ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال-هیستیدین

الهیستیدین برای انتخاب سلول های تبدیل شده استفاده شده است. همچنین برای مطالعه اثرات آن بر تشکیل الیگومرهای متقاطع ورتپورفین در هموژنه های سلولی استفاده شده است.

L-Histidine یک اسید آمینه ضروری است. به یون های فلزی متصل می شود و ممکن است به انتقال مس کمک کند. هیستیدین به طور گسترده در محل های فعال آنزیم ها وجود دارد. همچنین در اتصال گروه‌های هم، ماکرومولکول‌ها و گروه‌های فسفات در محل‌های اتصال پروتئین‌ها نقش دارد. این ماده پیش ساز هیستامین با اثر هیستیدین دکربوکسیلاز.

(L-Histidine) یک اسید آمینه اساسی است که در ساخت پروتئین‌ها و نقش‌های مختلف دیگر در بدن انسان دخیل است. اسیدهای آمینه اساسی به دلیل اینکه بدن قادر به تولید آنها نیست، باید از طریق تغذیه جذب شوند. ال-هیستیدین نیز به عنوان یک اسید آمینه اساسی به شمار می‌آید.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ال-هیستیدین کد H8000   یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال-هیستیدین

ال-هیستیدین (L-Histidine) یک اسید آمینه اساسی است که در ساخت پروتئین‌ها و نقش‌های مختلف دیگر در بدن انسان دخیل است. اسیدهای آمینه اساسی به دلیل اینکه بدن قادر به تولید آنها نیست، باید از طریق تغذیه جذب شوند. ال-هیستیدین نیز به عنوان یک اسید آمینه اساسی به شمار می‌آید.

نقش‌های مهم ال-هیستیدین در بدن عبارتند از:

 • ساخت پروتئین: (L-Histidine)، همانند سایر اسیدهای آمینه، در ساختن پروتئین‌ها نقش دارد. پروتئین‌ها بخش اساسی ساختارها و فعالیت‌های بیولوژیکی در بدن هستند.
 • پیش‌ساز انتشار هیستامین:(L-Histidine) نقش کلیدی در تولید هیستامین، که یک مولکول مهم در واکنش‌های التهابی و آلرژیکی است، دارد. هیستامین به عنوان یک مدیاتور شیمیایی می‌تواند تاثیراتی نظیر تورم، قرمزی، خارش و تنگی نفس را ایجاد کند.
 • مشارکت در تنظیم pH: ال-هیستیدین در تنظیم pH بدن نیز نقش دارد و می‌تواند در حفظ تعادل اسیدی-بازی بدن موثر باشد.
 • حفظ عملکرد عصبی: اسید آمینه ال-هیستیدین همچنین در تنظیم عملکرد سیستم عصبی نقش دارد و ممکن است در تنظیم ترشح عصبی و فعالیت‌های عصبی مؤثر باشد.
 • اهمیت (L-Histidine)در سلامت بدن نشان می‌دهد که تأمین میزان کافی از این اسید آمینه از طریق تغذیه به شدت مهم است. منابع غذایی که ال-هیستیدین را در خود دارند، شامل مواد خوراکی مانند گوشت قرمز، ماهی، مرغ، تخم‌مرغ، لوبیا، نخود، برنج و غلات مختلف می‌شوند.

مشخصات محصول ال-هیستیدین کد H8000 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال-هیستیدین
 • نام لاتین: L-Histidine
 • کد: H8000
 • ReagentPlus®، ≥99٪ (TLC)
 • مترادف(ها): (S)-2-آمینو-3-(4-ایمیدازولیل)پروپیونیک اسید، NSC 137773
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C6H9N3O2
 • شماره CAS: 71-00-1
 • وزن مولکولی: 155.15
 • بیلشتاین: 84088
 • شماره EC: 200-745-3
 • شماره MDL: MFCD00064315
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24895816
 • NACRES: NA.26
ال-هیستیدین

ال-هیستیدین

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: ReagentPlus®
 • سنجش: ≥99٪ (TLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: 282 درجه سانتیگراد (دکتر) (لیتر)
 • انحلال پذیری: 0.5 مولار هیدروکلراید: 50 میلی گرم در میلی لیتر
 • برنامه های کاربردی): تجزیه و تحلیل سلولی
 • سیم SMILES: N[C@@H](Cc1c[nH]cn1)C(O)=O
 • InChI: 1S/C6H9N3O2/c7-5(6(10)11)1-4-2-8-3-9-4/h2-3,5H,1,7H2,(H,8,9)(H,10, 11)/t5-/m0/s1

