ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کانامایسین سولفات

ساختار شیمیایی: آمینوگلیکوزید – کانامایسین سولفات یک آمینوگلیکوزید-آنتی بیوتیک با طیف وسیع است که از Streptomyces kanamyceticus مشتق شده است. این ماده به عنوان یک افزودنی در محیط های کشت برای جداسازی استرپتوکوک های گروه D بر روی کانامایسین اسکولین آزید آگار و برای انتخاب سلول های گیاهی تبدیل شده حاوی نئومایسین فسفوترانسفراز بر روی محیط کانامایسین استفاده می شود. سولفات کانامایسین همچنین می تواند به عنوان یک عامل انتخاب برای سلول های تبدیل شده با ژن مقاومت به کانامایسین B استفاده شود. برای استفاده در برنامه های کشت سلولی با غلظت 100 میکروگرم در میلی لیتر توصیه می شود.

کانامایسین سولفات با غلظت 50 میلی گرم در میلی لیتر در آب محلول است و یک محلول شفاف به دست می دهد. عملاً در الکل، استون، کلروفرم، اتر و اتیل استات نامحلول است. محلول 1% در آب دارای pH 6.5 تا 8.5 است. محلول های استریل را می توان با یک فیلتراسیون استریل، از طریق یک فیلتر 0.2μm تهیه کرد.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کانامایسین سولفات کد K1377  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات یک داروی آنتی‌بیوتیک از گروه آمینوگلیکوزیدها است. این دارو برای درمان عفونت‌های باکتریایی مختلف به کار می‌رود. آنتی‌بیوتیک‌های آمینوگلیکوزید معمولاً با اثرشان بر روی ریبوزوم‌های باکتریایی، فرآیند سنتز پروتئین در باکتری‌ها را تحت تأثیر قرار داده و باعث از بین رفتن عوامل عفونتی می‌شوند.

استفاده از کانامایسین سولفات:

عفونت‌های ادراری: این دارو ممکن است در درمان عفونت‌های ادراری ناشی از باکتری‌های حساس به کانامایسین به کار رود.

عفونت‌های جلدی و نرم‌افزاری: برای درمان عفونت‌های جلدی و نرم‌افزاری نیز می‌توان از کانامایسین سولفات استفاده کرد.

عفونت‌های تنفسی: در برخی از موارد، این دارو ممکن است در درمان عفونت‌های تنفسی از جمله عفونت‌های حاد ریه به کار رود.

عفونت‌های خونی: در برخی موارد عفونت‌های خونی نیز ممکن است نیاز به مصرف کانامایسین داشته باشند.

توجه داشته باشید که استفاده از کانامایسین سولفات باید تحت نظر پزشک معالج و به دقت انجام شود. همچنین، مهم است که زمانی که از این دارو استفاده می‌کنید، به دقت دستورات پزشک خود را رعایت کنید. همچنین، از اینکه داروها و آنتی‌بیوتیک‌ها به درستی مصرف می‌شوند و از مصرف زیر نظر پزشک خود اطمینان حاصل کنید.

مشخصات محصول کانامایسین سولفات کد K1377 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کانامایسین سولفات
 • نام لاتین: Kanamycin sulfate
 • کد: K1377
 • پودر، BioReagent، مناسب برای کشت سلولی، مناسب برای کشت سلولی گیاهی
 • مترادف(ها): کانامایسین A، نمک سولفات کانامایسین
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C18H36N4O11 · H2O4S
 • شماره CAS: 25389-94-0
 • وزن مولکولی: 582.58
 • شماره EC: 246-933-9
 • شماره MDL: MFCD00070253
 • شناسه ماده PubChem: 24896204
 • NACRES: NA.76
کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: Streptomyces kanamyceticus
 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: پودر
 • قدرت: ≥750 میکروگرم در هر میلی گرم (بر اساس خشک)
 • تکنیک)
  کشت سلولی | پستاندار: مناسب
  کشت سلولی | گیاه: مناسب
 • ناخالصی ها: ≤5٪ کانامایسین B
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • انحلال پذیری
  H2O: 10-50 میلی گرم در میلی لیتر (به عنوان محلول استوک. محلول های استوک باید در دمای 2-8 درجه سانتیگراد نگهداری شوند. به مدت 5 روز در دمای 37 درجه سانتیگراد پایدار است.)

