ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما کد C1276 یک ترکیب شیمیایی است که گاهی اوقات به عنوان سیستئین HCl شناخته می شود. این یک نمک هیدروکلراید اسید آمینه L-سیستئین است که جزء مهم بسیاری از پروتئین ها در بدن انسان است.

سیستئین یک اسید آمینه غیر ضروری است، به این معنی که بدن می تواند آن را به تنهایی تولید کند. با این حال، در بسیاری از غذاها از جمله گوشت، مرغ، ماهی و محصولات لبنی نیز یافت می شود. به شکل مکمل، ال سیستئین هیدروکلراید برای اهداف مختلفی استفاده می شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  ال سیستئین هیدروکلراید سیگما یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما به صورت زیر استفاده می شود:

1. به عنوان یک آنتی اکسیدان: سیستئین پیش ساز آنتی اکسیدان قوی گلوتاتیون است که به محافظت از سلول ها در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند.

2. به عنوان یک مکمل غذایی: ال سیستئین هیدروکلراید گاهی اوقات به عنوان یک مکمل غذایی برای حمایت از سنتز پروتئین و رشد عضلات استفاده می شود.

3. در صنایع غذایی: ال سیستئین هیدروکلراید گاهی اوقات به عنوان حالت دهنده خمیر به محصولات غذایی اضافه می شود تا بافت و ماندگاری را بهبود بخشد.

4. در پزشکی: L-cysteine hydrochloride گاهی اوقات در محیط های پزشکی به عنوان یک عامل موکولیتیک برای کمک به تجزیه مخاط و آسان تر کردن سرفه استفاده می شود.

توجه به این نکته ضروری است که استفاده از مکمل های ال سیستئین هیدروکلراید باید تحت راهنمایی یک متخصص مراقبت های بهداشتی انجام شود، زیرا مصرف بیش از حد آن می تواند منجر به عوارض جانبی از جمله تهوع، استفراغ، اسهال و سردرد شود. علاوه بر این، افراد مبتلا به بیماری های خاص، مانند بیماری کلیوی، باید از مصرف مکمل های ال سیستئین خودداری کنند.

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

مشخصات محصول ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال سیستئین هیدروکلراید
 • نام لاتین: L-Cysteine hydrochloride
 • کد: C1276
 • بی آب، ≥98٪ (TLC)
 • مترادف(ها): (2R)-2-آمینو-3-سولفانیل پروپانوئیک اسید هیدروکلراید
 • فرمول خطی: HSCH2CH(NH2)COOH · HCl
 • شماره CAS: 52-89-1
 • وزن مولکولی: 157.62
 • بیلشتاین: 3560277
 • شماره EC: 200-157-7
 • شماره MDL: MFCD00064553
 • شناسه ماده PubChem: 24892395
ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

خواص ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

 • مقطع تحصیلی: بی آب
 • سطح کیفیت: 100
 • سنجش: ≥98٪ (TLC)
 • فرم: پودر
 • تکنیک)UHPLC: مناسب
 • رنگ: سفید
 • mp: 174.1-174.7 درجه سانتی گراد
 • انحلال پذیری: H2O: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ
 • سیم SMILES
  Cl[H].N[C@@H](CS)C(O)=O
 • InChI
  1S/C3H7NO2S.ClH/c4-2(1-7)3(5)6;/h2,7H,1,4H2,(H,5,6);1H/t2-;/m0./s1

بسته بندی

 • 10 گرم
 • 50 گرم
 • 100 گرم
 • 250 گرم
ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

اقدامات بیوشیمی ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

ال سیستئین هیدروکلراید پیش ساز اسید آمینه ال سیستئین است که نقش های مهمی در بدن انسان ایفا می کند. اثرات بیوفیزیکی و بیوشیمیایی ال سیستئین هیدروکلراید عبارتند از:

1. سنتز پروتئین: ال سیستئین جزء مهمی از پروتئین ها در بدن انسان است و برای سنتز کراتین که جزء اصلی مو، پوست و ناخن است، ضروری است. ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

2. تولید گلوتاتیون: ال سیستئین پیش ساز گلوتاتیون است که یک آنتی اکسیدان قوی است که به محافظت از سلول ها در برابر آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد کمک می کند.

3. سم زدایی: ال سیستئین همچنین در سم زدایی مواد مضر بدن از جمله فلزات سنگین و سموم محیطی نقش دارد.

