ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه کد 386790-M اکسید کننده قوی القای آپوپتوز در نورون های قشر موش کشت شده. باید هشدار داد که دارای سمیت: خورنده (L) و فرم فیزیکی آن محلول 30٪، تثبیت شده.

آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید، محلولی است که شامل آب و هیدروژن پراکسید (H2O2) است. هیدروژن پراکسید یک ترکیب شیمیایی است که در دمای اتاق به صورت مایع قرمز رنگ یا بی‌رنگ و بی‌بو و در شرایط استاندارد به صورت مایع بی‌رنگ در اختیار قرار می‌گیرد. این ترکیب شیمیایی در بسیاری از صنایع شیمیایی، داروسازی، پزشکی و آرایشی به کار می‌رود.

آب اکسیژنه به دلیل خواص آنتی‌باکتریال، ضد قارچی و ضد ویروسی، به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده در مصارف پزشکی و آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، از آن به عنوان یک عامل اکسید کننده برای تمیز کردن و سفید کردن دندان‌ها، به عنوان یک عامل ضد لک و جوش در محصولات آرایشی و به عنوان یک عامل پاک کننده در صنایع خوراکی (مانند شیرینی‌پزی) و صنایع الکلی (مانند تولید ویسکی) استفاده می‌شود.

استفاده از آب اکسیژنه در مصارف پزشکی باید تحت نظر متخصصان مجرب صورت گیرد، زیرا در صورت استفاده نادرست، ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد شود. همچنین، در صورتی که قرار است از آن برای مصارف خانگی استفاده کنید، باید دقت کنید که غلظت آب اکسیژنه را کمتر کنید و در صورت بروز هرگونه علائم ناراحتی، به پزشک خود مراجعه کنید.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  آب اکسیژنه کد 386790-M  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

هیدروژن پراکسید یک ترکیب شیمیایی است که شامل دو اتم هیدروژن و دو اتم اکسیژن است. این ترکیب شیمیایی در طبیعت به صورت آزاد وجود ندارد و بیشتر توسط باکتری‌ها، گیاهان و حیوانات تولید می‌شود. در صنعت، هیدروژن پراکسید به دو صورت ۳۵٪ و ۶۰٪ تولید و با فرمول شیمیایی H2O2 شناخته می‌شود.

از آنجایی که هیدروژن پراکسید دارای خواص ضدباکتری و ضدقارچی قوی است، در مصارف پزشکی، دندانپزشکی و آرایشی به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده، ضد لک، ضد جوش و سفید کننده دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، در صنایع خوراکی، به عنوان یک ماده اکسید کننده برای افزایش حجم شیرینی‌ها و در صنایع الکلی به عنوان یک ماده جلوگیری از رشد باکتری‌ها در مواد غذایی و نگهدارنده کننده هم استفاده می‌شود.

اما باید توجه داشت که هیدروژن پراکسید در غلظت بالا می‌تواند برای بدن مضر باشد و ممکن است عوارض جانبی جدی ایجاد کند. بنابراین، در صورت استفاده از آن در مصارف خانگی، بهتر است غلظت آن را کمتر کنید و در صورت بروز هرگونه علائم ناراحتی مانند سوزش و درد، به پزشک خود مراجعه کنید. همچنین برای استفاده از هیدروژن پراکسید در مصارف پزشکی و دندانپزشکی، بهتر است راهنمایی پزشک خود را دریافت کنید.

مشخصات محصول آب اکسیژنه کد 386790-M 

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: آب اکسیژنه
 • نام لاتین: Hydrogen Peroxide
 • کد: 386790-M
 • مترادف(ها): محلول پراکسید هیدروژن، H2O3
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): H2O2
 • شماره CAS: 7722-84-1
 • وزن مولکولی: 34.01
 • بیلشتاین: 3587191
 • شماره MDL: MFCD00011333
آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

خواص محصول

 • vapor pressure: 23.3 mmHg ( 30 °C)
 • Quality Level: 100
 • Assay: 29-32%
 • form: liquid
 • manufacturer/tradename
  Calbiochem®
 • storage condition
  OK to freeze
 • pH: 2-4 (20 °C)
 • density: 1.11 g/cm3 at 20 °C
 • cation traces
  Fe: ≤0.5 ppm
  NH4+: ≤5.0 ppm
  heavy metals: ≤1.0 ppm
 • application(s): cell analysis

بسته بندی

 • 100ML
 • 500ML
آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

کاربرد آب اکسیژنه

آب اکسیژنه یا هیدروژن پراکسید به دلیل خواص ضدباکتری، ضدقارچی، ضد ویروسی و اکسید کننده‌ی قوی، در بسیاری از صنایع و مصارف مختلف استفاده می‌شود. در زیر به برخی از کاربردهای آب اکسیژنه اشاره شده است:

مصارف پزشکی و دندانپزشکی: آب اکسیژنه به عنوان یک ماده ضدعفونی‌کننده، درمانی و ضد التهابی در مصارف پزشکی و دندانپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مثلا در آبکشی حجمی، درمان زخم‌های گوش، درمان التهاب لثه‌ها، و موارد دیگر.

صنعت آرایشی: آب اکسیژنه به دلیل خواص ضد باکتری و ضد التهابی‌اش، به عنوان یک ماده ضد لک و ضد جوش در محصولات آرایشی مانند کرم‌های ضدجوش، ماسک‌های صورت، شامپو و گرم کننده مو استفاده می‌شود.

