ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال (MG) متابولیت گلوکز است که با نوروپاتی محیطی و درد در بیماران دیابتی مرتبط است. کلسیم درون سلولی را در نورون‌های حسی افزایش می‌دهد و باعث ایجاد دردهای رفتاری می‌شود. متیل گلیوکسال دارای خواص ضد باکتریایی است. MG به عنوان یک عامل پروتئین گلیکوز کننده و پیش ساز محصولات نهایی گلیکاسیون پیشرفته عمل می کند. ترمیم زخم دیابتی را مختل می کند.

برای ارزیابی فعالیت آنزیمی گلیوکسالاز 1 (GLO1). به عنوان یک عامل تشکیل دهنده انتهای گلیکاسیون پیشرفته (AGE) برای تهیه آلبومین در شرایط آزمایشگاهی. برای تنظیم رفتار مشابه اضطراب در موش. برای القای فیبروز صفاقی در موش صحرایی.
برای مطالعه ویژگی‌های حفظ کروماتوگرافی مواد شیمیایی آلی و ترکیب‌های ترکیبی DNA فلزی.
برای تزریق داخل پلانتار در موش به منظور بررسی اجزای محیطی و مرکزی مسیر متیل گلیوکسال (MG) – گذرا گیرنده آنکیرین 1 (TRPA1) – آدنیلیل سیکلاز 1 ایزوفرم (AC1).

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  محلول متیل گلیوکسال کد M0252 یکی از این موارد می باشد.این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال که پیرووالدئید و 2-اکسوپروپانال نیز نامیده می شود، یک ترکیب شیمیایی با فرمول CH3-CO-CHO است. این شامل آلدهید اسید پیروویک است. دارای دو گروه کربونیل C=O است که یکی تابع کتون و دیگری تابع آلدهید است.

متیل گلیوکسال به عنوان یک محصول جانبی از مسیرهای متابولیکی مختلف ظاهر می شود. این می تواند از آمینو استون H2N-CH2-CO-CH3 که متابولیت تخریب ترئونین و همچنین پراکسیداسیون لیپیدی است، مشتق شود. اما منبع اصلی متیل گلیوکسال گلیکولیز باقی می ماند، جایی که با برش غیر آنزیمی یک گروه فسفات از گلیسرآلدئید-3-فسفات و دی هیدروکسی استون فسفات تشکیل می شود. در بسیاری از محصولات طبیعی مانند قهوه6 وجود دارد.

متیل گلیوکسال که به شدت سیتوتوکسیک است، ارگانیسم چندین مکانیسم سم زدایی ایجاد کرده است. یکی از آنها سیستم گلیوکسالاز است. متیل گلیوکسال با گلوتاتیون واکنش می دهد و یک همی تیواستال می دهد که توسط لاکتوئیل گلوتاتیون لیاز (گلیوکسالاز I)7 به (R)-S-لاکتوئیل گلوتاتیون تبدیل می شود و به نوبه خود توسط هیدروکسی سیل گلوتاتیون هیدرولاز (گلیوکسالاز II) به D-لاکتات تبدیل می شود.

یکی از اثرات متیل گلیوکسال افزایش احساس درد از طریق اتصال مستقیم به اعصاب است که باعث پردردی در مورد نوروپاتی دیابتی می شود.

محلول متیل گلیوکسال (Methylglyoxal solution) یک ترکیب شیمیایی است که از گلیسین، فرمالدهید و آب تشکیل می‌شود و به‌طور گسترده در صنایع مختلف، به‌ویژه صنایع غذایی، به‌عنوان یک ماده نگهدارنده و ضدعفونی‌کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Methylglyoxal solution دارای خواص ضدباکتریایی و ضدقارچی است و به عنوان یک ماده نگهدارنده طبیعی در برخی از محصولات غذایی مانند عسل، شیر، گوشت و نان به‌کار می‌رود. همچنین، این ترکیب در تولید برخی از محصولات دارویی و آرایشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر کاربردهای محلول متیل گلیوکسال می‌توان به کاربرد در تولید پلیمرهای خاص اشاره کرد. همچنین، این ترکیب در تحقیقات بیوشیمیایی و فیزیولوژی نیز برای بررسی تأثیرات فعالیت‌های سلولی و آنزیمی استفاده می‌شود.

محلول متیل گلیوکسال به دلیل خواص ضدعفونی‌کننده‌اش ممکن است در برخی موارد باعث حساسیت یا آسیب به پوست و چشم شود، بنابراین در صورت استفاده از این ترکیب در صنایع مختلف، به‌طور کامل به دستورالعمل‌های ایمنی و حفاظتی پایبندی شود.

محلول متیل گلیوکسال.

مشخصات محلول متیل گلیوکسال کد M0252

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: محلول متیل گلیوکسال
 • نام لاتین: Methylglyoxal solution
 • کد: M0252
 • ~40٪ در H2O
 • مترادف(ها): استیل فرمالدئید، پیرووالدئید، پیروویک آلدئید
 • فرمول خطی: CH3COCHO
 • شماره CAS: 78-98-8
 • وزن مولکولی: 72.06
 • بیلشتاین: 906750
 • شماره MDL: MFCD00006960
 • شناسه ماده PubChem: 24896540
 • NACRES: NA.32

خواص محصول

 • form: liquid
 • Quality Level: 200
 • concentration
  ~40% (enzymatic)
  ~40% in H2O
 • density: 1.17 g/mL at 25 °C (lit.)
 • storage temp.: 2-8°C
 • SMILES string
  [H]C(=O)C(C)=O
 • InChI
  1S/C3H4O2/c1-3(5)2-4/h2H,1H3
 • InChI key
  AIJULSRZWUXGPQ-UHFFFAOYSA-N

محلول متیل گلیوکسال.

