ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کلسترول

کلسترول برای آماده سازی کمپلکس های محرک ایمنی برای تقویت پاسخ های سلولی و هومورال استفاده شد. برای مطالعه تأثیر رژیم غذایی غنی از کلسترول، آن را در خوراک دام گنجانیدند.
استاندارد برای کروماتوگرافی

کلسترول یک لیپید است که حدود 20 تا 25 درصد از اجزای ساختاری غشای سلولی را تشکیل می دهد. سیالیت و نفوذپذیری غشاء را تعیین می کند و آن را در برابر آب نفوذپذیر می کند اما برای یون ها و پروتون ها نفوذپذیر نیست. Cholesterol همچنین عملکرد انتقال دهنده ها و پروتئین های سیگنال دهنده موجود در غشای پلاسما را تنظیم می کند. محل های اصلی سنتز کلسترول روده کوچک و کبد هستند.

جزء اصلی تمام غشاهای بیولوژیکی؛ 25% از کل چربی مغز را کلسترول تشکیل می دهد.
مونوهیدرات کلسترول یک محلول شفاف، بی رنگ تا زرد کم رنگ در الکل داغ تولید می کند. همچنین در استون، دی اکسان، اتیل استات، بنزن، اتر نفتی، روغن ها، چربی ها و در محلول های آبی نمک های صفراوی محلول است. محلول ها باید از نور محافظت شوند.

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که  کلسترول کد C8667  یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

کلسترول

کلسترول یک نوع چربی است که در بدن انسان و حیوانات وجود دارد و نقش مهمی در عملکرد سلول‌ها و تولید هورمون‌ها دارد. Cholesterol به صورت طبیعی در بدن سنتز می‌شود و همچنین از طریق مصرف غذاها نیز به بدن وارد می‌شود.

کلسترول به دو نوع تقسیم می‌شود:

Cholesterol خوب (HDL): این نوع کلسترول مفید است و به بدن کمک می‌کند تا از رگ‌ها و عروق خونی چربی‌زده جلوگیری کند. همچنین با حمل اضافی Cholesterol از بافت‌ها به کبد کمک می‌کند و بدن را از Cholesterol اضافی پاک می‌کند.

Cholesterol بد (LDL): این نوع کلسترول بر خلاف کلسترول HDL، اثرات مخربی بر سلامتی دارد. کلسترول LDL می‌تواند روی دیواره‌های رگ‌ها رسوب کرده و آن‌ها را تنگ کند که باعث کاهش جریان خون و افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی می‌شود.

میزان این ماده در بدن تحت تأثیر ژنتیک، سن، جنسیت و نوع رژیم غذایی قرار دارد. افزایش میزان کلسترول LDL در خون، به عنوان یکی از عوامل خطرساز برای بیماری‌های قلبی و عروقی شناخته می‌شود. بنابراین، کنترل میزان کلسترول در خون از اهمیت بالایی برخوردار است.

در صورت داشتن نگرانی درباره میزان آن یا مشاوره در مورد روش‌های کنترل آن بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. او می‌تواند تشخیص دقیق‌تری ارائه داده و بر اساس وضعیت شما، راهنمایی‌های لازم را ارائه کند.

کلسترول

کلسترول

مشخصات محصول کلسترول کد C8667

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس www.sigmaaldrich.com مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کلسترول
 • نام لاتین: Cholesterol
 • کد: C8667
 • درجه سیگما، ≥99٪
 • مترادف(ها): 3β-هیدروکسی-5-کلستین، 5-کلستن-3β-اول
 • فرمول تجربی (نشانگذاری تپه): C27H46O
 • شماره CAS: 57-88-5
 • وزن مولکولی: 386.65
 • بیلشتاین: 1915888
 • شماره EC: 200-353-2
 • شماره MDL: MFCD00003646
 • eCl@ss: 39023139
 • شناسه ماده PubChem: 24893094
 • NACRES: NA.77
کلسترول-

کلسترول-

خواص محصول

 • biological source: sheep wool
 • grade: Sigma Grade
 • Assay: ≥99%
 • form: powder
 • bp: 360 °C (lit.)
 • mp: 147-149 °C (lit.)
 • solubility: water: soluble 0.00003 g/L at 20 °C
 • density: 1.067 g/mL at 25 °C (lit.)
 • shipped in: ambient
 • storage temp.: −20°C

بسته بندی

 • 500MG
 • 1G
 • 5G
 • 25G
 • 100G
کلسترول

کلسترول

کاربرد کلسترول

این ماده در بدن انسان و حیوانات، نقش‌های مهمی ایفا می‌کند. این نوع چربی ضروری برای عملکرد صحیح بدن است و در برخی فعالیت‌های حیاتی و فرآیندهای زیستی دخالت دارد. برخی از کاربردهای Cholesterol عبارتند از:

ترکیب غشای سلولی:  در ساختار غشاهای سلول‌ها حضور دارد و نقش مهمی در استحکام و انعطاف‌پذیری آنها ایفا می‌کند. غشاء‌های سلولی به عنوان مرز بین داخل و خارج سلول عمل می‌کنند و انتقال مواد و اطلاعات به درون و بیرون سلول را ممکن می‌سازند.

