ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات کدE4143 به عنوان یک عامل ضد تومور بر روی رده سلولی پروستات متاستاتیک TRAMP موشی با استفاده از روش تکثیر سلولی، تشخیص آپوپتوز و روش اصلاح شده بویدن محفظه باعث مرگ سلولی در لوسمی میلوئید حاد از طریق مسیر پروتئین کیناز-2 مرتبط با مرگ می شود که از طریق بقای سلولی، چرخه سلولی و سنجش آپوپتوز تجزیه و تحلیل می شود. همچنین به عنوان یک مهارکننده تمایز استئوکلاست در رده سلولی پرئوستئوکلاست موش برای ترویج تمایز میوژنیک

اپی گالوکاتچین گالات (EGCG)، یک فلاونوئید پلی فنل آنتی اکسیدانی با مهار فعالیت تلومراز و DNA متیل ترانسفراز، خواص ضد توموری را اعمال می کند. EGCG بیان ماتریکس متالوپروتئیناز-2 (MMP-2)، MMP-9 را مهار می کند و تهاجمی را کاهش می دهد. EGCG فعال شدن گیرنده های فاکتور رشد اپیدرمی (EGF) و گیرنده ۲ فاکتور رشد اپیدرمی انسانی (HER-2) را مسدود می کند.

EGCG باعث افزایش تراکم مواد معدنی استخوان و کاهش جذب استخوان می شود. EGCG با مهار فعال‌کننده گیرنده لیگاند κ-B فاکتور هسته‌ای (RANKL) فعالیت رونویسی فاکتور هسته‌ای κ B (NF-kB) را مهار می‌کند. EGCG آتروفی عضلات اسکلتی را کاهش می دهد. EGCG خاصیت ضد پیری دارد و تمایز میوژنیک را افزایش می دهد. EGCG فعالیت اسید چرب سنتاز و گلوتامات دهیدروژناز را مهار می کند.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند. هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که اپی گالوکاتچین گالات یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) یک ترکیب شیمیایی است که بیشتر در برگ‌های چای سبز وجود دارد و به عنوان یک فلاوانول سه‌حلقه‌ای شناخته می‌شود. EGCG به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی شناخته شده است و به دلیل خواص ضد التهابی، ضد ویروسی، ضد سرطانی و ضد‌باکتریایی خود، به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

EGCG به عنوان یکی از عناصر کلیدی در برگ‌های چای سبز شناخته شده است و در بسیاری از مطالعات دارویی و تحقیقات پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است. این ترکیب شیمیایی به دلیل فعالیت‌های ضد التهابی، ضد اکسیدانی، ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد سرطانی خود، به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

یکی از مهمترین خواص EGCG، قابلیت ضد سرطانی آن است. مطالعات نشان داده‌اند که EGCG می‌تواند رشد سلول‌های سرطانی را مهار کرده و به کاهش احتمال بروز سرطان کمک کند. همچنین، EGCG می‌تواند به دفع سموم و آبسه در بدن کمک کرده و به بهبود سلامتی عمومی بدن کمک کند.

در کل، EGCG به عنوان یک ماده طبیعی و مفید برای بهبود سلامتی بسیار مورد توجه قرار دارد و در بسیاری از محصولات تغذیه‌ای و دارویی موجود است.

مشخصات محصول

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: (−)-Epigallocatechin gallate
 • نام لاتین: اپی گالوکاتچین گالات
 • کد: E4143
 • ≥95%
 • مترادف(ها): (-)-cis-2-(3،4،5-Trihydroxyphenyl)-3،4-dihydro-1(2H)-benzopyran-3،5،7-triol 3-gallate، (-)-cis-3، 3’،4’،5،5’،7-هگزا هیدروکسی فلاوان-3-گالات، EGCG
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C22H18O11
 • شماره CAS: 989-51-5
 • وزن مولکولی: 458.37
 • شماره MDL: MFCD00075940
اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات

خواص محصول

 • سطح کیفیت: 200
 • سنجش: ≥95%
 • انحلال پذیری: H2O: ≥5 mg/ml، شفاف
 • دمای ذخیره سازی: 2-8 درجه سانتی گراد
 • سیم SMILES
  Oc1cc(O)c2C[C@@H](OC(=O)c3cc(O)c(O)c(O)c3)[C@H](Oc2c1)c4cc(O)c(O)c(O c4
 • InChI
  1S/C22H18O11/c23-10-5-12(24)11-7-18(33-22(31)9-3-15(27)20(30)16(28)4-9)21(32- 17(11)6-10)8-1-13(25)19(29)14(26)2-8/h1-6,18,21,23-30H,7H2/t18-,21-/m1/ s1
 • کلید InChI
  WMBWREPUVVBILR-WIYYLYMNSA-N
 • اطلاعات ژن
  انسان … CYP1A2(1544)
اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات

کاربرد اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) یک ترکیب شیمیایی است که بیشتر در برگ‌های چای سبز وجود دارد و به عنوان یک فلاوانول سه‌حلقه‌ای شناخته می‌شود. این ترکیب شیمیایی به دلیل خواص ضد التهابی، ضد اکسیدانی، ضد‌باکتریایی، ضد ویروسی و ضد سرطانی خود، به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در زیر به برخی از کاربردهای EGCG در سلامت انسان اشاره می‌کنم:

بهبود سلامت قلبی: برخی مطالعات نشان داده‌اند که EGCG می‌تواند به بهبود عملکرد قلبی و کاهش خطر بروز بیماری‌های قلبی کمک کند. اپی گالوکاتچین گالات

کاهش التهاب: EGCG قابلیت کاهش التهاب در بدن را دارد و می‌تواند در درمان بسیاری از بیماری‌های التهابی، مانند آرتریت، کمک کند. اپی گالوکاتچین گالات

کاهش خطر بروز سرطان: EGCG به دلیل خواص ضد سرطانی خود، می‌تواند به کاهش خطر بروز بعضی از انواع سرطان، مانند سرطان پستان، سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات کمک کند.

کاهش وزن: برخی مطالعات نشان داده‌اند که EGCG می‌تواند به کاهش وزن و بهبود متابولیسم کمک کند.

بهبود سلامت مغز و عملکرد شناختی: EGCG قابلیت بهبود عملکرد شناختی، کاهش خطر بروز بیماری‌های مغزی، مانند آلزایمر، و بهبود حافظه را دارد.

بهبود سلامت پوست: EGCG می‌تواند به کاهش التهاب پوست و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از اشعه UV کمک کند.

این تنها برخی از کاربردهای EGCG در سلامت انسان هستند و ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد. به هر حال، قبل از استفاده از هر نوع مکمل یا دارویی، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

اپی گالوکاتچین گالات در چه مواد طبیعی دیگری وجود دارد که می تواند سلامتی را بهبود بخشد؟

بسیاری از مواد طبیعی وجود دارند که می توانند سلامت را از طرق مختلف بهبود بخشند. در اینجا چند نمونه هستند:

کورکومین: کورکومین ترکیبی است که در زردچوبه یافت می شود و دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است. نشان داده شده است که به بهبود علائم آرتریت، افسردگی و حتی انواع خاصی از سرطان کمک می کند.

اسیدهای چرب امگا 3: اسیدهای چرب امگا 3 در ماهی های چرب مانند سالمون و ماهی خال مخالی و همچنین در گردو، دانه های چیا و دانه های کتان یافت می شوند. نشان داده شده است که آنها التهاب را در بدن کاهش می دهند و سلامت قلب را بهبود می بخشند.

پروبیوتیک ها: پروبیوتیک ها باکتری های مفیدی هستند که در روده زندگی می کنند و به حفظ تعادل سالم میکروب ها کمک می کنند. نشان داده شده است که آنها سلامت گوارشی، تقویت سیستم ایمنی و حتی سلامت روان را بهبود می بخشند.

