ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال-گلوتامیک اسید

ال-گلوتامیک اسید برای افزایش سرریز استیل کولین درون زا استفاده شده است. از آن به عنوان مکمل در محیط رشد Pseudomonas fragi 72 که باعث فساد گوشت می شود استفاده شده است.

ال-گلوتامیک اسید یک آمینو اسید است که نقش مهمی در بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن دارد. گلوتامیک یک اسید آمینه ضروری است و در چندین فرآیند مختلف در بدن نقش دارد، از جمله نقش آن در انتقال سیگنال های عصبی در سیستم عصبی مرکزی.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ال-گلوتامیک اسید کد G1251  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال-گلوتامیک اسید

گلوتامیک اسید یک آمینو اسید است که نقش مهمی در بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن دارد. گلوتامیک یک اسید آمینه ضروری است و در چندین فرآیند مختلف در بدن نقش دارد، از جمله نقش آن در انتقال سیگنال های عصبی در سیستم عصبی مرکزی.

گلوتامات در فرآیند انتقال سیگنال های عصبی بین سلول های عصبی بسیار مهم است. این کار با تحریک نورون ها برای استفاده از گلوتامات به عنوان یک انتقال دهنده عصبی انجام می شود و سیگنال های الکتریکی را آزاد می کند که به لطف این عمل انتقال بین نورون ها منتقل می شود.

علاوه بر این، گلوتامات در تنظیم عملکرد سیستم عصبی مرکزی نقش دارد و در بسیاری از فرآیندهای حیاتی دیگر در بدن مانند سنتز پروتئین، تجزیه و تحلیل آمونیاک و حذف مواد زائد نیتروژنی نقش دارد.

با این حال، باید بدانید که افزایش سطح گلوتامات در بدن می تواند مضر باشد و ممکن است با برخی از اختلالات عصبی مانند بیماری آلزایمر، بیماری پارکینسون و صرع مرتبط باشد. بنابراین، باید تعادل مناسبی در سطح گلوتامات در بدن حفظ شود تا عملکرد طبیعی آن بدون ایجاد مشکلات سلامتی تضمین شود.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

Sigma-Aldrich
 • کد: G1251
 • ReagentPlus®، ≥99٪ (HPLC)
 • مترادف(ها): (S)-2-آمینوپنتاندیوئیک اسید، گلو
 • فرمول خطی: HO2CCH2CH2CH(NH2)CO2H
 • شماره CAS: 56-86-0
 • وزن مولکولی: 147.13
 • بیلشتاین: 1723801
 • شماره EC: 200-293-7
 • شماره MDL: MFCD00002634
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24895052
 • NACRES: NA.26

ال-گلوتامیک اسید

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: ReagentPlus®
 • سنجش: ≥99٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • تکنیک): کشت میکروبیولوژیکی: مناسب
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • mp: 205 درجه سانتیگراد (دسام) (لیتر)
 • انحلال پذیری: 1 مولار هیدروکلراید: 100 میلی گرم در میلی لیتر محلول
 • تراکم: 1.54 گرم بر سانتی متر مکعب در 20 درجه سانتی گراد
 • آثار کاتیونی
  C: 40.4-41.2٪
  N: 9.2-9.8٪

بسته بندی

 • 100g
 • 500g
 • 1kg
 • 5kg

ال-گلوتامیک اسید

کاربرد ال-گلوتامیک اسید

ال-گلوتامیک اسید یک ترکیب شیمیایی است که در کاربردها و صنایع مختلف استفاده می شود. در اینجا چند مورد استفاده متداول از اسید گلوتامیک آورده شده است:

 1. مکمل های غذایی: ال-گلوتامیک اسید به عنوان یک مکمل غذایی در صنایع غذایی و نوشیدنی استفاده می شود. به غذاها اضافه می شود تا طعم و مزه غذا را افزایش دهد و گاهی اوقات به عنوان “افزایش دهنده طعم” یا “عصاره” (MSG) شناخته می شود. معمولا در غذاهای آسیایی و غربی استفاده می شود.
 2. صنایع غذایی: اسید گلوتامیک به عنوان تقویت کننده طعم در ساخت غذاها و نوشیدنی ها از جمله سوپ، سس، مکمل های غذایی و وعده های غذایی آماده استفاده می شود.
 3. تحقیقات علمی: اسید گلوتامیک در تحقیقات علمی و آزمایشات بیولوژیکی در زمینه هایی مانند زیست شناسی مولکولی، علوم اعصاب، آسیب شناسی و علوم پزشکی استفاده می شود.
 4. ساخت فرآورده های دارویی: اسید گلوتامیک را می توان در ساخت برخی از فرآورده های دارویی و داروها استفاده کرد.
 5. بهبود طعم در غذاهای فرآوری شده: از اسید گلوتامیک می توان برای بهبود طعم غذاهای فرآوری شده مانند چیپس سیب زمینی و فست فود استفاده کرد.
 6. صنعت نوشیدنی: اسید گلوتامیک را می توان در ساخت نوشابه، آب میوه و نوشیدنی های ورزشی استفاده کرد.

