ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین یا L-فنیل آلانین در سنجش Fluo-4 Ca2+ در یک مطالعه استفاده شده است تا نشان دهد که گیرنده جفت شده با پروتئین 139 آگونیست های جانشین مرجع 1a و 7c و L- فنیل آلانین محل اتصال مشترکی دارند. همچنین برای بررسی اثر لکه های خونی خشک شده بر غربالگری نوزادان از آن برای افزایش نمونه خون استفاده شده است.

L-Phenylalanine یک اسید آمینه معطر ضروری است. این نقش در متابولیسم دارد زیرا نقطه شروع بسیاری از مسیرها را تشکیل می دهد. این اسید آمینه خنثی پیش ساز تیروزین، اپی نفرین، دوپامین و نوراپی نفرین است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ال-فنیل آلانین کد P2126   یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال-فنیل آلانین

الفنیل آلانین یک اسید آمینه است که در ساختار پروتئین‌ها و دیگر مولکول‌های زنده‌ای نقش دارد. اسید آمینه‌ها واحدهای سازنده پروتئین هستند و با ترکیب به هم، زنجیره‌های پپتیدی را تشکیل می‌دهند.

ال-فنیل آلانین یک اسید آمینه غیر ضروری است، به این معنی که بدن انسان قادر به تولید آن به صورت مستقل است و نیازی به تامین از طریق تغذیه ندارد. این اسید آمینه به طور طبیعی در خیلی از منابع غذایی یافت می‌شود، از جمله گوشت، ماهی، مرغ، تخم‌مرغ، دانه‌ها، مغزها، دانه‌های روغنی و میوه‌ها.

واحد ساختاری ال-فنیل آلانین شامل یک گروه آمینو (NH2)، یک گروه کربوکسیلیک (COOH) و یک زنجیره جانبی فنیل دارد که به ویژگی‌ها و خصوصیات این اسید آمینه کمک می‌کند.

استفاده از ال-فنیل آلانین در تغذیه مکمل یا به عنوان ترکیبات تشکیل دهنده محصولات غذایی، اغلب به عنوان منبع اسید آمینه و مواد مغذی انجام می‌شود. همچنین، این اسید آمینه به عنوان ماده اولیه در تولید ترکیبات شیمیایی مختلف نیز استفاده می‌شود.

مشخصات محصول ال-فنیل آلانین کد P2126

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال-فنیل آلانین
 • نام لاتین: L-Phenylalanine
 • کد: P2126
 • درجه معرف، ≥98٪
 • مترادف(ها): (S)-2-آمینو-3-فنیل پروپیونیک اسید
 • فرمول خطی: C6H5CH2CH(NH2)CO2H
 • شماره CAS: 63-91-2
 • وزن مولکولی: 165.19
 • بیلشتاین: 1910408
 • شماره EC: 200-568-1
 • شماره MDL: MFCD00064227
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24898274
 • NACRES: NA.26
ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: درجه معرف
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪
 • فرم: پودر یا کریستال
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: 270-275 درجه سانتیگراد (دفتر) (لیتر)
 • انحلال پذیری: 1 مولار NH4OH: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • برنامه های کاربردی): تشخیص
 • سیم SMILES: N[C@@H](Cc1ccccc1)C(O)=O
 • InChI: 1S/C9H11NO2/c10-8(9(11)12)6-7-4-2-1-3-5-7/h1-5,8H,6,10H2,(H,11,12)/t8- /m0/s1

بسته بندی

 • 100g
 • 500g
 • 1kg
ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین

کاربرد ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین به عنوان یک اسید آمینه، در مختلف زمینه‌ها کاربرد دارد. در زیر تعدادی از کاربردهای این اسید آمینه را می‌توانید بیابید:

تولید پروتئین: ال-فنیل آلانین به عنوان یک اسید آمینه سازنده پروتئین‌ها عمل می‌کند. با ترکیب با سایر اسیدهای آمینه، زنجیره‌های پپتیدی شکل می‌گیرند که در نهایت به تشکیل پروتئین‌ها می‌انجامد. پروتئین‌ها جزء اصلی انواع مختلف سلول‌ها و بافت‌ها در بدن هستند و در فرآیندهای زیستی متعددی نقش دارند.

تغذیه مکمل: ال-فنیل آلانین به عنوان یک ماده تغذیه مکمل در برخی محصولات غذایی ورزشی و تکمیل غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مکمل‌ها معمولاً به منظور افزایش میزان اسید آمینه‌های مشخص در بدن و تقویت عضلات استفاده می‌شوند.

تحقیقات علمی: ال-فنیل آلانین به عنوان یک ماده مهم در تحقیقات بیوشیمی و بیولوژی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تحقیقات می‌توانند به درک بهتر فرآیندهای زیستی و تعاملات مختلف داخل سلولی کمک کنند.

صنعت داروسازی: ال-فنیل آلانین ممکن است در تولید برخی داروها و محصولات دارویی به عنوان یک ماده اولیه استفاده شود.

