ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات E24905 کد(Et-PABA) یک پلیمر آبدوست است که می تواند به عنوان مشتق از 4-آمینو بنزوات نیز استفاده شود. این عمدتا به عنوان یک شروع کننده عکس با فعالیت استروژنی قوی استفاده می شود که به عنوان فیلتر فرابنفش در کرم های ضد آفتاب کاربرد دارد. E24905

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات یک شروع کننده نور در سیستم نور مرئی است که از کاربرد این ماده می تواند به عنوان آغازگر نور در برنامه های کپسوله سازی سلولی استفاده شود. Et-PABA به عنوان یک آغازگر همزمان با کامفورکینون (CQ) برای تشکیل یک کامپوزیت خود چسبنده برای ساخت حساس‌کننده‌های نور در مواد دندانی استفاده می‌شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک گروهاتیل (CH3CH2-)، یک گروه بنزن (C6H5)، یک گروه کربوکسیلات (-COO-) و یک گروه دی متیل آمینو (-N(CH3)2) است. فرمول شیمیایی این ترکیب C11H15NO2 می‌باشد.

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده‌ی شیمیایی فعال، به عنوان ماده‌ی افزودنی در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپوها، کرم‌های ضد آفتاب و لوسیون‌های پوستی استفاده می‌شود. همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده‌ی حفظ کننده‌ی غذا، در برخی محصولات غذایی نیز استفاده می‌شود.

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

 

کاربرد اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده‌ی افزودنی در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپوها، کرم‌های ضد آفتاب و لوسیون‌های پوستی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده حفظ کننده، باعث افزایش ماندگاری و عمر مفید محصولات آرایش می‌شود.

همچنین، این ترکیب به عنوان یک ماده‌ی حفظ کننده‌ی غذا، در برخی محصولات غذایی نیز استفاده می‌شود. به طور مثال، این ترکیب در برخی نوشیدنی‌ها، کنسروهای ماهی و ماهی تن‌ماهی، سس‌ها، کنسروهای گوشت و مرغ و… به عنوان یک ماده حفظ کننده استفاده می‌شود.

از دیگر کاربردهای اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات می‌توان به استفاده آن در تولید داروهایی که به عنوان ضد عفونی کننده و درمانی برای بیماری‌های پوستی مانند جوش، آکنه و خارش استفاده می‌شوند، اشاره کرد.

این ترکیب برای سلامتی پوست مفید است؟

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده‌ی افزودنی در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی مانند شامپوها، کرم‌های ضد آفتاب و لوسیون‌های پوستی استفاده می‌شود. این ترکیب به عنوان یک ماده حفظ کننده، باعث افزایش ماندگاری و عمر مفید محصولات آرایشی می‌شود.

اما اثر این ترکیب برای سلامت پوست به طور مستقیم در تحقیقات بسیاری مورد بررسی قرار نگرفته است و به همین دلیل اثرات آن برای سلامت پوست به طور دقیق مشخص نیست. در واقع، برخی افراد ممکن است به این ترکیب حساسیت داشته باشند و ممکن است باعث بروز حساسیت و التهاب پوست شوند.

به طور کلی، برای حفظ سلامت پوست، مصرف محصولات با مواد شیمیایی کمتر و استفاده از محصولات طبیعی و با مواد مغذی بیشتر توصیه می‌شود. همچنین، مراجعه به پزشک و متخصص پوست برای تشخیص و درمان مشکلات پوستی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

مشخصات محصول اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات
 • نام لاتین: Ethyl 4-(dimethylamino)benzoate
 • کد: E24905
 • ≥99%
 • مترادف(ها): پاربنات
 • فرمول خطی: (CH3)2NC6H4CO2C2H5
 • شماره CAS: 10287-53-3
 • وزن مولکولی: 193.24
 • بیلشتاین: 2210233
 • شماره EC: 233-634-3
 • شماره MDL: MFCD00009115
 • شناسه ماده PubChem: 24894473

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥99%
 • mp: 63-66 درجه سانتیگراد (لیتر)
 • سیم SMILES
  CCOC(=O)c1ccc(cc1)N(C)C
 • InChI
  1S/C11H15NO2/c1-4-14-11(13)9-5-7-10(8-6-9)12(2)3/h5-8H,4H2,1-3H3
 • کلید InChI
  FZUGPQWGEGAKET-UHFFFAOYSA-N
اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

بسته بندی

 • 5 گرم
 • 100 گرم
 • 500 گرم

اقدامات بیوشیمی اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

بیوشیمی اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات شامل فرآیندهای شیمیایی و بیوشیمیایی است که در بدن برای جذب، متابولیسم و دفع این ترکیب انجام می‌شود. به طور کلی، بیوشیمی این ترکیب شامل مراحل زیر است:

