ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

فنل فولین

معرف فنل فولین Folin & Ciocalteu معمولاً در روش Lowry برای تعیین غلظت پروتئین استفاده می شود. همچنین برای تعیین کمیت کل فنل ها استفاده شده است. در این روش، پروتئین با مس (II) در یک معرف بیورت اصلاح شده (محلول مس قلیایی) پیش تیمار می شود.

تثبیت شده با تارتارات پتاسیم سدیم). افزودن معرف فنل کروموژن هایی تولید می کند که باعث افزایش جذب بین 550-750 نانومتر می شود. به طور معمول، جذب در اوج (750 نانومتر) یا شانه (660 نانومتر) برای کمی سازی غلظت پروتئین بین 1-100 میلی گرم بر میلی لیتر استفاده می شود، در حالی که جذب در 550 نانومتر برای کمی سازی غلظت های بالاتر پروتئین استفاده می شود.
در غیاب مس، شدت رنگ در درجه اول توسط محتوای تیروزین و تریپتوفان پروتئین و به میزان کمتری توسط سیستئین و هیستیدین تعیین می شود. مس (II) هیچ تأثیری بر تشکیل رنگ توسط تیروزین، تریپتوفان یا هیستیدین ندارد، اما تشکیل رنگ را به دلیل سیستئین کاهش می دهد.

بسیاری از تغییرات روش سنجش اولیه منتشر شده است،  از جمله روش هایی برای افزایش توسعه رنگ، تعیین محتوای پروتئین های نامحلول، و خودکار کردن روش. ترکیباتی از جمله بسیاری از بافرها، عوامل کیلیت، شوینده‌ها و ترکیبات آلی حلقوی می‌توانند با سنجش پروتئین Lowry تداخل داشته باشند.
از معرف فنل Folin & Ciocalteu نیز می توان به عنوان یک معرف اسپری در روش های کروماتوگرافی استفاده کرد.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  فنل فولین کد F9252  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

فنل فولین

فنل فولین (Phenylalanine) یک آمینواسید طبیعی است که به عنوان یکی از بیست آمینواسیدهای استاندارد ایجاد کننده پروتئین‌ها در اکثر آلی‌ها و سلول‌ها وجود دارد. این آمینواسید مهم برای ساخت و ترمیم پروتئین‌ها در بدن انسان و سایر موجودات است.

folin-phenol نقش مهمی در سنتز پروتئین‌ها دارد و در فرایند ترجمه‌ی ژنتیکی (genetic translation) از RNA به پروتئین، نقش اساسی ایفا می‌کند. این آمینواسید با کمک RNA مسئول انتقال اطلاعات ژنتیکی مربوط به ساختار پروتئین‌ها است. علاوه بر این، فنل فولین تأثیرات متعددی بر سلامتی و عملکرد بدن دارد و نقش‌های مختلفی در عملکرد مغز، نوروترانسمیترها و سیستم عصبی دارد.

همچنین، فنل فولین نیز به عنوان یک ماده غذایی اهمیت دارد و مصرف مناسب آن در رژیم غذایی به عنوان یک آمینواسید ضروری برای بدن مفید است. این آمینواسید در برخی مواد غذایی مانند گوشت، ماهی، سبزیجات و میوه‌ها وجود دارد.

مهم است بدانید که برخی افراد ممکن است حساسیت نسبت به فنل فولین داشته باشند، به ویژه افرادی که از بیماری فنیل‌کتونوری شکایت دارند. بنابراین، مصرف آن برای افراد مبتلا به این بیماری، به شدت محدود شده است و تحت نظر پزشک باید صورت بگیرد. همچنین، همیشه بهتر است قبل از تغییرات بزرگ در رژیم غذایی خود و مصرف مکمل‌های غذایی مرتبط با آمینواسیدها، مشاوره از یک پزشک یا تغذیه‌شناس حرفه‌ای دریافت کنید.

مشخصات محصول فنل فولین کد F9252

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: فنل فولین
 • نام لاتین: Folin & Ciocalteu′s phenol reagent
 • کد: F9252
 • شماره MDL: MFCD00132625
 • NACRES: NA.47

فنل فولین

فنل فولین

فنل فولین

خواص محصول

 • form: liquid
 • Quality Level: 200
 • concentration: 2 N
 • color: clear yellow
 • pH: <0.5 (20 °C)
 • density: 1.240 g/cm3 at 20 °C
 • suitability: suitable for determination of total protein by Lowry method
 • application(s)
  diagnostic assay manufacturing
  hematology
  histology
 • storage temp.
  room temp

بسته بندی

 • 100ML
 • 500ML
 • 1L
فنل فولین

فنل فولین

کاربرد فنل فولین

folin-phenol یک آمینواسید مهم در بیولوژی است که در بسیاری از عملکردهای بدن و سلامتی نقش ایفا می‌کند. کاربردهای فنل فولین عبارتند از:

ساخت پروتئین: به عنوان یک آمینواسید ضروری، نقش کلیدی در ساخت پروتئین‌ها دارد. پروتئین‌ها از زنجیره‌های طولانی از آمینواسیدها تشکیل می‌شوند، و فنل فولین یکی از مهم‌ترین آنهاست که به ساختارها و ویژگی‌های پروتئین‌ها کمک می‌کند.

سنتز نوروترانسمیترها: در تولید نوروترانسمیترها (مواد انتقالی عصبی) نقش دارد که در انتقال اطلاعات بین سلول‌های عصبی از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از نوروترانسمیترها که به فنل فولین نیاز دارند شامل سروتونین، دوپامین و نوراپینفرین هستند.

