ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

هگزامتیلن دی آمین

هگزامتیلن دی آمین (HMDA) یک ماده واسطه شیمیایی جدا شده است که برای ساخت پلی آمیدها اطلاعات مربوط به موارد استفاده، سطوح تولید، قرار گرفتن در معرض و انتشار تنها از این سایت موجود بود. شرکت DuPont در کانادا و در ایالات متحده.

کارهای مربوط به قرار گرفتن در معرض HMDA کوتاه مدت هستند. بنابراین، انتظار می رود مواجهه شغلی کم باشد
محدود. مانیتورینگ هوا در سایت های کارخانه =<0.07 ppm HMDA را شناسایی کرده است. مقادیر نظارت شخصی از
0.01 تا 3.7 ppm. همچنین انتظار می رود که قرار گرفتن در معرض مصرف کنندگان ناچیز باشد زیرا HMDA به طور کلی گنجانده شده است

هگزامتیلن دی آمین (HMDA) می تواند به عنوان یک معرف مورد استفاده برای اصلاح کوپلیمرهای آکریلونیتریل و برای پلی کندانس با ترکیباتی مانند کلسین استفاده شود. می توان از آن به عنوان یک مورد استفاده کرد: واکنش دهنده برای سنتز دی آلکیل هگزامتیلن-1،6-دی کاربامات با آلکیل کاربامات در حضور کاتالیزورهای فلزی مختلف از طریق واکنش ترانس استریفیکاسیون.
اصلاح کننده سطح برای نانوالماس کلردار و فلوئوردار سنتز شده توسط انفجار. واکنش دهنده با اسید آدیپیک برای سنتز نایلون 6-6 توسط پلی تراکم.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  هگزامتیلن دی آمین کد H11696  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند

هگزامتیلن دی آمین

هگزامتیلن دی آمین (Hexamethylenediamine) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C6H16N2 است. این ترکیب در صنایع مختلف به کار می‌رود و از جمله موارد استفاده آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تولید نایلون: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید نایلون استفاده می‌شود. این ترکیب به همراه اسیدآدیپیک (Adipic Acid) برای تولید نایلون ۶،۶ به کار می‌رود.

2- تولید رنگ‌های سمباده‌ای: هگزامتیلن دی آمین در تولید برخی از رنگ‌های سمباده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3- تولید رزین‌های شفاف: هگزامتیلن دی آمین برای تولید برخی از رزین‌های شفاف و محکم به کار می‌رود.

4- تولید مواد ضدعفونی کننده: (Hexamethylenediamine) به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید برخی از مواد ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- تولید مواد شیمیایی دیگر: (Hexamethylenediamine) در تولید برخی از مواد شیمیایی دیگر مانند مواد نرم‌کننده پلاستیک، مواد شیمیایی خوراکی و غیره به کار می‌رود.

در کل، هگزامتیلن دی آمین به عنوان ماده اولیه در تولید نایلون، رنگ‌های سمباده‌ای، رزین‌های شفاف، مواد ضدعفونی کننده و برخی مواد شیمیایی دیگر استفاده می‌شود.

تحت شرایط محیطی، HMDA در حالت یونی خود (2+) وجود خواهد داشت. بر اساس Koc کم، این مواد است HMDA در خاک بسیار متحرک در نظر گرفته می شود و حلالیت بالای HMDA در آب نشان می دهد که این ترکیب تا حد زیادی به محفظه آب تقسیم می شود. این ماده در سیستم های لجن فعال زیست تخریب می شود و انتظار می رود که تخریب زیستی در خاک نیز امکان پذیر باشد. اطلاعات مربوط به فتولیز یا هیدرولیز HMDA در دسترس نبود.

ضریب اکتانول/آب پایین نشان می دهد که HMDA بعید به نظر می رسد غلظت زیستی داشته باشد. موجودات آبزی؛ بنابراین، احتمال مسمومیت ثانویه کم است. به طور تجربی، HMDA سمیت حاد کم تا متوسط ​​را نسبت به گونه های ماهی آب شیرین نشان داده است. سمیت حاد برای ریز سخت پوستان دافنیا مگنا و گونه جلبکی سلناستروم
Capricornutum HMDA نشان داده شده است که نیتریفیکاسیون را در گونه های Nitrosomonas مهار می کند. از آنجایی که HMDA دارای

هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

مشخصات محصول هگزامتیلن دی آمین کد H11696

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: هگزامتیلن دی آمین
 • نام لاتین: Hexamethylenediamine
 • کد: H11696
 • 98%
 • مترادف(ها): 1،6-دیامینو هگزان، 1،6-هگزان دیامین، HMDA
 • فرمول خطی: NH2(CH2)6NH2
 • شماره CAS: 124-09-4
 • وزن مولکولی: 116.20
 • بیلشتاین: 1098307
 • شماره EC: 204-679-6
 • شماره MDL: MFCD00008243
 • شناسه ماده PubChem: 24895434

