ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

محلول کانامایسین

محلول کانامایسین یک آمینوگلیکوزید-آنتی بیوتیک با طیف وسیع است که از Streptomyces kanamyceticus مشتق شده است. این ماده به عنوان یک افزودنی در محیط های کشت برای جداسازی استرپتوکوک های گروه D بر روی کانامایسین اسکولین آزید آگار و برای انتخاب سلول های گیاهی تبدیل شده حاوی نئومایسین فسفوترانسفراز بر روی محیط کانامایسین استفاده می شود.

محلول کانامایسین همچنین می تواند به عنوان یک عامل انتخاب برای سلول های تبدیل شده با ژن مقاومت به کانامایسین B استفاده شود. برای استفاده در برنامه های کشت سلولی با غلظت 2 میلی لیتر در لیتر توصیه می شود.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که محلول کانامایسین کد K0254  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

محلول کانامایسین

محلول کانامایسین یک آنتی‌بیوتیک از خانواده آمینوگلیکوزیدها است که به عنوان یک مهارکننده ترجمه پروتئین در سلول‌های باکتریایی عمل می‌کند. این آنتی‌بیوتیک در تحقیقات بیوشیمی، میکروبیولوژی و مهندسی ژنتیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از کاربردهای مهم Kanamycin solution عبارتند از:

تحقیقات مهندسی ژنتیک: Kanamycin solution به عنوان یک انتخاب‌گر ژنتیکی برای گونه‌های مختلف سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در تحقیقات مهندسی ژنتیک، ژن‌های مورد نظر با یک ژن مقاوم به Kanamycin جایگزین می‌شوند. در نتیجه، سلول‌های مقاوم به Kanamycin می‌توانند به راحتی تشخیص داده شوند و این امکان را به محققان می‌دهد که ژن‌های مورد مطالعه را در سلول‌ها شناسایی کنند.

کشت سلولی و انتخاب سلول‌های مختلف: در کشت سلولی، Kanamycin solution ممکن است برای جلوگیری از رشد سلول‌های ناخواسته (کنتامینانت) یا انتخاب سلول‌هایی که ژن مقاوم به این آنتی‌بیوتیک را دارند، مورد استفاده قرار گیرد.

انجام آزمایش‌های حساسیت: Kanamycin solution می‌تواند در تست‌های حساسیت باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این تست‌ها به محققان اجازه می‌دهند تا حساسیت یا مقاومت باکتری‌ها به Kanamycin را تعیین کنند.

تحقیقات مولکولی و بیوشیمیایی: در تحقیقات مولکولی و بیوشیمیایی، Kanamycin solution ممکن است برای انجام انتخاب سلول‌ها با ژن‌های مورد نظر یا ایجاد تغییرات در ترجمه پروتئین‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

به دلیل اهمیت استفاده صحیح و دقیق از Kanamycin solution در تحقیقات بیوشیمی و میکروبیولوژی، تجویز و مصرف این محلول باید تحت نظر متخصصان مجرب و با رعایت اصول ایمنی و اختصاصی آزمایشگاهی انجام شود. همچنین، باید اصول مربوط به تخلیه محیط زیست و دفع صحیح این محلول را رعایت کرد.

مشخصات محصول محلول کانامایسین کد K0254

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: محلول کانامایسین
 • نام لاتین: Kanamycin solution
 • کد: K0254
 • 50 – 60 میلی گرم در میلی لیتر در 0.9٪ NaCl، BioReagent، مایع، 0.1 میکرومتر فیلتر شده، مناسب برای کشت سلولی
 • مترادف(ها): کانامایسین A
 • شماره CAS: 25389-94-0
 • شماره MDL: MFCD00070289
 • شناسه ماده PubChem: 329817120
محلول کانامایسین

محلول کانامایسین

خواص محصول

 • منبع بیولوژیکی: Streptomyces kanamyceticus
 • سطح کیفیت: 200
 • عقیمی: 0.1 میکرومتر فیلتر شده
 • خط تولید: BioReagent
 • فرم: مایع
 • تمرکز: 50 – 60 میلی گرم در میلی لیتر در 0.9٪ NaCl
 • تکنیک)
  کشت سلولی | پستاندار: مناسب
  کشت سلولی | گیاه: مناسب
 • ناخالصی ها: اندوتوکسین، آزمایش شده
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی
  باکتری های گرم منفی
  باکتری های گرم مثبت
  مایکوباکتریوم
  مایکوپلاسما
 • حالت عمل: سنتز پروتئین | دخالت می کند

