ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک یک ترکیب شیمیایی است که به صورت جامد به صورت پودر سفید یا بلوری در دسترد قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی در بسیاری از صنایع به عنوان یک ماده شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به عنوان مثال در تولید نسکافه، آتش بازی، سموم حشرات و مواد شوینده.

با این حال، سیانید پتاسیم یک ترکیب بسیار سمی است و به دلیل خطرات و مشکلات جدی جانی که ممکن است باعث شود، باید با احتیاط و توجه به مقررات ایمنی و محیط زیست استفاده شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات مرک آلمان است که سیانید پتاسیم مرک کد 104967 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت شیمی اندیشان آریا  مرک آلمان در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک یک ترکیب شیمیایی است که به صورت فلز قلیایی پتاسیم با یک گروه سیانید (-CN) ترکیب شده است. این ترکیب شیمیایی به علت داشتن گروه سیانید، یک ترکیب بسیار سمی است و حتی در مقادیر کم نیز می‌تواند باعث مرگ انسان شود. سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در صنعت نسکافه، این ترکیب برای حذف بوی نامطبوع قهوه و افزایش رنگ و طعم قهوه استفاده می‌شود. در صنعت آتش بازی، سیانید پتاسیم برای تولید آتش بازی هایی با رنگ آبی به کار می‌رود. همچنین، در صنعت پزشکی، این ترکیب برای درمان برخی بیماری‌های پوستی و به عنوان یک ماده ضد سرطان استفاده می‌شود. سیانید پتاسیم مرک

با این حال، سیانید پتاسیم یک ترکیب بسیار سمی است و مصرف آن باید با احتیاط و توجه به مقررات ایمنی و محیط زیست انجام شود. برای مثال، در صورت بلعیدن این ترکیب، فوراً به پزشک مراجعه کنید و در صورت تماس با پوست، قطعاً باید با آب و صابون شسته شود. همچنین، به دلیل خطرات جدی مربوط به این ترکیب، فروش آن به عموم ممنوع است و تنها به صورت محدود و به دانشجویان و محققان و داشتن مجوزهای لازم، انجام می شود. همچنین برای مصارف صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیانید پتاسیم مرک

مشخصات محصول

شرکت مرک آلمان (Merck) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات مرک می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.merckmillipore.com/FR/fr مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات مرک دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: سیانید پتاسیم
 • نام لاتین: Potassium cyanide
 • کد: 104967
 • مترادف: سیانوژن پتاسیم
 • CAS #: 151-50-8
 • شماره EC: 205-792-3
 • جرم مولی: 65.12 g/mol
 • فرمول شیمیایی: KCN
 • فرمول Hill: CKN
 • درجه : ACS,ISO,Reag. Ph Eur
 • شماره شاخص EC 006-007-00-5
 • فرمول هیل CKN
 • سطح کیفیت MQ300

بسته بندی

 • 100 گرم
 • 250 گرم
 • 1 کیلوگرم
سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک

خرید و فروش سیانید پتاسیم مرک کد 104967

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی مرک آلمان و سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده سیانید پتاسیم مرک کد 104967 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                          نحوه ارسال کالا ابتدا با هماهنگی مشتری: تهران توسط پیک

                                 ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم، یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از صنایع به عنوان ماده شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به برخی از کاربردهای این ترکیب در صنایع مختلف اشاره می‌کنیم:

 • صنعت نسکافه: سیانید پتاسیم برای حذف بوی نامطبوع قهوه و افزایش رنگ و طعم قهوه استفاده می‌شود.
 • صنعت آتش بازی: سیانید پتاسیم برای تولید آتش بازی هایی با رنگ آبی به کار می‌رود.
 • صنعت پزشکی: این ترکیب برای درمان برخی بیماری‌های پوستی و به عنوان یک ماده ضد سرطان استفاده می‌شود.
 • صنعت الکترونیک: سیانید پتاسیم برای رساندن الکترود به محلول الکترولیتی و همچنین به عنوان یک ماده حفاظتی برای فلزات استفاده می‌شود. سیانید پتاسیم مرک
 • صنعت خودروسازی: این ترکیب برای سخت‌کردن فلزات و بهبود خواص مکانیکی فلزات استفاده می‌شود.
 • صنعت صابون‌سازی: سیانید پتاسیم برای تولید صابون مایع و پودر به کار می‌رود.