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 10 گرم
 • 25 گرم
 • 100 گرم
 • 500 گرم
 • 1 کیلوگرم
 • 5 کیلوگرم
ال-هیستیدین

ال-هیستیدین

کاربرد ال-هیستیدین

(L-Histidine) در بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی و علمی اهمیت دارد. در زیر تعدادی از کاربردهای مهم این اسید آمینه را ذکر می‌کنم:

 1. ساخت پروتئین‌ها: ال-هیستیدین، همانند دیگر اسیدهای آمینه، به عنوان ساختن‌کننده مهم در ساخت پروتئین‌های بدن شرکت دارد. پروتئین‌ها جزء اصلی ساختارهای سلولی و عملکردهای بیولوژیکی در بدن هستند.
 2. تولید هیستامین: (L-Histidine) نقش کلیدی در تولید هیستامین دارد که یک مولکول مهم در واکنش‌های التهابی، آلرژی و مسائل مربوط به سیستم ایمنی است.
 3. پشتیبانی از سیستم ایمنی: اسید آمینه‌ها می‌توانند نقشی در تقویت سیستم ایمنی داشته باشند و در تولید انواع سلول‌های ایمنی نقش داشته باشند.
 4. تنظیم pH بدن: ال-هیستیدین می‌تواند به تنظیم pH بدن کمک کند و در حفظ تعادل اسیدی-بازی محیط داخلی بدن مؤثر باشد.
 5. حفظ عملکرد عصبی: این اسید آمینه می‌تواند در تنظیم عملکرد سیستم عصبی و ترشح عصبی نقش داشته باشد.
 6. پشتیبانی از رشد و تعمیر بافت‌ها: ال-هیستیدین نقشی در رشد و تعمیر بافت‌ها، از جمله بافت عضله و بافت همبند، دارد.
 7. تولید هورمون‌ها و انزیم‌ها: این اسید آمینه ممکن است در تولید هورمون‌ها و انزیم‌های مختلف در بدن نقش داشته باشد.
 8. تشکیل مرکبات معدنی: ال-هیستیدین می‌تواند به تشکیل مرکبات معدنی مانند آهن، روی و مس کمک کند.
 9. مشارکت در تنظیم ترشح معده: ال-هیستیدین به عنوان پیش‌ساز هیستامین، در تنظیم ترشح معده و تعادل اسید معده نیز نقش دارد.

از آنجا که ال-هیستیدین در فرآیندهای متعددی از ساخت پروتئین تا تنظیم سیستم ایمنی و ترشح معده دخیل است، تأمین میزان کافی از این اسید آمینه از طریق تغذیه مهم است. افرادی که دارای نیاز اضافی به ال-هیستیدین هستند، ممکن است از تکمیل‌کننده‌های غذایی یا رژیم غذایی خاصی استفاده کنند. همچنین، نقص ال-هیستیدین ممکن است در برخی اختلالات سلامتی نقش داشته باشد، اما همواره بهتر است مشورت با پزشک یا متخصص تغذیه داشته باشید.

خرید و فروش ال-هیستیدین کد H8000

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال-هیستیدین کد H8000 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

ال-هیستیدین

ال-هیستیدین

اقدامات بیوشیمی ال-هیستیدین

ال-هیستیدین (L-Histidine) به عنوان یک اسید آمینه اساسی در فرآیندهای بیوشیمیایی مختلف در بدن انسان نقش دارد. این اسید آمینه در تعدادی از مسیرهای متابولیکی و راهبردهای بیوشیمیایی دخیل است. در زیر، تعدادی از اقدامات بیوشیمیایی مرتبط با ال-هیستیدین را برای شما آورده‌ام:

 1. سنتز پروتئین‌ها: ال-هیستیدین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه سازنده پروتئین‌ها شرکت می‌کند. در فرآیند ترجمه ژنتیکی، ال-هیستیدین به عنوان یکی از ساختن‌کننده‌های زنجیره پپتیدی در ساخت پروتئین‌ها ترکیب می‌شود.
 2. تولید هیستامین: یکی از اقدامات بیوشیمیایی مهم ال-هیستیدین تولید هیستامین است. هیستامین نقش مهمی در واکنش‌های التهابی و آلرژیکی دارد و می‌تواند تحت تأثیر فعالیت آنزیم هیستیدین‌دکربوکسیلاز (HDC) از ال-هیستیدین تولید شود.
 3. مسیر تشکیل هم‌آئینوسیتین: ال-هیستیدین در مسیر تشکیل هم‌آئینوسیتین نقش دارد. هم‌آئینوسیتین نیز یک اسید آمینه است که در ترکیب با دیگر اسیدهای آمینه می‌تواند تاثیرات متابولیکی داشته باشد.
 4. فرآیند تبدیل متیونین به هم‌آئینوسیتین: ال-هیستیدین در راهبرد بیوشیمیایی تبدیل متیونین به هم‌آئینوسیتین نقش دارد. این فرآیند به نقل از دستورکار ژنتیکی و فعالیت آنزیم‌های مختلف انجام می‌شود.
 5. سایر مسیرهای متابولیکی: ال-هیستیدین ممکن است در سایر مسیرهای متابولیکی نیز نقش داشته باشد. به عنوان مثال، این اسید آمینه ممکن است در ترکیب با دیگر مولکول‌ها به تولید ترکیبات مختلف در بدن منجر شود.

مهم است بدانید که اسید آمینه ال-هیستیدین به صورت تعادلی و هماهنگ با دیگر اسیدهای آمینه و آنزیم‌ها در بدن فعالیت می‌کند. این فعالیت‌ها به صورت پیچیده‌ای با یکدیگر تعامل دارند تا عملکرد صحیح بیوشیمیایی بدن حفظ شود.

از ماده L-Histidine در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

 • ال-هیستیدین (L-Histidine) به عنوان یک اسید آمینه اساسی در ترکیب و تولید برخی داروها و مکمل‌های غذایی مختلف استفاده می‌شود. این داروها و محصولات به دلایل مختلفی از جمله تسهیل جذب، تنظیم عملکرد سیستم ایمنی و موارد دیگر استفاده می‌شوند. در زیر، تعدادی از داروها و محصولاتی که شامل ال-هیستیدین هستند یا از آن استفاده می‌کنند را ذکر می‌کنم:
 • آنتی‌هیستامین‌ها: این دسته از داروها برای کنترل علائم آلرژی مانند خارش، تورم و قرمزی استفاده می‌شوند. آنتی‌هیستامین‌ها به منظور مهار اثرات هیستامین (که از(L-Histidine) تولید می‌شود) در واکنش‌های آلرژیکی به کار می‌روند.
 • مکمل‌های غذایی: (L-Histidine) به عنوان یک اسید آمینه مهم در ترکیب مکمل‌های غذایی و مکمل‌های ورزشی استفاده می‌شود. این مکمل‌ها معمولاً به منظور حمایت از ساخت پروتئین‌ها و تقویت سیستم ایمنی و عملکرد عضلات به کار می‌روند.
 • مکمل‌های تقویت عملکرد مغزی: برخی محصولات تغذیه‌ای و مکمل‌های غذایی حاوی (L-Histidine) به منظور افزایش تمرکز و عملکرد شناختی مغزی استفاده می‌شوند.
 • داروهای ضد‌استفراغ: ال-هیستیدین به عنوان بخشی از مسیرهای بیوشیمیایی در تولید هیستامین می‌تواند در عملکرد برخی داروهای ضد‌استفراغ نقش داشته باشد.
 • داروهای تنظیم معده: در برخی داروهای مورد استفاده برای تنظیم ترشح معده و کنترل مشکلات معده، (L-Histidine) و هیستامین نقش دارند.
 • داروهای تقویت سیستم ایمنی: (L-Histidine) و دیگر اسیدهای آمینه می‌توانند در ترکیب برخی داروها به منظور تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده شوند.
 • داروهای تنظیم عملکرد عصبی: (L-Histidine) به عنوان یکی از مهمترین ترکیبات مسیر ترشح عصبی و عملکرد سیستم عصبی در تولید برخی داروها نقش دارد.
 • توجه داشته باشید که این فهرست فقط یک نمونه از داروها و محصولاتی است که ال-هیستیدین در تولید یا ترکیب آنها استفاده می‌شود. در هر صورت، مصرف هر دارو یا مکمل غذایی باید تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه انجام شود.

قیمت – فروش ال-هیستیدین کد H8000

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ال-هیستیدین کد H8000  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ال-هیستیدین کد H8000 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)