ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم کد H3393  از مخاط روده خوک در محیط تهیه شده برای تلقیح تخمک ها با اسپرم تکمیل شده است. برای بررسی اثر هپارین بر سیگنال دهی FGF21 (فاکتور رشد فیبروبلاست 21) استفاده شده است. هپارین عمدتاً مسئول تاخیر در انعقاد خون است. این دارو غیرفعال سازی پروتئازها با واسطه آنتی ترومبین را در مسیر انعقاد افزایش می دهد.

نمک هپارین سدیم یک ترکیب شیمیایی با کاربردهای پزشکی متعدد است که به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت استفاده می‌شود. این ماده با ویژگی‌های ضد انعقادی خود به عنوان یک داروی اصلی در پیشگیری از تشکیل لخته خونی و انسداد عروق مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به معرفی و خصوصیات، کاربردها، مکانیسم عمل، و اهمیت نمک هپارین سدیم در حوزه‌های پزشکی پرداخته خواهد شد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که نمک هپارین سدیم کد H3393 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

نمک هپارین سدیم

معرفی و خصوصیات:

نمک هپارین سدیم (Heparin Sodium) یک پلی‌ساکارید آنیونی است که از طریق استخراج از بافت‌های حیوانی، مانند روده خوک یا ماهی، به دست می‌آید. این ماده به صورت پودر سفید یا سفید به زرد معرفی می‌شود و به دلیل وزن مولکولی بزرگ خود، به عنوان یک پلی‌ساکارید آنتی‌کوآگولانت فعالیت دارد.

نمک هپارین سدیم یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت یا داروی ضد انعقاد در حوزه پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب از روی بافت‌های حیوانی مانند روده‌های خوک یا ماهی به دست می‌آید و دارای خواص ضد انعقادی است که با کاهش تشکیل لخته‌های خونی و انسداد عروق درمانی موثری ارائه می‌دهد. در ادامه به معرفی و خصوصیات این ترکیب مهم پزشکی پرداخته خواهد شد.

مشخصات محصول نمک هپارین سدیم کد H3393

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: نمک هپارین سدیم
 • نام لاتین: Heparin sodium salt from porcine intestinal mucosa
 • کد: H3393
 • درجه I-A، ≥180 واحد USP/mg
 • شماره CAS: 9041-08-1
 • شماره MDL: MFCD00081689
 • NACRES: NA.21
نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم

خواص ماده

 • منبع بیولوژیکی: مخاط روده خوک
 • سطح کیفیت: 200
 • نوع: درجه I-A
 • فرم: پودر
 • فعالیت خاص: ≥180 واحد USP/mg
 • انحلال پذیری: H2O: 50 میلی گرم در میلی لیتر، شفاف، بی رنگ تا زرد کم رنگ

بسته بندی

 • 10ku
 • 25ku
 • 50ku
 • 100ku
 • 250ku
 • 500ku
 • 1mu
نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم

کاربردهای نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم به عنوان یک داروی ضد انعقاد، در حوزه‌های پزشکی متعدد استفاده می‌شود:

1. پیشگیری از لخته خونی: یکی از کاربردهای اصلی نمک هپارین سدیم در پیشگیری از تشکیل لخته خونی و انسداد عروق است. این ترکیب با مهار فعالیت فاکتورهای انعقادی و جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی، به عنوان دارویی مؤثر در کاهش خطر انسداد عروق و بروز عوارض جدی مانند سکته قلبی و سکته مغزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. درمان بیماری‌های قلبی-عروقی: نمک هپارین سدیم در درمان بیماری‌های قلبی-عروقی مانند آنژین صدری (درد قلبی) و انفارکتوس میوکارد (سکته قلبی) نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو با تخفیف انسداد عروق و بهبود جریان خون به قلب، به کاهش آسیب‌های قلبی عروقی کمک می‌کند.

3. جراحی و دیالیزهای کلیه: نمک هپارین سدیم در جراحی‌های کبدی، قلبی و دیالیزهای کلیه به منظور کنترل انعقاد خون و جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی مصرف می‌شود.

اقدامات بیوشیمی نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم به عنوان یک ترکیب بیوشیمیایی با ویژگی‌های ضد انعقادی، در فرآیندهای متعددی در بدن تأثیرگذار است. این تأثیرات بیوشیمیایی ممکن است تغییرات در فرآیندهای انعقادی خون، تنظیم تجمع لخته‌های خونی، و تأثیرات متنوع دیگر را به دنبال داشته باشد. در ادامه به برخی از اقدامات بیوشیمیایی نمک هپارین سدیم اشاره می‌کنیم:

1. مهار فاکتورهای انعقادی: نمک هپارین سدیم با اتصال به آنتی‌ترومبین III (ATIII)، یک پروتئین طبیعی در خون، ترکیب‌های فعال انعقادی مانند فاکتورهای Xa و ترومبین را غیرفعال می‌کند. این اقدام باعث کاهش تشکیل لخته‌های خونی و جلوگیری از انسداد عروق می‌شود.