خواص محصول

 • چگالی بخار: 4 (در مقابل هوا)
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: 98%
 • فرم: جامد کریستالی
 • توضیح دهید لیم: 6.3٪
 • ضریب شکست: n20/D 1.439 (لیتر)
 • pH
  12.4 (25 درجه سانتیگراد، 100 گرم در لیتر)
 • bp
  204-205 درجه سانتیگراد
 • mp
  42-45 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • تراکم: 0.89 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر)
هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

کاربرد هگزامتیلن دی آمین

هگزامتیلن دی آمین (Hexamethylenediamine) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی C6H16N2 است که در صنایع مختلف به کار می‌رود. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

1- تولید نایلون: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید نایلون استفاده می‌شود. در فرایند تولید نایلون، هگزامتیلن دی آمین با اسیدآدیپیک (Adipic Acid) به عنوان یک منبع دی آمید به وجود می‌آید و با مونومر دیگری به نام کاپرولاکتام (Caprolactam) برای تولید نایلون-6 استفاده می‌شود.

2- تولید رنگ‌های سمباده‌ای: هگزامتیلن دی آمین در تهیه برخی از رنگ‌های سمباده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3- تولید رزین‌های شفاف: (Hexamethylenediamine) به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید برخی از رزین‌های شفاف و محکم به کار می‌رود.

4- تولید مواد ضدعفونی کننده: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید برخی از مواد ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- تولید مواد شیمیایی دیگر: هگزامتیلن دی آمین در تولید برخی از مواد شیمیایی دیگر مانند مواد نرم‌کننده پلاستیک، مواد شیمیایی خوراکی و غیره به کار می‌رود.

6- در کشاورزی: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یک عامل شیمیایی در تهیه برخی از کودهای نیتروژنه استفاده می‌شود.

در کل، هگزامتیلن دی آمین به عنوان ماده اولیه در تولید نایلون، رنگ‌های سمباده‌ای، رزین‌های شفاف، مواد ضدعفونی کننده، مواد شیمیایی دیگر و به عنوان عامل شیمیایی در کشاورزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید و فروش هگزامتیلن دی آمین کد H11696

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هگزامتیلن دی آمین کد H11696 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی هگزامتیلن دی آمین

هگزامتیلن دی آمین (Hexamethylenediamine) یک ترکیب شیمیایی است که در بیوشیمی به عنوان یک ماده مهم استفاده می‌شود. برخی از اقدامات بیوشیمی که با استفاده از هگزامتیلن دی آمین انجام می‌شود عبارتند از:

1- تهیه پروتئین‌های مهندسی شده: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یک عامل میانجی در تهیه پروتئین‌های مهندسی شده و اصلاح پروتئین‌های طبیعی به کار می‌رود. با استفاده از هگزامتیلن دی آمین، می‌توان پروتئین‌ها را به روشی کنترل شده به شکلی دیگری تغییر داده و خواص مختلفی را از جمله پایداری، فعالیت آنزیمی و ترکیبات تشکیل دهنده آن‌ها را تغییر داد.

2- تهیه پلیمرهای بیوشیمیایی: به عنوان یک ماده اولیه در تهیه پلیمرهای بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلیمرهایی که با استفاده از هگزامتیلن دی آمین تولید می‌شوند شامل پلی‌آمیدها، پلی‌یورتان‌ها، پلی‌استرها و پلی‌کربامات‌ها هستند.

3- تهیه نانوذرات: به عنوان یکی از مواد اولیه در تهیه نانوذرات به کار می‌رود. با استفاده از هگزامتیلن دی آمین می‌توان نانوذراتی با خواص مختلفی مانند اندازه و شکل متفاوت تهیه کرد.

4- تهیه شیمیایی های آلی: هگزامتیلن دی آمین به عنوان یک ماده اولیه در تهیه برخی از شیمیایی های آلی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

5- تهیه محصولات دارویی: به عنوان یکی از مواد اولیه در تولید برخی از محصولات دارویی مانند داروهای ضد عفونی کننده، داروهای ضد التهابی و داروهای ضدآلزایمر به کار می‌رود.

در کل، هگزامتیلن دی آمین به عنوان ماده اولیه در تهیه پروتئین‌های مهندسی شده، پلیمرهای بیوشیمیایی، نانوذرات، شیمیایی های آلی و برخی از محصولات دارویی استفاده میشود. این ترکیب به عنوان یک ماده مهم در بیوشیمی است و با استفاده از آن می‌توان خواص مختلفی را در مواد مختلفی مانند پروتئین‌ها، پلیمرها، نانوذرات و داروها بهبود بخشید.

هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

هگزامتیلن دی آمین کد H11696.

قیمت – فروش هگزامتیلن دی آمین کد H11696

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) هگزامتیلن دی آمین کد H11696 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید هگزامتیلن دی آمین کد H11696 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)