بسته بندی

 • 20ml

محلول کانامایسین

کاربرد محلول کانامایسین

محلول کانامایسین از Streptomyces kanamyceticus استفاده شده است:
القای ناشنوایی در موش های نوزادی
به عنوان یک جزء محیط رشد اندوتلیال برای کشت سلول های اندوتلیال ورید نافی انسان (HUVECs)[2]
به عنوان جزء محیطی برای کشت های مایکوباکتری و سلول های Top10 E coli

محلول کانامایسین Kanamycin solution از Streptomyces kanamyceticus به عنوان یک آنتی‌بیوتیک از خانواده آمینوگلیکوزیدها در تحقیقات و کاربردهای مختلف در زمینه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای اصلی آن عبارتند از:

مهندسی ژنتیک و انتخاب سلول‌ها: Kanamycin solution به عنوان یک انتخاب‌گر ژنتیکی استفاده می‌شود. در تحقیقات مهندسی ژنتیک، ژن‌های مورد نظر به سلول‌ها وارد می‌شوند و سلول‌هایی که دارای ژن مقاوم به Kanamycin هستند، با استفاده از این آنتی‌بیوتیک انتخاب می‌شوند. این کار به ما اجازه می‌دهد تا سلول‌هایی که ژن‌های خاص را حمل می‌کنند را تفکیک کرده و مطالعاتی را در مورد عملکرد ژن‌ها انجام دهیم.

کشت سلولی و انتخاب سلول‌های تبدیل شده: در کشت سلولی، Kanamycin solution می‌تواند برای جلوگیری از رشد سلول‌های ناخواسته یا انتخاب سلول‌های تبدیل شده با ژن‌های مقاوم به این آنتی‌بیوتیک مورد استفاده قرار گیرد.

تست حساسیت باکتری‌ها: Kanamycin solution می‌تواند در تست‌های حساسیت باکتری‌ها به آنتی‌بیوتیک‌ها مورد استفاده قرار گیرد. این تست‌ها به محققان اجازه می‌دهند تا حساسیت یا مقاومت باکتری‌ها به Kanamycin را تعیین کنند.

تحقیقات در مورد ترجمه پروتئین‌ها: Kanamycin به عنوان یک مهارکننده ترجمه پروتئین‌ها عمل می‌کند. به عبارت دیگر، می‌تواند فرآیند ترجمه پروتئین‌ها را در سلول‌ها متوقف کند. این می‌تواند در مطالعه ترجمه پروتئین‌ها و تأثیر آن بر فعالیت‌های سلولی مورد استفاده قرار گیرد.

تحلیل مؤثرترین آنتی‌بیوتیک‌ها: Kanamycin از جمله آنتی‌بیوتیک‌های مؤثر در درمان عفونت‌های باکتریایی است. مطالعات بر روی تأثیر آن در مقایسه با دیگر آنتی‌بیوتیک‌ها ممکن است به ما کمک کند تا آنتی‌بیوتیک‌های موثرتری را انتخاب کنیم.

مطالعات سمیت و تأثیرات جانبی: تحقیقات در مورد تأثیرات جانبی و سمیت Kanamycin می‌تواند به ما کمک کند تا اطلاعات بیشتری در مورد اثرات مخرب آن بر سلول‌ها و سیستم‌های زیستی کسب کنیم.

با توجه به اهمیت استفاده صحیح و دقیق از Kanamycin solution در تحقیقات بیوشیمی و میکروبیولوژی، تجویز و مصرف این محلول باید توسط پژوهشگران مجرب و با رعایت اصول ایمنی آزمایشگاهی انجام شود. همچنین، باید اصول مربوط به دفع و دور ریختن محلول Kanamycin را رعایت کنید.

