ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

لیپوپلی ساکاریدهای LPS

لیپوپلی ساکاریدهای LPS این محصول فنل استخراج شده از سروتیپ E. coli O127:B8 است. سویه منبع ATCC 12740 است. این سروتیپ LPS در مطالعه شوک سپتیک و برای القای NOS در ماکروفاژهای موش و سنتز PAF در سلول‌های ماسانژیال گلومرولی موش استفاده شده است.
لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخصه دیواره سلولی باکتری های گرم منفی هستند. LPS و بخش لیپید A آن، سلول های سیستم ایمنی ذاتی را توسط گیرنده Toll-like 4 (TLR4)، یکی از اعضای خانواده پروتئین گیرنده Toll مانند، که الگوهای مولکولی مرتبط با پاتوژن (PAMPs) رایج را تشخیص می دهد، تحریک می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.لیپوپلی ساکاریدهای LPS

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که لیپوپلی ساکاریدهای LPS یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

لیپوپلی ساکاریدهای LPS

لیپوپلی ساکاریدهای (LPS) یک نوع لیپوگلیکان است که در برخی باکتری‌ها مانند باکتری‌های گرم منفی قرار دارد. LPS در باکتری‌های گرم منفی، بخشی از دیواره سلولی است که باعث تشدید تاثیرات سمیتی باکتری می‌شود و می‌تواند منجر به ایجاد پاسخ‌های التهابی و سیستم ایمنی بدن شود.لیپوپلی ساکاریدهای LPS

کد L3129 به محصولی از شرکت Sigma-Aldrich اشاره دارد که LPS باکتری E. coli O111:B4 است. این محصول برای استفاده در تحقیقات بیولوژیکی، به عنوان مثال در مطالعات مربوط به سیستم ایمنی بدن، تهیه و استفاده می‌شود. به طور کلی، مطالعه و تحلیل LPS باکتری‌ها می‌تواند به درک بهتر از عملکرد و واکنش‌های بدن در مقابل باکتری‌ها کمک کند.

مشخصات محصول لیپوپلی ساکاریدهای LPS

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O127:B8
 • نام لاتین: Lipopolysaccharides from Escherichia coli O127:B8
 • کد: L3129
 • با استخراج فنل خالص شد
 • مترادف(ها): LPS
 • شماره EC: 297-473-0
 • شماره MDL: MFCD00212998
 • NACRES: NA.25
لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

خواص محصول لیپوپلی ساکاریدهای LPS

 • منبع بیولوژیکی: اشریشیا کلی (O127:B8)
 • سطح کیفیت: 200
 • فرم: پودر لیوفیلیزه
 • خالص شده توسط: استخراج فنل
 • ناخالصی ها: کمتر از 3٪ پروتئین (Lowry)
 • حمل شده در: محیط
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد

بسته بندی لیپوپلی ساکاریدهای LPS

10MG

25MG

100MG

لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

ال پی اس ها دارای چند کد می باشند که در زیر آنها را به شما معرفی می کنیم

 • L4516
  لیپوپلی ساکاریدهای Escherichia coli O127:B8، مناسب برای کشت سلولی، BioXtra، تابش γ
 • L5024
  لیپوپلی ساکاریدهای Escherichia coli O127:B8، خالص شده با کروماتوگرافی تبادل یونی، لیگاند TLR آزمایش شده
 • L3129
  لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O127:B8، با استخراج فنل خالص شده
 • L3880
  لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O127:B8، با استخراج اسید تری کلرواستیک خالص شده
 • L3137
  لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O127:B8 که با کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون خالص شدند
 • L5668
  لیپوپلی ساکاریدهای اشریشیا کلی O127:B8، محلول آماده، 1 میلی گرم در میلی لیتر

خرید و فروش لیپوپلی ساکاریدهای LPS

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هگزا متیل دی سیلازان با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.لیپوپلی ساکاریدهای LPS

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد لیپوپلی ساکاریدهای LPS کدL3129

لیپوپلی ساکاریدهای (LPS) باکتری‌ها، یکی از عوامل مهم در ایجاد پاسخ‌های التهابی و سیستم ایمنی بدن هستند. LPS باکتری‌های مختلف، ویژگی‌های مختلفی دارند و از این رو، مطالعه و تحلیل این ترکیبات می‌تواند به درک بهتر از عملکرد سیستم ایمنی بدن در مقابل باکتری‌ها کمک کند. LPS باکتری E. coli O111:B4 که با کد L3129 در دسترس است، در برخی تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی استفاده می‌شود. به عنوان مثال:

مطالعات سیستم ایمنی بدن: LPS باکتری‌ها، به عنوان یکی از عوامل ایجاد پاسخ‌های التهابی و سیستم ایمنی بدن، می‌تواند در مطالعات مربوط به عملکرد سیستم ایمنی بدن استفاده شود. به عنوان مثال، می‌توان از این ترکیبات برای بررسی تاثیرات سمیتی و التهابی باکتری‌ها بر روی سلول‌های بدن استفاده کرد.

