ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات L-Cysteine hydrochloride monohydrate (LCHCMH) یک نمک محلول در آب از اسید آمینه غیر ضروری L-cysteine است. به طور گسترده ای در صنعت پزشکی استفاده می شود. ویژگی های ترمودینامیکی محلول LCHCMH در آب گزارش شده است. در سیستم اورتومبیک با گروه فضایی P212121 متبلور می شود. ویژگی نوری غیرخطی (NLO) آن در یک کریستال منفرد رشد یافته با تکنیک تک جهتی Sankaranarayanan-Ramasamy (SR) بررسی شده است.

L-Cysteine hydrochloride monohydrate در پروتکلی برای جداسازی نورون های گانگلیونی ریشه پشتی (DRGs) استفاده شده است. همچنین در یک مطالعه برای بررسی اثر آن به عنوان یک بازدارنده در جلوگیری از قهوه ای شدن آنزیمی در سیب استفاده شده است.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا واردکننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات (L-Cysteine Hydrochloride Monohydrate) یک ترکیب شیمیایی است که شامل ال-سیستئین (یک اسید آمینه) و هیدروکلراید (فرم اسید هیدروکلریک) و آب (یک مولکول آب) می‌باشد. این ترکیب در صنایع مختلف، از جمله صنایع غذایی، داروسازی، و کیمیایی، استفاده می‌شود. ال-سیستئین به عنوان یک اسید آمینه مهم در بیوشیمی بدن و فرآیندهای مختلف دارای کاربردهای متعددی است.

در زیر به برخی از کاربردهای ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات اشاره می‌کنم:

 • صنایع غذایی: ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات به عنوان یک افزودنی غذایی در برخی از محصولات غذایی استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند در فرآوری نان، تولید رنگ‌های غذایی، تنظیم رطوبت محصولات نان‌ها و بهبود کیفیت و پخت آنها به کار رود.
 • صنایع داروسازی: ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات به عنوان یک ماده فعال یا مکمل در تولید برخی داروها و مکمل‌های دارویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب ممکن است در تسریع فرآیندهای بهبود و ترمیم بافت‌های بدن نیز نقش داشته باشد.
 • صنایع کیمیایی:ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات در تولید برخی محصولات شیمیایی مانند مواد خمیرسازی، مواد کاهنده بو و مواد اصلاح‌کننده رنگ مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • صنایع آرایشی و بهداشتی: این ترکیب ممکن است در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند محصولات مراقبت از پوست و مو، ماسک‌های پوست، و محصولات مراقبت از دهان و دندان استفاده شود.
 • مهم است که در هر استفاده از ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات، دستورالعمل تولید کننده و مقررات مربوط به کاربرد در هر صنعت رعایت شود. همچنین، مصرف در داروها و مکمل‌ها باید تحت نظر متخصصان بهداشت و پزشکان صورت گیرد.

مشخصات محصول ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات
 • نام لاتین: L-Cysteine hydrochloride monohydrate
 • کد: C7880
 • درجه معرف، ≥98٪ (TLC)
 • مترادف(ها): ال سیستئین هیدروکلراید هیدرات (1:1:1)
 • فرمول خطی: HSCH2CH(NH2)COOH · HCl · H2O
 • شماره CAS: 7048-04-6
 • وزن مولکولی: 175.63
 • بیلشتاین: 5158059
 • شماره EC: 200-157-7
 • شماره MDL: MFCD00065606
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 24892992
 • NACRES: NA.26

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: درجه معرف
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (TLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: سفید
 • برنامه های کاربردی)
  تجزیه و تحلیل سلولی
  سنتز پپتید
 • سیم SMILES: O.Cl.N[C@@H](CS)C(O)=O
 • InChI: 1S/C3H7NO2S.ClH.H2O/c4-2(1-7)3(5)6;;/h2,7H,1,4H2,(H,5,6);1H;1H2/t2-;;/m0 ../s1
 • کلید InChI: QIJRTFXNRTXDIP-JIZZDEOASA-N

بسته بندی

 • 100g
 • 500g
 • 1kg
 • 5kg

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

کاربرد ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات به عنوان یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای متنوع در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در زیر به برخی از کاربردهای این ترکیب اشاره می‌کنم:

 • صنایع غذایی:

ترارسانی: ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات به عنوان یک ترارسان مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده می‌تواند در تولید نان، کیک، بیسکوییت و محصولات پخت‌وپز دیگر به عنوان یک ترارسان طبیعی به کار رود.
صنایع آرایشی و بهداشتی:

محصولات مراقبت از مو و پوست: ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپو، روغن‌های مرطوب کننده، ماسک‌های پوست و مو و محصولات مراقبت از مو و پوست به عنوان یک ماده مرطوب‌کننده و تقویت‌کننده مو به کار رود.

 • صنایع داروسازی:

تولید داروها: ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است در تولید برخی داروها به عنوان یک ماده موثره یا مکمل در تجویزات پزشکی مورد استفاده قرار گیرد.

 • صنایع کیمیایی:

تولید مواد خمیرسازی: در تولید مواد خمیرسازی و محصولات آردی، ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است به عنوان یک عامل تقویت‌کننده مورد استفاده قرار بگیرد.
تولید مواد اصلاح‌کننده رنگ: در صنایع کیمیایی، این ترکیب به عنوان ماده اصلاح‌کننده رنگ برای محصولات مختلف استفاده می‌شود.

