ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

نمک کلسیم یونومایسین

نمک کلسیم یونومایسین از Streptomyces conglobatus به عنوان مکمل محیط کشت استفاده شده است: سلول های تک هسته ای خون محیطی (PBMCs) برای ارزیابی ایمونولوژیک.

تخمک برای فعال سازی پارتنوژنتیک زیرمجموعه‌های سلول T برای تشخیص سیتوکین‌های داخل سلولی، سنجش تکثیر کربوکسی فلورسین دی استات سوکسینیمیدیل استر (CFSE) و سنجش عملکرد سرکوب‌کننده خاص آنتی‌ژن.

آیونومایسین نمک کلسیم از Streptomyces conglobatus یک ترکیب شیمیایی است که از باکتری Streptomyces conglobatus به دست می‌آید. این ترکیب به عنوان یک جریان‌دهنده یون کلسیم عمل می‌کند و در تحقیقات بیوشیمی و سلولی به عنوان ابزاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. آیونومایسین به عنوان یک عامل ایجاد تغییرات در تراکم یون‌ها درون سلول‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند به مطالعه فرآیندهای سیگنال‌دهی، فعالیت آنزیمی و سیتوکینتیک در سیستم‌های زیستی کمک کند.

ترکیب آیونومایسین نمک کلسیم به دلیل توانایی خود در افزایش تراکم یون‌های کلسیم درون سلول‌ها، در تحقیقاتی مانند مطالعه مسیرهای سیگنال‌دهی کلسیم، اثرات تغییرات کلسیم در فرآیندهای سلولی مثل ترافیک سلولی و انتقال یون‌ها به داخل و خارج سلول مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمک کلسیم یونومایسین

استفاده از این ترکیب باید با دقت و تحت نظر کارشناسان بیوشیمی یا متخصصان مرتبط با زیست‌شناسی صورت گیرد، زیرا تغییرات در تراکم یون‌های کلسیم در سلول‌ها می‌تواند تأثیرات گسترده‌ای را بر روی عملکرد سلول‌ها و سیستم‌های زیستی داشته باشد. نمک کلسیم یونومایسین

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که نمک کلسیم یونومایسین کد 10634  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

نمک کلسیم یونومایسین

نمک کلسیم یونومایسین (Ionomycin Calcium Salt) از منابع طبیعی بدست می‌آید و به عنوان یک ترکیب شیمیایی مهم در تحقیقات بیوشیمی، سلولی، و نوروساینس استفاده می‌شود. این ترکیب اصولاً از باکتری Streptomyces conglobatus جدا می‌شود. ایونومایسین به عنوان یک مدولاتور سیگنال کلسیمی و فعال‌کننده کانال‌های یون کلسیم در سلول‌ها شناخته می‌شود.

 • وظیفه اصلی نمک کلسیم یونومایسین ایجاد و افزایش ترکیبات کلسیم در سلول‌ها است. این ترکیب با افزایش ترکیبات کلسیم داخل سلول‌ها، تأثیراتی بر فعالیت‌های سلولی ایجاد می‌کند. به عنوان مثال:
 • مطالعه سیگنال‌های داخلی سلولی: ایونومایسین به عنوان یک افزایش‌دهنده کلسیم، در مطالعات سیگنال‌دهی داخلی سلولی مورد استفاده قرار می‌گیرد. افزایش کلسیم داخلی می‌تواند به تحریک مسیرهای سیگنالی مختلف و تغییرات در فعالیت‌های آنزیمی منجر شود.
 • تحقیقات درباره تراشه‌های سلولی: در مطالعات تراشه‌های سلولی، ایونومایسین به عنوان یک ابزار برای تغییر تراشه‌های کلسیمی در سلول‌ها استفاده می‌شود. این کار به ما اجازه می‌دهد تا تأثیرات تراشه‌های کلسیمی روی فعالیت‌های سلولی را مورد بررسی قرار دهیم.
 • تعیین اثرات فارماکولوژیک: ایونومایسین در تحقیقات داروشناسی و فارماکولوژی ممکن است برای بررسی تأثیرات داروها بر روی فعالیت‌های کلسیمی سلول‌ها و اثرات آنها بر روند‌های سلولی مورد استفاده قرار بگیرد.
 • مطالعه تأثیرات بر روی کانال‌های یونی: ایونومایسین می‌تواند بر روی کانال‌های یونی، به ویژه کانال‌های کلسیمی، تأثیر گذاشته و تحقیقات در مورد ویژگی‌ها و فعالیت این کانال‌ها را تسهیل کند. نمک کلسیم یونومایسین کد 10634
 • تحقیقات نوروساینس و انتقال اعصاب: ایونومایسین ممکن است در تحقیقات در مورد انتقال اعصاب و سیگنال‌دهی در سیستم عصبی به عنوان یک ابزار استفاده شود. نمک کلسیم یونومایسین کد 10634

به دلیل تأثیر قوی ایونومایسین بر روی ترکیبات کلسیمی داخل سلول‌ها، استفاده از آن نیاز به دقت و در شرایط کنترل شده دارد. همچنین، تجویز و استفاده از ایونومایسین باید تحت نظر کارشناسان مجرب در زمینه بیوشیمی و تحقیقات سلولی صورت گیرد.