خرید و فروش ال-گلوتامیک اسید کد G1251

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال-گلوتامیک اسید کد G1251  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

یک انتقال دهنده عصبی اسید آمینه تحریکی که آگونیست در تمام زیرگروه های گیرنده های گلوتامات (متابوتروپیک، کاینات، NMDA و AMPA) است.
ال-گلوتامیک اسید یا گلوتامات، شکل نمک گلوتامیک اسید، به عنوان یک انتقال دهنده عصبی عمل می کند و همچنین به عنوان پیش ساز سایر انتقال دهنده های عصبی مانند اسید γ-آمینو بوتیریک عمل می کند. اسید گلوتامیک همچنین نقش کلیدی در بسیاری از مسیرهای متابولیک ایفا می کند که رشد، تولید مثل، نگهداری و ایمنی را کنترل می کند.

این ماده به α-کتوگلوتارات، یک جزء کلیدی از چرخه TCA (اسید تری کربوکسیلیک) و پیش ماده ای برای بیوسنتز اسیدهای نوکلئیک و اسیدهای آمینه خاص تبدیل می شود. در سلول ها، گلوتامین توسط آنزیم گلوتامیناز به گلوتامات تبدیل می شود.

گلوتامین به عنوان منبع انرژی برای سلول هایی که به سرعت تقسیم می شوند شامل لنفوسیت ها، انتروسیت ها، ماکروفاژها و تومورها است. گلوتامین از طریق سیگنال دهی mTOR سلولی (هدف پستانداران راپامایسین) در گردش پروتئین واسطه می شود. همچنین شناخته شده است که با مهار آپوپتوز مرتبط است

ال-گلوتامیک اسید

خطرات ال-گلوتامیک اسید

گلوتامیک اسید (یا MSG) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان مکمل غذایی و تقویت کننده طعم در غذاها استفاده می شود. اگرچه در صورت مصرف در مقادیر متوسط ​​ایمن تلقی می شود، اما در مورد مصرف آن نکاتی وجود دارد که باید در نظر گرفت:

آلرژی: برخی افراد ممکن است به اسید گلوتامیک حساس باشند و علائمی مانند سردرد، حالت تهوع، درد معده و فشار خون بالا را تجربه کنند. این آلرژی که گاهی به عنوان سندرم رستوران چینی شناخته می شود، نادر است و علائم غیر اختصاصی دارد.

خوردن مقادیر زیاد: خوردن مقادیر زیاد اسید گلوتامیک می تواند احتمال عوارض جانبی را افزایش دهد، بنابراین باید از مصرف زیاد آن خودداری کنید.

تاثیر بر کودکان: برخی تحقیقات نشان می دهد که مصرف مقادیر زیاد اسید گلوتامیک در دوران کودکی ممکن است تاثیر منفی بر سلامت و رشد داشته باشد. بنابراین، هنگام معرفی غذاهای حاوی MSG به کودکان باید احتیاط کرد.

در صورت آلرژی اجتناب کنید: اگر از حساسیت شناخته شده به اسید گلوتامیک رنج می برید، باید از خوردن غذاهای حاوی آن اجتناب کنید.

محصول ال-گلوتامیک اسید در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

ال-گلوتامیک اسید (MSG) خود یک دارو نیست، بلکه یک ترکیب شیمیایی است که معمولا در صنایع غذایی به عنوان تقویت کننده طعم و مکمل غذایی استفاده می شود. با این حال، ترکیبات مشتق شده از اسید گلوتامیک در ساخت برخی داروها و مکمل های دارویی استفاده می شود. کاربردهای دارویی ترکیبات مشتق از گلوتامات عبارتند از:
 • مکمل های اسید آمینه: برخی از مکمل های غذایی و دارویی شامل آمینو اسیدهایی هستند که حاوی ترکیبات مشتق شده از اسید گلوتامیک هستند. این مکمل ها برای بهبود سلامت عضلات و گوارش استفاده می شوند.
 • داروهای ضد افسردگی: برخی از داروهای ضد افسردگی وجود دارند که بر افزایش سطح گلوتامات در مغز برای بهبود خلق و خو و درمان افسردگی تکیه دارند.
 • درمان درد: برخی از داروهای مورد استفاده برای درمان درد نیز به افزایش فعالیت گلوتاماترژیک در سیستم عصبی مرکزی برای ارائه اثر تسکین درد متکی هستند.

توجه داشته باشید که استفاده از اسید گلوتامیک و ترکیبات آن در داروها مشتق است و به شرایط دارویی و ترکیب شیمیایی دارو بستگی دارد. این داروها برای اطمینان از ایمنی و اثربخشی درمان با دقت ساخته می شوند. اگر فکر می کنید باید از دارویی حاوی مواد مشتق شده از گلوتامات استفاده کنید، باید با پزشک یا داروساز خود برای راهنمایی و تجویز مناسب مشورت کنید.

قیمت – فروش ال-گلوتامیک اسید کد G1251

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ال-گلوتامیک اسید کد G1251  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ال-گلوتامیک اسید کد G1251 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)