ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید کد W320102 یا MPDS یک ترکیب شیمیایی است که برای ایجاد بو و طعم در محصولات مصرفی مانند محصولات غذایی، عطر و ادویه‌جات و … به کار می‌رود. این ترکیب به صورت مایع بلورین شفاف یا بخار بی رنگ با بوی شبیه به سیر تولید می‌شود.

MPDS عمدتاً از سولفید دی‌متیل (DMS) و پروپانال تولید می‌شود. این ترکیب باعث ایجاد بو و طعم مطلوب در محصولات می‌شود، اما در برخی موارد ممکن است افرادی که حساسیت دارند، به عنوان عامل تحریک‌کننده عمل کند و علائمی مانند سردرد، افسردگی، تحریک، تعریق و … را به وجود آورد. بنابراین، در برخی محصولات، مانند مواد غذایی، مقدار استفاده از MPDS محدود شده است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که متیل پروپیل دی سولفید کد W320102 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید (MPDS) به عنوان یک ماده افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی، مانند نان، بیسکوییت، پفک، چیپس، نوشابه، غذاهای آماده و … استفاده می‌شود. این ترکیب به دلیل بوی و طعم خوبی که به محصولات می‌بخشد، برای تقویت و ترغیب به مصرف آنها به‌کار می‌رود.

اگرچه استفاده از MPDS به‌طور کلی مصرف‌کننده‌ها را به محصولات جذب می‌کند، اما برخی افراد ممکن است به علت حساسیت به این ترکیب، علائمی مانند سردرد، تحریک، افسردگی و تعریق داشته باشند. بنابراین، در برخی محصولات غذایی، مصرف MPDS محدود شده است.

همچنین، MPDS به‌عنوان یک عامل افزایش شکست پذیری در چربی‌های غذایی نیز به‌کار می‌رود. با افزودن این ترکیب به چربی‌ها، پذیرفتن و هضم آنها توسط بدن سریع‌تر صورت می‌گیرد و این باعث می‌شود که این چربی‌ها به سرعت در بدن متابولیسم شوند.

در کل، MPDS یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از محصولات مصرفی به‌کار می‌رود و به دلیل بو و طعم مطلوبش به‌عنوان یک عامل افزودنی غذایی شناخته می‌شود. با اینحال، برخی افراد ممکن است به آن حساسیت داشته باشند و در برخی محصولات غذایی مصرف آن محدود شده است.

مشخصات محصول متیل پروپیل دی سولفید

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: متیل پروپیل دی سولفید
 • نام لاتین: Methyl propyl disulfide
 • کد: W320102
 • ≥95٪، FG
 • مترادف(ها): 1-متیل دی سولفانیل پروپان، 2،3-دیتی هگزان، متیل دی تیوپروپان
 • فرمول خطی: CH3CH2CH2SSCH3
 • شماره CAS: 2179-60-4
 • وزن مولکولی: 122.25
 • شماره FEMA: 3201
 • شماره EC: 218-551-2
 • شماره شورای اروپا: 585
 • شماره MDL: MFCD00013400
 • شناسه ماده PubChem: 24901549
 • شماره فلاویس: 12.019
 • NACRES: NA.21
متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید

خواص محصول متیل پروپیل دی سولفید

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 400
 • مقطع تحصیلی
  FG
  حلال
  کوشر
 • آژانس: با مشخصات خلوص JECFA مطابقت دارد
 • reg. انطباق
  مقررات اتحادیه اروپا 1334/2008 و 178/2002
  FDA
 • سنجش: ≥95%
 • ضریب شکست: n20/D 1.508 (لیتر)
 • bp: 69-71 درجه سانتی گراد/43 میلی متر جیوه (لیتر)
 • تراکم: 0.98 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
 • برنامه های کاربردی): طعم ها و عطرها

بسته بندی

 • 25 گرم
 • 100 گرم
 • 1 کیلوگرم
نیتروز دی متیل آمین سیگما

نیتروز دی متیل آمین سیگما

کاربرد متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید (MPDS) یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی، عطرسازی، داروسازی، تولید کاغذ، پلاستیک، رنگین کمان‌ها و … به‌کار می‌رود. در ادامه به برخی از کاربردهای MPDS در این صنایع اشاره می‌کنیم:

صنایع غذایی: MPDS به عنوان یک عامل افزودنی غذایی در بسیاری از محصولات غذایی مانند نان، بیسکوییت، پفک، چیپس، پنیر، نوشابه، غذاهای آماده و … به‌کار می‌رود. این ترکیب به دلیل بوی و طعم خوبی که به محصولات می‌بخشد، برای تقویت و ترغیب به مصرف آنها به‌کار می‌رود. متیل پروپیل دی سولفید

عطرسازی: MPDS به‌عنوان یکی از مواد اولیه در تولید عطرها و ادویه‌جات به‌کار می‌رود. این ترکیب به دلیل بوی خوبی که دارد، می‌تواند به ترکیبات دیگری که در ترکیب عطر مورد استفاده قرار می‌گیرند، بوی تلخ و تندی را کاهش دهد.

