ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

دی مانیتول

دی مانیتول کد M4125، یک الکل یا پلی ال قند شش کربنه طبیعی است که در گیاهانی مانند جلبک ها، پیازها، علف ها و زیتون یافت می شود. به دلیل داشتن شاخص گلیسمی نسبتا پایین تر از ساکارز، بی خطر در نظر گرفته می شود.

دی‌مانیتول (D-mannitol) یک نوع قند مختصر (مونوساکارید) است که به صورت دیگزوز (عبور و ترشح از روده بدون هضم) در سیستم گوارشی انسان اتفاق می‌افتد. این ماده دارای ساختار شیمیایی مشابه با گلوکز و فروکتوز است و به عنوان الکل شکری در دسته قندهای پلی‌آلکل اشاره می‌شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که دی مانیتول کد M4125  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

دی مانیتول

دی مانیتول (D-Mannitol) یک قند شکری با مولکول فرمول C6H14O6 است. این ترکیب به صورت یک پلی‌الکل قندی از خانواده الکل‌های پلی‌هیدروکسی با شکل دی‌الدئید (دو گروه آلدهیدی) در ساختار خود می‌باشد. دی‌مانیتول به صورت یک پودر بی‌رنگ و بی‌بو بوده و به عنوان یک ماده شیرین کننده مصنوعی و تحت عنوان E421 در تولید مواد غذایی و داروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دی مانیتول به صورت طبیعی در مواد غذایی مختلف مانند انواع میوه‌ها (به ویژه انگور و توت) و سبزیجات (به عنوان یک ماده نسبتاً شیرین) وجود دارد. همچنین، از آن به عنوان یک مواد افزودنی مغذی و برای ایجاد ترکیبات مختلف در صنایع غذایی و داروسازی استفاده می‌شود.

دی مانیتول (D-Mannitol) یک قند شکری پلی‌الکلی با فرمول C6H14O6 است. این ماده به عنوان یک محصول چندمنظوره در مختلف صنایع مصرف می‌شود. دی مانیتول به عنوان یک ماده شیرین‌کننده مصنوعی در صنایع غذایی برای تولید مواد غذایی کم کالری و شیرین مصرف می‌شود.

همچنین در صنعت داروسازی به عنوان یک داروی معده‌ای و تزریقی به کنترل فشار داخل چشم و در مراقبت‌های پزشکی به عنوان یک ماده حامل برای تزریق داروها به کار می‌رود. دی مانیتول همچنین در تحقیقات بیوشیمی و بیولوژی به عنوان یک ماده آزمایشگاهی و تحقیقی استفاده می‌شود و ویژگی‌های مانعی و تثبیت‌کننده‌ای دارد که در تحقیقات دانشی و پزشکی بسیار اهمیت دارد

مشحصات محصول دی مانیتول کد M4125

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: دی مانیتول
 • نام لاتین: D-Mannitol
 • کد: M4125
 • ≥98٪
 • مترادف(ها): مانیت
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C6H14O6
 • شماره CAS: 69-65-8
 • وزن مولکولی: 182.17
 • بیلشتاین: 1721898
 • شماره EC: 200-711-8
 • شماره MDL: MFCD00064287
 • شناسه ماده PubChem: 24896902
 • NACRES: NA.21
دی مانیتول

دی مانیتول

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪
 • فرم: پودر
 • mp: 167-170 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES: OC[C@@H](O)[C@@H](O)[C@H](O)[C@H](O)CO
 • InChI: 1S/C6H14O6/c7-1-3(9)5(11)6(12)4(10)2-8/h3-12H,1-2H2/t3-,4-,5-,6-/m1/ s1
 • کلید InChI: FBPFZTCFMRRESA-KVTDHHQDSA-N

بسته بندی

 • 10mg
 • 100g
 • 500g
 • 1kg
 • 5kg
دی مانیتول

دی مانیتول

کاربرد دی مانیتول

در بارگذاری اسمزی برای تنظیم اسمولاریته محلول ها به عنوان جزئی از محلول قند آزمایشی برای تست نفوذپذیری سلوبیوز-مانیتول به عنوان یک استاندارد داخلی در رزونانس مغناطیسی هسته ای (NMR) برای مقایسه / تجزیه و تحلیل غلظت مانیتول در نمونه های ادرار برای درمان سلول های کنترل و تنظیم فشار اسمزی گلوکز بالا D-mannitol به عنوان یک پاک کننده رادیکال هیدروکسیل و به عنوان یک مکمل متوسط استفاده شده است.

 • استفاده در داروسازی: دی‌مانیتول به عنوان یک مواد ملات، از آن برای تولید برخی از داروها استفاده می‌شود، به ویژه داروهایی که باید به صورت تزریقی تحویل داده شوند.
 • استفاده در روش‌های تشخیصی: دی‌مانیتول در برخی از آزمایش‌های تشخیصی و تصویربرداری پزشکی به عنوان یک عامل کانتراست مورد استفاده قرار می‌گیرد تا جزئیات بیشتری از ساختارهای داخلی بدن را نمایان کند.
 • استفاده به عنوان مواد افزودنی در مواد غذایی: دی‌مانیتول به عنوان یک مواد افزودنی در مواد غذایی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد تا به آن‌ها ویژگی‌های خاصی مانند براقیت، قرمزی و سبکی بدهد.
 • استفاده در مخزن دیالیز (کرهماتیک تراپی): در مراکز دیالیز کلیوی برای تخلیه مواد ضایعه‌ای از خون در طول جلسات دیالیز از دی مانیتول استفاده می‌شود.