با این حال، به دلیل خطرات جدی مربوط به سیانید پتاسیم، فروش آن به عموم ممنوع است و تنها به صورت محدود و در صورت داشتن مجوزهای لازم، برای مصارف صنعتی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، مصرف این ترکیب باید با احتیاط و توجه به مقررات ایمنی و محیط زیست انجام شود. سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک

اقدامات بیوشیمی سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم یک ترکیب بسیار سمی است و برای کار با آن باید اقدامات بیوشیمی انجام شود تا خطرات جانی که ممکن است به دنبال دارد، کمتر شود. در ادامه به برخی از اقدامات بیوشیمی مرتبط با سیانید پتاسیم اشاره می‌کنیم:

 • استفاده از لباس‌ها و وسایل ایمنی: قبل از هر کار با سیانید پتاسیم، باید لباس‌های ایمنی مناسبی مانند دستکش، ماسک، عینک، و پوشیده شود. همچنین، باید از وسایل ایمنی مانند کیسه‌های آماده جمع‌آوری و دفع سیانید پتاسیم استفاده شود.
 • جلوگیری از تماس با پوست: در صورت تماس با سیانید پتاسیم با پوست، باید فوراً با آب و صابون شسته شود.
 • جلوگیری از بلعیدن: سیانید پتاسیم بسیار سمی است و در صورت بلعیدن آن، فوراً به پزشک مراجعه کنید.
 • استفاده از وسایل جمع‌آوری و دفع: برای دفع سیانید پتاسیم، باید از وسایل جمع‌آوری و دفع مناسبی مانند کیسه‌های آماده جمع‌آوری و دفع استفاده شود. همچنین، باید با مقررات محیط زیست مرتبط با دفع این ترکیب کاملاً آشنا باشید.
 • آموزش کارکنان: همه کارکنان باید با خطرات سیانید پتاسیم و اقدامات بیوشیمی مرتبط با آن آشنا باشند و آموزش‌های لازم را دریافت کنند.
 • نگهداری در محیط ایمن: سیانید پتاسیم باید در محیطی ایمن و خشک نگهداری شود و از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور باشد. سیانید پتاسیم مرک

با توجه به خطرات جدی مربوط به سیانید پتاسیم، همیشه باید با احتیاط و با رعایت اصول ایمنی و مقررات بیوشیمی کار با این ترکیب را انجام داد. سیانید پتاسیم مرک

آیا می‌توانید راهنمایی بیشتری در مورد دفع سیانید پتاسیم بدهید؟

بله، در مورد دفع سیانید پتاسیم، باید به مقررات محیط زیست مربوطه رعایت شود تا خطرات جانی که ممکن است به دنبال دارد، کمتر شود. در ادامه به برخی اصول و روش‌ها برای دفع سیانید پتاسیم اشاره می‌کنیم:

 • جمع‌آوری و بسته‌بندی: برای جمع‌آوری سیانید پتاسیم، باید از وسایل ایمنی مانند دستکش، ماسک و عینک استفاده کرده و این ترکیب را به وسیله کیسه‌های مناسبی جمع‌آوری کرده و بسته‌بندی کنید. همچنین، باید به دقت بررسی کنید که کیسه‌ها به طور کامل بسته شده باشند تا هیچ گونه سیانید پتاسیمی هنگام حمل و نقل به بیرون نریزد.
 • دفع در محل مناسب: سیانید پتاسیم باید در محلی که برای دفع مواد خطرناک تعیین شده است، دفع شود. برای دفع سیانید پتاسیم باید از محل‌های تخصصی و مجهز به وسایل ایمنی مناسبی مانند کیسه‌های حاوی جاذب و فعال کربن استفاده کنید.
 • ارسال به مراکز دفع مجاز: سیانید پتاسیم باید تنها به مراکز دفع مجاز ارسال شود. قبل از دفع سیانید پتاسیم، باید با مقررات محیط زیست مربوطه آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که دفع در محل مجاز و با رعایت اصول محیط زیست انجام می‌شود.
 • آموزش کارکنان: همه کارکنان باید با خطرات سیانید پتاسیم و روش‌های دفع آن آشنا باشند و آموزش‌های لازم را دریافت کنند.
 • نظارت بر فرآیند دفع: باید نظارت دقیق و مداوم بر فرآیند دفع سیانید پتاسیم صورت گیرد تا از رعایت اصول محیط زیست و به حداقل رساندن خطرات جانی اطمینان حاصل شود.

در نهایت، باید توجه داشت که دفع سیانید پتاسیم باید با احتیاط و با رعایت مقررات محیط زیست انجام شود. همچنین، در صورت شکی در مورد روش‌های دفع، به مراکز مجاز مراجعه کرده و از نظر کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده کنید.

سیانید پتاسیم مرک

سیانید پتاسیم مرک

قیمت – فروش سیانید پتاسیم مرک کد 104967

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و  مواد شیمیایی و آزمایشگاهی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) سیانید پتاسیم مرک کد 104967 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید سیانید پتاسیم مرک کد 104967 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت