ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم کدS9390 یک فرم هیدراته از دی سدیم فسفات (DSP) یا دی سدیم هیدروژن ارتوفسفات است. DSP به طور گسترده ای به عنوان یک تنظیم کننده pH و ملین سالین استفاده می شود.

مخلوطی از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم، مونوبازیک فسفات پتاسیم و NaCl در آب دیونیزه شده برای تهیه سالین بافر فسفات (PBS، pH 7.4) استفاده می شود. PBS به عنوان یک محلول بافر در تحقیقات بیولوژیکی برای ثابت نگه داشتن pH استفاده می شود.

کمپانی سیگماآلدریچ (Sigma) یکی از شرکت‌های تأمین کننده مواد شیمیایی و تحقیقاتی است و محصولات مرتبط با رسوراترول را نیز عرضه می‌کند. این شرکت برخی از محصولاتی را که حاوی رسوراترول هستند، شامل پودر رسوراترول، محلول‌های حلال رسوراترول و کپسول‌های رسوراترول عرضه می‌کند. این محصولات برای استفاده در تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف، از جمله تحقیقات مرتبط با سلامتی، بیماری‌های مرتبط با سن و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با التهابات، استفاده می‌شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از موارد به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب شامل هپتاهیدرات دی بازیک فسفات و سدیم است و به عنوان یک منبع فسفر و کلسیم برای ساخت و نگهداری استخوان‌ها و دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم به عنوان یک مکمل غذایی می‌تواند در درمان بیماری‌های مربوط به کمبود فسفر و کلسیم مانند هیپوفسفاتمی و هیپوکلسمیا مفید باشد. همچنین، مصرف این مکمل ممکن است در کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان مانند اوستئوپوروز و کاهش جذب کلسیم در بدن کمک کند.

مهم است بدانید که در صورتی که شما به هرگونه بیماری یا حساسیتی مبتلا هستید، باید قبل از استفاده از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم با پزشک خود مشورت کنید. همچنین، باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه وی را رعایت کنید و از دوزهای بیشتر از حد مورد نیاز خودداری کنید.

مشخصات محصول هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم
 • نام لاتین: Sodium phosphate dibasic heptahydrate
 • کد: S9390
 • معرف ACS، 98.0-102.0٪
 • مترادف(ها): دی سدیم هیدروژن فسفات هپتا هیدرات، دی سدیم فسفات
 • فرمول خطی: Na2HPO4 · 7H2O
 • شماره CAS: 7782-85-6
 • وزن مولکولی: 268.07
 • شماره EC: 237-707-0
 • شماره MDL: MFCD00149180
 • شناسه ماده PubChem: 329824623
 • NACRES: NA.21
هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم -

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم –

 

بسته بندی

 • 100 گذم
 • 500 گرم
 • 1 کیلوگرم
 • 2.5 کیلوگرم
هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

اقدامات بیوشیمی هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که در بسیاری از موارد به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می‌شود. برای اقدامات بیوشیمیایی هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم به شرح زیر می‌باشد:

1- منبع فسفر و کلسیم:  به عنوان منبع فسفر و کلسیم در بدن استفاده می‌شود. این ماده می‌تواند به ساخت و نگهداری استخوان‌ها و دندان‌ها کمک کند.

2- کاهش خطر بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان: مصرف هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم ممکن است در کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان مانند اوستئوپوروز و کاهش جذب کلسیم در بدن مفید باشد.

3- کمک به جذب فسفر و کلسیم:  می‌تواند به جذب فسفر و کلسیم در بدن کمک کند.

4- کمک به حفظ تعادل اسیدی-بازی در بدن: هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم می‌تواند به حفظ تعادل اسیدی-بازی در بدن کمک کند.

در هر صورت، برای استفاده از این ماده، باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید و دوزهای بیشتر از حد مورد نیاز خودداری کنید. همچنین، در صورتی که شما به هرگونه بیماری یا حساسیتی مبتلا هستید، باید قبل از استفاده از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم با پزشک خود مشورت کنید.