 • جذب: اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات ممکن است از طریق مصرف غذاها و نوشیدنی‌ها و یا از طریق استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی به بدن وارد شود.
 • متابولیسم: در بدن، اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به صورت یک ترکیب شیمیایی متابولیزه می‌شود. این فرایند شامل بخش‌هایی از متابولیسم آمینواسیدها و اکسیداسیون.
 • دفع: بخش‌هایی از اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات که به صورت متابولیت‌ها در بدن تولید شده‌اند، توسط کبد و کلیه‌ها دفع می‌شوند.
 • اگرچه بیوشیمی اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات در بدن شناخته شده است، اما اثرات طولانی مدت مصرف این ترکیب هنوز مشخص نیست و برخی از مطالعات نشان داده‌اند که مصرف بالای این ترکیب ممکن است باعث بروز برخی مشکلات سلامتی شود. بنابراین، توصیه می‌شود که پیش از مصرف هر گونه محصول حاوی این ترکیب، با پزشک خود مشورت کنید.

خرید و فروش تریزما هیدروکلراید

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

آیا مصرف این ترکیب در محصولات آرایشی و بهداشتی مضر است؟

در محصولات آرایشی و بهداشتی، اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده‌ی افزودنی استفاده می‌شود. در مقادیر مجاز و با رعایت مقررات بهداشتی، استفاده از این ترکیب در محصولات آرایشی و بهداشتی برای بیشتر افراد مشکلی ایجاد نمی‌کند.

اما اگرچه به طور کلی استفاده از این ترکیب در محصولات آرایشی و بهداشتی مجاز است، اما برخی افراد ممکن است به این ترکیب حساسیت داشته باشند و ممکن است باعث بروز حساسیت و التهاب پوست شوند. در این صورت، توصیه می‌شود که از استفاده از محصولاتی که حاوی این ترکیب هستند، خودداری کرده و از محصولات طبیعی و با مواد مغذی بیشتر استفاده کنند.

بنابراین، در کلیه موارد، توصیه می‌شود که قبل از استفاده از هر گونه محصول آرایشی و بهداشتی، برچسب محصول را به دقت مطالعه کنید و در صورت وجود هرگونه علائم حساسیتی به پزشک خود مراجعه کنید.

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات

آیا می‌توانید محصولاتی را که حاوی این ترکیب هستند، معرفی کنید؟

اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات به عنوان یک ماده حفظ کننده در برخی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. برخی از محصولاتی که ممکن است حاوی این ترکیب باشند، عبارتند از:

شامپوهای ضد شوره
کرم‌های ضد آفتاب
لوسیون‌های پوستی
کرم‌های ضد جوش و آکنه
کرم‌های ضد آفتاب
رژلب‌ها
مواد لاک ناخن
محصولات ضد تعریق
ماسک صورت
روغن‌های ضد آفتاب
لازم به ذکر است که این فهرست، فقط نمونه‌ای از محصولاتی است که ممکن است حاوی این ترکیب باشند و لیست کامل محصولات حاوی این ترکیب در بازار ممکن است بیشتر از این باشد. همچنین، ترکیبات موجود در هر محصول آرایشی و بهداشتی به طور دقیق در برچسب محصول ذکر شده است. لذا، پیش از خرید و استفاده از هر محصول آرایشی و بهداشتی، بهتر است برچسب محصول را به دقت مطالعه کنید.

آیا این ترکیب برای پوست حساس مناسب است؟

مصرف هر ماده‌ای برای پوست باید با توجه به نوع پوست و ویژگی‌های آن تعیین شود. اگر پوست شما حساس است، ممکن است با مصرف محصولاتی که حاوی اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات هستند، به مشکل برخورد کنید. این ماده به عنوان یک ماده حفظ کننده در محصولات آرایشی و بهداشتی به کار می‌رود و ممکن است باعث بروز حساسیت و التهاب پوست شود.

بنابراین، پیشنهاد می‌شود قبل از استفاده از هر گونه محصول آرایشی و بهداشتی حاوی این ترکیب، با پزشک خود مشورت کنید و در صورت بروز هرگونه علائم حساسیتی مانند خارش، قرمزی، تورم، و غیره، استفاده از محصول را متوقف کنید و به پزشک خود مراجعه کنید. در کلیه موارد، استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و با مواد مغذی بیشتر، برای پوست حساس بهتر است.

قیمت – فروش اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات کدE24905

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید  اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)