4. موکولیز: L-سیستئین گاهی اوقات به عنوان یک عامل موکولیتیک در محیط های پزشکی استفاده می شود، جایی که به تجزیه مخاط کمک می کند و سرفه را آسان می کند. ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

5. حالت دهنده خمیر: در صنایع غذایی، گاهی اوقات از ال سیستئین هیدروکلراید به عنوان حالت دهنده خمیر استفاده می شود، جایی که به بهبود بافت و ماندگاری محصولات پخته شده کمک می کند. ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

به طور کلی، ال سیستئین هیدروکلراید یک ترکیب مهم با انواع اعمال در بدن انسان است. با این حال، مصرف بیش از حد مکمل‌های ال سیستئین می‌تواند منجر به عوارض جانبی شود و افراد با شرایط پزشکی خاص باید از مصرف این مکمل‌ها خودداری کنند. قبل از مصرف مکمل های ال سیستئین، مهم است که با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

خرید و فروش ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال سیستئین هیدروکلراید سیگما کد C1276 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

عوارض مصرف زیاد ال سیستئین چیست؟

مصرف بیش از حد مکمل های ال سیستئین می تواند منجر به عوارض جانبی مختلفی شود، از جمله:

1. تهوع و استفراغ: دوزهای بالای ال سیستئین می تواند باعث تهوع و استفراغ شود که ممکن است با درد شکم و اسهال همراه باشد.

2. سردرد: مصرف بیش از حد مکمل های ال سیستئین نیز می تواند باعث سردرد شود.

3. واکنش های آلرژیک: برخی از افراد ممکن است به ال سیستئین حساسیت داشته باشند و مصرف بیش از حد آن می تواند منجر به واکنش های آلرژیک مانند کهیر، خارش و تورم شود. ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

4. بی خوابی: مکمل های ال سیستئین نیز می توانند الگوهای خواب را مختل کرده و منجر به بی خوابی شوند.

5. آسیب کلیوی: مصرف طولانی مدت و بیش از حد مکمل های ال سیستئین می تواند منجر به آسیب کلیه شود، به ویژه در افرادی که از قبل بیماری کلیوی دارند. ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

توجه به این نکته ضروری است که مکمل های ال سیستئین فقط باید تحت راهنمایی یک متخصص مراقبت های بهداشتی مصرف شوند و از مصرف بیش از حد آن اجتناب شود. علاوه بر این، افرادی که دارای شرایط پزشکی خاصی هستند، مانند بیماری کلیوی، باید از مصرف مکمل های ال سیستئین به طور کامل اجتناب کنند.

برخی از غذاها یا مکمل های رایج حاوی ال سیستئین کدامند؟

ال سیستئین یک اسید آمینه طبیعی است که در انواع غذاها یافت می شود. همچنین معمولاً به عنوان یک افزودنی در غذا و مکمل ها استفاده می شود. برخی از منابع رایج ال سیستئین عبارتند از:

1. گوشت: گوشت گاو، مرغ و خوک همگی منابع خوبی از ال سیستئین هستند.

2. ماهی و غذاهای دریایی: ماهی تن، ماهی قزل آلا و میگو همگی منابع خوبی از ال سیستئین هستند.

3. تخم مرغ: سفیده تخم مرغ به خصوص حاوی ال سیستئین است.

4. محصولات لبنی: شیر، پنیر و ماست همگی حاوی ال سیستئین هستند.

5. غلات کامل: گندم کامل، جو و برنج حاوی ال سیستئین هستند.

6. حبوبات: سویا، عدس و نخود همگی حاوی ال سیستئین هستند.

ال سیستئین معمولاً به عنوان یک افزودنی در غذاهای فرآوری شده مانند نان و کراکر برای بهبود بافت و ماندگاری استفاده می شود. علاوه بر این، مکمل های ال سیستئین به شکل کپسول یا پودر در دسترس هستند و گاهی اوقات برای حمایت از رشد عضلات و سنتز پروتئین استفاده می شوند. با این حال، مانند هر مکمل دیگری، مهم است که قبل از مصرف مکمل های ال سیستئین با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

قیمت -فروش ال سیستئین هیدروکلراید سیگما

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ال سیستئین هیدروکلراید سیگما کد C1276 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ال سیستئین هیدروکلراید سیگما کد C1276 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)