رسوراترول: رسوراترول ترکیبی است که در شراب قرمز، انگور و انواع توت ها یافت می شود. نشان داده شده است که دارای خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدانی است و ممکن است به بهبود سلامت قلب و کاهش خطر ابتلا به انواع خاصی از سرطان کمک کند.

ویتامین D: ویتامین D به طور طبیعی توسط بدن هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید تولید می شود، اما می تواند در ماهی های چرب، زرده تخم مرغ و غذاهای غنی شده نیز یافت شود. برای سلامت استخوان ها، عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است و حتی ممکن است به کاهش خطر برخی بیماری های مزمن کمک کند.

اینها تنها چند نمونه از مواد طبیعی هستند که می توانند سلامت را بهبود بخشند. مهم است به خاطر داشته باشید که اگرچه درمان های طبیعی می توانند موثر باشند، همیشه بهتر است قبل از مصرف هر گونه مکمل جدید یا ایجاد تغییرات قابل توجه در رژیم غذایی یا سبک زندگی خود با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

خرید و فروش هگزا متیل دی سیلازان

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده اپی گالوکاتچین گالات کدE4143 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی EGCG اپی گالوکاتچین گالات سیگما

اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) یک ترکیب شیمیایی است که از برگ‌های چای سبز استخراج می‌شود. این ترکیب بسیار پایدار و دارای خواص ضد اکسیدانی، ضد التهابی، ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد سرطانی است. برای استفاده از مزایای EGCG، بسیاری از اقدامات بیوشیمیایی می‌توانند انجام شوند. در زیر به برخی از این اقدامات اشاره می‌کنیم:

استخراج EGCG: EGCG می‌تواند از برگ‌های چای سبز با استفاده از انواع مختلفی از مذاب‌های آبی، الکلی و اتانولی استخراج شود. این استخراج می‌تواند به دو صورت انجام شود: استخراج با فشار بالا و استخراج بدون فشار.

تصفیه EGCG: برای تصفیه EGCG از مواد غیرخالص، از فرایندهایی مانند کروماتوگرافی، الکتروفورز، فراوری غشایی و الکترواستاتیک استفاده می‌شود. اپی گالوکاتچین گالات

تولید مشتقات EGCG: برای تولید مشتقات EGCG، می‌توان از فرایندهای شیمیایی مانند استریفیکاسیون، ازدیاد مواد مایع و اکسیداسیون استفاده کرد. اپی گالوکاتچین گالات

تحقیقات بالینی: برای ارزیابی اثرات بهداشتی EGCG در انسان، می‌توان از تحقیقات بالینی استفاده کرد. این تحقیقات می‌توانند برای بررسی اثرات EGCG در بیماری‌های مختلف، مانند سرطان، بیماری‌های قلبی، بیماری‌های مغزی و غیره انجام شوند.

تولید محصولات تغذیه‌ای و دارویی: EGCG به عنوان یک ماده مفید برای بهبود سلامتی، در تولید بسیاری از محصولات تغذیه‌ای و دارویی مانند کپسول، قرص، قهوه، نوشیدنی و غیره، استفاده می‌شود.

این تنها برخی از اقدامات بیوشیمیایی است که می‌توان برای EGCG انجام داد. با این حال، برای هر کدام از این اقدامات، نیاز به دانش فنی و تخصصی در زمینه شیمی و بیوشیمی است. اپی

اپی گالوکاتچین گالات

اپی گالوکاتچین گالات

گالوکاتچین گالات

قیمت – فروش اپی گالوکاتچین گالات کدE4143

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) اپی گالوکاتچین گالات کدE4143 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت  خرید اپی گالوکاتچین گالات کدE4143 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. آمینو د  فلوروپیریدین سیگماآلدریچ

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)