ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

گلایسین

گلایسین یا گلیسین یک اسید آمینه غیر ضروری است. در سنتز پورین ها، سرین و پورفیرین ها نقش دارد. کانال‌های دردار گلیسین، هجوم کلسیم از طریق غشای سلولی را واسطه می‌کنند. همچنین به عنوان یک آگونیست رقابتی برای گلوتامات در اتصال به گیرنده های NMDA (N-methyl-D-aspartate) عمل می کند. در سلول های سرطانی، سنتز گلیسین ممکن است به دلیل افزایش تقاضا برای اسید آمینه افزایش یابد.

گلایسین به عنوان جزئی از مخلوط استخراج ویروسی برای استخراج ویروسی آدنوویروس استفاده شده است.

انتقال دهنده عصبی مهاری در نخاع، تنظیم کننده آلوستریک گیرنده های NMDA.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که گلایسین کد 50046   یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

گلایسین

گلایسین یک اسید آمینه یا مولکول ساختگی پروتئین‌ها است که در ساختارهای بیولوژیکی مختلف و همچنین در عملکردهای متعدد در سلول‌ها و بافت‌ها نقش دارد. این اسید آمینه به صورت طبیعی در بدن تولید می‌شود و در مواد غذایی نیز یافت می‌شود.

ویژگی‌های گلایسین شامل موارد زیر می‌شود:

۱. مولکول ساختگی پروتئین‌ها: گلیسین یکی از ۲۰ اسید آمینه اصلی است که ساختار پروتئین‌ها را تشکیل می‌دهد. پروتئین‌ها به واسطه ترکیب داده شدن اسید آمینه‌ها با یکدیگر، ساخته می‌شوند و وظایف مختلفی در بدن ایفا می‌کنند.

۲. نقش در سیستم عصبی: گلیسین نقشی در تعادل سیستم عصبی دارد. در مخ، به عنوان یک ناقل عصبی مهم عمل می‌کند و می‌تواند بر روی تنظیم و انتقال اطلاعات عصبی تأثیر بگذارد.

۳. نقش در ترکیب دی‌ان‌ای: گلیسین به عنوان یکی از مولکول‌های ساخته‌شده از اسید آمینه، در تشکیل دی‌ان‌ای (دی‌اکسی‌ریبونوکلئیک اسید) که بخشی از ساختار ژنتیکی سلول‌هاست، نقش دارد.

۴. تاثیر بر سلامت مفاصل و پوست: گلیسین می‌تواند به عنوان یک ماده سازنده کلاژن عمل کند که در سلامت مفاصل، پوست، موها و بافت‌های متصل کننده نقش دارد.

۵. استفاده در مکمل‌ها و تغذیه: به دلیل ویژگی‌های بیولوژیکی و تأثیرات مختلف گلیسین بر سلامت، این اسید آمینه به عنوان مکمل غذایی یا در ترکیب با مواد دیگر در مکمل‌های تغذیه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به طور خلاصه، گلیسین یک اسید آمینه مهم با تأثیرات متعدد بر روی سلامت و عملکرد بدن است و در بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی نقش دارد.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: گلایسین
 • نام لاتین: Glycine
 • کد: 50046
 • BioUltra، برای زیست شناسی مولکولی، ≥99.0٪ (NT)
 • مترادف(ها): اسید آمینه استیک، اسید آمینه اتانوئیک، گلیکوکول
 • فرمول خطی: NH2CH2COOH
 • شماره CAS: 56-40-6
 • وزن مولکولی: 75.07
 • بیلشتاین: 635782
 • شماره EC: 200-272-2
 • شماره MDL: MFCD00008131
 • eCl@ss: 32160406
 • شناسه ماده PubChem: 57651233
 • NACRES: NA.26
گلایسین

