ارتباط با ما :

Info@Shimiaria.Ir

02166859220

برچسب ها

5و5 دی متیل1،3 سیکلوهگزان دیون 7 نیترواکتینومایسینD سیگما آنتی بادی سیگما اتیل 4-(دی متیل آمینو)بنزوات اسید آنترانیلیک اسید اسکوربیک مرک ال سیستئین هیدروکلراید مونوهیدرات سیگما ال پرولین ان ان دی متیل فرمامید سیگما اپی گالوکاتچین گالات تریزما هیدروکلراید تری سدیم سیترات بازیک دی هیدرات جنستئین سیگما دیاستاز سیگما دی متیل دیوکسولان زایلیتول سیگماآلدریچ سدیم هیدروکسید سیگما سدیم کندرویتین سولفات سیگما شیمیایی ظرفشویی فرمول فرمول تهیه مایع ظرفشویی فرمول تهیه مایع ظرفشویی در خانه فرمول مایع ظرفشویی فنل سیگما لیپوپلی ساکاریدهای LPS- مایع مایع ظرفشویی محصولات سیگما آلدریچ محلول هیدروکسید آمونیوم سیگما مواد مواد شیمیایی مواد شیمیایی سیگما آلدریچ نمایندگی سیگماآلدریچ نمایندگی مرک آلمان نیکوتین مرک هپتاهیدرات دی بازیک فسفات سدیم هگزا متیل دی سیلازان هیدروکسی آپاتیت سیگما پاکلی تاکسل سیگما پلی کاپرولاکتون سیگما کارتوژنین سیگما کرومومایسین A3 کلریدطلا تری هیدرات (III) سیگما کلرید کلسیم سیگما

شیمی آریا

شیمی آریا نمایندگی وارد کننده تمامی مواد شیمیایی مرک آلمان در ایران! همین حالا با ما تماس حاصل فرمایید

کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما ممکن است به عنوان یک لخته ساز، در رسوب پروتئین، عامل کپسوله کننده و غلیظ کننده آبی استفاده شود. با آنیون های چند ظرفیتی ژل تشکیل می دهد. محلول های شفافی را ارائه می دهد که لایه های خشک تا قوی و شفاف را نشان می دهد.

پلی الکترولیت زیست سازگار، ضد باکتری و سازگار با محیط زیست با کاربردهای مختلف از جمله تصفیه آب، کروماتوگرافی، مواد افزودنی برای لوازم آرایشی، درمان نساجی برای فعالیت ضد میکروبی، الیاف جدید برای منسوجات، کاغذهای عکاسی، فیلم های زیست تخریب پذیر، دستگاه های زیست پزشکی، و ایمپلنت های رهاسازی میکروکپسول در داروها برای کنترل شده تحویل. فرم فیزیکی: 75-85 درصد استیل شده است

شرکت شیمی اندیشان آریا وارد کننده اصلی محصولات سیگماآلدریچ است که کیتوسان سیگما کد 448877 یکی از این موارد می باشد. این شرکت با ایجاد دفتر نمایندگی در کشور ترکیه واردات محصولات مرک و سیگماآلدریچ را میسر نموده تا بتواند مانع از ایجاد تحریم شده و محصولات شیمیایی را با انواع برندها به دست متقاضیان گرامی برساند.

شرکت شیمی اندیشان آریا  نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده خرید مواد شیمیایی سیگماآلدریچ  با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل کردن از صحیح بودن شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما (Sigma Chitosan) یک نوع کیتوسان است که توسط شرکت سیگما الدریش (Sigma Aldrich) تولید می‌شود. کیتوسان سیگما یک پلی‌ساکارید با وزن مولکولی بالا است که از پوست خارپای و یا صدف‌های دریایی به دست می‌آید. این ترکیب در صنایع مختلفی مانند صنایع غذایی، داروسازی، کشاورزی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کیتوسان سیگما به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاصی که دارد، در بسیاری از فرآیندهای صنعتی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود. این خصوصیات عبارتند از:

1- قابلیت جذب: کیتوسان سیگما از دارایی‌های جذب کننده هوا و مواد شیمیایی است که در فرآیندهای تصفیه آب و هوا، جذب کننده بهتری در مقایسه با مواد دیگر مانند کربن فعال و زئولیت‌ها محسوب می‌شود.