بسته بندی

 • 25ML
 • 100ML
 • 250ML
 • 500ML
 • 1L

کاربرد محلول متیل گلیوکسال

محلول متیل گلیوکسال، به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضدباکتری، ضدقارچی و ضدویروسی، در بسیاری از صنایع و محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای محلول متیل گلیوکسال اشاره شده است:

محافظت از محصولات غذایی: Methylglyoxal solution به‌عنوان یک ماده نگهدارنده طبیعی در برخی از محصولات غذایی مانند عسل، شیر، گوشت و نان به‌کار می‌رود. این ترکیب می‌تواند با جلوگیری از رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها، عمر مفید محصولات غذایی را افزایش دهد.

تولید محصولات دارویی و آرایشی: محلول متیل گلیوکسال در تولید برخی از محصولات دارویی و آرایشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به‌عنوان یک ماده نگهدارنده و ضدعفونی‌کننده در برخی از محصولات پوستی و دارویی به‌کار می‌رود.

تحقیقات بیوشیمیایی و فیزیولوژی: محلول متیل گلیوکسال در تحقیقات بیوشیمیایی و فیزیولوژی نیز برای بررسی تأثیرات فعالیت‌های سلولی و آنزیمی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به‌عنوان یک عامل مهم در مطالعه فرایندهای بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی، به‌کار رود.

تولید پلیمرهای خاص: Methylglyoxal solution به‌عنوان یکی از عوامل مؤثر در تولید برخی از پلیمرهای خاص، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ضدعفونی‌کننده و ضدباکتریایی: محلول متیل گلیوکسال به‌عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده و ضدباکتریایی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند در تولید محصولات ضدعفونی‌کننده برای پوست، سطوح و ابزارهای پزشکی به‌کار رود.

در هر صورت، محلول متیل گلیوکسال باید با دقت و به‌صورت مناسب در محصولات و صنایع مورد استفاده قرار گیرد و به دلیل خطرات احتمالی حساسیت و آسیبه پوست و چشم، باید همواره دستورالعمل‌های ایمنی و حفاظتی رعایت شود.

خرید و فروش محلول متیل گلیوکسال کد M0252

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده محلول متیل گلیوکسال کد M0252 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

محلول متیل گلیوکسال.

اقدامات بیوشیمی محلول متیل گلیوکسال

در بیوشیمی، محلول متیل گلیوکسال به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی با خواص ضدباکتری، ضدقارچی و ضدویروسی، به‌طور گسترده در تحقیقات مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با محلول متیل گلیوکسال اشاره شده است:

ارزیابی تأثیر بر فعالیت آنزیم‌ها: Methylglyoxal solution به‌عنوان یک ترکیب شیمیایی با خاصیت ضدباکتری و ضدقارچی، می‌تواند تأثیر مستقیم بر فعالیت آنزیم‌ها داشته باشد. در این راستا، می‌توان به بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر فعالیت آنزیم‌های مختلف در سلول‌ها و بافت‌های مختلف اشاره کرد.

بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر فرایندهای متابولیکی: به‌عنوان یک ترکیب با خواص ضدباکتری و ضدقارچی، می‌تواند تأثیر مستقیم بر فرایندهای متابولیکی داشته باشد. در این راستا، می‌توان به بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر فرایندهای متابولیکی در سلول‌ها و بافت‌های مختلف اشاره کرد.

ارزیابی تأثیر محلول بر رشد و تکثیر سلول‌ها: به‌عنوان یک ترکیب با خواص ضدباکتری و ضدقارچی، می‌تواند تأثیر مستقیم بر رشد و تکثیر سلول‌ها داشته باشد. در این راستا، می‌توان به بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر رشد و تکثیر سلول‌ها در سلول‌های مختلف اشاره کرد.

بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر فعالیت سیستم ایمنی:محلول متیل گلیوکسال به‌عنوان یک ترکیب با خواص ضدباکتری و ضدقارچی، می‌تواند تأثیر مستقیم بر فعالیت سیستم ایمنی داشته باشد. در این راستا، می‌توان به بررسی تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر فعالیت سیستم ایمنی در سلول‌های مختلف اشاره کرد.

تأثیر محلول متیل گلیوکسال در درمان بیماری‌های عفونی: به‌عنوان یک ماده با خواص ضدباکتری، ضدقارچی و ضدویروسی، محلول متیل گلیوکسال می‌تواند در درمان بیماری‌های عفونی مورد استفاده قرار گیرد. به‌طور مثال، می‌توان به استفاده از محلول متیل گلیوکسال در درمان عفونت‌های پوستی و عفونت‌های دستگاه تنفسی اشاره کرد.

استفاده از محلول  در تحقیقات ژنتیک: محلول متیل گلیوکسال به‌عنوان یک ماده انتقال کننده ژن، در تحقیقات ژنتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند در فرایند توصیف و انتقال ژن‌ها به‌کار رود.

بررسی تأثیر Methylglyoxal solution بر فعالیت میکروب‌های کاملاً خودکفا:  در برخی تحقیقات برای بررسی تأثیر آن بر فعالیت میکروب‌های کاملاً خودکفا به‌کار گرفته می‌شود. این تحقیقات به‌طور عمده به بررسی رشد و تکثیر میکروب‌های خودکفا و تأثیر محلول متیل گلیوکسال بر آنها می‌پردازند.

در هر صورت، انجام اقدامات بیوشیمی مرتبط با محلول متیل گلیوکسال باید با رعایت دقیق دستورالعمل‌های ایمنی و حفاظتی انجام شود.

قیمت – فروش محلول متیل گلیوکسال کد M0252

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) محلول متیل گلیوکسال کد M0252 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید محلول متیل گلیوکسال کد M0252 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)