بسته بندی

 • 1g
 • 5g
 • 25g
کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات

کاربرد کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات یک آنتی‌بیوتیک از دسته آمینوگلیکوزیدها است که برای درمان عفونت‌های باکتریایی استفاده می‌شود. این دارو به طور اصلی برای درمان عفونت‌های سیستم تنفسی، عفونت‌های دستگاه ادراری و عفونت‌های پوستی استفاده می‌شود. کانامایسین عمدتاً در مواردی که باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک‌های دیگر مقاوم شده‌اند یا نمی‌توان از سایر داروهای آنتی‌بیوتیکی استفاده کرد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بعضی از کاربردهای کانامایسین سولفات شامل موارد زیر می‌شود:

 1. عفونت‌های تنفسی: کانامایسین ممکن است در درمان عفونت‌های تنفسی مانند پنومونیا (عفونت ریه) استفاده شود، به ویژه در مواقعی که باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک‌های دیگر مقاوم شده‌اند.
 2. عفونت‌های دستگاه ادراری: کانامایسین می‌تواند در درمان عفونت‌های دستگاه ادراری مانند سیستیت (عفونت مجرای ادراری) یا پیلونفریت (عفونت حوضه کلیه) مورد استفاده قرار گیرد.
 3. عفونت‌های پوستی: در برخی موارد، کانامایسین ممکن است برای درمان عفونت‌های پوستی مانند سلولیت (عفونت باکتریایی در بافت زیرپوستی) استفاده شود.
 4. عفونت‌های خونی: در موارد شدیدتر، کانامایسین ممکن است در درمان عفونت‌های خونی (سپتی‌سمی) که باکتری‌ها به داروهای دیگر مقاوم هستند، مورد استفاده قرار گیرد.
 5. لطفاً توجه داشته باشید که کانامایسین سولفات باید توسط یک پزشک یا متخصص بهداشت معالج تجویز و استفاده شود. همچنین، ممکن است داروهای مشابه یا جایگزین‌های دیگری بر اساس شرایط فردی هر فرد توصیه شود.

کانامایسین سولفات از Streptomyces kanamyceticus در محیط کشت بافت استفاده شده است.

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

 • حالت عمل: این محصول با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 70S عمل می کند، جابجایی را مهار می کند و کدگذاری نادرست را ایجاد می کند.
 • حالت مقاومت: آنزیم های اصلاح کننده آمینوگلیکوزید (از جمله استیل ترانسفراز، فسفوترانسفراز، نوکلئوتیدیل ترانسفراز) می توانند این آنتی بیوتیک را تغییر داده و از تعامل آن با ریبوزوم ها جلوگیری کنند.
 • طیف ضد میکروبی: سولفات کانامایسین در برابر باکتری های گرم منفی و گرم مثبت و مایکوپلاسما موثر است.

احتیاط

محلول ها در دمای 37 درجه سانتی گراد به مدت تقریبی 5 روز پایدار هستند. محلول های استوک آبی را می توان برای نگهداری طولانی مدت در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد نگهداری کرد.

خرید و فروش کانامایسین سولفات کد K1377 

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کانامایسین سولفات کد K1377   با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مضرات استفاده از کانامایسین سولفات

استفاده از کانامایسین سولفات همچنین ممکن است با مضرات و عوارض جانبی همراه باشد. در زیر مضرات و عوارض جانبی مهم احتمالی کانامایسین سولفات آمده است:

 • تاثیر بر کلیه‌ها: کانامایسین به کلیه‌ها آسیب می‌زند و می‌تواند باعث کاهش عملکرد کلیه‌ها شود. بنابراین، در صورت استفاده از این دارو، عملکرد کلیه‌ها باید مداوم نظارت شود.
 • آسیب به گوش‌ها: کانامایسین ممکن است باعث آسیب به گوش‌ها و حتی ایجاد مشکلات شنوایی شود، به ویژه در دوزهای بالا یا در طول مدت‌های طولانی.
 • عوارض گوارشی: استفاده از کانامایسین ممکن است باعث عوارض گوارشی مانند تهوع، استفراغ، اسهال و کاهش اشتها شود.
 • حساسیت و راش جلدی: برخی افراد ممکن است به کانامایسین حساسیت داشته باشند و علائمی مانند خارش، قرمزی و تورم جلدی یا راش جلدی تجربه کنند.
 • مسمومیت نورومسکولار: استفاده طولانی‌مدت از کانامایسین می‌تواند به مشکلات نورومسکولار (عصبی-عضلانی) منجر شود که شامل علائمی مانند اشتباهات در تعادل و حرکت عضلات است.
 • مشکلات خونی: کانامایسین ممکن است تاثیری بر روی سلول‌های خونی داشته باشد و باعث کاهش تعداد سلول‌های خونی مثل لکوسیت‌ها (سلول‌های سفید خون) یا ترومبوسیت‌ها (سلول‌های خونی مسئول انعقاد) شود.
 • عوارض آلرژیک: در برخی افراد، ممکن است واکنش‌های آلرژیک مانند تورم صورت، لبها و زبان، تنگی نفس و آنافیلاکسی (واکنش آلرژیک شدید) به کانامایسین ایجاد شود.
 • به عنوان یک داروی قوی و پتانت، کانامایسین تنها باید تحت نظر یک پزشک تجویز و مصرف شود. همچنین، قبل از شروع مصرف، بهتر است با پزشک خود در مورد مضرات، فواید و عوارض جانبی احتمالی مشورت کنید.
کانامایسین سولفات

کانامایسین سولفات

قیمت – فروش کانامایسین سولفات کد K1377 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کانامایسین سولفات کد K1377  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید کانامایسین سولفات کد K1377 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)