تولید هورمون‌ها:  نقش اساسی در تولید هورمون‌های جنسی مانند استروژن و تستوسترون دارد. این هورمون‌ها برای حفظ توازن هورمونی و عملکرد مناسب سیستم تناسلی ضروری هستند.

تولید ویتامین D: نیز نقش مهمی در فرآیند تولید ویتامین D توسط پوست تحت تأثیر اشعه‌های ماوراء بنفش دارد. ویتامین D برای جذب کلسیم و فسفر توسط استخوان‌ها ضروری است.

تولید صفرا: کبد با استفاده از آن، صفرا را تولید می‌کند و آن را به صورت مستقیم به کانال‌های صفراوی که به دستگاه گوارش متصل هستند، تخلیه می‌کند. صفرا نقش مهمی در هضم چربی‌ها دارد.

با این حال، مصرف زیاد کلسترول از طریق خوراکی و تراکم بیش از حد آن  (HDL) در خون، می‌تواند باعث تجمع Cholesterol بد (LDL) در رگ‌ها شود و خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی افزایش یابد. بنابراین، نگه‌داری از میزان مناسب Cholesterol در بدن از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر با تغذیه مناسب، ورزش منظم و سبک زندگی سالم ممکن است. در مواردی که سطح کلسترول بالا باشد و تغییر در سبک زندگی کافی نباشد، ممکن است پزشک نیاز به داروهای کاهش کلسترول داشته باشد.

خرید و فروش کلسترول کد C8667

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کلسترول کد C8667 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

                   زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                            نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                   ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

کلسترول

اقدامات بیوشیمی

برای اندازه‌گیری و ارزیابی Cholesterol در بدن، اقدامات بیوشیمی مورد نیاز است. این اقدامات به صورت آزمایشات خونی انجام می‌شوند و اطلاعات مفصلی از سطح Cholesterol خونی شما را فراهم می‌کنند. دو نوع کلسترول که معمولاً اندازه‌گیری می‌شوند عبارتند از:

کلسترول کل: این شاخص میزان کل کلسترول (LDL، HDL و VLDL) در خون شما را نشان می‌دهد. این آزمایش Cholesterol
کل کمک می‌کند تا میزان کلسترول به صورت کلی در بدن شما ارزیابی شود.

کلسترول LDL (کلسترول بد): این نوع  بیشتر به عنوان Cholesterol بد شناخته می‌شود و اگر سطح آن بیش از حد بالا باشد، ممکن است خطر بیماری‌های قلبی و عروقی افزایش یابد.

برای انجام این آزمایش‌ها، لازم است به یک پزشک یا کلینیک مراجعه کنید تا نمونه خون شما برداشته شده و به آزمایشگاه ارسال شود. نتیجه آزمایش‌ها معمولاً به عنوان میزان میلی‌گرم بر دسی‌لیتر (mg/dL) اعلام می‌شود. پزشک شما با توجه به نتایج، وضعیت سلامتی شما را ارزیابی کرده و در صورت نیاز، توصیه‌های لازم برای کنترل Cholesterol را به شما ارائه خواهد کرد.

مضرات کلسترول

این ماده ، به خودی خود، یک ماده ضروری برای عملکرد صحیح بدن است و در برخی فرآیندهای زیستی نقش‌های مثبتی دارد. اما مشکلات به وجود می‌آید هنگامی که میزان Cholesterol بد (LDL) در خون بالا می‌رود و کلسترول خوب (HDL) به مقدار کافی نیست. افزایش Cholesterol بد می‌تواند به مشکلاتی از جمله موارد زیر منجر شود:

تجمع لکه‌های آترومی: افزایش میزان آن می‌تواند باعث تجمع لکه‌های آترومی (توده‌های چربی) در دیواره‌های رگ‌ها شود. این لکه‌ها می‌توانند آن را تنگ کرده و جریان خون را محدود کنند که به بیماری‌های قلبی و عروقی مانند آنژین صدری، ایسکمی قلبی و سکته قلبی منجر می‌شود.

افزایش خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی: افزایش آن بد و کاهش کلسترول خوب می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را افزایش دهد.

بروز تنگی‌ها در رگ‌ها: تجمع Cholesterol بد می‌تواند باعث تنگ شدن رگ‌ها شود و جلوی جریان خون را مسدود کند که می‌تواند به عوارض جدیی مانند آنژین صدری، آترواسکلروز و ایسکمی مغزی منجر شود.

مشکلات گوارشی: افزایش Cholesterol بد می‌تواند باعث تجمع صفرا و تشکیل سنگ‌های صفرا در کبد گردد.

برای کاهش خطرات مرتبط با Cholesterol بد، می‌توان با تغییر در سبک زندگی و رعایت یک رژیم غذایی سالم، فعالیت‌های ورزشی منظم و در صورت لزوم، مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک، اقدام به کنترل Cholesterol نمود. همچنین، مصرف مواد غذایی حاوی چربی اشباع شده و Cholesterol بالا را به حداقل برسانید. مشاوره با پزشک و انجام آزمایشات منظم کلسترول می‌تواند به تشخیص زودرس مشکلات مرتبط با Cholesterol و جلوگیری از پیشرفت بیماری‌های قلبی و عروقی کمک کند.

قیمت – فروش کلسترول کد C8667

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کلسترول کد C8667 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید کلسترول کد C8667 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)