تحقیقات پزشکی: LPS باکتری‌ها در برخی تحقیقات پزشکی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، این ترکیبات می‌توانند در مطالعات مربوط به عفونت‌های باکتریایی و ایجاد پاسخ‌های التهابی در بدن استفاده شوند.

تولید واکسن: LPS باکتری‌ها به عنوان یکی از عوامل مهم در ایجاد پاسخ‌های التهابی و سیستم ایمنی بدن، می‌توانند در تولید واکسن‌های برای پیشگیری از بیماری‌های باکتریایی مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال، برای تولید واکسن‌های مربوط به باکتری‌های E. coli می‌توان از LPS باکتری‌های این گونه باکتری استفاده کرد.

در کل، LPS باکتری‌ها به عنوان یکی از مهمترین عوامل در ایجاد پاسخ‌های التهابی و سیستم ایمنی بدن، در مطالعات بیولوژیکی و پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

لیپوپلی ساکاریدهای LPS-

اقدامات بیوشیمی لیپوپلی ساکاریدهای LPS کدL3129

بیوشیمی لیپوپلی ساکاریدهای (LPS) می‌تواند شامل مطالعاتی از ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی این ترکیبات، ساختار آن‌ها، تاثیرات سمیتی و التهابی آن‌ها بر روی سلول‌های بدن و سیستم ایمنی و همچنین بررسی تاثیرات مختلف ترکیبات بر روی LPS باشد.

بعضی از اقدامات بیوشیمی مربوط به LPS باکتری E. coli O111:B4 که با کد L3129 در دسترس است، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

استخراج LPS: در ابتدا، LPS با استفاده از روش‌های مختلفی از باکتری‌های مورد نظر استخراج می‌شود. این روش‌ها شامل مواردی مانند استفاده از حلال‌های گوناگون، انجام مراحل جداسازی و تصفیه مختلف و همچنین استفاده از فرآیندهای اختلاط و جداسازی با دیگر مواد است.

آنالیز ساختاری: برای بررسی ساختار LPS، می‌توان از روش‌های مختلفی از جمله دستگاه‌های NMR، جذب UV و مطالعات الکترونیکی استفاده کرد.

بررسی تاثیرات سمیتی: برای بررسی تاثیرات سمیتی LPS، می‌توان از روش‌های مختلفی مانند بررسی تاثیرات بر روی سلول‌های بدن، جذب سموم در موش‌ها و بررسی تاثیرات بر روی سیستم ایمنی استفاده کرد.

بررسی تاثیرات مختلف ترکیبات بر روی LPS: برای بررسی تاثیرات مختلف ترکیبات بر روی LPS، می‌توان از روش‌های مختلفی مانند جذب در محیط‌های مختلف، تحلیل اثرات ترکیبات مختلف در حضور LPS و بررسی تاثیرات مختلف روی سلول‌های بدن استفاده کرد.لیپوپلی ساکاریدهای LPS

تولید واکسن: LPS باکتری‌ها می‌توانند به عنوان یکی از اجزای مهم در تولید واکسن‌های برای پیشگیری از بیماری‌های باکتریایی مورد استفاده قرار گیرند. برای تولید واکسن‌ها، LPS به عنوان یکی از عوامل مهم در ایجاد پاسخ ایمنی در بدن استفاده می‌شود.

لیپوپلی ساکاریدها (LPS) در لایه بیرونی غشاء قرار دارند و در سویه‌های غیر کپسولی روی سطح سلول قرار می‌گیرند. آنها به یکپارچگی غشای خارجی کمک می کنند و از سلول در برابر اثر نمک های صفراوی و آنتی بیوتیک های چربی دوست محافظت می کنند.

یادداشت آماده سازی

این محصول در آب (5 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر) یا محیط کشت سلولی (1 میلی‌گرم بر میلی‌لیتر) محلول است و محلول زرد تیره و کم‌رنگی به دست می‌دهد. محلول غلیظ تر، اگرچه هنوز مه آلود (20 میلی گرم در میلی لیتر) در آب نمک پس از گرداب و گرم شدن تا 70-80 درجه سانتیگراد به دست آمده است. لیپوپلی ساکاریدها مولکول هایی هستند که در هر حلال میسل تشکیل می دهند. محلول های مه آلود در آب و سالین بافر فسفات مشاهده می شود. حلال های آلی محلول های شفاف تری نمی دهند. متانول یک سوسپانسیون کدر با شناورها ایجاد می کند، در حالی که آب یک محلول همگن مه آلود ایجاد می کند.

قیمت – فروش لیپوپلی ساکاریدهای LPS کدL3129

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) لیپوپلی ساکاریدهای LPS کدL3129 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید لیپوپلی ساکاریدهای LPS کدL3129 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)