نمک

نمک کلسیم یونومایسین

کلسیم یونومایسین کد 10634

مشخصات محصول نمک کلسیم یونومایسین کد 10634

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: نمک کلسیم یونومایسین
 • نام لاتین: Ionomycin calcium salt
 • کد: I3909
 • پودر، ≥98٪ (HPLC)
 • مترادف(ها): کلسیم SQ23377
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C41H70CaO9
 • شماره CAS: 56092-82-1
 • وزن مولکولی: 747.07
 • بیلشتاین: 1416163
 • شماره MDL: MFCD00083634
 • شناسه ماده PubChem: 329815321
 • NACRES: NA.77

نمک کلسیم یونومایسین

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 300
 • سنجش: ≥98٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • شرایط نگهداری
  خشک شده
  محافظت از نور
 • رنگ: سفید تا مایل به سفید
 • انحلال پذیری
  DMSO: 10 میلی گرم در میلی لیتر
  اتانول: محلول
 • طیف فعالیت آنتی بیوتیکی: باکتری های گرم مثبت
 • حالت عمل: غشای سلولی | دخالت می کند
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  C[C@H]1CCC(=O)O[Ca]OC(=CC(=O)[C@@H](C)C[C@@H](C)C1)[C@H] (C)C[C@H](C)C\C=C\[C@H](C)[C@H](O)[C@H](C)[C@@H] ](O)C[C@H]2CC[C@](C)(O2)[C@H]3CC[C@](C)(O3)[C@@H](C)O

بسته بندی

 • 1mg
 • 5mg

کاربرد نمک کلسیم یونومایسین

Ionomycin calcium salt از Streptomyces conglobatus به عنوان یک ترکیب مهم در تحقیقات بیوشیمی، سلولی، فیزیولوژی سلولی و نوروساینس مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یک مدولاتور سیگنال کلسیمی و فعال‌کننده کانال‌های یون کلسیم در سلول‌ها شناخته می‌شود و تحقیقات متعددی از طریق استفاده از آن انجام می‌شود. برخی از کاربردهای اصلی این ترکیب عبارتند از:

بررسی مسیرهای سیگنالی کلسیمی: ایونومایسین به عنوان یک محرک کلسیمی در سلول‌ها عمل می‌کند و می‌تواند برای بررسی مسیرهای سیگنالی کلسیمی و واکنش‌هایی که به افزایش کلسیم سلولی وابسته هستند، استفاده شود.

بررسی تأثیرات تراشه‌های کلسیمی در سلول‌ها: با استفاده از ایونومایسین می‌توان تأثیر تغییرات تراشه‌های کلسیمی در سلول‌ها بر روی فعالیت‌های سلولی و مسیرهای سیگنالی را مورد مطالعه قرار داد.

بررسی انتقال یون‌ها و نیتروژن: ایونومایسین می‌تواند در مطالعات مرتبط با انتقال یون‌ها، به ویژه کلسیم و نیتروژن، به عنوان یک ابزار تحقیقاتی مورد استفاده قرار گیرد.

تحلیل اثرات بر روی کانال‌های یونی: از آنجا که ایونومایسین به ترتیب به کانال‌های یونی کلسیم تأثیر می‌گذارد، می‌تواند در تحقیقات مرتبط با کانال‌های یونی و فعالیت آنها مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیقات در مورد سیگنال‌دهی سلولی و فعالیت‌های سلولی: ایونومایسین می‌تواند در بررسی تغییرات فعالیت‌های سلولی و سیگنال‌دهی در پاسخ به افزایش ترکیبات کلسیمی مورد استفاده قرار گیرد.

اهمیت استفاده صحیح و دقیق از ایونومایسین در تحقیقات بیوشیمی و سلولی بسیار مهم است. تجویز و مصرف این ترکیب باید تحت نظر متخصصان مجرب در زمینه بیوشیمی و تحقیقات سلولی انجام شود. همچنین، باید اصول ایمنی و اختصاصی آزمایشگاهی را رعایت کرده و تجربه‌های مشابه در انجام تحقیقات بهره‌برداری شود.

نمک کلسیم یونومایسین

خرید و فروش نمک کلسیم یونومایسین کد 10634

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده نمک کلسیم یونومایسین کد 10634  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی/فیزیول

یونوفور Ca2+ که موثرتر از A23187 به عنوان یک حامل یون متحرک برای Ca2+ است. غیر فلورسنت؛ برای مطالعه انتقال Ca2 + در غشاهای بیولوژیکی استفاده می شود. باعث انحطاط آپوپتوز نورون های قشر جنینی می شود.
یونومایسین یک یونوفور است که به طور گسترده برای اعتبارسنجی و کالیبراسیون آنالیز کلسیم استفاده می شود.[4]
یادداشت آماده سازی

یونومایسین را به صورت پودر خشک شده و دور از نور در دمای 8-2 درجه سانتیگراد نگهداری کنید. در این شرایط محصول به مدت 3 سال پایدار است. محلول های موجود را در اتانول یا DMSO در دمای 20- درجه سانتیگراد، دور از نور نگهداری کنید. در این شرایط محلول های موجود برای چندین ماه پایدار هستند. برای استفاده کوتاه مدت (حداکثر 6 هفته) محلول های استوک را می توان در دمای 2 تا 8 درجه سانتی گراد و دور از نور نگهداری کرد.

قیمت – فروش نمک کلسیم یونومایسین کد 10634

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) نمک کلسیم یونومایسین کد 10634 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید نمک کلسیم یونومایسین کد 10634 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)