ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

L-متیونین

L-متیونین در سنجش کلرامین و سنجش مالون آلدئید استفاده شده است. همچنین به عنوان یک استاندارد در سنجش متیونین استفاده شده است.
L-متیونین به عنوان پیش ماده برای ترانس متیلاسیون و ترانس سولفوراسیون عمل می کند. آدنوزیلاسیون متیونین منجر به تشکیل S-adenosyl-L-methionine (SAM) می شود. SAM به عنوان یک اهداکننده متیل به تعدادی از مواد عمل می کند. این متیلاسیون به طور قابل توجهی با عملکرد سیستم ایمنی مرتبط است. بنابراین، کمبود SAM باعث نقص ایمنی ترکیبی شدید می شود. محصول متابولیک ال-متیونین، گلوتاتیون، برای تنظیم پاسخ ایمنی شناخته شده است و اثر ضد ویروسی دارد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که L-متیونین کد M9625  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

L-متیونین

Lمتیونین یک اسید آمینه ضروری است که جزء پروتئین است. این یکی از بیست اسید آمینه ای است که ساختار پروتئین را تشکیل می دهد و در بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن نقش حیاتی دارد. متیونین به دلیل وجود یک گروه گوگرد در ساختار شیمیایی آن منحصر به فرد در نظر گرفته می شود.

متیونین علاوه بر نقشی که در سنتز پروتئین دارد، عملکردهای مهم دیگری نیز دارد از جمله:

 1. تشکیل ترکیبات شیمیایی: متیونین در تشکیل سایر ترکیبات شیمیایی مهم بدن مانند سیستئین و تورین که در محافظت از سلول ها و بافت ها و حمایت از عملکرد کبد نقش دارند، شرکت می کند.
 2. کمبود: متیونین می تواند به عنوان یک مکمل تغذیه ای برای جایگزینی این اسید آمینه در افراد با شرایط خاص که نیاز به افزایش عرضه متیونین دارند استفاده شود.
 3. نقش در لیپولیز: متیونین در تجزیه چربی ها در کبد نقش دارد و به انتقال چربی ها به قسمت های مختلف بدن کمک می کند.
 4. نقش آنتی اکسیدانی: متیونین به عنوان یک آنتی اکسیدان در نظر گرفته می شود، به این معنی که می تواند به محافظت از سلول ها در برابر آسیب ناشی از استرس اکسیداتیو کمک کند.

متیونین در بسیاری از غذاهای مختلف مانند گوشت، ماهی، شیر، تخم مرغ و غذاهای گیاهی مانند غلات و حبوبات موجود است. متیونین نقش مهمی در سلامت عمومی و تغذیه ایفا می کند و کمبود آن می تواند بر سلامتی تأثیر منفی بگذارد.

مشخصات محصول L-متیونین کد M9625

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال-متیونین
 • نام لاتین: L-Methionine
 • کد: M9625
 • درجه معرف، ≥98٪ (HPLC)
 • مترادف(ها): (S)-2-آمینو-4-(متیل مرکاپتو)بوتیریک اسید، L-2-آمینو-4-(متیل تیو)بوتانوئیک اسید
 • فرمول خطی: CH3SCH2CH2CH(NH2)CO2H
 • شماره CAS: 63-68-3
 • وزن مولکولی: 149.21
 • بیلشتاین: 1722294
 • شماره EC: 200-562-9
 • شماره MDL: MFCD00063097
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24897343
 • NACRES: NA.26

L-متیونین

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: درجه معرف
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید
 • mp: 284 درجه سانتیگراد (دکتر) (لیتر)
 • برنامه های کاربردی): تشخیص
 • سیم SMILES: CSCC[C@H](N)C(O)=O
 • InChI: 1S/C5H11NO2S/c1-9-3-2-4(6)5(7)8/h4H,2-3,6H2,1H3,(H,7,8)/t4-/m0/s1
 • کلید InChI: FFEARJCKVFRZRR-BYPYZUCNSA-N

بسته بندی

 • 5g
 • 25g
 • 100g
 • 500g
 • 1kg
L-متیونین

L-متیونین

کاربرد L-متیونین

متیونین یک اسید آمینه ضروری است که نقش مهمی در بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن دارد. در اینجا برخی از کاربردها و نقش های اصلی متیونین آورده شده است:

ترکیب پروتئین: متیونین بخشی ضروری از تمام پروتئین های بدن است. از آن در توالی یابی و ساخت و ساز پروتئین استفاده می شود، جایی که زنجیره های اسید آمینه برای تشکیل پروتئین های مختلف تشکیل می شوند.

نقش در تشکیل ترکیبات شیمیایی: متیونین نقش مهمی در تشکیل سایر ترکیبات شیمیایی بدن مانند سیستئین و تورین دارد. این ترکیبات نقش حیاتی در محافظت از سلول ها و بافت ها و حمایت از عملکردهای بدن دارند.