تولید مکمل‌های تغذیه‌ای: ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است به عنوان یک ماده مکمل در تولید مکمل‌های تغذیه‌ای و ویتامین‌ها به کار رود.

 • سایر کاربردها:

ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است در تولید محصولات مختلف دارای ویژگی‌های مانند ضداکسیدان، مرطوب‌کنندگی و محافظتی مورد استفاده قرار بگیرد.
لطفاً در هر کاربرد محصولات حاوی ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات، دستورالعمل تولید کننده را به دقت مطالعه کرده و مقررات مربوط به استفاده از این ماده را رعایت نمایید. همچنین، در صورت نیاز به مصرف این ماده در مکمل‌های تغذیه‌ای یا تجویزات دارویی، به مشورت با پزشک یا متخصص تغذیه رجوع کنید.

خرید و فروش ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات در بیوشیمی و فیزیولوژی بدن نقش‌های مهمی دارد و در فرآیندهای متنوعی تاثیرگذار است. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمی مرتبط با ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات اشاره می‌کنم:

 1. ساخت پروتئین‌ها:
  ال-سیستئین به عنوان یک اسید آمینه، جزء اساسی از ساختار پروتئین‌ها می‌باشد. این اسید آمینه در فرآیند ترجمه ژنتیکی به عنوان یکی از سه اسید آمینه شروع کننده در سنتز پروتئین‌ها عمل می‌کند.
 2. ترکیبات سلنیومی:
  ال-سیستئین به سلنیوم متصل شده و به تشکیل سلنوسیستئین می‌پردازد. این ترکیبات به عنوان سلنیوم ذخیره‌کننده در سلول‌ها عمل می‌کنند و در واکنش‌های آنتی‌اکسیدانی و دفاعی در برابر استرس اکسیداتیو نقش دارند.
 3. تشکیل پلی‌سولفیدهای دیسولفاید:
  ال-سیستئین می‌تواند با دیسولفایدها ترکیب شده و پلی‌سولفیدهای دیسولفاید را تشکیل دهد. این ترکیبات مهم در تعادل اکسیدی-تری‌ادی سلولی و انتقال الکترون در واکنش‌های بیوشیمیایی می‌باشند.
 4. آنتی‌اکسیدانی:
  ال-سیستئین به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در بدن عمل می‌کند و به محافظت از سلول‌ها در برابر استرس‌های اکسیداتیو کمک می‌کند. این خاصیت می‌تواند به حفاظت از سلول‌ها در برابر آسیب اکسیداتیو کمک کند.
 5. بیوترانسفورمیشن:
  ال-سیستئین می‌تواند در واکنش‌های بیوترانسفورمیشن (تغییر ماده‌ها از یک شکل به دیگر) شرکت کند، به عنوان مثال در ترانسفر گروه سولفید بین مولکول‌ها.
 6. تولید گلوتاتیون:
  ال-سیستئین به عنوان یکی از اجزای اساسی در ترکیب گلوتاتیون (یک آنتی‌اکسیدان مهم) دخیل است و در تعادل اکسیدی-تری‌ادی و مقابله با استرس اکسیداتیو نقش دارد.
 7. تشکیل پویای پلیمرهای سیستین:
  ال-سیستئین می‌تواند به سیستین متصل شده و پویایی در تشکیل پلیمرهای سیستین بازی کند که در ساختار
ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

مضرات استفاده از ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات

ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات به طور کلی به عنوان یک ترکیب امن شناخته می‌شود و معمولاً به میزان معقول و بر اساس دستورالعمل تولید کننده مصرف می‌شود. با این حال، در برخی موارد نادر و با مصرف نامناسب ممکن است برای برخی افراد عوارض مشکل‌آفرینی ایجاد کند. در زیر به برخی از مضرات محتمل استفاده از ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات اشاره می‌کنم:

 • حساسیت یا آلرژی: افرادی که به ال-سیستئین یا هر ماده دیگری در ترکیبات محصولات حساسیت یا آلرژی دارند، ممکن است با علائم آلرژیک مانند خارش، تورم، قرمزی پوست، تنگی نفس و سرفه مواجه شوند.
 • اختلالات گوارشی: مصرف بیش از حد ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است در برخی افراد به مشکلات معده و روده، ترشح اسید معده اضافی و دل‌پیچی منجر شود.
 • تداخل با داروها: در برخی موارد، ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است با داروهای خاص تداخل داشته باشد، به ویژه داروهایی که بر روی فعالیت آنزیم‌ها و متابولیسم اسیدهای آمینه تاثیر می‌گذارند. در صورت مصرف همزمان داروها، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.
 • مشکلات کلیوی: مصرف بیش از حد ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات در برخی موارد ممکن است تاثیر منفی بر متابولیسم اسیدهای آمینه در کلیه‌ها داشته باشد و به مشکلات کلیوی منجر شود.
 • عوارض پوستی: مصرف زیاد ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات ممکن است به تغییر رنگ پوست و مو، تاخیر در بازسازی زخم‌ها و تشکیل لکه‌های پوستی منجر شود.

همچنین، هرگونه مصرف مکمل‌های تغذیه‌ای یا محصولات حاوی ال-سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات باید تحت نظر پزشک یا متخصص تغذیه انجام شود، به ویژه برای افرادی که دارای وضعیت‌های خاص سلامتی هستند یا داروهای خاص مصرف می‌کنند. در صورت هرگونه علائم غیرمعمول یا ناخواسته پس از مصرف، به متخصص پزشک مراجعه کنید.

قیمت – فروش ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات کد C7880  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)