مشارکت در ساخت مواد ضروری: در تولید مواد ضروری برای بدن مانند ملانین (که رنگ پوست و مو را تنظیم می‌کند) و تیروزین (که در تولید هورمون‌ها مهم نقش دارد) نیز دخیل است.

کاهش التهاب: برخی تحقیقات نشان داده است که فنل فولین می‌تواند خواص ضدالتهابی داشته باشد که ممکن است در کاهش التهاب‌های مختلف در بدن موثر باشد.

استفاده در صنعت: فنل فولین در تولید محصولات مختلفی نظیر مکمل‌های غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات دارویی و عطرسازی نیز به عنوان ماده مؤثره استفاده می‌شود.

فنل فولین می‌تواند از طریق مصرف مواد غذایی مانند ماهی، گوشت، لوبیا و برخی از سبزیجات به بدن برسد.

خرید و فروش فنل فولین کد F9252

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده فنل فولین کد F9252 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی

اقدامات بیوشیمی این ماده به مطالعه و تحلیل این آمینواسید در محیط زیست، سلول‌ها، و موارد مختلف دیگر مرتبط با زندگی و عملکرد زیستی می‌پردازد. بیوشیمی فنل فولین شامل موارد زیر است:

تعیین ساختار مولکولی: بیوشیمی فنل فولین به تعیین ساختار دقیق مولکولی این آمینواسید از طریق تکنیک‌های آنالیز طیف‌سنجی مانند طیف‌سنجی رزونانس مغناطیس هسته‌ای (NMR)، طیف‌سنجی جذب نور مرئی (UV-Vis) و طیف‌سنجی تجزیه‌ای کمانی (MS) می‌پردازد.

مکانیسم‌های بیوشیمیایی: بررسی مکانیسم‌های بیوشیمیایی مرتبط با فنل فولین در فرآیندهای سلولی و متابولیک از جمله سنتز پروتئین‌ها و عملکرد آن‌ها.

بیوسنتز و مسیرهای متابولیک: بررسی مسیرهای متابولیک مرتبط با فنل فولین که منجر به ساخت و تولید این آمینواسید می‌شود.

نقش در سیستم‌های زیستی: بررسی نقش فنل فولین در فرآیندهای زیستی مانند تأثیرات آن در عملکرد سیستم عصبی، فعالیت مغز، سیستم ایمنی و سایر فرآیندهای حیاتی.

تأثیرات در بیماری‌ها: بررسی تأثیرات آن در بیماری‌ها و مشکلات مرتبط با کمبود این آمینواسید، به ویژه در مواردی مانند فنیل‌کتونوری که کاهش فنل فولین مصرفی دارند.

کاربردهای دارویی: مطالعه تأثیرات folin-phenol در تولید داروها و محصولات دارویی مورد نیاز جامعه.

تأثیرات در محیط زیست: بررسی تأثیرات این ماده در محیط زیست و زیست‌توده‌ها، به ویژه در موارد آلودگی محیطی یا تعاملات زیستی.

به عنوان یکی از آمینواسیدهای اساسی بدن، folin-phenol نقش مهمی در فرآیندهای زندگی و عملکرد بدن ایفا می‌کند و به عنوان موضوع مهمی در بیوشیمی مورد بررسی قرار می‌گیرد. تحقیقات بیوشیمی فنل فولین نقش اساسی در درک بهتر فرآیندهای زیستی و بهبود سلامتی انسان و موجودات زنده دارد.

فنل فولین

فنل فولین

فنل فولین در تولید کدام داروها استفاده می شود؟

فنل فولین، که به عنوان یک آمینواسید ضروری برای بدن محسوب می‌شود، در تولید برخی داروها و محصولات دارویی نیز استفاده می‌شود. از جمله داروهایی که folin-phenol در ترکیب آن‌ها استفاده می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داروهای ضدافسردگی: folin-phenol یکی از موادی است که به عنوان جزء ترکیبات برخی از داروهای ضدافسردگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این داروها به عنوان مهارکننده‌های بازجذب سروتونین و نوراپی‌نفرین عمل می‌کنند که در بهبود وضعیت مزاجی و کنترل افسردگی کمک می‌کنند.
 • داروهای درمان بیماری فنیل‌کتونوری: در بیماران مبتلا به فنیل‌کتونوری که توانایی آن‌ها برای متابولیسم فنیل‌آلانین را ندارند، تجویز فنل فولین به عنوان تکمیل‌کننده‌ی آمینواسیدهای اساسی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا کمبود این آمینواسید رفع شود.
 • داروهای تقویت سیستم عصبی:  به عنوان مهمترین آمینواسیدی که برای سنتز دوپامین مورد نیاز است، در تولید برخی داروها و محصولاتی که به عنوان تقویت کننده سیستم عصبی و اثرات انرژی‌بخشی عمل می‌کنند، استفاده می‌شود.

مهم است بدانید که مصرف هرگونه دارو، به ویژه داروهایی که فنل فولین در ترکیب آن‌ها استفاده شده، تحت نظر پزشک یا متخصص بهداشت و درمانی باید صورت گیرد. همچنین، داروهای حاوی folin-phenol ممکن است برای هر شخص متفاوت باشد و برخی افراد ممکن است به دلیل حساسیت یا مشکلات مرتبط با دارو، قادر به مصرف آن‌ها نباشند. بنابراین، همواره قبل از مصرف هرگونه دارو، مشاوره از پزشک یا متخصص مربوطه بسیار مهم است.

قیمت – فروش فنل فولین کد F9252

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) فنل فولین کد F9252 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید فنل فولین کد F9252 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)