حمایت از کبد: متیونین نقش مهمی در حمایت از عملکرد کبد ایفا می کند، از جمله ترویج تشکیل گلوتاتیون، یک آنتی اکسیدان طبیعی که به محافظت از کبد در برابر آسیب کمک می کند.

تجزیه و تحلیل چربی: متیونین به تجزیه و تحلیل چربی ها در کبد و انتقال آنها به قسمت های مختلف بدن کمک می کند.

نیاز به متیونین باید از طریق رژیم غذایی روزانه تامین شود و این اسید آمینه را می توان در منابع غذایی مانند گوشت، ماهی، شیر، تخم مرغ و غذاهای گیاهی مانند غلات و حبوبات یافت. اگر نیاز به افزایش سطح متیونین در بدن خود دارید، می‌توانید در صورت لزوم با پزشک یا داروساز خود مشورت کنید تا در مورد مسائل مربوط به تغذیه یا استفاده صحیح از مکمل‌های تغذیه‌ای پیشنهاداتی را ارائه دهد.

خرید و فروش L-متیونین کد M9625

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده L-متیونین کد M9625  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

اقدامات بیوشیمی L-متیونین

L-متیونین یک اسید آمینه ضروری است که بخشی از بسیاری از فرآیندهای بیوشیمیایی در بدن است. در اینجا چند پیشنهاد برای فعالیت های بیوشیمیایی مرتبط با متیونین وجود دارد:

سنتز پروتئین: L-متیونین بخشی از یک توالی اسید آمینه است که در تشکیل پروتئین استفاده می شود. متیونین در ساختار پروتئین گنجانده شده و آرایش اسیدهای آمینه را در زنجیره پپتیدی تعیین می کند.

تشکیل سیستئین: متیونین نقش مهمی در تشکیل سیستئین دارد که یکی دیگر از اسیدهای آمینه حاوی گوگرد است. سیستئین برای ساخت پروتئین و ترکیب کلی بدن مهم است.

حمایت از کبد: متیونین در حمایت از عملکرد کبد، از جمله تشویق تشکیل گلوتاتیون، یک آنتی اکسیدان مهم که به محافظت از کبد در برابر آسیب کمک می کند، نقش دارد.

تجزیه و تحلیل چربی: متیونین به تجزیه و تحلیل چربی ها در کبد و انتقال آنها به قسمت های مختلف بدن کمک می کند.

حمایت متابولیک: متیونین نقش مهمی در حمایت از عملکرد متابولیک و تبدیل بسیاری از ترکیبات شیمیایی در بدن دارد.

نقش آنتی اکسیدانی: تصور می شود که متیونین دارای خواص آنتی اکسیدانی است، به این معنی که می تواند به محافظت از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو کمک کند.

L-متیونین

L-متیونین

مولکول ها و ساختار شیمیایی

L-متیونین یک آمینو اسید متشکل از یک گروه کربوکسیل و یک گروه آمینه است که به بازوی کربن حاوی اتم گوگرد متصل است. فرمول شیمیایی متیونین C5H11NO2S است. گوگرد در ساختار متیونین یک بخش اساسی و متمایز است و این بخش در بسیاری از عملکردهای حیاتی کمک می کند.

اهمیت متیونین در سلامت و تغذیه

متیونین در سلامت و تغذیه اهمیت زیادی دارد و برای حفظ سلامتی و تندرستی ضروری تلقی می شود. متیونین را می توان در چندین منبع غذایی یافت و حفظ مصرف کافی می تواند اثرات زیر را داشته باشد:

از رشد و توسعه حمایت کنید: متیونین نقش مهمی در رشد بافت‌ها، اندام‌ها و ماهیچه‌های بدن بازی می‌کند و آن را به ویژه برای کودکان و نوجوانان در حال رشد مهم می‌کند.

بهبود عملکرد کبد: مصرف سالم متیونین عملکرد کبد را بهبود می بخشد و ممکن است تأثیر مثبتی بر کبد داشته باشد.

حمایت از سلامت قلب: متیونین می تواند به بهبود سلامت قلب کمک کند

ترکیب پروتئین

متیونین نقش مهمی در تشکیل پروتئین دارد. به عنوان جزئی از زنجیره پپتیدی پروتئین ها استفاده می شود و این به تعیین ساختار و عملکرد پروتئین ها کمک می کند.

نقش در تشکیل ترکیبات شیمیایی

متیونین در تشکیل سایر ترکیبات شیمیایی مهم مانند سیستئین و تورین شرکت می کند. این ترکیبات نقش حیاتی در حفاظت سلولی و حمایت از عملکردهای بدن دارند.

نقش آنتی اکسیدانی

تحقیقات نشان می دهد که متیونین دارای خواص آنتی اکسیدانی است، به این معنی که می تواند به محافظت از سلول ها در برابر آسیب اکسیداتیو کمک کند.

قیمت – فروش L-متیونین کد M9625

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) L-متیونین کد M9625  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید L-متیونین کد M9625  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)