2- خصوصیات آنتی‌باکتریالی: کیتوسان سیگما برای داروسازی و تولید مواد ضدعفونی کننده به عنوان یک ماده فعال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3- خصوصیات ضد التهابی: کیتوسان سیگما به دلیل خصوصیات ضد التهابی و بازسازی بافتی، در صنایع پوست و محصولات آرایشی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

4- خصوصیات کاتالیستی: کیتوسان سیگما به عنوان یک کاتالیست در فرآیندهای شیمیایی مانند ساخت کاتالیست‌های پلیمری، ساخت نانوذرات و تولید برخی شیمیایی‌ها و مواد دیگر به کار می‌رود.

5- خصوصیات جذب کنندگی: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده جذب کننده برای مواد مختلف مانند فلزات سنگین، رنگ‌ها و آلاینده‌های محیطی به کار می‌رود.

با توجه به خصوصیات متنوع کیتوسان سیگما، این ترکیب در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که استفاده از کیتوسان سیگما در هر کاربرد خاص، بستگی به نوع مصرف، میزان استفاده و شرایط محیطی دارد.

کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما

مشخصات محصول کیتوسان سیگما کد 448877

شرکت سیگما آلدریچ (Sigma) یک شرکت پیشرو در زمینه تولید مواد شیمیایی، محصولات آزمایشگاهی و تجهیزات آزمایشگاهی است. برای مشاهده لیست قیمت محصولات سیگما می توانید به وب سایت آنها به آدرس https://www.sigmaaldrich.com/ مراجعه کنید. در این وب سایت می توانید به راحتی محصولات سیگما را بر حسب نام، شماره فهرست، دسته بندی، برند و… جستجو کنید. همچنین، می توانید با مشاهده فهرست محصولات در بخش های مختلف وب سایت، به راحتی به دسته بندی های محصولات سیگما دسترسی پیدا کنید.

 • نام ماده: کیتوسان
 • نام لاتین: Chitosan
 • کد: 448877
 • وزن مولکولی متوسط
 • مترادف(ها): کیتین دی استیله، پلی (D-گلوکوزامین)
 • شماره CAS: 9012-76-4
 • شماره MDL: MFCD00161512
 • NACRES: NA.23
کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما

بسته بندی

 • 50 گرم
 • 250 گرم

کاربرد کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما در صنایع مختلفی از جمله صنایع غذایی، داروسازی، کشاورزی، پوست و آرایش، محیط زیست و صنایع شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بعضی از کاربردهای کیتوسان سیگما عبارتند از:

1- مصرف در صنایع غذایی: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده ضد میکروبی، ضد اکسیداسیون، پوشش‌دهی و جذب‌کننده در محصولات غذایی مانند روغن‌های خوراکی، میوه و سبزیجات تازه و فرآورده‌های لبنی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2- مصرف در صنایع داروسازی: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده فعال در تولید داروهای ضدعفونی کننده، ضدالتهابی و ضدسرطان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3- مصرف در صنایع کشاورزی: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده ضد قارچ، ضد عفونی‌کننده و تقویت کننده برای رشد گیاهان، کاهش آلودگی خاک و کاهش مصرف سموم شیمیایی در کشاورزی استفاده می‌شود.

4- مصرف در صنایع پوست و آرایش: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده ضد‌باکتریال، ترمیم کننده و مرطوب‌کننده در محصولات پوستی و آرایشی مانند کرم‌های ضد پیری، شامپوها، لوسیون‌های بدن و … به کار می‌رود.

5- مصرف در صنایع محیط زیست: کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده جذب کننده برای آلاینده‌های محیطی مانند فلزات سنگین و رنگ‌ها، جذب کننده برای مواد آلی در آب و تصفیه فاضلاب و … استفاده می‌شود.