خرید و فروش هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کاربرد هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک منبع فسفر و کلسیم در بسیاری از موارد به عنوان یک مکمل غذایی استفاده می‌شود. این ترکیب می‌تواند به ساخت و نگهداری استخوان‌ها و دندان‌ها کمک کند و در پیشگیری از بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان مانند اوستئوپوروز مفید باشد. همچنین، هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم ممکن است به جذب فسفر و کلسیم در بدن کمک کند و تعادل اسیدی-بازی بدن را حفظ کند.

در موارد زیر، هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم می‌تواند مفید باشد:

1- بیماری‌های مربوط به کمبود فسفر و کلسیم:  این ماده می‌تواند به عنوان منبع فسفر و کلسیم در بیماری‌های مربوط به کمبود این مواد مانند هیپوفسفاتمی و هیپوکلسمیا مورد استفاده قرار گیرد.

2- بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان: مصرف  این ماده ممکن است در کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مربوط به کاهش استحکام استخوان مانند اوستئوپوروز و کاهش جذب کلسیم در بدن مفید باشد.

3- پیشگیری از بیماری‌های مربوط به کاهش جذب کلسیم:  این ماده می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌های مربوط به کاهش جذب کلسیم در بدن کمک کند.

4- تعویض نمودن کلسیم:  این ماده  می‌تواند به عنوان یک منبع جایگزین کلسیم در شرایطی مانند حمل و نقل، به کار گرفته شود.

مهم است بدانید که در صورتی که شما به هرگونه بیماری یا حساسیتی مبتلا هستید، باید قبل از استفاده از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم با پزشک خود مشورت کنید. همچنین، باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید و دوزهای بیشتر از حد مورد نیاز خودداری کنید.

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

چگونه باید هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم را مصرف کنم؟

هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم در بسیاری از موارد به عنوان یک مکمل غذایی در دسترس است. برای مصرف این ماده، به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید و دوزهای بیشتر از حد مورد نیاز خودداری کنید. در ادامه، نکاتی راجع به مصرف هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم را برای شما توضیح می‌دهیم:

1- دستورات مصرف: برای استفاده از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم، باید به دقت دستورات مصرف مورد توصیه پزشک خود را رعایت کنید. هر محصول ممکن است دستورات مصرف خاص خود را داشته باشد، بنابراین باید به دقت برچسب محصول را مطالعه کنید.

2- دوز: دوز هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم باید بر اساس سن، جنسیت، وضعیت سلامتی و نیازهای شما تعیین شود. برای دوزهای دقیق‌تر و مشاوره بیشتر، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

3- شکل مصرف: هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم می‌تواند در شکل قرص، پودر و یا کپسول در دسترس باشد. شکل مصرف محصول بسته به نیاز شما و دستورات پزشک می‌تواند متفاوت باشد.

4- رعایت نکات ایمنی: برای استفاده از این ماده باید به دقت نکات ایمنی مورد توصیه هر محصول را رعایت کنید. برای مثال، باید از محصولات با تاریخ انقضای منقضی شده خودداری کنید، و در صورتی که شما به هرگونه بیماری یا حساسیتی مبتلا هستید، باید قبل از استفاده از هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم با پزشک خود مشورت کنید.

5- همراه با غذا: برای بهبود جذب این ماده، بهتر است ترجیحاً با غذا مصرف شود.

6- توصیه نمی‌شود برای خود درمانی: هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم باید تحت نظارت پزشک استفاده شود و توصیه نمی‌شود به صورت خود درمانی مصرف شود.

در کل، برای مصرف این ماده، به دقت دستورات مورد توصیه پزشک خودرا رعایت کنید و هرگز از دوزهای بیشتر از حد مورد نیاز خود استفاده نکنید.

قیمت – فروش هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم کدS9390 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم کد S9390 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)

)