دی مانیتول به عنوان یک ماده ملایم و بی‌خطر در مصرف انسانی شناخته می‌شود و به عنوان یک قند با خواص متعدد در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش دی مانیتول کد M4125

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده دی مانیتول کد M4125  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

D-Mannitol ممکن است نقش مهمی در لیپولیز و اکسیداسیون چربی داشته باشد زیرا می تواند فسفوریلاسیون پروتئین کیناز فعال شده با AMP (AMPK) و استیل-CoA کربوکسیلاز 1 (ACC) را افزایش دهد. به عنوان یک مکمل ضد چاقی عمل می کند. D-Mannitol سنتز اسیدهای چرب با زنجیره کوتاه (SCFAs) را تحریک می کند که متابولیسم لیپید را در کبد تنظیم می کند.
یک الکل قندی با طعم شیرین. در مطالعات مهار شیرینی استفاده می شود.

دی مانیتول (D-Mannitol) یک قند شکری است که در بیوشیمی و فیزیولوژی دارای برخی اقدامات و اثرات دارد. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی و فیزیولوژیکی مرتبط با دی مانیتول اشاره می‌کنم:

1. مصرف در تغذیه انسان: دی مانیتول به عنوان یک قند شکری پلی‌الکلی مصرف می‌شود. این ترکیب دارای مزیت کم کالری بودن است و به عنوان یک جایگزین شکر در محصولات غذایی کم کالری، شیرینی‌ها، آبمیوه‌ها و مواد خوراکی دیگر استفاده می‌شود. دی مانیتول نیز به عنوان یک ماده شیرین کننده مصنوعی در مواد غذایی و نوشیدنی‌ها به کار می‌رود.

2. دارویی در مدیریت فشار خون: در برخی موارد، دی مانیتول به عنوان یک داروی معده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند به کنترل فشار خون در برخی از بیماری‌ها مانند فشار خون بالا (هایپرتانسیون) کمک کند. این اثر به دلیل توانایی دی مانیتول در جذب آب از بافت‌های بدن و افزایش حجم مایعات بدن است.

3. استفاده در تشخیص بیماری‌ها: دی مانیتول در برخی آزمایشات تشخیصی در پزشکی و بیوشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، آزمایش دی مانیتول در تشخیص متابولیسم ناقص گلیکوژنی یا آنزیم‌های کلیوی می‌تواند به تشخیص برخی بیماری‌های ژنتیکی کمک کند.

دی مانیتول

دی مانیتول

محصول دی مانیتول در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

دی مانیتول به عنوان یک داروی معده‌ای و تشخیصی در مجموعه‌ای از داروها و محصولات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از داروها و محصولات پزشکی اشاره می‌کنم که دی مانیتول در تولید آنها مورد استفاده قرار می‌گیرد:
 • محصولات معده‌ای: دی مانیتول به عنوان یک داروی معده‌ای در تولید برخی از محصولات مورد استفاده در درمان مشکلات گوارشی مانند افت فشار خون گاستریک (hypotonic gastric motility) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات می‌توانند به تسهیل حرکت مواد گوارشی در معده کمک کرده و مشکلاتی مانند انسداد معده را کاهش دهند.
 • محصولات تزریقی: دی مانیتول به عنوان یک ماده حامل در محصولات تزریقی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات می‌توانند به مراقبت‌های پزشکی مختلف کمک کنند، از جمله در مواردی مانند مدیریت ادم مغزی، تعداد سلول‌های خون در بیماران، و کاهش فشار داخلی سر.
 • محصولات تشخیصی: دی مانیتول به عنوان یک ماده حامل در محلول‌های تشخیصی و آزمایشات تشخیصی مانند آزمایشات تشخیصی زیر کلینیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات معمولاً برای تشخیص بیماری‌ها و اختلالات مختلف، مثلاً در آزمایش‌های مرتبط با کلیه و فیلترهای خونی استفاده می‌شوند.
 • محصولات چشمی: در برخی از محصولات مرتبط با چشم، دی مانیتول به عنوان یک ماده تراپیوتیک در مراقبت از بیماری‌های چشمی مانند گلوکوما (فشار داخل چشم بالا) مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات می‌توانند به کاهش فشار داخلی چشم کمک کنند.

به طور کلی، دی مانیتول به عنوان یک ماده افزودنی معده‌ای و ماده حامل در محصولات تزریقی در درمان و تشخیص بیماری‌ها و مشکلات مختلف در مراقبت‌های پزشکی و داروسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت – فروش دی مانیتول کد M4125

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) دی مانیتول کد M4125  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید دی مانیتول کد M4125  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)