ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

لوموستین

لوموستین (Lomustine) یک داروی ضدسرطان است که به عنوان یک نوع از داروهای شیمی‌درمانی (شیمی‌درمانی دارویی) برای درمان برخی از نوع‌های سرطان‌ها به کار می‌رود. نام تجاری شناخته شده‌ای برای این دارو در برخی کشورها، مانند ایالات متحده، “CeeNU” است.

لوموستین در دسته داروهایی به نام «استرهای نیتروژن دار» قرار می‌گیرد و به عنوان یک داروی آلکیل‌کننده عمل می‌کند. این دارو با تغییر و تخریب DNA سلول‌ها، تکثیر و رشد سلول‌های سرطانی را مهار می‌کند. از لوموستین به عنوان درمان در برخی از نوع‌های سرطان مغزی (مانند گلیوبلاستوما)، سرطان شکمی، ریه‌ها، تنفسی و دیگر مناطق استفاده می‌شود.

تجویز و استفاده از (Lomustine) توسط پزشک متخصص انجام می‌شود و نیاز به نظارت دقیق و مدیریت کامل از سوی تیم درمانی دارد. این دارو ممکن است عوارض جانبی جدی داشته باشد، از جمله اثرات سمیت در سلول‌های سالم، کاهش تعداد سلول‌های خونی، تأثیرات بر جهاز گوارش، مشکلات کبدی و غیره. اگر به دستور پزشک لوموستین را مصرف می‌کنید، حتماً با تیم درمانی خود در مورد موانع و مضرات محتمل همچون عوارض جانبی مشورت کنید.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که لوموستین کد L5918  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

لوموستین

لوموستین (به انگلیسی: Lomustine) یک داروی شیمی‌دارویی است که در علم داروسازی به عنوان یک عامل ضدتوموری (ضدسرطان) استفاده می‌شود. این دارو همچنین به نام‌های تجاری مختلف مانند CeeNU شناخته می‌شود.

(Lomustine) در دستهٔ داروهای شیمی‌دارویی آلکیلانتینوئیدی قرار دارد. این دسته از داروها به منظور تخریب سلول‌های سرطانی از طریق تغییرات در ساختار DNA آن‌ها کاربرد دارند.

استفاده اصلی از لوموستین در درمان برخی از نوع‌های سرطان‌ها از جمله تومورهای مغزی (مانند گلیوبلاستوما) و لنفوم‌های هاجکین (مانند لنفوم هاجکین غیرهوچکین) است. این دارو ممکن است به تنهایی یا به ترکیب با سایر داروها برای درمان بیماران استفاده شود. همچنین ممکن است در موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد که توسط پزشک تعیین می‌شود.

مشخصات محصول لوموستین کد L5918

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: لوموستین
 • نام لاتین: Lomustine
 • کد: L5918
 • ≥98٪
 • مترادف(ها): 1-(2-کلرواتیل)-3-سیکلوهگزیل-1-نیتروزوره
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C9H16ClN3O2
 • شماره CAS: 13010-47-4
 • وزن مولکولی: 233.70
 • شماره EC: 235-859-2
 • شماره MDL: MFCD00012392
 • شناسه ماده PubChem: 329817632
 • NACRES: NA.25
لوموستین

لوموستین

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: ≥98٪
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES: ClCCN(N=O)C(=O)NC1CCCCC1
 • InChI: 1S/C9H16ClN3O2/c10-6-7-13(12-15)9(14)11-8-4-2-1-3-5-8/h8H,1-7H2,(H,11,14)
 • کلید InChI: GQYIWUVLTXOXAJ-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی

 • 100Mg
لوموستین

لوموستین

کاربرد لوموستین

لوموستین یک داروی شیمی‌دارویی است که به عنوان یک عامل ضدتوموری (ضدسرطان) در درمان برخی نوع‌های سرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو در دستهٔ داروهای شیمی‌دارویی آلکیلانتینوئیدی قرار دارد و به منظور تخریب سلول‌های سرطانی از طریق تغییرات در ساختار DNA آن‌ها عمل می‌کند.

کاربردهای اصلی لوموستین عبارتند از:

۱. گلیوبلاستوما:(Lomustine) در درمان تومورهای مغزی نیز مانند گلیوبلاستوما مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تومورها می‌توانند خطرناک باشند و لوموستین ممکن است به عنوان یکی از گزینه‌های درمانی در این موارد مورد استفاده قرار گیرد.

