ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III)، همچنین به عنوان اکسید لوتسیوم یا لانتانا نیز شناخته می‌شود، ترکیبی شیمیایی با فرمول شیمیایی La2O3 است. این ترکیب شیمیایی از دو اتم لانتانیم و سه اتم اکسیژن تشکیل شده است. لانتانیم عنصری شیمیایی در جدول تناوبی است که در گروه لانتانیدها و در دوره 6 واقع شده است.

اکسید لانتانیم (III) به عنوان یک اکسید با ویژگی‌هایی نظیر خاصیت آلایندگی در کریستال‌های مختلف و خواص الکتریکی مناسب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده در صنایع مختلف مانند ساخت لیزرها، شیشه‌های اپتیکی، کریستال‌های فوتونیک و کاتالیزورها از جمله کاربردها قرار می‌گیرد. همچنین، در ساخت فریت‌های لانتانیم، لانتانیدها و مواد مغناطیسی استفاده می‌شود.

مهمترین خاصیت لانتانیم اکسید (III)، خاصیت فوق‌العاده الکترولومینسانس (EL) آن است. این خاصیت باعث اهمیت آن در استفاده از آن در صنعت نمایشگرها و لامپ‌های فلورسنت می‌شود. همچنین، اکسید لانتانیم (III) در تحقیقات علمی نیز به عنوان ماده‌ای با خواص ممتاز در مطالعه رفتارهای الکترونی و الکتروشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  اکسید لانتانیم (III) کد 112220 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III) یک ترکیب شیمیایی است که از عنصر لانتانیم با اکسیژن تشکیل می‌شود. در این ترکیب، اکسید لانتانیم با والانس +3 و اکسیژن با والانس -2 حضور دارند.

فرمول شیمیایی اکسید لانتانیم (III) برابر با La2O3 است. این ترکیب معمولاً به صورت پودر سفید بدون بو و طعمی است. اکسید لانتانیم (III) در تولید شیشه‌های اپتیکی، لیزرها، کاتدهای الکترودها، مواد نیمه‌هادی، کاتالیزورها و بسیاری از کاربردهای دیگر در علم مواد و صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که معمولاً اطلاعات مرتبط با ترکیبات شیمیایی ممکن است با تغییر زمان به‌روز شوند، اما موارد مذکور در بالا به عنوان یک مثال معتبر و مرتبط با اکسید لانتانیم (III) هستند.

اکسید لانتانیم (III) یک ترکیب مهم در شیمی است که در بسیاری از صنایع و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

صنایع کریستال‌های نوری: اکسید لانتانیم به عنوان افزودنی معمول در ساخت کریستال‌های نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کریستال‌ها در دستگاه‌های لیزر، فیبر نوری، و دستگاه‌های نوری کاربرد دارند.

کاتالیزورها: اکسید لانتانیم (III) به عنوان یک کاتالیزور مؤثر در برخی واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در تولید سوخت‌های هیدروژنی، اکسید لانتانیم به عنوان کاتالیزور استفاده می‌شود.

صنایع کریستال‌های اپتیکی: این ترکیب در ساخت لنزهای اپتیکی، منابع نوری، و دیگر اجزای دقیقه اپتیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مواد نیمه‌رساناها: اکسید لانتانیم (III) نقش مهمی در ساخت برخی از مواد نیمه‌رساناها ایفا می‌کند، که در الکترونیک و دستگاه‌های نیمه‌هادی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوله‌های خلأ: اکسید لانتانیم به عنوان روکش‌دهنده در دیودها و لوله‌های خلأ (Vacuum Tubes) استفاده می‌شود.

توجه داشته باشید که این ترکیب به عنوان یک ماده شیمیایی قوی و مزایای و کاربردهای متعددی دارد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مشخصات محصول اکسید لانتانیم (III) کد 112220

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: اکسید لانتانیم (III)
 • نام لاتین: Lanthanum(III) oxide
 • کد: 112220
 • EMPLURA®
 • مترادف(ها): اکسید لانتانیم (III).
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): La2O3
 • شماره CAS: 1312-81-8
 • وزن مولکولی: 325.81
 • شماره MDL: MFCD00011071
 • شماره شاخص EC: 215-200-5
اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III)

خواص محصول

 • سطح کیفیت 200
 • خط تولید: Emplura®
 • سنجش: ≥99.5٪ (ماده پایه مشتعل، کمپلکس سنجی).
 • فرم: جامد
 • قدرت: >9968 mg/kg LD50 خوراکی (موش)
 • pH: 9.0 (20 درجه سانتیگراد، 50 گرم در لیتر در H2O، دوغاب)
 • mp: 2315 درجه سانتی گراد
 • تراکم: 6.51 گرم بر سانتی متر مکعب در 20 درجه سانتی گراد
 • چگالی ظاهری: 1300 کیلوگرم بر متر مکعب
 • دمای ذخیره سازی: بدون محدودیت دما