6- مصرف در صنایع شیمیایی: کیتوسان سیگما به عنوان یک کاتالیست و ماده جذب کننده در فرآیندهای شیمیایی مانند ساخت کاتالیست‌های پلیمری، ساخت نانوذرات و تولید برخی شیمیایی‌ها و مواد دیگر به کار می‌رود.

با توجه به خصوصیات متنوع کیتوسان سیگما، این ترکیب در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که استفاده از کیتوسان سیگما در هر کاربرد خاص، بستگی به نوع مصرف، میزان استفاده و شرایط محیطی دارد و باید با توجه به راهکارهای استاندارد و دستورالعمل‌های مربوطه انجام شود.

کیتوسان سیگما

کیتوسان سیگما

خرید و فروش کیتوسان سیگما کد 448877

شرکت شیمی اندیشان آریا که نمایندگی سیگماآلدریچ در ایران، با همکاری کارشناسان مجرب خود در بخش فنی و فروش، جهت تامین مواد اولیه پژوهش های تحقیقاتی ماده کیتوسان سیگما کد 448877 با کیفیت بالا و قیمت مناسب را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید این ماده با بخش فروش شرکت شیمی اندیشان آریا تماس حاصل بفرمایید و پس از دریافت پیش فاکتور و اطمینان حاصل نمودن از صحت نام محصول، کد، شماره CAS نامبر مواد شیمیایی درخواستی اقدام به ثبت سفارش نمایید تحویل کالاهای خریداری شده و زمان تحویل آنها به صورت زیر می باشد.

زمان ارسال سفارشات از انبار: ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری می باشد

                                  نحوه ارسال کالای مشتریان: تهران توسط پیک

                                         ارسال شهرستان: توسط شرکت های حمل و نقل ( ترمینال، پست، تیپاکس)

اقدامات بیوشیمی کیتوسان سیگما

اقدامات بیوشیمیایی مربوط به کیتوسان سیگما شامل روش‌های تولید، خصوصیات شیمیایی و فیزیکی، کاربردها و اثرات زیستی آن می‌شود. برخی از اقدامات بیوشیمیایی کیتوسان سیگما عبارتند از:

1- تولید کیتوسان سیگما: کیتوسان سیگما از پوست خارپای و یا صدف‌های دریایی به دست می‌آید. برای تولید کیتوسان سیگما، ابتدا پوست خارپای یا صدف‌ها به صورت پودر شده و سپس با استفاده از اسید گلوتامیک و بیکربنات سدیم، کیتین از پوست جدا می‌شود. سپس کیتین با استفاده از یک محلول هیدروکسید پتاسیم، به کیتوسان تبدیل می‌شود و سپس با استفاده از محلول اسیدی، ساخته می‌شود.

2- خصوصیات شیمیایی و فیزیکی: خصوصیات شیمیایی و فیزیکی شامل وزن مولکولی، درجه خلوص، درجه اسیدیته، قابلیت جذب، خصوصیات آنتی‌باکتریالی، خصوصیات ضد التهابی و خصوصیات جذب کنندگی است.

3- کاربردهای کیتوسان سیگما: کاربردهای این ماده شامل استفاده در صنایع غذایی، داروسازی، کشاورزی، پوست و آرایش، محیط زیست و صنایع شیمیایی است. برای هر کاربرد خاص، نوع مصرف، میزان استفاده و شرایط محیطی باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

4- اثرات زیستی: بررسی اثرات زیستی کیتوسان سیگما شامل مطالعه اثرات ضد باکتریایی، ضد قارچی، ضد ویروسی، ضد التهابی و ضد سرطانی آن است. همچنین، اثرات جذب کنندگی و تصفیه‌کنندگی آن نیز بررسی شده است.