2. افزایش زمان پروترومبین: نمک هپارین سدیم می‌تواند زمان پروترومبین را افزایش داده و در نتیجه زمان لخته‌زایی خون را کاهش دهد. این می‌تواند به کنترل خونریزی و جلوگیری از تشکیل لخته‌های خونی کمک کند.

3. اثر بر تجمع پلاکتی: نمک هپارین سدیم می‌تواند تجمع پلاکت‌ها را کاهش داده و در نتیجه تشکیل لخته‌های خونی به علت تجمع پلاکتی را کاهش دهد.

4. تأثیر بر تجزیه ترومبین: این ترکیب می‌تواند تجزیه ترومبین را تسریع کرده و در نتیجه مهار تشکیل لخته‌های خونی را تسهیل کند.

5. تأثیر بر ترشح فیبرینولیز: نمک هپارین سدیم ممکن است ترشح فیبرینولیز را تغییر داده و به فعالیت آنتی‌ترومبوپلاستین بپردازد که تاثیر مثبتی بر کنترل تشکیل لخته‌های خونی دارد.

6. تأثیر بر مهار آنزیم‌های پلاسمایی: این ترکیب ممکن است بر برخی از آنزیم‌های پلاسمایی مانند آنتی‌ترومبین III و پروتئین‌های C و S تأثیر بگذارد که در تنظیم تشکیل لخته‌های خونی نقش دارند.

خرید و فروش نمک هپارین سدیم کد H3393

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده نمک هپارین سدیم کد H3393  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

مکانیسم عمل:

نمک هپارین سدیم با اتصال به آنتی‌ترومبین III، یک آنتی‌ترومبین طبیعی در خون، ترکیب‌های فعال انعقادی مانند فاکتورهای Xa و IIa (ترومبین) را غیرفعال می‌کند. این اقدام باعث مهار تشکیل لخته‌های خونی و جلوگیری از انسداد عروق می‌شود.

اهمیت نمک هپارین سدیم در حوزه پزشکی:

نمک هپارین سدیم به عنوان یک داروی ضد انعقادی، نقش بسزایی در کنترل و پیشگیری از بروز عوارض جدی نظیر سکته قلبی، سکته مغزی، ترومبوز و ترومبومبولی دارد. به علت خطر انسداد عروق و تشکیل لخته‌های خونی در بیماران با بیماری‌های قلبی-عروقی، نمک هپارین سدیم به عنوان یک ابزار کلیدی در درمان این بیماران محسوب می‌شود.

نمک هپارین سدیم

نمک هپارین سدیم

معرفی:

نمک هپارین سدیم (Heparin Sodium) یک پلی‌ساکارید آنیونی است که با ترکیب گلوکوزامینوگلیکان‌ها و آمینوگلیکان‌ها تشکیل شده است. این ماده از طریق استخراج از بافت‌های حیوانی مانند روده‌های خوک یا ماهی به دست می‌آید. در شکل خام، نمک هپارین سدیم به صورت پودر سفید تا سفید به زرد معرفی می‌شود.

خصوصیات: نمک هپارین سدیم دارای ویژگی‌ها و خصوصیاتی است که از آن یک داروی موثر برای کنترل انعقاد خون و پیشگیری از تشکیل لخته‌های خونی می‌سازد:

1. آنتی‌کوآگولانت: نمک هپارین سدیم به عنوان یک آنتی‌کوآگولانت عمل می‌کند، به این معنا که تشکیل لخته‌های خونی را کاهش می‌دهد. این خاصیت باعث جلوگیری از انسداد عروق و عوارض جدی نظیر سکته قلبی و سکته مغزی می‌شود.

2. وزن مولکولی بزرگ: وزن مولکولی بزرگ  این ماده باعث می‌شود به عنوان یک پلی‌ساکارید آنیونی عمل کند. این ویژگی باعث متصل شدن به پروتئین‌های آنتی‌ترومبین III می‌شود که به نوبه خود باعث مهار فعالیت فاکتورهای انعقادی مانند فاکتور Xa و ترومبین می‌شود.

3. مدت اثر: معمولاً دارای مدت اثر کوتاه می‌باشد و به صورت تزریق وریدی یا زیرپوستی اعمال می‌شود. این مدت اثر کوتاه به معنای امکان کنترل دقیق‌تر اثرات ضد انعقادی آن است.

4. انواع مصرف: نمک هپارین سدیم به دلیل مدت اثر کوتاه، معمولاً در مواردی مانند جراحی‌ها، درمان‌های کوتاه مدت، و در حالت‌های اورژانسی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکات پایانی:

نمک هپارین سدیم به عنوان یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های آنتی‌کوآگولانت، در پزشکی برای پیشگیری از تشکیل لخته خونی و انسداد عروق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو در کنترل بیماری‌های قلبی-عروقی، درمان برخی بیماری‌ها و جراحی‌ها، و همچنین در دیالیزهای کلیه از اهمیت بسزایی برخوردار است و نقش کلیدی در بهبود و حفظ سلامتی افراد بازی می‌کند.

قیمت – فروش هپارین سدیم سالت کد H3149

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) نمک هپارین سدیم کد H3393   می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید نمک هپارین سدیم کد H3393  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)