بسته بندی

 • 100 گرم
 • 500 گرم
اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III)

کاربرد اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III)، همچنین به عنوان لانتانا یا اکسید لانتان شناخته می‌شود، یک ترکیب شیمیایی است که از لانتانیم و اکسیژن تشکیل شده است. این ترکیب دارای کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف می‌باشد:

صنعت الکترونیک: اکسید لانتانیم به عنوان یک ماده نیمه‌هادی و پوشش دهنده نیمه‌رساناها (semiconductor) استفاده می‌شود. همچنین، به عنوان یک ماده محافظ محصولات الکترونیکی، نیمه‌هادی‌ها و میکروسکوپ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تولید کریستال‌های نوری: اکسید لانتانیم به عنوان ماده‌ای اصلی در تولید کریستال‌های نوری به کار می‌رود. این کریستال‌ها در لیزرها، لامپ‌های هالوژن و دستگاه‌های تصویربرداری پزشکی به کار می‌روند.

صنعت شیشه: اکسید لانتانیم به عنوان افزودنی به شیشه‌ها استفاده می‌شود تا خصوصیات آنها را تغییر دهد. این تغییرات می‌تواند شفافیت، خواص نوری، مقاومت حرارتی و مقاومت به ضربه شیشه را افزایش دهد.

کاتالیزور: اکسید لانتانیم به عنوان یک کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی استفاده می‌شود. این واکنش‌ها می‌توانند در صنعت رنگ‌سازی، تولید محصولات شیمیایی و سایر فرایندهای شیمیایی به کار گرفته شوند.

ساخت لنزهای اپتیکی: اکسید لانتانیم به عنوان ماده‌ای که خواص اپتیکی برجسته‌ای دارد، در ساخت لنزهای اپتیکی برای دوربین‌ها، تلسکوپ‌ها و سایر دستگاه‌های بصری استفاده می‌شود.

ماده فسفرزن: اکسید لانتانیم به عنوان ماده‌ای فسفرزن در تولید لامپ‌های فلورسنت و لامپ‌های نور سفید (CFLs) مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این فهرست تنها بخشی از کاربردهای اکسید لانتانیم (III) است. این ترکیب به دلیل ویژگی‌های خاص شیمیایی و فیزیکی‌اش در صنایع مختلف بکار گرفته می‌شود و ممکن است در زمان‌ها و با پیشرفت تحقیقات، کاربردهای جدیدتری هم برای آن ارائه شود.

خرید و فروش اکسید لانتانیم (III) کد 112220

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اکسید لانتانیم (III) کد 112220 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اکسید لانتانیم (III)

اکسید لانتانیم (III)

آیا ماده اکسید لانتانیم (III) در تولید دارو نیز استفاده می شود؟

بله، اکسید لانتانیم (III) می‌تواند در تولید برخی از داروها و محصولات پزشکی مورد استفاده قرار بگیرد. از جمله کاربردهای دارویی اکسید لانتانیم عبارتند از:

داروهای ضدعفونی: اکسید لانتانیم به عنوان یک ماده ضدعفونی طبیعی در تولید برخی از داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این خاصیت ضدعفونی می‌تواند به عنوان یکی از عوامل مهم در کاهش رشد و شیوع باکتری‌ها و ویروس‌ها مفید باشد.

تکمیل‌کننده‌های معدنی: اکسید لانتانیم به عنوان یک تکمیل‌کننده معدنی می‌تواند در برخی از محصولات مکمل غذایی و داروهای معدنی مورد استفاده قرار بگیرد. این محصولات ممکن است برای جبران نقصان معدنی خاص در بدن انسان استفاده شوند.

تکنولوژی طبی: اکسید لانتانیم به عنوان یک ماده اصلاح‌کننده و محافظ برای برخی دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلاً در ساخت قطعات دندان مصنوعی، لایه‌های محافظ برای تجهیزات اپتیکی، اسکنرها و دستگاه‌های تصویربرداری استفاده می‌شود.

مهم است بدانید که کاربردهای اکسید لانتانیم (III) در داروها و محصولات پزشکی نیازمند تحقیقات دقیق و اثبات‌پذیر هستند تا اطمینان حاصل شود که استفاده از این ماده برای هر مورد خاص ایمن و مؤثر است. همچنین، تولید داروها و محصولات پزشکی باید تحت نظارت و رعایت استانداردهای صنعت داروسازی انجام شود.

قیمت – فروش آلومینیوم اتوکسید کد 235857 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اکسید لانتانیم (III) کد 112220 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید اکسید لانتانیم (III) کد 112220 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)