داروسازی: MPDS در تولید برخی از داروها، به عنوان یک عامل فعال به‌کار می‌رود. به طور مثال، در برخی از داروهای ضد سرطان و ضد التهابی، MPDS به‌عنوان یک عامل فعال استفاده می‌شود. متیل پروپیل دی سولفید

صنایع دیگر: MPDS در تولید برخی از محصولات صنعتی مانند کاغذ، پلاستیک، رنگین کمان‌ها و … به‌کار می‌رود. به‌طور مثال، در تولید برخی از پلاستیک‌ها، MPDS به‌عنوان یکی از مواد افزودنی به‌کار می‌رود که باعث افزایش شکل‌پذیری و قابلیت پذیرش رنگ بهتر می‌شود. متیل پروپیل دی سولفید

در کل، MPDS یک ترکیب شیمیایی چند منظوره است که در بسیاری از صنایع به‌کار می‌رود. اما برای حفظ سلامت و ایمنی مصرف‌کنندگان، مصرف MPDS در برخی محصولات محدود شده است. متیل پروپیل دی سولفید

خرید و فروش متیل پروپیل دی سولفید

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده متیل پروپیل دی سولفید کد W320102 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید

اقدامات بیوشیمی متیل پروپیل دی سولفید

متیل پروپیل دی سولفید (MPDS) یک ترکیب شیمیایی است که برای ایجاد بو و طعم در بسیاری از محصولات مانند مواد غذایی، عطر و ادویه‌جات به کار می‌رود. در صورت تماس با MPDS، بیوشیمیایی‌های زیر در بدن ایجاد می‌شوند:

سولفاتاسیون: در این فرایند، MPDS به یون سولفات تبدیل می‌شود که به‌طور طبیعی از بدن دفع می‌شود.

اکسیداسیون: در این فرایند، MPDS به یک ترکیب شیمیایی به نام سولفوکسید متیل پروپیل (MPSO) تبدیل می‌شود. MPSO به‌طور طبیعی از بدن دفع می‌شود.

کلیدن به پروتئین‌ها: MPDS می‌تواند به پروتئین‌های بدن متصل شود. این عمل باعث می‌شود که MPDS به صورت کند و دراز مدت از بدن دفع شود.

همچنین، در صورتی که مصرف MPDS در محصولات غذایی به میزان مناسب و مطابق با مقررات بهداشتی باشد، خطرات بهداشتی برای افراد کم است. با اینحال، در صورت استفاده اضافی از MPDS در محصولات غذایی، ممکن است برای افرادی که حساسیت دارند، علائمی مانند سردرد، تحریک، افسردگی و تعریق به وجود آید.

بنابراین، برای کاهش میزان مصرف MPDS در محصولات غذایی و حفظ سلامتی مصرف‌کنندگان، بسیاری از کشورها محدودیت‌هایی را برای استفاده از آن در محصولات غذایی تعیین کرده‌اند.

خطرات بالقوه سلامتی مرتبط با مصرف MPDS چیست؟

متیل پروپیل دی سولفید (MPDS) به طور کلی برای مصرف در مقادیر کم به عنوان یک افزودنی غذایی بی خطر در نظر گرفته می شود. با این حال، برخی از افراد ممکن است به آن حساس باشند و اثرات نامطلوبی بر سلامتی داشته باشند. در اینجا برخی از خطرات بالقوه سلامت مرتبط با مصرف MPDS آورده شده است:

واکنش های آلرژیک: برخی از افراد ممکن است به MPDS حساسیت داشته باشند و علائمی مانند کهیر، خارش، تورم، مشکل در تنفس و آنافیلاکسی را تجربه کنند.

تحریک تنفسی: استنشاق غلظت بالای MPDS در هوا ممکن است باعث تحریک دستگاه تنفسی شود که منجر به سرفه، خس خس سینه و تنگی نفس شود.

تحریک پوست: تماس مستقیم با MPDS ممکن است باعث تحریک، قرمزی و خارش پوست شود.

سردرد و سرگیجه: سطوح بالای قرار گرفتن در معرض MPDS ممکن است باعث سردرد، سرگیجه و حالت تهوع شود.

تحریک چشم: قرار گرفتن در معرض بخار MPDS یا مایع ممکن است باعث تحریک، قرمزی و اشک چشم شود.

توجه به این نکته مهم است که خطرات بهداشتی فوق با سطوح بالای قرار گرفتن در معرض MPDS همراه است و معمولاً با مقادیر MPDS مورد استفاده به عنوان افزودنی غذایی مرتبط نیست. با این حال، افرادی که به MPDS حساس هستند ممکن است اثرات نامطلوبی بر سلامتی حتی در سطوح کم قرار گرفتن در معرض داشته باشند.

برای به حداقل رساندن خطرات بالقوه سلامتی مرتبط با مصرف MPDS، توصیه می شود از محصولات غذایی حاوی آن در حد اعتدال استفاده کنید و از قرار گرفتن در معرض بخار MPDS یا مایعات پرهیز کنید. علاوه بر این، افرادی که پس از مصرف محصولات غذایی حاوی MPDS هر گونه اثرات نامطلوب سلامتی را تجربه می کنند باید به دنبال مراقبت های پزشکی باشند.

قیمت – فروش متیل پروپیل دی سولفید کد W320102

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) متیل پروپیل دی سولفید کد W320102 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید متیل پروپیل دی سولفید کد W320102 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)