ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

لیپوپلی ساکاریدها

این سروتیپ LPS برای تحریک سلول های B و القای NOS در سلول های کبدی انسان استفاده شده است.
لیپوپلی ساکاریدها (LPS) اجزای مشخصه دیواره سلولی باکتری های گرم منفی هستند. LPS و بخش لیپید A آن، سلول های سیستم ایمنی ذاتی را توسط گیرنده Toll-like 4 (TLR4)، یکی از اعضای خانواده پروتئین گیرنده Toll مانند، که الگوهای مولکولی مرتبط با پاتوژن (PAMPs) رایج را تشخیص می دهد، تحریک می کند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که لیپوپلی ساکاریدها کد L4391 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

لیپوپلی ساکاریدها

لیپوپلی ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4

لیپوپلی ساکاریدها (LPS)، یا همان لیپوپولی‌ساکاریدها، گروهی از ترکیبات بیوشیمیایی هستند که در دیواره‌ی سلولی برخی از باکتری‌ها وجود دارند. این ترکیبات اساسی برای ساختار خارجی باکتری‌ها محسوب می‌شوند و در تعامل با میزبان‌های زنده نقش‌های مهمی ایفا می‌کنند. یکی از مثال‌های مهم از لیپوپلی‌ساکاریدها، لیپوپلی‌ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 هستند. در این متن، به معرفی، خصوصیات، و کاربردهای محصول لیپوپلی‌ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 پرداخته خواهد شد.

معرفی:

لیپوپلی ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4، ترکیبات پیچیده‌ای هستند که از سه بخش اصلی تشکیل شده‌اند: لیپید غشایی (Lipid A)، هسته‌ی آنتی‌گن (Core Antigen)، و زنجیره‌های پلی‌ساکاریدی (O-Side Chains). این ترکیبات در دیواره‌ی سلولی باکتری اشریشیا کولای O111:B4 وجود دارند و ویژگی‌های خاصیتی و ایمنی دارند که با تعامل با میزبان‌های زنده نقش‌های مهمی ایفا می‌کنند.

مشخصات محصول لیپوپلی ساکاریدها کد L4391 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: لیپوپلی ساکاریدها
 • نام لاتین: Lipopolysaccharides from Escherichia coli O111:B4
 • کد: L4391
 • تابش γ، BioXtra، مناسب برای کشت سلولی
 • مترادف(ها): LPS
 • شماره EC: 297-473-0
 • شماره MDL: MFCD00164401
 • NACRES: NA.75

لیپوپلی ساکاریدها

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 300
 • عقیمی: γ-تابش شده است
 • خط تولید: BioXtra
 • فرم: پودر لیوفیلیزه
 • خالص شده توسط: کروماتوگرافی ژل فیلتراسیون
 • شرایط نگهداری: خشک شده
 • تکنیک): کشت سلولی | پستاندار: مناسب
 • ناخالصی ها: <1٪ پروتئین (Lowry)
 • انحلال پذیری: H2O: 5 میلی گرم در میلی لیتر، کمی مه آلود
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد

بسته بندی

 • 1mg
لیپوپلی ساکاریدها

لیپوپلی ساکاریدها

خصوصیات

لیپید غشایی (Lipid A): لیپید غشایی قسمت داخلی و هیدروفوبی از لیپوپلی‌ساکاریدها است. این قسمت مهم در ایجاد پاسخ‌های التهابی در میزبان‌ها نقش دارد و می‌تواند باعث فعال‌سازی سیستم ایمنی بدن شود.

هسته‌ی آنتی‌گن (Core Antigen): هسته‌ی آنتی‌گن یک ناحیه متصل‌کننده بین لیپید غشایی و زنجیره‌های پلی‌ساکاریدی است. این قسمت به تعامل با سیستم ایمنی و تشکیل پاسخ‌های ایمنی مهم در بدن میزبان کمک می‌کند.

زنجیره‌های لیپوپلی ساکاریدها (O-Side Chains): زنجیره‌های پلی‌ساکاریدی قسمت خارجی و هیدروفیلی از لیپوپلی‌ساکاریدها هستند. این قسمت‌ها به عنوان آنتی‌ژن‌ها شناخته می‌شوند و تعامل با سیستم ایمنی میزبان را ترتیب می‌دهند.

کاربردها:

تحقیقات علمی: لیپوپلی‌ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 به عنوان مواد مورد مطالعه در تحقیقات علمی در زمینه‌های ایمنولوژی، بیوشیمی، و میکروبیولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تست‌های تشخیصی: لیپوپلی‌ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 ممکن است در تست‌های تشخیصی برای تشخیص این باکتری در نمونه‌های بالینی استفاده شوند.

واکسن‌سازی: مطالعات نشان داده‌اند که این لیپوپلی‌ساکاریدها می‌توانند به عنوان کاندیداهای واکسن برای پیشگیری از عفونت‌های باکتریایی اشریشیا کولای O111:B4 استفاده شوند.

خرید و فروش لیپوپلی ساکاریدها کد L4391

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده نلیپوپلی ساکاریدها کد L4391 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی Lipopolysaccharides from Escherichia coli O111:B4

LPS یکی از اجزای اصلی دیواره سلولی اکثر باکتری های گرم منفی است. این یک آنتی ژن بسیار ایمنی زا با توانایی افزایش پاسخ های ایمنی به آنتی ژن های محلول است. LPS همچنین به عنوان یک میتوژن خاص برای لنفوسیت های B مشتق شده از مغز استخوان موش، خرگوش، مرغ، گاو، همستر و انسان عمل می کند.

