌اند.

کاربردها: نتایج غربال‌های مولکولی 13X می‌توانند در مطالعه تفاوت‌های مولکولی بین گونه‌ها، تشخیص بیماری‌های ژنتیکی، کشف داروهای جدید و… مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین، لازم به ذکر است که مراحل مختلف غربال‌های مولکولی 13X ممکن است بسته به نوع اجرا و نوع مولکول‌ها تغییر کند. در اینجا فقط یک چشم‌انداز کلی از مراحل این فرآیند ارائه شده است.

غربال های مولکولی13X

ماده غربال های مولکولی13X در کدام داروها استفاده شده است؟

اده غربال‌های مولکولی 13X به عنوان یک نوع از زئولیت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. زئولیت‌ها ساختارهای مینرالی می‌باشند که دارای سورفصالت‌های باز و یون‌های مختلف هستند و برای جذب و جداسازی مولکول‌ها استفاده می‌شوند. زئولیت 13X به عنوان یک نوع زئولیت استفاده می‌شود که دارای سورفصالت‌های باز قوی‌تر است و برخی موارد کاربردی دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جذب آب: زئولیت 13X به عنوان یک جاذب قدرتمند آب استفاده می‌شود. این ویژگی آن را در فرآیندهای تصفیه آب، خشک‌کننده‌ها، تولید هوا خشک، خشک‌کن‌ها و تجهیزات تهویه مطبوع و … مفید می‌سازد.

جذب گازها: زئولیت 13X می‌تواند برای جذب گازهای خاص مانند نیتروژن، اکسیژن، هیدروژن و گاز‌های تولید شده در فرآیندهای شیمیایی استفاده شود.

جذب مولکول‌های آلی: زئولیت‌های 13X می‌توانند برخی مولکول‌های آلی را از مخلوط‌ها جدا کنند و برای تصفیه هیدروکربن‌ها و تصفیه گاز‌های خروجی از فرآیندهای نفت و گاز استفاده شوند.

دی‌سیکلوئن‌ها: زئولیت 13X می‌تواند در فرآیندهای انتقال گاز و مایع در صنعت نفت و پتروشیمی، انتقال و تنظیم دی‌سیکلوئن‌ها استفاده شود. غربال های مولکولی13X

جذب و جداسازی مولکول‌های کوچک: زئولیت‌های 13X برای جذب و جداسازی مولکول‌های کوچک مانند اتیلن و پروپیلن از مخلوط‌های گازی به‌کار می‌روند. غربال های مولکولی13X

مهم است بدانید که زئولیت‌ها، به عنوان کاتالیزورها، ماده‌ای جاذب و جداسازی، در تولید بسیاری از محصولات شیمیایی و پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرند و در اینجا تنها برخی از موارد استفاده از زئولیت 13X ذکر شده است.

قیمت – فروش غربال های مولکولی13X کد 283592

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) غربال های مولکولی13X کد 283592 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید غربال های مولکولی13X کد 283592 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)