ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان (HDMS) یک ترکیب ارگانوسلیکن است. HDMS یک مایع بی رنگ است که به عنوان یک معرف و پیش ساز در سنتز آلی و شیمی آلی فلزی استفاده می شود. واکنش های تراکم ترکیبات هتروسیکلیک، مانند مشتقات گزانتین. تقویت کننده چسبندگی برای مقاومت نوری در فتولیتوگرافی.

میکروسکوپ الکترونی، به عنوان جایگزینی برای خشک شدن نقطه بحرانی در طول آماده سازی نمونه. پیرولیز- کروماتوگرافی گازی- طیف سنجی جرمی، به منظور افزایش قابلیت تشخیص ترکیبات با گروه های عاملی قطبی.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند. هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که هگزا متیل دی سیلازان یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان (Hexamethyl disilane) یک ترکیب شیمیایی است که به صورت شفاف و بی‌رنگ و با بویی شبیه به بنزن در اتاق دمای استاندارد (25 درجه سلسیوس) و فشار جوی است. فرمول شیمیایی آن (CH3)3Si-Si(CH3)3 می‌باشد و به صورت مایعی غیرقابل اشتعال است.

این ترکیب در صنایع الکترونیک، ساخت مواد شیمیایی و پلیمرها، و تولید سیلان‌های قابل استفاده در شرایط خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به عنوان یک ترکیب کاتالیستی برای ترکیب دو مولکول پلیمر در فرآیند پلیمریزاسیون مورد استفاده قرار می‌گیرد. هگزا متیل دی سیلازان

هگزامتیل دی‌ سیلان (به انگلیسی: Hexamethyl disilane) یک ترکیب شیمیایی از دی‌سیلان‌ها است. این ترکیب یک مایع بی‌رنگ و بدون بو است که در شرایط استاندارد به صورت گازی وجود دارد. هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یکی از ترکیباتی که به عنوان منبع سیلان استفاده می‌شود شناخته می‌شود. همچنین به عنوان یک ماده شیمیایی این ویژگی را دارد که می‌تواند به عنوان ماده افزودنی در ترکیبات پلیمری و نیز در تولید فیلم های نازک استفاده شود.

مشخصات محصول هگزا متیل دی سیلازان

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: هگزا متیل دی سیلازان
 • نام لاتین: Hexamethyldisilazane
 • کد: 379212
 • مترادف (ها): HMDS
 • فرمول خطی: (CH3)3SiNHSi(CH3)3
 • شماره CAS: 999-97-3
 • وزن مولکولی: 161.39
 • شماره EC: 213-668-5
 • شماره بیلشتاین: 635752
هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان

خواص محصول هگزا متیل دی سیلازان

 • سطح کیفیت: 200
 • خط تولید: ReagentPlus®
 • سنجش: 99.9٪
 • فرم: مایع
 • ضریب شکست: n20/D 1.407 (لیتر)
 • bp: 125 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  C[Si](C)(C)N[Si](C)(C)C
 • InChI
  1S/C6H19NSi2/c1-8(2,3)7-9(4,5)6/h7H,1-6H3
 • کلید InChI
  FFUAGWLWBBFQJT-UHFFFAOYSA-N

بسته بندی هگزا متیل دی سیلازان

25ML

100ML

خرید و فروش هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هگزا متیل دی سیلازان با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان

کاربرد هگزا متیل دی سیلازان

هگزامتیل دی‌سیلان (Hexamethyl disilane) در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای این ترکیب عبارتند از:

 • منبع سیلان: هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یکی از ترکیبات منبع سیلان در تولید مواد شیمیایی مانند سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها استفاده می‌شود. هگزا متیل دی سیلازان
 • ماده افزودنی در ترکیبات پلیمری: هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یک ماده افزودنی در ترکیبات پلیمری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب می‌تواند ویژگی‌هایی مانند مقاومت به حرارت، مقاومت به سایش و مقاومت به روغن را به ترکیبات پلیمری افزایش دهد. هگزا متیل دی سیلازان
 • تولید فیلم‌های نازک: هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یک ماده افزودنی در تولید فیلم‌های نازک چون فیلم‌های نشر اینک از آن استفاده می‌شود. هگزا متیل دی سیلازان
 • کاتالیزور: هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یک کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی مانند واکنش هیدروژناسیون واکنش‌های انتقال هیدروژن استفاده می‌شود.

ماده افزودنی در سوخت‌های مایع: هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یک ماده افزودنی در سوخت‌های مایع استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند خواص سوخت‌های مایع مانند پایداری حرارتی و پایداری شیمیایی را بهبود بخشید.

اقدامات بیوشیمی هگزا متیل دی سیلازان

بیوشیمی هگزامتیل دی‌سیلان (Hexamethyl disilane) شامل مجموعه فرآیندها و واکنش‌های شیمیایی است که در سلول‌ها و ارگانیسم‌ها انجام می‌شود. این واکنش‌ها ممکن است شامل تولید انرژی، تولید ترکیبات شیمیایی مورد نیاز برای سلول و انجام واکنش‌های متابولیک دیگر باشند. هگزا متیل دی سیلازان

به عنوان یک ترکیب شیمیایی، هگزامتیل دی‌سیلان در بیوشیمی به طور عمده به عنوان یک منبع سیلان در واکنش‌های شیمیایی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. با این حال، برخی از تحقیقات نشان داده‌اند که هگزامتیل دی‌سیلان ممکن است در برخی از واکنش‌های بیوشیمیایی نقشی داشته باشد. برای مثال، این ترکیب ممکن است در واکنش‌های شیمیایی مربوط به تولید متیل سیلانول و دیگر ترکیبات سیلانی در سلول‌های گیاهی و جانوری نقش داشته باشد.