لیپوپلی ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 (LPS) ترکیبات پیچیده‌ای هستند که در بیوشیمی تعدادی از اقدامات مهم را در سطح سلولی و مولکولی ایفا می‌کنند. این اقدامات شامل تأثیرات در سیستم ایمنی، تغییرات در ترکیبات سطح سلولی، و تعامل با پروتئین‌ها و رسپتورها در بدن میزبان می‌شوند. در ادامه به برخی از اقدامات بیوشیمی LPS از اشریشیا کولای O111:B4 اشاره می‌کنیم:

1. تشنج سلول‌های ایمنی: LPS با ترکیب با رسپتورهایی در سطح سلول‌های ایمنی مانند تخم‌ک‌های لنفوسیتی و مونوسیت‌ها تعامل دارد. این تعاملات می‌توانند منجر به تشنج سلول‌های ایمنی شده و فعال‌سازی پاسخ‌های التهابی و ایمنی در بدن شود.

2. تأثیر بر فعال‌سازی سیستم ایمنی: LPS می‌تواند سیگنال‌های فعال‌سازی به سلول‌های ایمنی منتقل کند و به عنوان یک انگیگ ایمنی عمل کند. این فعال‌سازی ممکن است به تشکیل پاسخ‌های التهابی و ایمنی منجر شود که برای مقابله با عفونت‌ها و تهدیدات میکروبی مهم است.

3. تعامل با رسپتورهای تشنج: LPS با رسپتورهای تشنجی مانند رسپتور تله‌های تشنج (TLRs) در سطح سلول‌های ایمنی و اپی‌تلیوم تعامل دارد. این تعاملات منجر به فعال‌سازی مسیرهای سیگنالی داخلی می‌شود که به تولید سایتوکین‌ها، کموکین‌ها و دیگر مولکول‌های التهابی منجر می‌شود.

4. اثرات مهار کننده: LPS همچنین می‌تواند تولید سایتوکین‌ها و سیگنال‌های التهابی را مهار کند. این اثرات ممکن است به منظور کنترل پاسخ‌های التهابی زیاد و جلوگیری از آسیب به بافت‌ها باشد.

5. تأثیرات بر فعالیت سلول‌های بافتی: LPS ممکن است تأثیراتی بر روی فعالیت سلول‌های بافتی داشته باشد. این شامل تغییرات در ترشح سایتوکین‌ها، ترشح متابولیت‌ها، و تأثیراتی بر تشکیل ویژگی‌های بافتی مانند اتصال‌های سلولی و فرآیندهای التهابی می‌شود.

بازسازی

لیپوپلی ساکاریدها به صورت پودرهای لیوفیلیزه شده با تابش γ عرضه می شوند. برای بازسازی، 1 میلی لیتر محلول نمک متعادل استریل یا محیط کشت بافت را به ویال (1 میلی گرم) اضافه کنید و به آرامی بچرخانید تا پودر حل شود. محصول بازسازی شده را می توان با استفاده از محلول نمک متعادل استریل یا محیط کشت بافت تا غلظت های کاری مورد نظر رقیق کرد.

محصول لیپوپلی ساکاریدها در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

لیپوپلی ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 (LPS) به عنوان ماده‌ای با خصوصیات زیستی و ایمنی مختلف، در تحقیقات علمی و بالینی و در تولید برخی داروها و واکسن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصول در زمینه‌های مختلف پزشکی و پژوهشی به کار می‌رود:

1. تحقیقات ایمنولوژی: LPS از اشریشیا کولای O111:B4 به عنوان مدلی در تحقیقات ایمنی و ایمنولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک محرک ایمنی در تجزیه و تحلیل پاسخ‌های التهابی و ایمنی در سلول‌های ایمنی و سایر سلول‌های بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. تولید واکسن‌ها: لیپوپلی‌ساکاریدها از اشریشیا کولای O111:B4 می‌توانند به عنوان آنتی‌ژن‌ها در واکسن‌هایی که برای مقابله با عفونت‌های باکتریایی اشریشیا کولای O111:B4 طراحی می‌شوند، استفاده شوند. این واکسن‌ها با ترغیب سیستم ایمنی به تولید پاسخ ایمنی محافظت‌کننده در مقابل باکتری‌های مهاجم می‌آیند.

3. تحقیقات بیوشیمی و مولکولی: در تحقیقات بیوشیمی و مولکولی، LPS از اشریشیا کولای O111:B4 به عنوان مدلی جهت بررسی تعاملات مولکولی، مسیرهای سیگنالی، و تأثیرات بیوشیمیایی در سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4. تحقیقات درمانی: تحقیقاتی در زمینه استفاده LPS از اشریشیا کولای O111:B4 به عنوان ماده‌ای کمکی در درمان‌های مختلف انجام می‌شود. برای مثال، برخی تحقیقات نشان داده‌اند که LPS ممکن است در تنظیم پاسخ‌های التهابی و ایمنی در بیماری‌های التهابی و ایمنی‌ای نقش داشته باشد.

نکات پایانی:

LPS از اشریشیا کولای O111:B4 به عنوان محصولی با خصوصیات زیستی و ایمنی مهم در تحقیقات علمی، تولید واکسن‌ها، تحقیقات بیوشیمی و مولکولی، و تحقیقات درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول به عنوان یک ابزار مهم برای درک تعاملات سلولی، تغییرات ایمنی، و انجام آزمایش‌ها و مطالعات متنوع در حوزه‌های پزشکی و علمی استفاده می‌شود.

قیمت – فروش لیپوپلی ساکاریدها کد L4391

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) لیپوپلی ساکاریدها کد L4391   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید لیپوپلی ساکاریدها کد L4391   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)