ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

جنستئین سیگما

جنستئین سیگما کدG6649 به عنوان یک ترکیب آزمایشی برای دسترسی به فعالیت استروژنیک آن به عنوان یک لیگاند استروژنیک برای انجام سنجش‌های فعال‌سازی ژن گزارشگر یکسان و همچنین برای بررسی اتصال جنیستئین به hERβ استفاده می‌شود
به عنوان یک مهارکننده اندوسیتوز برای آزمایش اثر احتمالی انتهای گلیکوزیون پیشرفته اندوسیتوز – آلبومین سرم گاوی (AGE-BSA) بر روی لیزوزوم ها

جنستئین برای تعامل گیاه و میکروب ضروری است. این ماده به عنوان یک محافظ شیمیایی طبیعی عمل می کند و به جلوگیری از پیشرفت تومور و اختلالات قلبی کمک می کند. جنستئین از نظر عملکردی در عملکرد استروژن سهیم است. در ارزیابی مواد مغذی و غذاهای کاربردی مفید است. جنستئین اثر ضد میکروبی از خود نشان می دهد و می تواند به عنوان فیتوالکسین و فیتوآنتی سیپین عمل کند.

مهار کننده تیروزین پروتئین کیناز؛ مهارکننده رقابتی ATP در سایر واکنش های پروتئین کیناز عامل ضد رگ زایی، رونویسی ژن های دخیل در کنترل رگ زایی را کاهش می دهد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که هگزا متیل دی سیلازان یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

جنستئین سیگما

جنستئین سیگما (Genistein) یک فیتواستروژن است که در بسیاری از گیاهان، به خصوص در لوبیا سویا، یافت می‌شود. این ترکیب شیمیایی به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی، خصوصاً بهبود سلامت قلبی، کاهش خطر بروز بعضی از بیماری‌ها و بهبود عملکرد شناختی شناخته شده است.

بعضی از کاربردهای جنستئین عبارتند از:

بهبود سلامت قلبی: جنستئین به دلیل خواص ضد التهابی و ضد اکسیدانی خود، می‌تواند به بهبود عملکرد قلبی و کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی کمک کند. جنستئین سیگما

کاهش خطر بروز بعضی از بیماری‌ها: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف جنستئین می‌تواند به کاهش خطر بروز بعضی از بیماری‌ها مانند سرطان پستان، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات کمک کند.

بهبود عملکرد شناختی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که جنستئین می‌تواند بهبود عملکرد شناختی، کاهش خطر بروز بیماری‌های مغزی، مانند آلزایمر، و بهبود حافظه را داشته باشد.

کاهش التهاب: جنستئین می‌تواند به کاهش التهاب در بدن کمک کند و در درمان بسیاری از بیماری‌های التهابی، مانند آرتریت، موثر باشد. جنستئین سیگما

تنظیم سطح هورمون‌ها: جنستئین به عنوان یک فیتواستروژن، می‌تواند به تنظیم سطح هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن کمک کند. جنستئین سیگما

بهبود سلامت پوست: جنستئین می‌تواند به کاهش علائم پیری پوست و بهبود سلامت پوست کمک کند.

این تنها برخی از کاربردهای جنستئین هستند و ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد. به هر حال، قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارویی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

مشخصات محصول

 • نام ماده: جنستئین
 • نام لاتین: Genistein
 • کد: G6649
 • مصنوعی، ≥98٪ (HPLC)، پودر
 • مترادف(ها): 4′,5,7-Trihydroxyisoflavone, 5,7-Dihydroxy-3-(4-hydroxyphenyl)-4H-1-benzopyran-4-one
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C15H10O5
 • شماره CAS: 446-72-0
 • وزن مولکولی: 270.24
 • بیلشتاین: 263823
 • شماره EC: 207-174-9
 • شماره MDL: MFCD00016952
 • شناسه ماده PubChem: 24278036

Genistein synthetic, ≥98% (HPLC), powder

خواص محصول 

 • منبع بیولوژیکی: مصنوعی
 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥98٪ (HPLC)
 • فرم: پودر
 • رنگ: مایل به سفید تا زرد
 • mp: 297.0-298.0 درجه سانتی گراد
 • انحلال پذیری
  DMSO: محلول
  اتانول: محلول
 • دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Oc1ccc(cc1)C2=COc3cc(O)cc(O)c3C2=O
 • InChI
  1S/C15H10O5/c16-9-3-1-8(2-4-9)11-7-20-13-6-10(17)5-12(18)14(13)15(11)19/ h1-7،16-18H
جنستئین سیگما

جنستئین سیگما

کاربرد جنستئین سیگما

جنستئین (Genistein) یک فیتواستروژن است که در بسیاری از گیاهان، به خصوص در لوبیای سویا، یافت می‌شود و دارای خواص ضد التهابی، ضد اکسیدانی، ضد سرطانی، ضد ویروسی و ضد باکتریایی است. این ترکیب شیمیایی در بسیاری از محصولات تغذیه‌ای و دارویی به عنوان یک ماده مفید استفاده می‌شود. برخی از کاربردهای این ترکیب شیمیایی عبارتند از:

بهبود سلامت قلبی: جنستئین به دلیل خواص ضد التهابی و ضد اکسیدانی خود، می‌تواند به بهبود عملکرد قلبی و کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی کمک کند. جنستئین سیگما

کاهش خطر بروز بعضی از بیماری‌ها: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف جنستئین می‌تواند به کاهش خطر بروز بعضی از بیماری‌ها مانند سرطان پستان، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات کمک کند.

بهبود عملکرد شناختی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که جنستئین می‌تواند بهبود عملکرد شناختی، کاهش خطر بروز بیماری‌های مغزی، مانند آلزایمر، و بهبود حافظه را داشته باشد. جنستئین سیگما

کاهش التهاب: جنستئین می‌تواند به کاهش التهاب در بدن کمک کند و در درمان بسیاری از بیماری‌های التهابی، مانند آرتریت، موثر باشد. جنستئین سیگما

تنظیم سطح هورمون‌ها: جنستئین به عنوان یک فیتواستروژن، می‌تواند به تنظیم سطح هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن کمک کند.

بهبود سلامت پوست: جنستئین می‌تواند به کاهش علائم پیری پوست و بهبود سلامت پوست کمک کند.

درمان بیماری‌های مرتبط با استفاده از الکل: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مصرف جنستئین می‌تواند به درمان بیماری‌های مرتبط با مصرف الکل، مانند سیروز کبدی، کمک کند.

در کل، جنستئین به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی در بسیاری از بیماری‌ها و بهبود عملکرد بدن استفاده می‌شود. با این حال، قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارویجنستئین، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید، به خصوص اگر شما دارای بیماری خاصی هستید یا درمان دارویی دیگری استفاده می‌کنید. همچنین، برای بهبود سلامتی، بهتر است به همراه مصرف جنستئین، به سبک زندگی سالمی نیز توجه کنید که شامل مصرف مواد غذایی سالم، ورزش منظم، استرس کاهشی و خواب کافی می‌شود. جنستئین سیگما

خرید و فروش جنستئین سیگما کدG6649

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده جنستئین سیگما کدG6649 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

جنستئین سیگما

جنستئین سیگما

اقدامات بیوشیمی جنستئین سیگما کدG6649

جنستئین (Genistein) یک فیتواستروژن است که در بسیاری از گیاهان، به خصوص در لوبیای سویا، یافت می‌شود. این ترکیب شیمیایی باعث فعال شدن برخی از مسیرهای بیوشیمیایی در بدن می‌شود و این اقدامات بیوشیمیایی می‌تواند به بهبود سلامتی کمک کند. برخی از اقدامات بیوشیمیایی جنستئین عبارتند از:

مهار آنزیم‌های ضد سرطان: جنستئین به عنوان یک مهار کننده آنزیم، می‌تواند به کنترل رشد سلول‌های سرطانی کمک کند. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به مهار آنزیم‌هایی که برای رشد سلولی مهم هستند، مانند تایروزین کیناز، ایمونوتیروزین کیناز و پلاکت تعقیب کننده‌ی رشد، کمک کند. جنستئین سیگما

افزایش تولید اکسید نیتریک: جنستئین می‌تواند به افزایش تولید اکسید نیتریک کمک کند. اکسید نیتریک یک ماده شیمیایی است که به عنوان یک مسیر ارتباطی بین سلول‌های عصبی و عضلانی عمل می‌کند و همچنین می‌تواند به بهبود عملکرد قلبی و عروقی کمک کند.