۲. لنفوم‌های هاجکین: لوموستین ممکن است در درمان برخی از نوع‌های لنفوم هاجکین (همچون لنفوم هاجکین غیرهوچکین) نیز استفاده شود. این دارو ممکن است به عنوان جزءی از برنامه درمانی برای مبارزه با این نوع سرطان استفاده شود.

در موارد دیگر نیز ممکن است لوموستین به عنوان یکی از داروهای درمانی در ترکیب با سایر داروها برای درمان بیماران با سرطان مورد استفاده قرار گیرد. برای تجویز و مصرف دقیق این دارو، همیشه توصیه می‌شود با پزشک تخصصی مشورت کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این اطلاعات تا سپتامبر ۲۰۲۱ بر مبنای داده‌های دسترسی‌پذیر است و اطلاعات جدیدتر ممکن است وجود داشته باشد.

خرید و فروش لوموستین کد L5918

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده لوموستین کد L5918 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی لوموستین

استفاده از لوموستین در درمان سرطان به عنوان یک داروی شیمی‌دارویی ضدتوموری مورد توجه قرار گرفته است. اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با (Lomustine) می‌تواند عبارت باشد از:

تثبیت و تعمیر DNA: لوموستین وارد سلول‌های سرطانی می‌شود و در آن‌ها با اشکال مختلف به تشکیل ترکیب‌های آلکیلاسیونی می‌پردازد. این ترکیبات باعث تثبیت و تعمیر DNA درون سلول‌ها می‌شوند که به طور کلی باعث تغییراتی در ساختار DNA سلول‌های سرطانی می‌شود. این تغییرات ممکن است باعث از کار انداختن مکانیسم‌های تکثیر و رشد غیرمعمول سلول‌های سرطانی شده و در نتیجه به تخریب آنها کمک می‌کند.

جلوگیری از تقسیم سلولی: (Lomustine) می‌تواند به تقسیم و انقسام سلول‌های سرطانی از طریق اثر مستقیم بر روند تقسیم سلولی (سیتوکینزیس) متاثر شود. این مکانیسم ممکن است باعث کاهش تعداد سلول‌های سرطانی و به تبع آن کاهش حجم تومور شود.

تحریک تمایت به سلول‌های سرطانی: لوموستین ممکن است به تحریک تمایت به سلول‌های سرطانی بپردازد، به این معنا که به سلول‌های سرطانی پیام داده می‌شود که به خود ختم شوند. این مکانیسم می‌تواند به تنظیم رشد و انقراض سلول‌های سرطانی کمک کند.

از ماده لوموستین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

(Lomustine) به عنوان یک داروی شیمی‌دارویی ضدتوموری استفاده می‌شود و در تولید برخی از داروهای ضدسرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا تاریخ برش دانش من در سپتامبر ۲۰۲۱، لوموستین به عنوان ماده اصلی در تولید داروهای زیر ممکن است استفاده شده باشد:

۱. CeeNU (Lomustine): CeeNU یک نام تجاری برای لوموستین است. این دارو به عنوان درمان برخی از نوع‌های سرطان از جمله گلیوبلاستوما (تومورهای مغزی) و لنفوم‌های هاجکین (همچون لنفوم هاجکین غیرهوچکین) استفاده می‌شود.

۲. Gleostine (Lomustine): Gleostine نیز یک نام تجاری دیگر برای لوموستین است که برای درمان تومورهای مغزی از جمله گلیوبلاستوما و برخی از نوع‌های لنفوم‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به عنوان یادآوری، ترکیبات دارویی معمولاً توسط شرکت‌های داروسازی در تحقیقات و توسعه داروها تولید و مورد استفاده قرار می‌گیرند. اطلاعات بیشتر در مورد داروها و ترکیبات معمولاً در اختیار شرکت‌های داروسازی، منابع علمی، و سازمان‌های بهداشتی قرار دارد. برای دقیق‌تر و به‌روزتر بودن، توصیه می‌شود به منابع علمی و مقالات مرتبط در زمینه داروسازی مراجعه کنید.

مضرات استفاده از لوموستین