خرید و فروش محلول کانامایسین کد K0254

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده محلول کانامایسین کد K0254  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

محلول کانامایسین

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

حالت عمل: این محصول با اتصال به زیر واحد ریبوزومی 70S عمل می کند، جابجایی را مهار می کند و کدگذاری نادرست را ایجاد می کند. محلول کانامایسین

حالت مقاومت: آنزیم های اصلاح کننده آمینوگلیکوزید (از جمله استیل ترانسفراز، فسفوترانسفراز، نوکلئوتیدیل ترانسفراز) می توانند این آنتی بیوتیک را تغییر داده و از تعامل آن با ریبوزوم ها جلوگیری کنند. محلول کانامایسین

طیف ضد میکروبی: سولفات کانامایسین در برابر باکتری های گرم منفی و گرم مثبت و مایکوپلاسما موثر است.

اقدامات بیوشیمی مرتبط با استفاده از Kanamycin solution از Streptomyces kanamyceticus می‌تواند شامل مراحل زیر باشد:

تهیه محلول Kanamycin: در ابتدا، باید محلول Kanamycin را با توجه به دستورالعمل تهیه کنید. این شامل محاسبه غلظت دقیق محلول و مخلوط کردن Kanamycin با محلول‌های مناسب مانند آب مقطر می‌شود.

تعیین غلظت محلول: برای تحقیقات مشخص، باید غلظت دقیق Kanamycin در محلول را تعیین کنید. این می‌تواند با استفاده از تکنیک‌های طیف‌سنجی یا روش‌های تست حساسیت باکتری‌ها انجام شود. محلول کانامایسین

تست حساسیت باکتری‌ها: این تست‌ها به شما اجازه می‌دهند تا حساسیت باکتری‌ها به Kanamycin را ارزیابی کنید. این تست‌ها می‌توانند به شما اطلاعاتی در مورد مقاومت یا حساسیت باکتری‌ها به این آنتی‌بیوتیک بدهند.

بررسی ترجمه پروتئین‌ها: Kanamycin به عنوان یک مهارکننده ترجمه پروتئین‌ها عمل می‌کند. بنابراین، می‌توانید تأثیر Kanamycin بر روی ترجمه پروتئین‌ها را مطالعه کنید. این مطالعات می‌توانند با تحلیل طیفی یا میزان ترجمه پروتئین‌ها انجام شوند.

مطالعه تأثیر بر روی رشد و زنده‌مانی سلول‌ها: می‌توانید تأثیر Kanamycin بر روی رشد و زنده‌مانی سلول‌ها را مورد مطالعه قرار دهید. این مطالعات ممکن است شامل اندازه‌گیری رشد سلول‌ها در حضور مختلف غلظت‌های Kanamycin باشد.

تجزیه و تحلیل مکانیسم اثر: با استفاده از روش‌های مولکولی و بیوشیمیایی، می‌توانید مکانیسم اثر Kanamycin بر روی سلول‌ها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. این می‌تواند شامل بررسی تأثیر آن بر ترجمه پروتئین‌ها، رشد سلولی، و فعالیت‌های آنزیمی باشد.

مقایسه با داروهای دیگر: می‌توانید Kanamycin را با داروهای دیگر مقایسه کنید و تأثیراتشان بر روی سلول‌ها را مورد مطالعه قرار دهید.

تحلیل عوارض جانبی: اگر به تجزیه و تحلیل عوارض جانبی یا تداخلات دارویی Kanamycin علاقه دارید، می‌توانید اقدام به انجام آزمایش‌های مرتبط با سمیت و تأثیرات سلولی این آنتی‌بیوتیک کنید.

همانند همه تحقیقات بیوشیمی، تجویز و مصرف Kanamycin باید توسط پژوهشگران مجرب و با رعایت اصول ایمنی آزمایشگاهی انجام شود. همچنین، باید محیط زیست را در نظر گرفته و دستورالعمل‌های مناسب برای دفع و دور ریختن محلول Kanamycin را رعایت کنید.

احتیاط

محلول ها در دمای 37 درجه سانتی گراد به مدت تقریبی 5 روز پایدار هستند. محلول های استوک آبی را می توان برای مدت طولانی در دمای 2-8 درجه سانتی گراد نگهداری کرد

قیمت – فروش محلول کانامایسین کد K0254

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) محلول کانامایسین کد K0254  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید محلول کانامایسین کد K0254   میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)