به طور کلی، بررسی عملکرد هگزامتیل دی‌سیلان در بیوشیمی و ارتباط آن با فرآیندهای بیولوژیکی در حال بررسی است و نیاز به تحقیقات بیشتری دارد. هگزا متیل دی سیلازان

هگزامتیل دی‌سیلان در صنعت شیمیایی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

بله، هگزامتیل دی‌سیلان (Hexamethyl disilane) در صنعت شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب به عنوان یکی از منابع سیلان در تولید مواد شیمیایی مانند سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها استفاده می‌شود. همچنین، هگزامتیل دی‌سیلان می‌تواند به عنوان یک ماده افزودنی در ترکیبات پلیمری مورد استفاده قرار بگیرد که می‌تواند ویژگی‌هایی مانند مقاومت به حرارت، مقاومت به سایش و مقاومت به روغن را به ترکیبات پلیمری افزایش دهد.

هگزامتیل دی‌سیلان همچنین به عنوان یک ماده افزودنی در تولید فیلم‌های نازک، مانند فیلم‌های نشر اینک، استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند ویژگی‌های فیلم‌های نازک را افزایش دهد و در نتیجه، برای استفاده در برخی کاربردهای الکترونیکی و نوری مناسب باشد. هگزا متیل دی سیلازان

به علاوه، هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان یک کاتالیزور در برخی واکنش‌های شیمیایی مانند واکنش هیدروژناسیون و واکنش‌های انتقال هیدروژن استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده افزودنی در سوخت‌های مایع نیز استفاده می‌شود که می‌تواند خواص سوخت‌های مایع مانند پایداری حرارتی و پایداری شیمیایی را بهبود بخشید.

هگزامتیل دی‌سیلان در تولید سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها چه نقشی دارد؟

بله، هگزامتیل دی‌سیلان (Hexamethyl disilane) به عنوان یکی از منابع سیلان در تولید سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این فرآیند، هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان منبع سیلان وارد واکنش می‌شود و با مشارکت کاتالیزورهایی مانند فلزات لانتانیدی و شرایطی مانند دمای بالا و فشار بالا، سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌های مورد نیاز تولید می‌شوند.

سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها به عنوان ترکیباتی با ویژگی‌های خاص مانند مقاومت به حرارت، مقاومت به آب و مقاومت به پوسیدگی در برخی صنایع مانند صنایع الکترونیک، صنایع خودروسازی و صنایع پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین، برای تولید فیلم‌های نازک و پوشش‌های مقاوم در برابر آب و رطوبت، سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به ویژگی‌های خاص سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها، استفاده از هگزامتیل دی‌سیلان به عنوان منبع سیلان در فرآیند تولید این ترکیبات، می‌تواند به بهبود ویژگی‌های فیزیکی و شیمیایی آنها کمک کند.

سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها در صنعت خودروسازی چه کاربردهایی دارند؟

بله، سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها در صنعت خودروسازی کاربردهای گسترده‌ای دارند. این ترکیبات به عنوان مواد پایدارکننده و محافظ برای برخی قطعات خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از کاربردهای سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها در صنعت خودروسازی شامل:

روانکاری: سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها به عنوان روانکار در فرآیند تولید لاستیک و پلیمرهای مورد استفاده در قطعات خودرو، مانند لاستیک لوله‌های خنک کننده، استفاده می‌شوند.

پوشش‌های محافظ: سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها به عنوان پوشش‌های محافظ برای قطعات خودرو مانند تایر، روکش‌های ضد زنگ و روکش‌های مقاوم در برابر خوردگی، استفاده می‌شوند.

بهبود چسبندگی: سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها به عنوان یکی از عوامل بهبود چسبندگی در قطعات خودرو مانند شیشه، بدنه، درب‌ها و پنجره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بهبود ویژگی‌های فیزیکی: سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها می‌توانند ویژگی‌های فیزیکی قطعات خودرو را بهبود بخشند. به عنوان مثال، این ترکیبات می‌توانند مقاومت به خوردگی، مقاومت به حرارت و مقاومت به رطوبت را در قطعات خودرو افزایش دهند.

کاهش میزان اصطکاک: سیلان‌های آلی و ارگانوسیلان‌ها به عنوان یکی از عوامل کاهش میزان اصطکاک در قطعات خودرو مانند تایر، استفاده می‌شوند. با کاهش میزان اصطکاک، می‌توان مصرف سوخت خودرو را کاهش داد و همچنین، عمر تایر را افزایش داد.

هگزا متیل دی سیلازان

هگزا متیل دی سیلازان

قیمت – فروش هگزا متیل دی سیلازان کد379212

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) هگزا متیل دی سیلازان کد379212 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است.

شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید هگزا متیل دی سیلازان کد 379212 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)