با توجه به این اقدامات بیوشیمیایی، کیتوسان سیگما به عنوان یک ماده با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاص، در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال، باید توجه داشت که استفاده از کیتوسان سیگما در هر کاربرد خاص، بستگی به نوع مصرف، میزان استفاده و شرایط محیطی دارد و باید با توجهبه راهکارهای استاندارد و دستورالعمل‌های مربوطه انجام شود. همچنین، برای اینکه از اثرات محیطی و سلامتی ناشی از استفاده از کیتوسان سیگما جلوگیری شود، باید به روش‌های پایدار و سازگار با محیط زیست استفاده شود و به میزان استفاده از آن توجه شود.

آیا می توانید نمونه هایی از روش های پایدار و سازگار با محیط زیست برای استفاده از کیتوزان سیگما ارائه دهید؟

بله، چندین روش پایدار و سازگار با محیط زیست برای استفاده از کیتوزان سیگما وجود دارد. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

 • تصفیه آب:  می تواند به عنوان یک منعقد کننده طبیعی برای تصفیه آب استفاده شود. این می تواند به طور موثر ذرات معلق، مواد آلی و فلزات سنگین را از فاضلاب حذف کند و آن را به یک جایگزین سازگار با محیط زیست برای منعقد کننده های شیمیایی معمولی تبدیل کند.
 • بسته بندی زیست تخریب پذیر: این ماده را می توان برای تولید مواد بسته بندی زیست تخریب پذیر و کمپوست استفاده کرد. این مواد می توانند جایگزین بسته بندی های پلاستیکی سنتی شوند و آلودگی محیط زیست ناشی از زباله های پلاستیکی را کاهش دهند.
 • کشاورزی:می تواند به عنوان یک آفت کش طبیعی و قارچ کش در کشاورزی استفاده شود. می تواند محصولات را از آفات و بیماری ها بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر محافظت کند و اثرات زیست محیطی کشاورزی معمولی را کاهش دهد.
 • صنعت نساجی:را می توان به عنوان تثبیت کننده رنگ طبیعی و عامل ضد میکروبی در تکمیل نساجی استفاده کرد. می تواند جایگزین مواد شیمیایی مصنوعی شود و اثرات زیست محیطی تولید نساجی را کاهش دهد.
 • کاربردهای بیوپزشکی: کیتوزان سیگما را می توان در کاربردهای زیست پزشکی مانند ترمیم زخم، مهندسی بافت و تحویل دارو استفاده کرد. زیست سازگار، زیست تخریب پذیر و غیر سمی است و آن را به جایگزینی سازگار با محیط زیست برای مواد مصنوعی تبدیل می کند.
 • به طور کلی، کلید استفاده از کیتوزان سیگما به شیوه ای پایدار و سازگار با محیط زیست، اطمینان از تولید و استفاده مسئولانه با در نظر گرفتن تأثیرات زیست محیطی بالقوه آن است. این امر از طریق مدیریت صحیح پسماند، بازیافت و استفاده از منابع تجدیدپذیر قابل دستیابی است.

قیمت – فروش کیتوسان سیگما کد 448877

شرکت شیمی اندیشان آریا یکی از بزرگترین وارد کنندگان و فروشندگان مواد شیمیایی و آزمایشگاهی بخصوص محصولات (سیگماآلدریچ) کیتوسان سیگما کد 448877 می باشد. این شرکت در زمینه واردات این محصولات از تجربه بسیار بالایی برخوردار است. شما می توانید جهت تهیه این محصولات (اصلی) با بخش فروش شرکت تماس گرفته و با کارشناسان  این شرکت در ارتباط باشید و یا از طریق کانال واتساپ شرکت نام محصول به همراه میزان نیاز خود را ارسال تا در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید. امیدواریم بتوانیم با ارائه محصولات اصلی و با بهترین کیفیت شما را برای رسیدن به اهدافتان یاری نمائیم.

جهت محصولات بیشتر واستعلام سریع قیمت خرید کیتوسان سیگما کد 448877 میتوانید از طریق کانال واتساپ شرکت با ارسال نام ماده و مقدار نیاز در کمترین زمان پاسخ استعلام خود را دریافت نمائید.

راههای ارتباطی: 

021-66835628

021-66835637  (ساعات تماس:8.30 الی 19)
09129618292  (واتس آپ 24ساعت)