صنعت خوراکی: آب اکسیژنه به عنوان یک ماده اکسید کننده برای افزایش حجم شیرینی‌ها، به عنوان یک ماده نگهدارنده در مواد غذایی و به عنوان یک ماده جلوگیری از رشد باکتری‌ها در مواد غذایی مانند شیرینی، نان، گوشت و ماهی استفاده می‌شود.

صنعت الکلی: آب اکسیژنه به عنوان یک ماده جلوگیری از رشد باکتری‌ها و اکسید کننده در تولید بعضی از نوشیدنی‌های الکلی مانند ویسکی و برندی استفاده می‌شود.

صنعت کاغذ: آب اکسیژنه به عنوان یک ماده سفید کننده در تولید کاغذ و مقوا استفاده می‌شود.

به طور خلاصه، آب اکسیژنه به دلیل خواص ضدعفونی‌کنندگی، ضدباکتری، ضدقارچی و اکسید کنندگی‌اش، در بسیاری از صنایع و مصارف مختلف مانند پزشکی، دندانپزشکی، آرایشی، خوراکی، الکلی و کاغذ سازی استفاده می‌شود.

خرید و فروش آب اکسیژنه کد 386790-M

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده آب اکسیژنه کد 386790-M با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

آب اکسیژنه

آب اکسیژنه

اقدامات بیوشیمی آب اکسیژنه

بیوشیمی آب اکسیژنه شامل فرایندهای شیمیایی در بدن است که با تولید آب اکسیژنه مرتبط هستند. این فرایندها به عنوان بخشی از سیستم دفاعی بدن در برابر عوامل مخرب از جمله باکتری‌ها، ویروس‌ها و سلول‌های سرطانی، نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی آب اکسیژنه اشاره شده است:

ایجاد اکسیداسیون: آب اکسیژنه به عنوان یک ماده اکسید کننده، با ایجاد رادیکال هیدروکسیل، به باکتری‌ها، ویروس‌ها و سلول‌های سرطانی حمله می‌کند و باعث نابودی آنها می‌شود.

فعال کردن سیستم ایمنی: آب اکسیژنه با فعال کردن سیستم ایمنی بدن، باعث افزایش تولید سلول‌های سفید خون و تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

تنظیم فعالیت آنزیم‌ها: آب اکسیژنه با تنظیم فعالیت آنزیم‌های بدن، بهبود عملکرد سیستم گوارش و کبد و همچنین بهبود جذب مواد مغذی توسط بدن را تسهیل می‌کند.

تسریع فرآیند بهبودی: آب اکسیژنه با افزایش جریان خون و تسهیل در فرآیند بهبودی، باعث بهبود سریعتر زخم‌ها و ضایعات بدن می‌شود.

افزایش انرژی: آب اکسیژنه با افزایش سطح اکسیژن در بدن، باعث افزایش انرژی و کاهش خستگی می‌شود.

به طور خلاصه، بیوشیمی آب اکسیژنه شامل فرایندهای شیمیایی در بدن است که با تولید آب اکسیژنه مرتبط هستند. این فرایندها به عنوان بخشی از سیستم دفاعی بدن در برابر عوامل مخرب از جمله باکتری‌ها، ویروس‌ها و سلول‌های سرطانی، نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

برخی از دلایل رایج سطوح پایین اکسیژن مداوم چیست؟

سطوح پایین اکسیژن مداوم، که به عنوان هیپوکسمی نیز شناخته می شود، می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. در اینجا برخی از دلایل رایج وجود دارد:

بیماری‌های ریوی: بیماری‌های ریوی مانند بیماری انسدادی مزمن ریه (COPD)، آسم، ذات‌الریه و فیبروز ریوی می‌توانند با کاهش توانایی ریه‌ها در جذب اکسیژن، باعث کاهش سطح اکسیژن شوند.

آپنه خواب: آپنه خواب وضعیتی است که باعث توقف تنفس در طول خواب می شود که می تواند منجر به کاهش سطح اکسیژن شود.

بیماری قلبی: برخی از بیماری‌های قلبی مانند نارسایی قلبی، بیماری عروق کرونر و فشار خون ریوی می‌توانند باعث کاهش سطح اکسیژن به دلیل کاهش جریان خون به ریه‌ها یا قلب شوند.

ارتفاع زیاد: سفر به ارتفاعات بالا می‌تواند باعث کاهش سطح اکسیژن به دلیل کاهش فشار اتمسفر و کاهش دسترسی به اکسیژن شود.

کم خونی: کم خونی وضعیتی است که در آن بدن گلبول های قرمز کافی تولید نمی کند که می تواند میزان اکسیژنی را که به بافت های بدن منتقل می شود کاهش دهد.

مسمومیت با مونوکسید کربن: مونوکسید کربن گازی است که می تواند توسط بخاری ها یا سایر وسایل معیوب تولید شود و با اتصال به هموگلوبین در خون و کاهش توانایی آن برای انتقال اکسیژن منجر به کاهش سطح اکسیژن شود.

چاقی: چاقی می تواند با کاهش عملکرد ریه ها و افزایش نیاز به اکسیژن بدن باعث کاهش سطح اکسیژن شود.

اگر سطوح پایین اکسیژن مداوم را تجربه می کنید، مهم است که به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند به شناسایی علت زمینه ای کمک کرده و درمان مناسب را توصیه کند.

قیمت – فروش آب اکسیژنه کد 386790-M  

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) آب اکسیژنه کد 386790-M می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید آب اکسیژنه کد 386790-M میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)