مهار آنزیم‌های پروتئین تایروزین فسفاتاز: جنستئین می‌تواند به مهار آنزیم‌های پروتئین تایروزین فسفاتاز کمک کند. این آنزیم‌ها مهم برای کنترل سیگنال‌های سلولی هستند و مهار آن‌ها می‌تواند به بهبود شرایط برخی از بیماری‌ها کمک کند، از جمله سرطان.

ضد التهاب: جنستئین می‌تواند به کاهش التهاب در بدن کمک کند. این ترکیب شیمیایی می‌تواند به مهار فعالیت آنزیم‌های التهابی، مانند سیکلواکسیژناز، کمک کند. جنستئین سیگما

تنظیم سطح هورمون‌ها: جنستئین به عنوان یک فیتواستروژن، می‌تواند به تنظیم سطح هورمون‌های زنانه و مردانه در بدن کمک کند.

این تنها برخی از اقدامات بیوشیمیایی جنستئین هستند و ممکن است اقدامات دیگری نیز وجود داشته باشد. با این حال، قبل از استفاده از هر نوعمکمل یا دارویی حاوی جنستئین، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید، به خصوص اگر شما دارای بیماری خاصی هستید یا درمان دارویی دیگری استفاده می‌کنید. همچنین، برای بهبود سلامتی، بهتر است به همراه مصرف جنستئین، به سبک زندگی سالمی نیز توجه کنید که شامل مصرف مواد غذایی سالم، ورزش منظم، استرس کاهشی و خواب کافی می‌شود.

ویژگی ها و مزایا

این ترکیب یک محصول برجسته برای تحقیقات زیست شناسی کیناز فسفاتاز است. برای کشف بیشتر محصولات Kinase Phosphatase Biology به سایت سیگما مراجعه کنید. در sigma.com/discover-bsm درباره مولکول‌های کوچک فعال زیستی برای سایر زمینه‌های تحقیقاتی بیشتر بیاموزید.

آیا مصرف جنستئین برای همه مناسب است؟

مصرف جنستئین به عنوان یک ماده طبیعی، برای همه مناسب نیست و باید با احتیاط مصرف شود. در برخی موارد، مصرف جنستئین ممکن است عوارض جانبی داشته باشد و با برخی از شرایط پزشکی و داروهای دیگر تداخل داشته باشد. به همین دلیل، پیش از مصرف جنستئین باید با پزشک خود مشورت کنید.

مصرف جنستئین به خصوص برای زنان باردار، شیرده، کودکان و نوجوانان توصیه نمی‌شود. همچنین، افرادی که دارای بیماری‌هایی هستند مانند بیماری‌های قلبی، فشار خون بالا، دیابت، بیماری‌های کبدی، بیماری‌های لوسمی، سرطان و دیگر شرایط پزشکی، باید با پزشک خود مشورت کنند قبل از مصرف جنستئین.

همچنین، افرادی که دارای حساسیت به این ترکیب شیمیایی هستند، نباید آن را مصرف کنند. در صورتی که هرگونه علامتی از عوارض جانبی پس از مصرف جنستئین تجربه کردید، باید فوراً به پزشک خود اطلاع دهید.

در کل، هرگونه مصرف جنستئین باید تحت نظر پزشک باشد و باید با رعایت دستورالعمل‌ها و میزان توصیه شده، انجام شود.

قیمت – فروش جنستئین سیگما کدG6649

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) جنستئین سیگما کدG6649 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم. ترت بوتیل کلرواستات سیگماآلدریچ

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید جنستئین سیگما کدG6649 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
واتساپ:09129618292  (24ساعت)