صنایع غذایی: ال-فنیل آلانین به عنوان یک افزودنی غذایی در تولید برخی محصولات غذایی مانند نوشیدنی‌ها، آبمیوه‌ها و محصولات پروتئینی مصرف می‌شود تا به عنوان ترکیبات بهبود دهنده طعم، عطر و ویژگی‌های حسی دیگر به کار رود.

صنعت آرایشی و بهداشتی: ال-فنیل آلانین ممکن است در ترکیبات مراقبت از پوست و محصولات آرایشی به عنوان ماده افزودنی مورد استفاده قرار گیرد.

در کل، ال-فنیل آلانین به عنوان یک اسید آمینه کلیدی در ایجاد پروتئین‌ها و در مجموعه‌های مختلفی از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش ال-فنیل آلانین کد P2126

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال-فنیل آلانین کد P2126   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین، به عنوان یک اسید آمینه با ویژگی‌های خاص، در فرآیندهای مختلف بیوشیمیایی داخل سلول‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. در زیر، تعدادی از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با ال-فنیل آلانین را می‌توانید بیابید:

 1. سنتز پروتئین‌ها: ال-فنیل آلانین، به عنوان یکی از اسیدهای آمینه اساسی برای ساختار پروتئین‌ها عمل می‌کند. در فرآیند ترجمه ژنتیکی، کد ژنتیکی به رشته پپتیدی ترجمه می‌شود و اسیدهای آمینه مختلف برای ساختار پپتید از جمله ال-فنیل آلانین در این فرآیند استفاده می‌شوند.
 2. مسیر شیکیمات: ال-فنیل آلانین یک نقطه عطف در مسیر شیکیمات دارد که در بیوسنتز ترکیبات فنولیک و آروماتیک نقش دارد. مسیر شیکیمات به تولید مواد اولیه برای ترکیباتی مانند فنول‌ها، کوئینون‌ها، ترپنوئیدها و اسیدهای مرتبط کمک می‌کند.
 3. سنتز کاتکولامین‌ها: ال-فنیل آلانین می‌تواند در مسیر تولید کاتکولامین‌ها (نوعی از ترکیبات فنولیک) نقش داشته باشد. این ترکیبات در فرآیندهای مختلفی از جمله تنظیم فشار خون، تنظیم مزاج و واکنش به استرس عصبی مهم هستند.
 4. سنتز ادرنالین و نوراادرنالین: ال-فنیل آلانین نقش مهمی در سنتز هورمون‌های ادرنالین و نوراادرنالین (کاتکولامین‌های اساسی) دارد. این هورمون‌ها در واکنش به استرس و وضعیت‌های مختلفی از جمله افزایش ضربان قلب، افزایش انرژی و تحریک عصبی تاثیر دارند.
 5. بیوسنتز ملانین: ال-فنیل آلانین نیز می‌تواند در مسیر تولید ملانین نقش داشته باشد. ملانین تولید می‌شود و به عنوان پیشنهادی برای تولید مواد پیگمانتی در مو و پوست عمل می‌کند.
 6. تشکیل ترکیبات ضد اکسیدانی: ال-فنیل آلانین به عنوان یک ترکیبات آنتی‌اکسیدانی مهم عمل کرده و می‌تواند در محافظت از سلول‌ها در برابر آسیب اکسیداتیو نقش داشته باشد.

این فقط چند مثال از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با ال-فنیل آلانین هستند. این اسید آمینه در تعدادی از مسیرهای مهم بیوشیمیایی در سلول‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند و به تنظیم فعالیت‌های مختلف داخل سلول کمک می‌کند.

ال-فنیل آلانین

ال-فنیل آلانین

مضرات استفاده از ماده ال-فنیل آلانین

مطالعات جامعی درباره‌ی مضرات مصرف ال-فنیل آلانین برای انسان‌ها وجود ندارد و این اسید آمینه به طور عمده به عنوان یک جزء طبیعی از تغذیه در انسان‌ها و موجودات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما مانند هر ماده موجود در طبیعت، مصرف مقدارهای بیش از حد ممکن است منجر به مشکلاتی شود. برای مثال، در مواردی که مصرف اسیدهای آمینه به شکل مکمل به ویژه با دستورات پزشکی انجام نشود، می‌تواند نقایص و عوارض مختلفی را ایجاد کند. این ممکن است به علت تعارض با داروهای مصرفی، حساسیت‌های غذایی، وضعیت‌های پزشکی خاص و دیگر عوامل باشد.

در صورتی که نیاز به مصرف مکمل‌های ال-فنیل آلانین داشته باشید یا تغییرات خاصی در رژیم غذایی خود ایجاد کنید، توصیه می‌شود که با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. همچنین، اگر در مصرف هر گونه مکمل یا مواد تغذیه‌ای سوالی دارید، بهتر است از منابع معتبر و به روز برای اطلاعات خود استفاده کنید.

قیمت – فروش ال-فنیل آلانین کد P2126

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ال-فنیل آلانین کد P2126   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ال-فنیل آلانین کد P2126   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)