گلایسین

خواص محصول

 • مقطع تحصیلی: برای زیست شناسی مولکولی
 • سطح کیفیت: 100
 • خط تولید: BioUltra
 • سنجش: ≥99.0٪ (NT)
 • فرم: کریستالی
 • علامت زدن باقی مانده: ≤0.05٪ (به عنوان SO4)
 • ضرر – زیان: ≤0.05٪ از دست دادن در خشک شدن، HV، 20-26 درجه سانتیگراد
 • رنگ: سفید
 • pKa (25 درجه سانتیگراد)
  (1) 2.35، (2) 9.60
  2.35

بسته بندی

 • 50 گرم
 • 250 گرم
 • 1 کیلوگرم
گلایسین

گلایسین

کاربرد گلایسین

گلایسین یک اسید آمینه اساسی است که در بدن انسان و سایر موجودات زنده تولید می‌شود و همچنین از طریق مصرف مواد غذایی به دست می‌آید. این اسید آمینه در تعداد زیادی از واکنش‌های بیوشیمیایی مهم نقش دارد و کاربردهای مختلفی دارد:

ساخت پروتئین‌ها: گلایسینیکی از اسیدهای آمینه مورد نیاز برای ساخت پروتئین‌ها است. پروتئین‌ها نقش مهمی در ساختار سلول‌ها، آنزیم‌ها، هورمون‌ها و دیگر مولکول‌های بیولوژیکی دارند.

تنظیم سطح قند خون: گلایسین می‌تواند به عنوان یک عامل مساعد برای تنظیم سطح قند خون عمل کند و در کنترل دیابت نوع 2 و مقاومت به انسولین مفید باشد.

حفظ سلامت مفاصل: گلیسین به عنوان یک ماده سازنده کلاژن، کارتیلاژ و مواد دیگری که در سلامت مفاصل و بافت‌های اندامی نقش دارند، مهم است.

تولید نوتروفیل‌ها: گلایسین می‌تواند در تنظیم تعداد و عملکرد نوتروفیل‌ها (نوعی سلول‌های سفید خون) نقش داشته باشد و به حفظ سیستم ایمنی بدن کمک کند.

جذب مواد مغذی: گلایسین می‌تواند به عنوان یک ماده کمکی در فرآیند جذب مواد مغذی از دستگاه گوارش عمل کند.

تسکین و آرامش عصبی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که گلیسین ممکن است در کاهش استرس و افزایش آرامش عصبی نقش داشته باشد.

استفاده در مکمل‌های غذایی و محصولات زیبایی: گلیسین به عنوان یک ماده موجود در برخی مکمل‌های غذایی و محصولات زیبایی، مانند محصولات مراقبت از پوست، مو و ناخن‌ها استفاده می‌شود.

مصرف در صنعت داروسازی: گلیسین در تولید برخی داروها و محصولات دارویی نیز به کار می‌رود.

مهم است که قبل از مصرف هر گونه مکمل یا محصول دارویی حاوی گلیسین، با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید تا اطمینان حاصل شود که مصرف آن برای شما مناسب و ایمن است.

خرید و فروش گلایسین کد 50046

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده گلایسین کد 50046  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.دی برومو بینافتیل

                                     زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                                 نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                            ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی گلایسین

گلیسین به عنوان یک اسید آمینه دارای ویژگی‌ها و واکنش‌های بیوشیمیایی متعددی است. در زیر به برخی از اقدامات بیوشیمیایی مهم گلیسین اشاره می‌کنم:

 • سنتز پروتئین‌ها: گلیسین به عنوان یکی از اسیدهای آمینه اصلی در سنتز پروتئین‌ها شرکت می‌کند. در فرآیند ترجمه ژنتیکی، کدون‌های گلیسین در رشته‌های پلی‌پپتیدی به پروتئین‌ها ترجمه می‌شوند.
 • ساختار سلولی و بافتی: گلیسین به عنوان یکی از اجزای سازنده کلاژن و پروتئوگلیکان‌ها (اجزای اصلی ماتریکس خارجی سلولی) وارد عمل می‌شود. این ساختارها در تشکیل بافت‌های مختلف مانند پوست، استخوان‌ها، کارتیلاژ و بافت‌های متصل کمک می‌کنند.
 • جذب مواد مغذی: گلیسین ممکن است در فرآیند جذب مواد مغذی از دستگاه گوارش نقش داشته باشد. به عنوان یکی از اسیدهای آمینه، ممکن است در جذب و انتقال مواد مغذی به سلول‌ها کمک کند.
 • تنظیم سطح قند خون: گلیسین ممکن است در تنظیم سطح قند خون نقش داشته باشد. برخی تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف گلیسین می‌تواند به کاهش مقدار گلوکز خون کمک کند.
 • عملکرد عصبی: گلیسین در سیستم عصبی مهم است. این اسید آمینه به عنوان یک عامل تثبیت‌کننده در سیناپس‌ها (اتصالات بین نورون‌ها) در مغز عمل می‌کند و ممکن است در تعادل ترانسمیترهای عصبی نقش داشته باشد.
 • آنزیم‌ها و واکنش‌های بیوشیمیایی: گلیسین در تشکیل برخی آنزیم‌ها و واکنش‌های بیوشیمیایی مهم نقش دارد. به عنوان مثال، در فرآیند تصفیه آمونیاک از بدن، گلیسین در واکنش‌هایی با آمونیاک ترکیب می‌شود.
 • تنظیم ترمیم بافتی: گلیسین ممکن است در فرآیندهای ترمیم بافتی مانند التیام زخم‌ها و ترمیم بافت‌های آسیب‌دیده نقش داشته باشد.

این توضیحات تنها یک برخورد اولیه به کاربردهای بیوشیمیایی گلیسین هستند. همچنین، گلیسین در واکنش‌های بیوشیمیایی بسیار دقیق و پیچیده‌تر نیز دخیل است که نیازمند تحقیقات بیشتر و تخصصی هستند.

گلایسین

گلایسین

از ماده گلایسین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

گلیسین به عنوان اسید آمینه مهمی در صنعت داروسازی استفاده می‌شود و در تولید برخی داروها و محصولات دارویی نقش دارد. برخی از داروها و محصولاتی که شامل گلیسین هستند عبارتند از:

داروهای دیابت: گلیسین به عنوان یک ماده موجود در برخی داروهای مورد استفاده برای کنترل دیابت نقش دارد. این داروها ممکن است به کنترل سطح قند خون کمک کنند.

داروهای اعصاب و روان‌شناسی: گلیسین در برخی داروها به عنوان ترکیبی جهت تسکین و آرامش عصبی استفاده می‌شود.

داروهای ضد التهاب و تسکین دهنده: گلیسین به عنوان یک ترکیب موجود در برخی داروهای ضد التهاب و تسکین دهنده مانند برخی داروهای ضد درد، ضد التهاب و عضلانی-اسکلتی استفاده می‌شود.

مکمل‌های غذایی و محصولات زیبایی: گلیسین در تولید برخی مکمل‌های غذایی و محصولات زیبایی مانند محصولات مراقبت از پوست، مو و ناخن‌ها استفاده می‌شود.

محصولات تغذیه‌ای و ویتامین‌ها: گلیسین ممکن است به عنوان یک افزودنی در محصولات تغذیه‌ای و ویتامین‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

داروهای ضدتشنج: گلیسین در برخی داروهای ضدتشنج نیز استفاده می‌شود.

بهرحال، میزان استفاده از گلیسین و نوع داروها و محصولات دارویی که از آن استفاده می‌کنند، ممکن است بسته به نیاز بیمار و توصیه پزشک متفاوت باشد. همچنین، تحقیقات و توسعه مداوم در حوزه داروسازی ممکن است به کشف کاربردهای جدید گلیسین منجر شود.

قیمت – فروش گلایسین کد 50046 

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) گلایسین کد 50046  می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.دی برومو بینافتیل

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید گلایسین کد 50046  میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)